En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Driedaagse De Panne-Koksijde
Uitslag
1
Elia Viviani
Quick Step Floors
4u41'08"
2
Pascal Ackermann
Bora - HansGrohe
z.t
3
Jasper Philipsen
Hagens Berman Axeon
z.t
4
Baptiste Planckaert
Team Katusha Alpecin
z.t
5
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
z.t
6
Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
7
Roy Jans
Cibel - Cebon
z.t
8
Hugo Hofstetter
Cofidis
z.t
9
Adam Blythe
Aqua Blue Sport
z.t
10
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
11
Timothy Dupont
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
12
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
13
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
z.t
14
Luka Mezgec
Mitchelton - Scott
z.t
15
Zico Waeytens
Veranda's Willems - Crelan
z.t
16
Ariel Maximiliano Richeze
Quick Step Floors
z.t
17
Pawel Franczak
CCC Sprandi Polkowice
z.t
18
Bryan Coquard
Vital Concept Cycling Club
z.t
19
Jimmy Turgis
Cofidis
z.t
20
Michael Goolaerts
Veranda's Willems - Crelan
op 7"
21
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
z.t
22
Andrew Fenn
Aqua Blue Sport
z.t
23
August Jensen
Israel Cycling Academy
z.t
24
Travis McCabe
United Healthcare Cycling Team
z.t
25
Kenny Dehaes
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
26
Viacheslav Kuznetsov
Team Katusha Alpecin
z.t
27
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
z.t
28
Pieter Vanspeybrouck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
29
Michal Kolar
Bora - HansGrohe
z.t
30
Guillaume Van Keirsbulck
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
31
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
32
Adrien Petit
Direct Energie
z.t
33
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
z.t
34
Mark McNally
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
35
Christoph Pfingsten
Bora - HansGrohe
op 18"
36
Wout Van Aert
Veranda's Willems - Crelan
z.t
37
Florian Sénéchal
Quick Step Floors
z.t
38
Michael Schwarzmann
Bora - HansGrohe
op 20"
39
Shane Archbold
Aqua Blue Sport
op 23"
40
Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
op 26"
41
Bert Van Lerberghe
Cofidis
op 27"
42
Frantisek Sisr
CCC Sprandi Polkowice
z.t
43
Kenneth Van Rooy
Sport Vlaanderen - Baloise
op 34"
44
Milan Menten
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
45
Rui Filipe Oliveira Alves
Hagens Berman Axeon
z.t
46
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
47
David Boucher
Tarteletto - Isorex
z.t
48
Alexandre Pichot
Direct Energie
z.t
49
Robbert de Greef
Roompot - Nederlandse Loterij
op 37"
50
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
51
Moreno Hofland
Lotto - Soudal
z.t
52
Davide Martinelli
Quick Step Floors
z.t
53
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
54
Lukas Spengler
WB Veranclassic Aquality Protect
op 44"
55
Matteo Pelucchi
Bora - HansGrohe
op 49"
56
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
z.t
57
Sean Bennett
Hagens Berman Axeon
op 52"
58
Michael Van Staeyen
Cofidis
op 54"
59
Jelle Wallays
Lotto - Soudal
op 1'22"
60
Andreas Schillinger
Bora - HansGrohe
op 1'32"
61
Erik Baska
Bora - HansGrohe
op 1'37"
62
Ylber Sefa
Tarteletto - Isorex
op 1'44"
63
Gianni Marchand
Cibel - Cebon
op 1'46"
64
Michael Rice
Hagens Berman Axeon
z.t
65
Rémi Cavagna
Quick Step Floors
z.t
66
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
z.t
67
Dennis Coenen
Cibel - Cebon
z.t
68
Timothy Stevens
Cibel - Cebon
z.t
69
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
z.t
70
Ian Garrison
Hagens Berman Axeon
z.t
71
Remy Mertz
Lotto - Soudal
z.t
72
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
73
Frederik Frison
Lotto - Soudal
z.t
74
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
op 1'50"
75
Jonas Vangenechten
Vital Concept Cycling Club
z.t
76
Luke Durbridge
Mitchelton - Scott
z.t
77
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
78
Bert De Backer
Vital Concept Cycling Club
z.t
79
Jan-Willem van Schip
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
80
Fabio Jakobsen
Quick Step Floors
op 1'53"
81
Kris Boeckmans
Vital Concept Cycling Club
op 2'18"
82
Lorrenzo Manzin
Vital Concept Cycling Club
op 2'21"
83
Mathew Hayman
Mitchelton - Scott
op 2'29"
84
Yohann Gène
Direct Energie
z.t
85
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
86
Tom Devriendt
Team Wanty - Groupe Gobert
op 3'46"
87
Simone Antonini
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
88
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
89
Sergio Torres
Tarteletto - Isorex
op 3'48"
90
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
z.t
91
Boris Vallee
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
92
Niels De Rooze
Tarteletto - Isorex
z.t
93
Stijn De Bock
Cibel - Cebon
z.t
94
Geoffrey Soupe
Cofidis
z.t
95
Peter Koning
Aqua Blue Sport
z.t
96
Imerio Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
97
Guy Sagiv
Israel Cycling Academy
z.t
98
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
99
Tim Ariesen
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
100
Rob Ruijgh
Tarteletto - Isorex
z.t
101
Christophe Masson
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
102
Kamil Malecki
CCC Sprandi Polkowice
z.t
103
Michael Hepburn
Mitchelton - Scott
z.t
104
Carlos Eduardo Alzate Escobar
United Healthcare Cycling Team
op 3'52"
105
Alexander Edmondson
Mitchelton - Scott
op 3'53"
106
Daniel Eaton
United Healthcare Cycling Team
op 3'56"
107
Sergey Lagutin
Gazprom - Rusvelo
z.t
108
Senne Leysen
Veranda's Willems - Crelan
z.t
109
Jens Keukeleire
Lotto - Soudal
z.t
110
Marco Haller
Team Katusha Alpecin
z.t
111
Guillaume Boivin
Israel Cycling Academy
z.t
112
Michiel Dieleman
Cibel - Cebon
z.t
113
Dmitrii Kozonchuk
Gazprom - Rusvelo
z.t
114
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
115
Simon Sellier
Direct Energie
z.t
116
Romain Cardis
Direct Energie
z.t
117
Marco Mathis
Team Katusha Alpecin
z.t
118
Alexander Cataford
United Healthcare Cycling Team
z.t
119
João Almeida
Hagens Berman Axeon
z.t
120
Dennis van Winden
Israel Cycling Academy
z.t
121
Stijn Steels
Veranda's Willems - Crelan
z.t
122
Ivo Emanuel Oliveira Alves
Hagens Berman Axeon
z.t
123
Elias Van Breussegem
Veranda's Willems - Crelan
z.t
124
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
op 4'48"
125
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
op 6'14"
126
Kevin De Jonghe
Tarteletto - Isorex
op 10'34"
127
Sho Hatsuyama
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
128
Leszek Plucinski
CCC Sprandi Polkowice
z.t
129
Lennert Teugels
Cibel - Cebon
z.t
130
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
z.t
131
Aviv Yechzkel
Israel Cycling Academy
z.t
132
Tanner Putt
United Healthcare Cycling Team
z.t
Pawel Bernas
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Matthew Brammeier
Aqua Blue Sport
DNF
Dimitri Claeys
Cofidis
DNF
Alex Dowsett
Team Katusha Alpecin
DNF
Adrien Garel
Vital Concept Cycling Club
DNF
Damien Gaudin
Direct Energie
DNF
Adrian Hegyvary
United Healthcare Cycling Team
DNF
Reto Hollenstein
Team Katusha Alpecin
DNF
Eric Marcotte
United Healthcare Cycling Team
DNF
Julien Morice
Vital Concept Cycling Club
DNF
Hiroki Nishimura
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
DNF
Ivan Rovny
Gazprom - Rusvelo
DNF
Fabio Sabatini
Quick Step Floors
DNF
Angelo Tulik
Direct Energie
DNF
Kohei Uchima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Info
Parcours
Startlijst
Uitslag
Erelijst