En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Volta Limburg Classic
Uitslag
1
Jan Tratnik
CCC Sprandi Polkowice
4u42'34"
2
Marco Tizza
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
op 1"
3
Jimmy Janssens
Cibel - Cebon
z.t
4
Thomas Degand
Team Wanty - Groupe Gobert
op 3"
5
Eddie Dunbar
Aqua Blue Sport
op 5"
6
Jérôme Baugnies
Team Wanty - Groupe Gobert
op 41"
7
Antoine Warnier
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
8
Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
op 53"
9
Aksel Nommela
BEAT Cycling Club
z.t
10
Quentin Pacher
Vital Concept Cycling Club
z.t
11
Guillaume Boivin
Israel Cycling Academy
z.t
12
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
13
Tanguy Turgis
Vital Concept Cycling Club
z.t
14
Jonas Koch
CCC Sprandi Polkowice
z.t
15
Maarten de Jonge
Monkey Town Continental Team
z.t
16
Dennis Coenen
Cibel - Cebon
z.t
17
Enrico Battaglin
Team LottoNL - Jumbo
z.t
18
Thomas Deruette
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
19
Kristian Aasvold
Team Coop
z.t
20
Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
21
Mikkel Froelich Honoré
Team Virtu Cycling
z.t
22
Robbert de Greef
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
23
Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
24
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
z.t
25
Jasper Ockeloen
Monkey Town Continental Team
z.t
26
Marco Minnaard
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
27
Jason van Dalen
Delta Cycling Rotterdam
z.t
28
Jonas Gregaard Wilsly
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
29
Jasper de Laat
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
30
Kasper Asgreen
Quick Step Floors
z.t
31
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
32
Larry Warbasse
Aqua Blue Sport
z.t
33
Pavel Chursin
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
34
Rob Ruijgh
Tarteletto - Isorex
z.t
35
Bas van der Kooij
Alecto Cycling Team
z.t
36
Kelvin van den Dool
Vlasman CT
z.t
37
Stef Clement
Team LottoNL - Jumbo
z.t
38
Juan José Lobato del Valle
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
39
Xandro Meurisse
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
40
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop
z.t
41
Lennert Teugels
Cibel - Cebon
z.t
42
Michiel Dieleman
Cibel - Cebon
z.t
43
Luuc Bugter
Delta Cycling Rotterdam
z.t
44
Dennis van Winden
Israel Cycling Academy
z.t
45
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
46
Jesper Schultz
Team Virtu Cycling
z.t
47
Martijn Budding
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
48
Fredrik Ludvigsson
Team Coop
z.t
49
Simone Ponzi
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
50
Antonio Santoro
Monkey Town Continental Team
z.t
51
Jaap Kooijman
Vlasman CT
z.t
52
Peter Schulting
Monkey Town Continental Team
z.t
53
Pieter Weening
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
54
Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
55
Chris Anker Sörensen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
op 1'06"
56
August Jensen
Israel Cycling Academy
op 1'10"
57
Rick Ottema
Alecto Cycling Team
op 1'12"
58
Fabian Schormaier
Team Lotto - Kern Haus
op 2'52"
59
Tobias Knaup
Team Lotto - Kern Haus
op 2'56"
60
Wim Reynaerts
Cibel - Cebon
op 2'57"
61
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
op 3'34"
62
Marco Doets
Alecto Cycling Team
z.t
63
Adriaan Janssen
Delta Cycling Rotterdam
z.t
64
Wim Kleiman
Monkey Town Continental Team
z.t
65
Folkert Oostra
Alecto Cycling Team
z.t
66
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
67
Sven van Luijk
Monkey Town Continental Team
z.t
68
Jacob Eriksson
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
69
Arnaud Courteille
Vital Concept Cycling Club
z.t
70
Jakob Egholm
Team Virtu Cycling
z.t
71
Calvin Watson
Aqua Blue Sport
op 3'38"
72
Jonas Aaen Jörgensen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
op 3'42"
73
Beau Duvigneau
Vlasman CT
z.t
74
Jarno Gmelich
Metec - TKH P/B Mantel
op 3'45"
75
Florian Nowak
Team Lotto - Kern Haus
z.t
76
Kenneth Van Rooy
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
77
Tyler Williams
Israel Cycling Academy
z.t
78
Guy Sagiv
Israel Cycling Academy
z.t
79
Trond Hakon Trondsen
Team Coop
z.t
80
Patryk Stosz
CCC Sprandi Polkowice
z.t
81
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
82
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
z.t
83
Cameron Beard
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
84
Mathias Norsgaard Jørgensen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
Lars Boom
Team LottoNL - Jumbo
DNF
Imerio Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
DNF
Marino Kobayashi
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
DNF
Sepp Kuss
Team LottoNL - Jumbo
DNF
Tom Leezer
Team LottoNL - Jumbo
DNF
Hiroki Nishimura
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
DNF
Daan Olivier
Team LottoNL - Jumbo
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst