En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Itzulia Basque Country
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
07/04
Amorebieta
Amorebieta
165.9 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Sergio Andres Higuita
Bora - HansGrohe
3u59'57"
2
Andrea Bagioli
Soudal - Quick Step
z.t
3
Mattias Skjelmose Jensen
Trek - Segafredo
z.t
4
Matteo Sobrero
Team Jayco AlUla
z.t
5
Mauro Schmid
Soudal - Quick Step
z.t
6
Clément Champoussin
Team Arkéa - Samsic
z.t
7
Ion Izagirre Insausti
Cofidis
z.t
8
Felix Gall
Ag2r Citroën Team
z.t
9
Ruben Guerreiro
Movistar Team
z.t
10
Jonas Vingegaard
Jumbo - Visma
z.t
11
Mathieu Burgaudeau
TotalEnergies
z.t
12
Jhoan Esteban Chaves Rubio
EF Education - EasyPost
z.t
13
Rigoberto Urán
EF Education - EasyPost
z.t
14
Brandon McNulty
UAE Team Emirates
z.t
15
Attila Valter
Jumbo - Visma
z.t
16
Enric Mas Nicolau
Movistar Team
z.t
17
David Gaudu
Groupama - FDJ
z.t
18
Mikel Landa Meana
Bahrain Victorious
z.t
19
Andreas Leknessund
Team DSM - Firmenich
z.t
20
Simon Yates
Team Jayco AlUla
z.t
21
Rein Taaramae
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
22
James Knox
Soudal - Quick Step
z.t
23
Ethan Hayter
Ineos Grenadiers
op 32"
24
Dion Smith
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
25
Alex Aranburu Deba
Movistar Team
z.t
26
Bauke Mollema
Trek - Segafredo
z.t
27
Simon Guglielmi
Team Arkéa - Samsic
z.t
28
Cristian Rodriguez Martin
Team Arkéa - Samsic
z.t
29
Emanuel Buchmann
Bora - HansGrohe
z.t
30
Luis Léon Sanchez Gil
Astana Qazaqstan Team
z.t
31
David De La Cruz Melgarejo
Astana Qazaqstan Team
z.t
32
Hermann Pernsteiner
Bahrain Victorious
z.t
33
Odd Christian Eiking
EF Education - EasyPost
z.t
34
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskaltel - Euskadi
z.t
35
Victor De La Parte Gonzalez
TotalEnergies
z.t
36
Juan Pedro Lopez Perez
Trek - Segafredo
z.t
37
Igor Arrieta Lizarraga
Equipo Kern Pharma
z.t
38
Tony Gallopin
Trek - Segafredo
z.t
39
Marc Hirschi
UAE Team Emirates
z.t
40
Laurens Huys
Intermarché - Circus - Wanty
op 46"
41
Daniel Felipe Martinez
Ineos Grenadiers
op 1'17"
42
Florian Stork
Team DSM - Firmenich
op 1'29"
43
Romain Gregoire
Groupama - FDJ
op 1'56"
44
Gotzon Martin Sanz
Euskaltel - Euskadi
op 2'02"
45
Georg Zimmermann
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
46
Sam Oomen
Jumbo - Visma
z.t
47
Quentin Pacher
Groupama - FDJ
z.t
48
Jonathan Lastra Martinez
Cofidis
z.t
49
Andrey Zeits
Astana Qazaqstan Team
z.t
50
Quinten Hermans
Alpecin - Deceuninck
z.t
51
Mattia Cattaneo
Soudal - Quick Step
z.t
52
Nelson Oliveira
Movistar Team
op 3'35"
53
Martijn Tusveld
Team DSM - Firmenich
z.t
54
Omar Fraile Matarranza
Ineos Grenadiers
z.t
55
Nicolas Jonathan Castroviejo
Ineos Grenadiers
z.t
56
Gorka Izagirre Insausti
Movistar Team
z.t
57
Steven Kruijswijk
Jumbo - Visma
z.t
58
Alan Jousseaume
TotalEnergies
z.t
59
Andrey Amador Bikkazakova
EF Education - EasyPost
z.t
60
Davide Formolo
UAE Team Emirates
op 5'25"
61
Chris Harper
Team Jayco AlUla
z.t
62
Abel Balderstone Roumens
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
63
Florian Lipowitz
Bora - HansGrohe
z.t
64
Giovanni Aleotti
Bora - HansGrohe
op 6'19"
65
Anton Palzer
Bora - HansGrohe
z.t
66
Felix Grossschartner
UAE Team Emirates
op 7'01"
67
Steff Cras
TotalEnergies
z.t
68
Michael Storer
Groupama - FDJ
z.t
69
Harm Vanhoucke
Team DSM - Firmenich
z.t
70
Rainer Kepplinger
Bahrain Victorious
op 7'40"
71
Ibon Ruiz Sedano
Equipo Kern Pharma
z.t
72
Egan Arley Bernal Gomez
Ineos Grenadiers
z.t
73
Luke Plapp
Ineos Grenadiers
op 9'08"
74
Michel Ries
Team Arkéa - Samsic
z.t
75
Unai Iribar Jauregi
Euskaltel - Euskadi
z.t
76
Larry Warbasse
Ag2r Citroën Team
z.t
77
Michael Vink
UAE Team Emirates
z.t
78
Edoardo Zambanini
Bahrain Victorious
z.t
79
Remy Rochas
Cofidis
z.t
80
Bruno Armirail
Groupama - FDJ
z.t
81
Merhawi Kudus Ghebremedhin
EF Education - EasyPost
z.t
82
Amanuel Gebreigzabhier
Trek - Segafredo
z.t
83
Victor Langellotti
Burgos - BH
z.t
84
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
EF Education - EasyPost
op 9'11"
85
Tobias Bayer
Alpecin - Deceuninck
op 12'33"
86
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
z.t
87
Gonzalo Serrano
Movistar Team
z.t
88
Valentin Paret-Peintre
Ag2r Citroën Team
z.t
89
Nicolas Prodhomme
Ag2r Citroën Team
z.t
90
Rémi Cavagna
Soudal - Quick Step
z.t
91
Jeremy Cabot
TotalEnergies
z.t
92
José Herrada Lopez
Cofidis
z.t
93
Rui Alberto Costa Da Faria
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
94
Natnael Tesfatsion Ocbit
Trek - Segafredo
z.t
95
Simon Geschke
Cofidis
z.t
96
Ide Schelling
Bora - HansGrohe
z.t
97
Eddie Dunbar
Team Jayco AlUla
op 13'41"
98
Thomas Champion
Cofidis
op 14'26"
99
Martin Svrček
Soudal - Quick Step
z.t
100
Jose Manuel Diaz Gallego
Burgos - BH
z.t
101
Christopher Juul Jensen
Team Jayco AlUla
z.t
102
Jan Maas
Team Jayco AlUla
z.t
103
Txomin Juaristi Arrieta
Euskaltel - Euskadi
z.t
104
Jon Barrenetxea Golzarri
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
105
Ander Okamika
Burgos - BH
z.t
106
Matthieu Ladagnous
Groupama - FDJ
z.t
107
Daniel Navarro Garcia
Burgos - BH
z.t
108
Pierre-Roger Latour
TotalEnergies
op 16'05"
109
Domen Novak
UAE Team Emirates
op 16'48"
110
Giovanni Carboni
Equipo Kern Pharma
z.t
111
Romain Combaud
Team DSM - Firmenich
op 16'52"
112
Alex Baudin
Ag2r Citroën Team
z.t
113
Lilian Calmejane
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
114
Matthew Dinham
Team DSM - Firmenich
z.t
115
Asier Etxeberria Zafra
Euskaltel - Euskadi
z.t
116
Brandon Rivera
Ineos Grenadiers
z.t
117
Jokin Murguialday Elorza
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
118
Carlos Canal Blanco
Euskaltel - Euskadi
z.t
119
Andrea Vendrame
Ag2r Citroën Team
z.t
120
Joan Bou Company
Euskaltel - Euskadi
z.t
121
Jordi Lopez Caravaca
Equipo Kern Pharma
z.t
122
Jasha Sütterlin
Bahrain Victorious
z.t
123
Orluis Alberto Aular Sanabria
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
124
Carlos Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
z.t
125
Lawson Craddock
Team Jayco AlUla
z.t
126
Jimmy Janssens
Alpecin - Deceuninck
z.t
127
Lars Van den Berg
Groupama - FDJ
op 16'58"
128
Yukiya Arashiro
Bahrain Victorious
op 17'46"
129
Iñigo Elosegui Momeñe
Equipo Kern Pharma
z.t
130
Jon Agirre Egaña
Equipo Kern Pharma
z.t
131
Jon Aberasturi Izaga
Trek - Segafredo
op 20'16"
132
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
133
Jefferson Albeiro Cepeda
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
134
Alan Riou
Team Arkéa - Samsic
op 20'18"
135
Gijs Leemreize
Jumbo - Visma
z.t
136
Antonio Angulo Sampedro
Burgos - BH
z.t
137
Dries Devenyns
Soudal - Quick Step
z.t
138
Lennard Hofstede
Jumbo - Visma
z.t
139
Thibault Guernalec
Team Arkéa - Samsic
z.t
Andres Camilo Ardila Ordoñez
Burgos - BH
DNF
Richard Carapaz
EF Education - EasyPost
DNF
Nicola Conci
Alpecin - Deceuninck
DNF
Fabio Felline
Astana Qazaqstan Team
DNF
Luis-Joe Lührs
Bora - HansGrohe
DNF
Eduard Prades Reverte
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Robert Stannard
Alpecin - Deceuninck
DNF
Henri Vandenabeele
Team DSM - Firmenich
DNF
Gianni Moscon
Astana Qazaqstan Team
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1935
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst