En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
National Road Championships - Italy
Uitslag
1
Elia Viviani
Quick Step Floors
5u39'23"
2
Giovanni Visconti
Bahrein - Merida
z.t
3
Domenico Pozzovivo
Bahrein - Merida
op 5"
4
Ivan Santaromita
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
op 6"
5
Daniel Oss
Bora - HansGrohe
op 8"
6
Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
op 25"
7
Alessandro De Marchi
BMC Racing Team
op 35"
8
Oscar Gatto
Astana Pro Team
op 46"
9
Fabio Felline
Trek - Segafredo
op 56"
10
Davide Martinelli
Quick Step Floors
z.t
11
Salvatore Puccio
Team Sky
z.t
12
Enrico Battaglin
Team LottoNL - Jumbo
z.t
13
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF
z.t
14
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
15
Simone Ravanelli
Biesse Carrera Gavardo
op 2'45"
16
Rinaldo Nocentini
Sporting / Tavira
op 3'13"
17
Enrico Salvador
Biesse Carrera Gavardo
op 3'38"
18
Enrico Barbin
Bardiani CSF
op 3'49"
19
Gianluca Milani
z.t
20
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 3'55"
21
Danilo Celano
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
22
Michele Gazzarra
Sangemini - MG. K Vis - Vega
z.t
23
Dario Cataldo
Astana Pro Team
op 3'57"
24
Damiano Caruso
BMC Racing Team
z.t
25
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
z.t
26
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
27
Matteo Busato
Wilier Triestina - Selle Italia
op 4'12"
28
Marco Marcato
UAE Team Emirates
op 4'43"
29
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 6'46"
30
Jacopo Mosca
Wilier Triestina - Selle Italia
op 8'07"
31
Alessandro Pessot
z.t
32
Matteo Trentin
Mitchelton - Scott
op 8'27"
33
Kristian Sbaragli
Israel Cycling Academy
op 11'52"
34
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
35
Davide Ballerini
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
36
Giacomo Nizzolo
Trek - Segafredo
z.t
37
Filippo Pozzato
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
38
Diego Ulissi
UAE Team Emirates
z.t
39
Davide Orrico
Team Vorarlberg - Santic
z.t
40
Davide Rebellin
Sovac - Natura4Ever
z.t
41
Simone Antonini
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
42
Davide Gabburo
Amore & Vita - Prodir
z.t
43
Raffaello Bonusi
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
44
Eugenio Alafaci
Trek - Segafredo
z.t
45
Marco Tizza
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
46
Simone Velasco
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
47
Paolo Toto
Sangemini - MG. K Vis - Vega
z.t
48
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
49
Nicola Gaffurini
Sangemini - MG. K Vis - Vega
z.t
50
Andrea Pasqualon
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
51
Umberto Orsini
Bardiani CSF
z.t
52
Andrea Garosio
z.t
53
Daniel Savini
Bardiani CSF
z.t
54
Edoardo Zardini
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
55
Giulio Ciccone
Bardiani CSF
z.t
56
Alberto Amici
Biesse Carrera Gavardo
z.t
57
Gianluca Brambilla
Trek - Segafredo
z.t
58
Ettore Carlini
D'Amico Utensilnord
z.t
59
Manuel Belletti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
60
Fabio Sabatini
Quick Step Floors
z.t
61
Claudio Longhitano
z.t
62
Daniele Bennati
Movistar Team
z.t
63
Filippo Fiorelli
z.t
64
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
65
Davide Cimolai
Groupama - FDJ
z.t
66
Sonny Colbrelli
Bahrein - Merida
z.t
67
Franco Pellizotti
Bahrein - Merida
z.t
68
Andrea Vendrame
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
69
Giuseppe Fonzi
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
70
Vincenzo Nibali
Bahrein - Merida
z.t
71
Jacopo Guarnieri
Groupama - FDJ
z.t
72
Iuri Filosi
Delko Marseille Provence KTM
z.t
73
Jalel Duranti
z.t
74
Davide Formolo
Bora - HansGrohe
z.t
75
Eros Capecchi
Quick Step Floors
z.t
76
Matteo Fabbro
Team Katusha Alpecin
z.t
77
Gianni Moscon
Team Sky
z.t
78
Davide Villella
Astana Pro Team
z.t
79
Nicola Toffali
Sporting / Tavira
z.t
80
Lorenzo Rota
Bardiani CSF
z.t
81
Nicola Conci
Trek - Segafredo
z.t
Valerio Agnoli
Bahrein - Merida
DNF
Simone Andreetta
Bardiani CSF
DNF
Leonardo Basso
Team Sky
DNF
Cesare Benedetti
Bora - HansGrohe
DNF
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Liam Bertazzo
Wilier Triestina - Selle Italia
DNF
Francesco Bettini
D'Amico Utensilnord
DNF
Simone Bevilacqua
Wilier Triestina - Selle Italia
DNF
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Manuele Boaro
Bahrein - Merida
DNF
Gabriele Bonechi
DNF
Niccolo Bonifazio
Bahrein - Merida
DNF
Matteo Bono
UAE Team Emirates
DNF
Michael Bresciani
Bardiani CSF
DNF
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
DNF
Nicholas Cianetti
DNF
Imerio Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
DNF
Marco Coledan
Wilier Triestina - Selle Italia
DNF
Simone Consonni
UAE Team Emirates
DNF
Valerio Conti
UAE Team Emirates
DNF
Damiano Cunego
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
DNF
Michael Delle Foglie
DNF
Antonio Di Sante
Sangemini - MG. K Vis - Vega
DNF
Matteo Draperi
Sangemini - MG. K Vis - Vega
DNF
Roberto Ferrari
UAE Team Emirates
DNF
Mauro Finetto
Delko Marseille Provence KTM
DNF
Enrico Franzoi
DNF
Filippo Ganna
UAE Team Emirates
DNF
Enrico Gasparotto
Bahrein - Merida
DNF
Francesco Lamon
DNF
Enrico Logica
Biesse Carrera Gavardo
DNF
Mirco Maestri
Bardiani CSF
DNF
Matteo Malucelli
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Alan Marangoni
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
DNF
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Selle Italia
DNF
Alberto Marengo
Kobanya Cycling Team
DNF
Nicolas Marini
Mstina Focus
DNF
Marco Maronese
Bardiani CSF
DNF
Riccardo Minali
Astana Pro Team
DNF
Manuele Mori
UAE Team Emirates
DNF
Moreno Moser
Astana Pro Team
DNF
Matteo Natali
DNF
Antonio Nibali
Bahrein - Merida
DNF
Emanuele Onesti
D'Amico Utensilnord
DNF
Luca Pacioni
Wilier Triestina - Selle Italia
DNF
Matteo Pelucchi
Bora - HansGrohe
DNF
Manuel Pesci
DNF
Simone Petilli
UAE Team Emirates
DNF
Simone Ponzi
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
DNF
Dario Puccioni
Sangemini - MG. K Vis - Vega
DNF
Angelo Raffaele
D'Amico Utensilnord
DNF
Luca Raggio
Wilier Triestina - Selle Italia
DNF
Edward Ravasi
UAE Team Emirates
DNF
Diego Rosa
Team Sky
DNF
Niccolo' Salvietti
Sangemini - MG. K Vis - Vega
DNF
Nicolas Samparisi
D'Amico Utensilnord
DNF
Federico Sartor
DNF
Michele Scartezzini
Sangemini - MG. K Vis - Vega
DNF
Riccardo Stacchiotti
Mstina Focus
DNF
Simone Sterbini
Bardiani CSF
DNF
Flavio Tasca
DNF
Andrea Toniatti
DNF
Oliviero Troia
UAE Team Emirates
DNF
Mirko Trosino
Amore & Vita - Prodir
DNF
Alex Turrin
Wilier Triestina - Selle Italia
DNF
Attilio Viviani
Sangemini - MG. K Vis - Vega
DNF
Luca Wackermann
Bardiani CSF
DNF
Filippo Zaccanti
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
DNF
Andrea Zanardini
Biesse Carrera Gavardo
DNF
Giacomo Zilio
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1896
1893
1892
1891
1890
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst