En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Itzulia Basque Country
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
11/04
Vitoria-Gasteiz
Arrigorriaga
164.1 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
Jongeren
1
Maximilian Schachmann
Bora - HansGrohe
4u03'55"
2
Tadej Pogacar
UAE Team Emirates
z.t
3
Jakob Fuglsang
Astana Pro Team
op 1"
4
Adam Yates
Mitchelton - Scott
z.t
5
Marc Hirschi
Team Sunweb
op 9"
6
Emanuel Buchmann
Bora - HansGrohe
z.t
7
Patrick Konrad
Bora - HansGrohe
z.t
8
Ion Izagirre Insausti
Astana Pro Team
z.t
9
Valentin Madouas
Groupama - FDJ
z.t
10
Bjorg Lambrecht
Lotto - Soudal
z.t
11
Mikel Landa Meana
Movistar Team
z.t
12
Bauke Mollema
Trek - Segafredo
z.t
13
Dylan Teuns
Bahrein - Merida
z.t
14
Lawson Craddock
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
15
Daniel Martin
UAE Team Emirates
z.t
16
Sergio Luis Henao Montoya
UAE Team Emirates
z.t
17
Enric Mas Nicolau
Deceuninck - Quick Step
z.t
18
Daniel Felipe Martinez
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
19
Carlos Julian Quintero Norena
Manzana Postobon Team
z.t
20
Rudy Molard
Groupama - FDJ
z.t
21
Hugh Carthy
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
22
Carlos Alberto Betancur Gomez
Movistar Team
z.t
23
Omar Fraile Matarranza
Astana Pro Team
z.t
24
David De La Cruz Melgarejo
Team Sky
z.t
25
Diego Ulissi
UAE Team Emirates
z.t
26
Mikel Nieve Ituralde
Mitchelton - Scott
z.t
27
Diego Rosa
Team Sky
op 25"
28
Ruben Guerreiro
Team Katusha Alpecin
z.t
29
Ruben Fernandez Andujar
Movistar Team
z.t
30
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
op 33"
31
Amanuel Gebreigzabhier
Team Dimension Data
z.t
32
Romain Seigle
Groupama - FDJ
op 39"
33
Luis Angel Mate Mardones
Cofidis
op 46"
34
Oscar Rodriguez Garaicoechea
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
35
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
op 47"
36
Mikael Cherel
Ag2r - La Mondiale
z.t
37
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
38
Sam Oomen
Team Sunweb
z.t
39
John Darwin Atapuma Hurtado
Cofidis
z.t
40
Alessandro De Marchi
CCC Team
op 50"
41
Jonas Vingegaard
Team Jumbo - Visma
op 1'00"
42
George Bennett
Team Jumbo - Visma
z.t
43
Anthony Perez
Cofidis
z.t
44
Sergio Samitier
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
45
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
46
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
z.t
47
Dries Devenyns
Deceuninck - Quick Step
op 1'05"
48
Geraint Thomas
Team Sky
z.t
49
Dmitrii Strakhov
Team Katusha Alpecin
op 1'15"
50
Victor De La Parte Gonzalez
CCC Team
z.t
51
Toms Skujins
Trek - Segafredo
z.t
52
Tomasz Marczynski
Lotto - Soudal
z.t
53
Mathias Frank
Ag2r - La Mondiale
op 1'45"
54
Nicholas Schultz
Mitchelton - Scott
op 1'54"
55
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
z.t
56
Larry Warbasse
Ag2r - La Mondiale
z.t
57
Aldemar Reyes Ortega
Manzana Postobon Team
op 1'00"
58
Chris Hamilton
Team Sunweb
op 2'11"
59
Gorka Izagirre Insausti
Astana Pro Team
op 3'10"
60
Luis Léon Sanchez Gil
Astana Pro Team
z.t
61
Maxime Monfort
Lotto - Soudal
z.t
62
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
63
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
z.t
64
Daniel Navarro Garcia
Team Katusha Alpecin
z.t
65
Enrico Battaglin
Team Katusha Alpecin
op 9"
66
Léo Vincent
Groupama - FDJ
op 3'24"
67
Simon Clarke
EF Education First Pro Cycling Team
op 3'41"
68
Carlos Verona Quintanilla
Movistar Team
op 3'54"
69
José Gonçalves
Team Katusha Alpecin
op 4'36"
70
Damien Howson
Mitchelton - Scott
z.t
71
Jai Hindley
Team Sunweb
z.t
72
Michael Storer
Team Sunweb
z.t
73
David Gaudu
Groupama - FDJ
z.t
74
Jelle Vanendert
Lotto - Soudal
op 5'12"
75
Michael Albasini
Mitchelton - Scott
op 5'33"
76
Tsgabu Gebremaryam Grmay
Mitchelton - Scott
z.t
77
Gregor Muhlberger
Bora - HansGrohe
z.t
78
Mikkel Froelich Honoré
Deceuninck - Quick Step
op 6'00"
79
Pieter Serry
Deceuninck - Quick Step
op 7'11"
80
Peter Stetina
Trek - Segafredo
op 8'16"
81
Sander Armée
Lotto - Soudal
z.t
82
Grega Bole
Bahrein - Merida
z.t
83
Tom-Jelte Slagter
Team Dimension Data
z.t
84
Nicolas Edet
Cofidis
z.t
85
Sean Bennett
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
86
Luka Pibernik
Bahrein - Merida
z.t
87
Florian Stork
Team Sunweb
z.t
88
Neilson Powless
Team Jumbo - Visma
z.t
89
Manuel Antunes Amaro
CCC Team
z.t
90
Edward Ravasi
UAE Team Emirates
z.t
91
Clément Chevrier
Ag2r - La Mondiale
z.t
92
Kenny Elissonde
Team Sky
op 8'19"
93
Nicola Conci
Trek - Segafredo
z.t
94
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Astana Pro Team
op 9'05"
95
Alexey Lutsenko
Astana Pro Team
z.t
96
Pawel Poljanski
Bora - HansGrohe
z.t
97
Fabio Felline
Trek - Segafredo
op 10'18"
98
Nicolas Saenz Ballesteros
Manzana Postobon Team
z.t
99
Jay McCarthy
Bora - HansGrohe
z.t
100
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
101
Jesus Herrada Lopez
Cofidis
z.t
102
Aurelien Paret-Peintre
Ag2r - La Mondiale
z.t
103
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Manzana Postobon Team
z.t
104
Yecid Arturo Sierra Sanchez
Manzana Postobon Team
z.t
105
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
op 12'15"
106
Mikel Iturria Segurola
Euskadi Basque Country - Murias
op 12'30"
107
Nickolas Dlamini
Team Dimension Data
op 12'53"
108
Willem Jakobus Smit
Team Katusha Alpecin
z.t
109
Bernardo Albeiro Suaza Arango
Manzana Postobon Team
z.t
110
Jacques Janse van Rensburg
Team Dimension Data
z.t
111
Alex Howes
EF Education First Pro Cycling Team
z.t
112
Tosh Van der Sande
Lotto - Soudal
z.t
113
Julien Bernard
Trek - Segafredo
z.t
114
Rémi Cavagna
Deceuninck - Quick Step
z.t
115
Jesper Hansen
Cofidis
z.t
116
Danilo Wyss
Team Dimension Data
z.t
117
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
118
Michal Golas
Team Sky
z.t
119
Cristian Rodriguez Martin
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
120
Jonas Koch
CCC Team
z.t
121
Serge Pauwels
CCC Team
z.t
122
Loic Chetout
Cofidis
z.t
123
Bert-Jan Lindeman
Team Jumbo - Visma
op 13'01"
124
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
125
Markel Irizar Aranburu
Trek - Segafredo
op 13'06"
126
Bruno Armirail
Groupama - FDJ
z.t
127
Enrique Sanz
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
128
Jesús Ezquerra Muela
Burgos - BH
z.t
129
Benjamin King
Team Dimension Data
z.t
130
Manuele Mori
UAE Team Emirates
z.t
131
Tony Martin
Team Jumbo - Visma
z.t
132
Fernando Barcelo Aragon
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
133
Petr Vakoc
Deceuninck - Quick Step
z.t
134
Cesare Benedetti
Bora - HansGrohe
z.t
135
Nicolas Sessler
Burgos - BH
z.t
136
Rory Sutherland
UAE Team Emirates
z.t
137
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
138
Meiyin Wang
Bahrein - Merida
z.t
139
Riccardo Zoidl
CCC Team
op 13'32"
140
Sepp Kuss
Team Jumbo - Visma
op 14'44"
141
Stephen Williams
Bahrein - Merida
op 17'16"
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Nathan Brown
EF Education First Pro Cycling Team
DNF
Jaramillo Diez Daniel Alexander
Manzana Postobon Team
DNF
Alexandre Geniez
Ag2r - La Mondiale
DNF
Michal Kwiatkowski
Team Sky
DNF
Daan Olivier
Team Jumbo - Visma
DNF
Nicholas Roche
Team Sunweb
DNF
Ricardo Vilela
Burgos - BH
DNF
Julian Alaphilippe
Deceuninck - Quick Step
DNS
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1935
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst