En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Itzulia Basque Country
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
08/04
Eibar
Eibar
137.8 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Jonas Vingegaard
Jumbo - Visma
24u45'24"
2
Mikel Landa Meana
Bahrain Victorious
op 1'12"
3
Ion Izagirre Insausti
Cofidis
op 1'29"
4
David Gaudu
Groupama - FDJ
op 1'31"
5
Enric Mas Nicolau
Movistar Team
op 1'36"
6
Sergio Andres Higuita
Bora - HansGrohe
op 1'37"
7
Brandon McNulty
UAE Team Emirates
op 1'38"
8
James Knox
Soudal - Quick Step
z.t
9
Simon Yates
Team Jayco AlUla
op 1'39"
10
Felix Gall
Ag2r Citroën Team
op 1'50"
11
Mauro Schmid
Soudal - Quick Step
op 2'36"
12
Jhoan Esteban Chaves Rubio
EF Education - EasyPost
op 3'01"
13
Attila Valter
Jumbo - Visma
op 3'13"
14
Cristian Rodriguez Martin
Team Arkéa - Samsic
op 3'23"
15
Rein Taaramae
Intermarché - Circus - Wanty
op 3'39"
16
Matteo Sobrero
Team Jayco AlUla
op 4'00"
17
Mattias Skjelmose Jensen
Trek - Segafredo
op 4'43"
18
Rigoberto Urán
EF Education - EasyPost
op 5'03"
19
Emanuel Buchmann
Bora - HansGrohe
op 5'50"
20
Victor De La Parte Gonzalez
TotalEnergies
op 5'58"
21
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskaltel - Euskadi
op 6'11"
22
Luis Léon Sanchez Gil
Astana Qazaqstan Team
op 6'53"
23
Ruben Guerreiro
Movistar Team
op 7'07"
24
Juan Pedro Lopez Perez
Trek - Segafredo
op 7'12"
25
Mattia Cattaneo
Soudal - Quick Step
op 7'20"
26
Andreas Leknessund
Team DSM - Firmenich
op 7'44"
27
Igor Arrieta Lizarraga
Equipo Kern Pharma
op 7'58"
28
Hermann Pernsteiner
Bahrain Victorious
op 8'13"
29
Sam Oomen
Jumbo - Visma
op 9'13"
30
Simon Guglielmi
Team Arkéa - Samsic
op 9'15"
31
David De La Cruz Melgarejo
Astana Qazaqstan Team
op 11'29"
32
Steven Kruijswijk
Jumbo - Visma
op 14'00"
33
Nelson Oliveira
Movistar Team
op 14'06"
34
Daniel Felipe Martinez
Ineos Grenadiers
op 14'32"
35
Jonathan Lastra Martinez
Cofidis
op 15'36"
36
Alex Aranburu Deba
Movistar Team
op 15'40"
37
Quentin Pacher
Groupama - FDJ
op 16'00"
38
Florian Stork
Team DSM - Firmenich
op 16'03"
39
Marc Hirschi
UAE Team Emirates
op 16'20"
40
Tony Gallopin
Trek - Segafredo
op 17'31"
41
Gorka Izagirre Insausti
Movistar Team
op 18'25"
42
Laurens Huys
Intermarché - Circus - Wanty
op 19'42"
43
Bauke Mollema
Trek - Segafredo
op 24'11"
44
Michael Storer
Groupama - FDJ
op 24'28"
45
Gotzon Martin Sanz
Euskaltel - Euskadi
op 25'15"
46
Odd Christian Eiking
EF Education - EasyPost
op 26'44"
47
Remy Rochas
Cofidis
op 26'56"
48
Nicolas Jonathan Castroviejo
Ineos Grenadiers
op 27'30"
49
Dion Smith
Intermarché - Circus - Wanty
op 29'08"
50
Romain Gregoire
Groupama - FDJ
op 34'11"
51
Andrey Zeits
Astana Qazaqstan Team
op 34'42"
52
Quinten Hermans
Alpecin - Deceuninck
op 34'49"
53
Mathieu Burgaudeau
TotalEnergies
op 36'52"
54
Georg Zimmermann
Intermarché - Circus - Wanty
op 37'11"
55
Omar Fraile Matarranza
Ineos Grenadiers
op 37'15"
56
Victor Langellotti
Burgos - BH
op 37'25"
57
Harm Vanhoucke
Team DSM - Firmenich
op 37'33"
58
Alan Jousseaume
TotalEnergies
op 38'24"
59
Giovanni Aleotti
Bora - HansGrohe
op 38'25"
60
Anton Palzer
Bora - HansGrohe
op 38'54"
61
Bruno Armirail
Groupama - FDJ
op 39'15"
62
Lilian Calmejane
Intermarché - Circus - Wanty
op 39'23"
63
Rémi Cavagna
Soudal - Quick Step
op 41'18"
64
Unai Iribar Jauregi
Euskaltel - Euskadi
op 41'26"
65
Michel Ries
Team Arkéa - Samsic
op 41'53"
66
Abel Balderstone Roumens
Caja Rural - Seguros RGA
op 42'05"
67
Edoardo Zambanini
Bahrain Victorious
op 43'28"
68
Merhawi Kudus Ghebremedhin
EF Education - EasyPost
op 46'15"
69
Valentin Paret-Peintre
Ag2r Citroën Team
op 48'59"
70
Martijn Tusveld
Team DSM - Firmenich
op 49'42"
71
Christopher Juul Jensen
Team Jayco AlUla
op 52'09"
72
Eddie Dunbar
Team Jayco AlUla
op 52'48"
73
Ethan Hayter
Ineos Grenadiers
op 54'29"
74
Giovanni Carboni
Equipo Kern Pharma
op 55'06"
75
Florian Lipowitz
Bora - HansGrohe
op 57'27"
76
Lawson Craddock
Team Jayco AlUla
op 57'31"
77
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
EF Education - EasyPost
op 58'46"
78
Amanuel Gebreigzabhier
Trek - Segafredo
op 59'05"
79
Gonzalo Serrano
Movistar Team
op 59'39"
80
Andrey Amador Bikkazakova
EF Education - EasyPost
op 59'42"
81
Txomin Juaristi Arrieta
Euskaltel - Euskadi
op 1u00'17"
82
Gijs Leemreize
Jumbo - Visma
op 1u00'54"
83
José Herrada Lopez
Cofidis
op 1u01'39"
84
Matthew Dinham
Team DSM - Firmenich
op 1u03'11"
85
Joan Bou Company
Euskaltel - Euskadi
op 1u04'59"
86
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
op 1u05'16"
87
Simon Geschke
Cofidis
op 1u07'23"
88
Tobias Bayer
Alpecin - Deceuninck
op 1u08'00"
89
Jan Maas
Team Jayco AlUla
op 1u08'21"
90
Ander Okamika
Burgos - BH
op 1u08'32"
91
Michael Vink
UAE Team Emirates
op 1u08'46"
92
Egan Arley Bernal Gomez
Ineos Grenadiers
op 1u10'04"
93
Larry Warbasse
Ag2r Citroën Team
op 1u10'28"
94
Jeremy Cabot
TotalEnergies
op 1u15'16"
95
Ibon Ruiz Sedano
Equipo Kern Pharma
op 1u15'23"
96
Jordi Lopez Caravaca
Equipo Kern Pharma
op 1u15'36"
97
Matthieu Ladagnous
Groupama - FDJ
op 1u18'31"
98
Domen Novak
UAE Team Emirates
op 1u19'09"
99
Jon Barrenetxea Golzarri
Caja Rural - Seguros RGA
op 1u21'50"
100
Romain Combaud
Team DSM - Firmenich
op 1u25'32"
101
Jimmy Janssens
Alpecin - Deceuninck
op 1u26'07"
102
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
op 1u29'48"
Jon Aberasturi Izaga
Trek - Segafredo
DNF
Jon Agirre Egaña
Equipo Kern Pharma
DNF
Antonio Angulo Sampedro
Burgos - BH
DNF
Yukiya Arashiro
Bahrain Victorious
DNF
Andrea Bagioli
Soudal - Quick Step
DNF
Carlos Canal Blanco
Euskaltel - Euskadi
DNF
Jefferson Albeiro Cepeda
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Thomas Champion
Cofidis
DNF
Clément Champoussin
Team Arkéa - Samsic
DNF
Rui Alberto Costa Da Faria
Intermarché - Circus - Wanty
DNF
Steff Cras
TotalEnergies
DNF
Dries Devenyns
Soudal - Quick Step
DNF
Jose Manuel Diaz Gallego
Burgos - BH
DNF
Asier Etxeberria Zafra
Euskaltel - Euskadi
DNF
Davide Formolo
UAE Team Emirates
DNF
Felix Grossschartner
UAE Team Emirates
DNF
Thibault Guernalec
Team Arkéa - Samsic
DNF
Chris Harper
Team Jayco AlUla
DNF
Lennard Hofstede
Jumbo - Visma
DNF
Rainer Kepplinger
Bahrain Victorious
DNF
Pierre-Roger Latour
TotalEnergies
DNF
Jokin Murguialday Elorza
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Daniel Navarro Garcia
Burgos - BH
DNF
Luke Plapp
Ineos Grenadiers
DNF
Nicolas Prodhomme
Ag2r Citroën Team
DNF
Alan Riou
Team Arkéa - Samsic
DNF
Brandon Rivera
Ineos Grenadiers
DNF
Ide Schelling
Bora - HansGrohe
DNF
Jasha Sütterlin
Bahrain Victorious
DNF
Martin Svrček
Soudal - Quick Step
DNF
Natnael Tesfatsion Ocbit
Trek - Segafredo
DNF
Andrea Vendrame
Ag2r Citroën Team
DNF
Orluis Alberto Aular Sanabria
Caja Rural - Seguros RGA
DNS
Iñigo Elosegui Momeñe
Equipo Kern Pharma
DNS
Alex Baudin
Ag2r Citroën Team
OTL
Carlos Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
OTL
Lars Van den Berg
Groupama - FDJ
OTL
Andres Camilo Ardila Ordoñez
Burgos - BH
DNF
Richard Carapaz
EF Education - EasyPost
DNF
Nicola Conci
Alpecin - Deceuninck
DNF
Fabio Felline
Astana Qazaqstan Team
DNF
Luis-Joe Lührs
Bora - HansGrohe
DNF
Eduard Prades Reverte
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Robert Stannard
Alpecin - Deceuninck
DNF
Henri Vandenabeele
Team DSM - Firmenich
DNF
Gianni Moscon
Astana Qazaqstan Team
DNS
Rohan Dennis
Jumbo - Visma
DNF
Stefano Oldani
Alpecin - Deceuninck
DNF
Tom Paquot
Intermarché - Circus - Wanty
DNF
Jesús Ezquerra Muela
Burgos - BH
DNS
Oscar Riesebeek
Alpecin - Deceuninck
DNS
Christian Scaroni
Astana Qazaqstan Team
DNS
Javier Romo Oliver
Astana Qazaqstan Team
DNF
Harrison Wood
Cofidis
DNF
Marc Soler
UAE Team Emirates
DNF
Alessandro Verre
Team Arkéa - Samsic
DNF
Alexis Vuillermoz
TotalEnergies
DNF
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Bahrain Victorious
DNS
Jaakko Hänninen
Ag2r Citroën Team
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1935
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst