En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Rund um Köln
Uitslag
1
Sam Bennett
Team Netapp - Endura
4u39'28"
2
Barry Markus
Belkin Pro Cycling Team
z.t
3
Gerald Ciolek
MTN - Qhubeka
z.t
4
Enrico Rossi
Christina Watches - Kuma
z.t
5
Asbjørn Kragh Andersen
Christina Watches - Kuma
z.t
6
Alexander Krieger
Team Stuttgart
z.t
7
Willi Willwohl
LKT Team Brandenburg
z.t
8
Martin Weiss
Tirol Cycling Team
z.t
9
Stefan Schäfer
LKT Team Brandenburg
z.t
10
Jan-Niklas Droste
Team Heizomat
z.t
11
Alexis Guerin
Etixx
z.t
12
Shane Archbold
An Post - Chainreaction
z.t
13
Nils Politt
Team Stölting
z.t
14
Bjorn Thurau
Team Europcar
z.t
15
Matej Mugerli
Adria Mobil
z.t
16
Jan Brockhoff
Development Team Giant-Shimano
z.t
17
Sean Patrick Downey
An Post - Chainreaction
z.t
18
Matthew Brammeier
Synergy Baku Cycling Project
z.t
19
Wouter Mol
Veranclassic - Doltcini
z.t
20
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke - Shanks
z.t
21
Fabian Schormaier
Team Heizomat
z.t
22
Josip Rumac
Etixx
z.t
23
Christopher Hatz
MLP Team Bergstrasse
z.t
24
Aaron Gate
An Post - Chainreaction
z.t
25
Clemens Fankhauser
Tirol Cycling Team
z.t
26
Erik Bothe
MLP Team Bergstrasse
z.t
27
Andreas Hofer
Team Vorarlberg
z.t
28
Sascha Weber
Veranclassic - Doltcini
z.t
29
Fredrik Ludvigsson
Development Team Giant-Shimano
z.t
30
Reinier Honig
Team Vorarlberg
z.t
31
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
z.t
32
Graeme Brown
Belkin Pro Cycling Team
z.t
33
Constantino Zaballa Gutierrez
Christina Watches - Kuma
z.t
34
Nikola Aistrup
Riwal Cycling Team
z.t
35
Nikodemus Holler
Team Stuttgart
z.t
36
Alexander Grad
Team Heizomat
z.t
37
Lukasz Wisniowski
Etixx
z.t
38
Sebastian Deckert
LKT Team Brandenburg
z.t
39
Jan Barta
Team Netapp - Endura
z.t
40
Ralf Matzka
Team Netapp - Endura
z.t
41
Martin Reinert
Team Stuttgart
op 7"
42
Lukasz Bodnar
Activjet Team
z.t
43
Mario Vogt
Rad-Net Rose Team
z.t
44
Josef Cerny
CCC Polsat Polkowice
z.t
45
Frantisek Padour
Team Netapp - Endura
z.t
46
Michael Kurth
Team Kuota
z.t
47
Emanuel Buchmann
Rad-Net Rose Team
z.t
48
Fabio Nappa
MLP Team Bergstrasse
z.t
49
Luke Roberts
Team Stölting
z.t
50
Tim Schlichenmaier
MLP Team Bergstrasse
z.t
51
Markus Eichler
Team Stölting
z.t
52
Gregor Muhlberger
Tirol Cycling Team
z.t
53
Mikkel Mortensen
Riwal Cycling Team
op 9"
54
Adrian Kurek
CCC Polsat Polkowice
z.t
55
Johannes Weber
Team Heizomat
z.t
56
Fabian Brintrup
Rad-Net Rose Team
z.t
57
Leon Berger
LKT Team Brandenburg
z.t
58
Julien Essers
Team Heizomat
z.t
59
Tim Kerkhof
Etixx
z.t
60
Jay Robert Thomson
MTN - Qhubeka
z.t
61
Martin Reimer
MTN - Qhubeka
z.t
62
Andreas Stauff
MTN - Qhubeka
op 13"
63
Thomas Koep
Team Stölting
z.t
64
Grischa Janorschke
Team Vorarlberg
op 15"
65
Matthias Plarre
Leopard Development Team
z.t
66
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
z.t
67
Stefan Praxmarer
Tirol Cycling Team
z.t
68
David Wöhrer
Tirol Cycling Team
z.t
69
Stefan Schumacher
Christina Watches - Kuma
z.t
70
David Muntaner Juaneda
Activjet Team
z.t
71
Klemen Stimulak
Adria Mobil
z.t
72
Primož Roglič
Adria Mobil
z.t
73
Robert Retschke
Team Kuota
z.t
74
Radoslav Rogina
Adria Mobil
op 20"
75
Dennis Van Niekerk
MTN - Qhubeka
op 23"
76
Moreno Hofland
Belkin Pro Cycling Team
z.t
77
Mirco Saggiorato
Team Stölting
z.t
78
Mark McNally
An Post - Chainreaction
op 29"
79
Sébastian Baldauf
MLP Team Bergstrasse
z.t
80
Daniel Westmattelmann
Team Kuota
z.t
81
Jetse Bol
Belkin Pro Cycling Team
op 33"
82
Nicky van der Lijke
Belkin Pro Cycling Team
z.t
83
Markus Eibegger
Synergy Baku Cycling Project
z.t
84
Michael Schwarzmann
Team Netapp - Endura
op 39"
85
Linus Gerdemann
MTN - Qhubeka
op 41"
86
Andreas Schillinger
Team Netapp - Endura
op 50"
87
Rick Flens
Belkin Pro Cycling Team
op 1'01"
88
Carl Soballa
LKT Team Brandenburg
op 1'21"
89
Tobias Knaup
LKT Team Brandenburg
op 1'23"
90
Dennis van Winden
Belkin Pro Cycling Team
op 3'42"
91
Marc Garby
Christina Watches - Kuma
op 6'07"
92
Julian Schulze
LKT Team Brandenburg
z.t
93
Radovan Dolezal
z.t
94
Patrick Jäger
Team Vorarlberg
z.t
95
Meron Amanuel Mengstab
Bike AID - Ride for Help
z.t
96
Jan Dieteren
Team Stölting
z.t
97
Tim Gebauer
Team Stölting
z.t
Rick Ampler
DNF
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Emil Baekhoj Halvorsen
Riwal Cycling Team
DNF
Nicolas Baldo
Team Vorarlberg
DNF
Jérôme Baugnies
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Josef Benetseder
Tirol Cycling Team
DNF
André Benoit
Team Kuota
DNF
Daniel Bichlmann
Bike AID - Ride for Help
DNF
Jenthe Biermans
Development Team Giant-Shimano
DNF
Theo Bos
Belkin Pro Cycling Team
DNF
Patrick Bosman
Tirol Cycling Team
DNF
Giorgio Brambilla
Veranclassic - Doltcini
DNF
Julian Braun
Team Kuota
DNF
Florian Breuer
Team Kuota
DNF
Fabian Bruno
MLP Team Bergstrasse
DNF
Pawel Brylowski
Activjet Team
DNF
Pawel Charucki
CCC Polsat Polkowice
DNF
Dan Craven
DNF
Jack Cummings
Team Stuttgart
DNF
Thomas Degand
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Serge Dewortelaer
Veranclassic - Doltcini
DNF
Jean-Pierre Drucker
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Darijus Dzervus
Veranclassic - Doltcini
DNF
Mike Egger
MLP Team Bergstrasse
DNF
Jesús Ezquerra Muela
Activjet Team
DNF
Sebastian Forke
Christina Watches - Kuma
DNF
Alex Frame
Development Team Giant-Shimano
DNF
Pawel Franczak
Activjet Team
DNF
Kieran Frend
DNF
Piotr Gawronski
CCC Polsat Polkowice
DNF
Jérôme Gilbert
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Gregory Habeaux
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Jan Hirt
Etixx
DNF
Karel Hnik
Etixx
DNF
Aljaz Hocevar
Adria Mobil
DNF
Danilo Hondo
Trek Factory Racing
DNF
Dominik Hrinkow
Team Vorarlberg
DNF
Michael Jun. Hümbert
Bike AID - Ride for Help
DNF
Felix Intra
Rad-Net Rose Team
DNF
Kristian Haugaard Jensen
Development Team Giant-Shimano
DNF
Alexander Kamp Egested
Christina Watches - Kuma
DNF
Cameron Karwowski
Veranclassic - Doltcini
DNF
Kai Kautz
Team Stuttgart
DNF
Daniel Klemme
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Kasper Klostergaard Larsen
Riwal Cycling Team
DNF
Florenz Knauer
Team Heizomat
DNF
Mathias Krigbaum
Riwal Cycling Team
DNF
Merhawi Kudus Ghebremedhin
MTN - Qhubeka
DNF
Kaspar Larsen Schjonnemann
Riwal Cycling Team
DNF
Bruno Maltar
Adria Mobil
DNF
Marco Mathis
Rad-Net Rose Team
DNF
Oliver Mattheis
Team Heizomat
DNF
Yannick Mayer
Bike AID - Ride for Help
DNF
Lukas Meiler
Gebrüder Weiss - Oberndorfer
DNF
Florian Monreal
Team Kuota
DNF
Domen Novak
Adria Mobil
DNF
Florian Nowak
Team Stuttgart
DNF
Glenn O'Shea
An Post - Chainreaction
DNF
Jan Oelerich
Team Stölting
DNF
Morten Ollegaard
Riwal Cycling Team
DNF
Rick Ottema
Veranclassic - Doltcini
DNF
Arakdiusz Owsian
Activjet Team
DNF
David Per
Adria Mobil
DNF
Emanuel Piaskowy
Activjet Team
DNF
Michal Podlaski
Activjet Team
DNF
Dario Rapps
Team Heizomat
DNF
Alex Rasmussen
DNF
Erick Rowsell
Team Netapp - Endura
DNF
Florian Salzinger
Leopard Development Team
DNF
Timo Schäfer
Bike AID - Ride for Help
DNF
Moritz Schaffner
Rad-Net Rose Team
DNF
Franz Schiewer
LKT Team Brandenburg
DNF
Fabian Schnaidt
Team Vorarlberg
DNF
Matthias Schnapka
Bike AID - Ride for Help
DNF
Felix Schönbach
Team Kuota
DNF
Hamish Schreurs
Veranclassic - Doltcini
DNF
Christoph Schweizer
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Michael Schweizer
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Rudiger Selig
Katusha
DNF
Jan Sokol
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Jimmi Sorensen
Christina Watches - Kuma
DNF
Christoph Springer
Team Vorarlberg
DNF
Joshua Stritzinger
Rad-Net Rose Team
DNF
Eric Süßemilch
MLP Team Bergstrasse
DNF
Tino Thömel
Team Stuttgart
DNF
Laurent Vandenbak
An Post - Chainreaction
DNF
Alexander Wachter
Tirol Cycling Team
DNF
Max Walsleben
Team Stuttgart
DNF
Domenic Weinstein
Rad-Net Rose Team
DNF
Ryan Wills
DNF
Jack Wilson
An Post - Chainreaction
DNF
Francis De Greef
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Laurens De Vreese
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Johann van Zyl
MTN - Qhubeka
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1967
1966
1965
1964
1955
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst