En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de la Provence
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
13/02
Manosque
La Montagne de Lure
166.1 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Nairo Quintana Rojas
Team Arkéa - Samsic
4u23'06"
2
Mattias Skjelmose Jensen
Trek - Segafredo
op 37"
3
Matteo Jorgenson
Movistar Team
z.t
4
Iván Ramiro Sosa
Movistar Team
op 39"
5
Ilan Van Wilder
Quick Step - Alpha Vinyl
op 41"
6
Amanuel Gebreigzabhier
Trek - Segafredo
op 46"
7
Julian Alaphilippe
Quick Step - Alpha Vinyl
op 47"
8
Pierre-Roger Latour
TotalEnergies
op 50"
9
Kenny Elissonde
Trek - Segafredo
op 1'00"
10
Geoffrey Bouchard
Ag2r Citroën Team
op 1'03"
11
Ruben Fernandez Andujar
Cofidis
op 1'19"
12
Samuele Battistella
Astana Qazaqstan Team
op 1'27"
13
Aurelien Paret-Peintre
Ag2r Citroën Team
op 1'29"
14
Michael Storer
Groupama - FDJ
op 1'33"
15
Oscar Rodriguez Garaicoechea
Movistar Team
z.t
16
Sebastian Schönberger
B&B Hotels - KTM
op 1'35"
17
Florian Stork
Team DSM
op 1'37"
18
Maxime Bouet
Team Arkéa - Samsic
op 1'51"
19
Carl Fredrik Hagen
Israel - Premier Tech
op 2'04"
20
Mark Donovan
Team DSM
op 2'35"
21
Romain Combaud
Team DSM
z.t
22
Louis Vervaeke
Quick Step - Alpha Vinyl
z.t
23
Fabien Doubey
TotalEnergies
op 2'44"
24
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
op 2'49"
25
Damien Touzé
Ag2r Citroën Team
z.t
26
Mads Würtz Schmidt
Israel - Premier Tech
op 2'55"
27
Andréa Mifsud
Nice Metropole Cote D'azur
op 3'19"
28
Lukasz Owsian
Team Arkéa - Samsic
z.t
29
Xandres Vervloesem
Lotto Soudal
op 4'00"
30
Nicolas Edet
Team Arkéa - Samsic
op 4'03"
31
Stephane Rossetto
St Michel - Auber 93
op 4'14"
32
Joris Delbove
St Michel - Auber 93
z.t
33
Dries Devenyns
Quick Step - Alpha Vinyl
op 4'34"
34
Dayer Uberney Quintana Rojas
Team Arkéa - Samsic
op 4'45"
35
Omer Goldstein
Israel - Premier Tech
z.t
36
Thomas Champion
Cofidis
op 5'02"
37
Valentin Ferron
TotalEnergies
z.t
38
Nicolas Debeaumarche
St Michel - Auber 93
op 5'29"
39
Simone Velasco
Astana Qazaqstan Team
op 5'50"
40
Miguel Heidemann
B&B Hotels - KTM
z.t
41
Paul Ourselin
TotalEnergies
z.t
42
Pieter Serry
Quick Step - Alpha Vinyl
z.t
43
Mathias Norsgaard Jørgensen
Movistar Team
z.t
44
Ethan Hayter
Ineos Grenadiers
z.t
45
Maxime Chevalier
B&B Hotels - KTM
z.t
46
Tristan Delacroix
Nice Metropole Cote D'azur
op 5'58"
47
Martijn Tusveld
Team DSM
op 6'00"
48
Antoine Berlin
Nice Metropole Cote D'azur
op 6'02"
49
Jean Goubert
Nice Metropole Cote D'azur
op 6'08"
50
Kamil Malecki
Lotto Soudal
op 6'16"
51
Samuel Leroux
Go Sport - Roubaix Lille Meropole
op 6'22"
52
Gleb Brussenskiy
Astana Qazaqstan Team
op 6'43"
53
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
54
Philippe Gilbert
Lotto Soudal
op 7'08"
55
Viktor Verschaeve
Lotto Soudal
z.t
56
Bruno Armirail
Groupama - FDJ
op 7'31"
57
Tom Mainguenaud
Go Sport - Roubaix Lille Meropole
op 7'32"
58
Victor Lafay
Cofidis
op 7'58"
59
Pierre-Luc Perichon
Cofidis
op 8'52"
60
Tom Van Asbroeck
Israel - Premier Tech
z.t
61
Yoann Paillot
St Michel - Auber 93
op 9'26"
62
Tobias Ludvigsson
Groupama - FDJ
op 9'34"
63
Artyom Zakharov
Astana Qazaqstan Team
z.t
64
Cedric Beullens
Lotto Soudal
z.t
65
Andrea Vendrame
Ag2r Citroën Team
op 9'53"
66
Dario Cataldo
Trek - Segafredo
z.t
67
Jérémy Leveau
Go Sport - Roubaix Lille Meropole
op 10'11"
68
Luke Rowe
Ineos Grenadiers
op 10'15"
69
Maxime Urruty
Nice Metropole Cote D'azur
op 10'55"
70
Jonathan Couanon
Nice Metropole Cote D'azur
z.t
71
Valentin Tabellion
Go Sport - Roubaix Lille Meropole
op 11'34"
72
Miguel Eduardo Florez Lopez
Team Arkéa - Samsic
op 12'05"
73
Fabien Grellier
TotalEnergies
op 12'59"
74
Kévin Besson
Nice Metropole Cote D'azur
op 15'18"
75
Rudy Barbier
Israel - Premier Tech
op 15'33"
76
Salvatore Puccio
Ineos Grenadiers
op 16'41"
77
Elia Viviani
Ineos Grenadiers
z.t
78
Emiel Vermeulen
Go Sport - Roubaix Lille Meropole
z.t
79
Sep Vanmarcke
Israel - Premier Tech
z.t
80
Alexander Kamp Egested
Trek - Segafredo
z.t
81
Michele Gazzoli
Astana Qazaqstan Team
z.t
82
Evaldas Siskevicius
Go Sport - Roubaix Lille Meropole
z.t
83
Anthony Roux
Groupama - FDJ
z.t
84
Arnaud Démare
Groupama - FDJ
z.t
85
Lorrenzo Manzin
TotalEnergies
op 16'45"
86
Lewis Askey
Groupama - FDJ
op 19'04"
87
Norman Vahtra
Go Sport - Roubaix Lille Meropole
z.t
88
Tim Naberman
Team DSM
op 20'09"
89
Maciej Bodnar
TotalEnergies
op 22'40"
90
Leonardo Basso
Astana Qazaqstan Team
z.t
91
Pierre Barbier
B&B Hotels - KTM
z.t
Jakob Egholm
Trek - Segafredo
DNF
Alexis Gougeard
B&B Hotels - KTM
DNF
Tony Hurel
St Michel - Auber 93
DNF
Pierre Rolland
B&B Hotels - KTM
DNF
Michael Schwarzmann
Lotto Soudal
DNF
Jason Tesson
St Michel - Auber 93
DNF
Bryan Coquard
Cofidis
DNS
Raphael Parisella
B&B Hotels - KTM
DNS
Nicolas Prodhomme
Ag2r Citroën Team
DNS
Axel Zingle
Cofidis
DNS
Filippo Ganna
Ineos Grenadiers
DSQ
2024
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst