En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Gent-Wevelgem
Uitslag
1
Oscar Freire Gomez
Rabobank
5u01'35"
2
Aurélien Clerc
Bouygues Telecom
z.t
3
Wouter Weylandt
Quick Step
z.t
4
Erik Zabel
Team Milram
z.t
5
Kenny Dehaes
Topsport Vlaanderen
z.t
6
Luca Paolini
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
7
José Joaquin Rojas Gil
Caisse d'Epargne
z.t
8
Stuart O'Grady
Team CSC - Saxo Bank
z.t
9
Heinrich Haussler
Gerolsteiner
z.t
10
Roger Hammond
Team High Road
z.t
11
Hervé Duclos-Lassalle
Cofidis
z.t
12
Peter Wrolich
Gerolsteiner
z.t
13
Filippo Pozzato
Liquigas
z.t
14
Rony Martias
Bouygues Telecom
z.t
15
Thor Hushovd
Crédit Agricole
z.t
16
Guennadi Mikhailov
Mitsubishi - Jartazi
z.t
17
Mark Cavendish
Team High Road
z.t
18
Sven Renders
Topsport Vlaanderen
z.t
19
Tom Veelers
Skil - Shimano
z.t
20
Matti Breschel
Team CSC - Saxo Bank
z.t
21
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
z.t
22
Dmitriy Muravyev
Astana
z.t
23
Baden Cooke
Barloworld
z.t
24
Michael Schär
Astana
z.t
25
Arnaud Coyot
Caisse d'Epargne
z.t
26
Fabio Sabatini
Team Milram
z.t
27
Borut Bozic
Cycle Collstrop
z.t
28
Renaud Dion
Ag2r - La Mondiale
z.t
29
Alexandre Usov
Ag2r - La Mondiale
z.t
30
Aaron Kemps
Astana
z.t
31
Aurélien Passeron
Saunier Duval - Scott
z.t
32
Gabriele Balducci
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
33
Robbie McEwen
Silence - Lotto
z.t
34
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
z.t
35
Allan Johansen
Team CSC - Saxo Bank
z.t
36
Steven de Jongh
Quick Step
z.t
37
Alexandre Pichot
Bouygues Telecom
z.t
38
Stijn Vandenbergh
Ag2r - La Mondiale
z.t
39
Fumiyuki Beppu
Skil - Shimano
z.t
40
Imanol Erviti
Caisse d'Epargne
z.t
41
Jesús Del Nero Montes
Saunier Duval - Scott
z.t
42
Marco Marcato
Cycle Collstrop
z.t
43
Koen de Kort
Astana
z.t
44
Jeremy Hunt
Crédit Agricole
z.t
45
Markel Irizar Aranburu
Euskaltel - Euskadi
z.t
46
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
z.t
47
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
z.t
48
Yuriy Krivtsov
Ag2r - La Mondiale
z.t
49
Martin Müller
Team Milram
z.t
50
Sébastien Hinault
Crédit Agricole
z.t
51
Christophe Mengin
Française des Jeux
z.t
52
Alessandro Ballan
Lampre
z.t
53
George Hincapie
Team High Road
z.t
54
Gabriel Rasch
Crédit Agricole
z.t
55
Massimiliano Mori
Lampre
z.t
56
Luca Barla
Team Milram
z.t
57
Sebastian Lang
Gerolsteiner
z.t
58
Mauro Da Dalto
Liquigas
z.t
59
Fabio Baldato
Lampre
z.t
60
Steffen Wesemann
Cycle Collstrop
z.t
61
Andreas Klier
Team High Road
z.t
62
Philippe Gilbert
Française des Jeux
z.t
63
Stijn Devolder
Quick Step
z.t
64
Frederik Willems
Liquigas
z.t
65
Pedro Horrillo Munoz
Rabobank
z.t
66
Kurt-Asle Arvesen
Team CSC - Saxo Bank
z.t
67
Fabian Cancellara
Team CSC - Saxo Bank
z.t
68
Tom Leezer
Rabobank
z.t
69
Juan Antonio Flecha Giannoni
Rabobank
z.t
70
Danilo Napolitano
Lampre
z.t
71
Yannick Talabardon
Crédit Agricole
z.t
72
Vincent Jérôme
Bouygues Telecom
z.t
73
Bram Tankink
Rabobank
z.t
74
Kevin Hulsmans
Quick Step
z.t
75
Manuel Quinziato
Liquigas
z.t
76
Murilo Antonio Fischer
Liquigas
z.t
77
Matteo Tosatto
Quick Step
z.t
78
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
z.t
79
Ermanno Capelli
Saunier Duval - Scott
op 13"
80
Mathew Hayman
Rabobank
op 15"
81
Frédéric Guesdon
Française des Jeux
op 19"
82
Carlo Scognamiglio
Barloworld
op 46"
83
Paolo Longo Borghini
Barloworld
op 51"
84
Kasper Klostergaard Larsen
Team CSC - Saxo Bank
z.t
85
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen
z.t
86
Luciano Pagliarini Mendonca
Saunier Duval - Scott
op 1'09"
87
Alexandre Blain
Cofidis
z.t
88
Sergueï Ivanov
Astana
z.t
89
Raul Alarcon Garcia
Saunier Duval - Scott
z.t
90
Filip Meirhaeghe
Landbouwkrediet - Tonissteiner
op 4'58"
91
Giuseppe Palumbo
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
92
Kevin Neirynck
Landbouwkrediet - Tonissteiner
z.t
93
Graeme Brown
Rabobank
z.t
94
James Vanlandschoot
Mitsubishi - Jartazi
z.t
95
Bastiaan Giling
Cycle Collstrop
z.t
96
Stefan van Dijk
Mitsubishi - Jartazi
z.t
97
Kurt Hovelijnck
Topsport Vlaanderen
z.t
98
Kenny Robert van Hummel
Skil - Shimano
z.t
99
Simone Masciarelli
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
100
Vicente Reynes Mimo
Team High Road
z.t
101
Vytautas Kaupas
Mitsubishi - Jartazi
z.t
102
Kristof Goddaert
Topsport Vlaanderen
z.t
103
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
z.t
104
Anthony Geslin
Bouygues Telecom
z.t
105
Servais Knaven
Team High Road
z.t
106
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen
z.t
107
Steven Kleynen
Landbouwkrediet - Tonissteiner
z.t
108
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
z.t
109
Laurent Mangel
Ag2r - La Mondiale
z.t
110
Javier Francisco Aramendia Lorente
Euskaltel - Euskadi
z.t
111
Daryl Impey
Barloworld
z.t
112
Erki Pütsep
Bouygues Telecom
z.t
113
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas
z.t
114
Mirko Selvaggi
Cycle Collstrop
z.t
115
Matthé Pronk
Cycle Collstrop
z.t
116
Andrei Kunitski
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
117
Frank Høj
Cofidis
z.t
118
Jurgen Roelandts
Silence - Lotto
z.t
119
Alessandro Donati (1)
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
120
Paolo Fornaciari
Lampre
z.t
121
Christopher Froome
Barloworld
z.t
122
Marco Bandiera
Lampre
z.t
123
Oscar Gatto
Gerolsteiner
z.t
124
Geert Omloop
Mitsubishi - Jartazi
z.t
125
Patrick Calcagni
Barloworld
z.t
126
Michal Golas
Cycle Collstrop
z.t
127
Yohann Gène
Bouygues Telecom
z.t
128
Jimmy Engoulvent
Crédit Agricole
z.t
129
Sebastian Siedler
Skil - Shimano
z.t
130
Stephan Schreck
Gerolsteiner
z.t
131
Mathieu Drujon
Caisse d'Epargne
z.t
132
Marcus Ljungqvist
Team CSC - Saxo Bank
z.t
133
Francesco Chicchi
Liquigas
z.t
134
Enrico Poitschke
Team Milram
z.t
135
Thomas Fothen
Gerolsteiner
z.t
136
Markus Eichler
Team Milram
z.t
137
Christian Knees
Team Milram
z.t
138
Artur Gajek
Team Milram
z.t
139
Laszlo Bodrogi
Crédit Agricole
z.t
140
Fabien Patanchon
Caisse d'Epargne
z.t
141
Timothy Gudsell
Française des Jeux
z.t
142
Paolo Bossoni
Lampre
z.t
143
Mickael Delage
Française des Jeux
z.t
144
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
z.t
145
Bert Scheirlinckx
Landbouwkrediet - Tonissteiner
z.t
146
Sven Krauss
Gerolsteiner
z.t
147
Matthieu Ladagnous
Française des Jeux
z.t
148
Sébastien Chavanel
Française des Jeux
z.t
149
Nick Gates
Silence - Lotto
z.t
150
Tom Boonen
Quick Step
z.t
151
Wilfried Cretskens
Quick Step
z.t
152
Pieter Jacobs
Silence - Lotto
z.t
153
Gianni Meersman
Française des Jeux
z.t
154
Maarten den Bakker
Skil - Shimano
z.t
155
Floris Goesinnen
Skil - Shimano
z.t
156
Josu Agirre Aseginolaza
Euskaltel - Euskadi
z.t
157
Gert Steegmans
Quick Step
z.t
158
Frederik Veuchelen
Topsport Vlaanderen
z.t
159
Romain Villa
Cofidis
z.t
160
Bernhard Eisel
Team High Road
z.t
161
Ian Stannard
Landbouwkrediet - Tonissteiner
z.t
162
Mathieu Heijboer
Cofidis
z.t
163
Wim De Vocht
Silence - Lotto
z.t
164
Benat Albizuri Aransolo
Euskaltel - Euskadi
z.t
165
Rene Haselbacher
Astana
z.t
166
Grégory Rast
Astana
z.t
167
Yann Huguet
Cofidis
z.t
168
Stéphane Poulhiès
Ag2r - La Mondiale
z.t
169
Lars Ytting Bak
Team CSC - Saxo Bank
z.t
170
Greg Van Avermaet
Silence - Lotto
z.t
171
Marco Corti
Barloworld
z.t
172
Bert Roesems
Silence - Lotto
z.t
173
Raynold Smith
Cycle Collstrop
z.t
174
Dirk Bellemakers
Landbouwkrediet - Tonissteiner
z.t
175
Lander Aperribay Aranda
Euskaltel - Euskadi
op 10'25"
176
Niko Eeckhout
Topsport Vlaanderen
z.t
177
Denis Flahaut
Saunier Duval - Scott
z.t
178
Tom Steels
Landbouwkrediet - Tonissteiner
z.t
179
Andrea Masciarelli
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
180
Carlo Westphal
Gerolsteiner
z.t
181
Michiel Elijzen
Rabobank
z.t
182
Jens Mouris
Mitsubishi - Jartazi
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1939
1938
1937
1936
1935
1934
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst