En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Circuit Cycliste Sarthe-Pays de la Loire
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
03/04
Abbaye de l'Epau
Baugé-en-Anjou
193.6 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Justin Jules
WB Veranclassic Aquality Protect
4u48'55"
2
Marc Sarreau
Groupama - FDJ
z.t
3
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
4
Clement Venturini
Ag2r - La Mondiale
z.t
5
Boris Vallee
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
6
Jon Aberasturi Izaga
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
7
Manuel Belletti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
8
Daniel McLay
Team EF Education First - Drapac
z.t
9
Alex Frame
Trek - Segafredo
z.t
10
Wilmar Andres Paredes Zapata
Manzana Postobon Team
z.t
11
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
z.t
12
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
13
Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
14
Quentin Jauregui
Ag2r - La Mondiale
z.t
15
Sergio Andres Higuita
Manzana Postobon Team
z.t
16
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
17
Julien Mortier
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
18
Marco Minnaard
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
19
Logan Owen
Team EF Education First - Drapac
z.t
20
Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
21
Jérémy Leveau
Delko Marseille Provence KTM
z.t
22
Thomas Deruette
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
23
François Bidard
Ag2r - La Mondiale
z.t
24
Guillaume Martin
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
25
Benoit Cosnefroy
Ag2r - La Mondiale
z.t
26
Armindo Fonseca
Team Fortuneo - Samsic
z.t
27
Anthony Delaplace
Team Fortuneo - Samsic
z.t
28
Fumiyuki Beppu
Trek - Segafredo
z.t
29
Thomas Degand
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
30
Romain Hardy
Team Fortuneo - Samsic
z.t
31
Julien Bernard
Trek - Segafredo
z.t
32
Laurent Pichon
Team Fortuneo - Samsic
z.t
33
Loic Chetout
Cofidis
z.t
34
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
35
Bernardo Albeiro Suaza Arango
Manzana Postobon Team
z.t
36
Xandro Meurisse
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
37
Lorrenzo Manzin
Vital Concept Cycling Club
z.t
38
Fabien Doubey
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
39
Jetse Bol
Manzana Postobon Team
z.t
40
Julien Simon
Cofidis
z.t
41
Mikel Aristi Gardoki
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
42
Andrea Vendrame
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
43
Pim Ligthart
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
44
Benoît Jarrier
Team Fortuneo - Samsic
z.t
45
Romain Combaud
Delko Marseille Provence KTM
z.t
46
Antoine Warnier
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
47
Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
48
Lucas De Rossi
Delko Marseille Provence KTM
z.t
49
Mauro Finetto
Delko Marseille Provence KTM
z.t
50
Silvan Dillier
Ag2r - La Mondiale
z.t
51
Dmitrii Kozonchuk
Gazprom - Rusvelo
z.t
52
Quentin Pacher
Vital Concept Cycling Club
z.t
53
Matteo Malucelli
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
54
Robbert de Greef
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
55
Guillaume Bonnafond
Cofidis
z.t
56
Arnaud Courteille
Vital Concept Cycling Club
z.t
57
Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
58
Raffaello Bonusi
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
59
Pierre Rolland
Team EF Education First - Drapac
z.t
60
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
61
Matthieu Ladagnous
Groupama - FDJ
z.t
62
Angelo Tulik
Direct Energie
z.t
63
Mathias Van Gompel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
64
Samuel Dumoulin
Ag2r - La Mondiale
z.t
65
Lilian Calmejane
Direct Energie
z.t
66
Sergey Lagutin
Gazprom - Rusvelo
z.t
67
William Clarke
Team EF Education First - Drapac
z.t
68
Hector Saez Benito
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
69
Brian Nauleau
Direct Energie
z.t
70
Sergio Samitier
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
71
Christophe Masson
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
72
Javier Moreno Bazan
Delko Marseille Provence KTM
z.t
73
Gregory Daniel
Trek - Segafredo
z.t
74
Stephane Rossetto
Cofidis
z.t
75
Perrig Quemeneur
Direct Energie
z.t
76
Mathias Le Turnier
Cofidis
z.t
77
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
78
Mikel Iturria Segurola
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
79
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
80
Arnaud Gérard
Team Fortuneo - Samsic
z.t
81
Jerome Cousin
Direct Energie
z.t
82
Kevin Reza
Vital Concept Cycling Club
z.t
83
Jordan Parra
Manzana Postobon Team
z.t
84
Thomas Boudat
Direct Energie
z.t
85
Benjamin Thomas
Groupama - FDJ
z.t
86
Giacomo Nizzolo
Trek - Segafredo
op 59"
87
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
op 0"
88
Bryan Coquard
Vital Concept Cycling Club
z.t
89
Tobias Ludvigsson
Groupama - FDJ
op 2'21"
90
Eugenio Alafaci
Trek - Segafredo
op 3'08"
91
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
op 3'20"
92
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
op 6'04"
93
Nikolay Mihaylov
Delko Marseille Provence KTM
op 16'10"
94
Julián Cardona
Team EF Education First - Drapac
op 18'21"
95
Daniel Hoelgaard
Groupama - FDJ
op 18'57"
96
Joe Dombrowski
Team EF Education First - Drapac
z.t
97
Marc Fournier
Vital Concept Cycling Club
z.t
98
Ander Barrenetxea
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Nacer Bouhanni
Cofidis
DNF
Martijn Budding
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
1999
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst