En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Qinghai Lake
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
06/07
Duoba
Datong
188 km
Uitslag
Stand
Punten
1
Marko Kump
Adria Mobil
4u26'27"
2
Andriy Kulyk
Kolss Cycling Team
z.t
3
Mattia Gavazzi
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
4
Tino Thömel
RTS - Santic Racing Team
z.t
5
Antonio Viola
Nippo - Vini Fantini
z.t
6
Jakub Mareczko
SouthEast
z.t
7
Marco Zanotti
Parkhotel Valkenburg Continental Team
z.t
8
Ivan Savitskiy
z.t
9
Eugenio Bani
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
10
Evan Murphy
Lupus Racing Team
z.t
11
Grayson Napier
Navitas Satalyst Racing Team
z.t
12
Ioannis Tamouridis
Synergy Baku Cycling Project
z.t
13
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
z.t
14
Volodymyr Kogut
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
15
Joschka Beck
Bike Aid
z.t
16
Griffin Easter
Airgas - Safeway
z.t
17
Feng Qiao
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
z.t
18
Maarten de Jonge
Bike Aid
z.t
19
Fabian Fritz
Bike Aid
z.t
20
Mamyr Stash
Rusvelo
z.t
21
Vladimir Yesid Lopez Gil
z.t
22
Mekseb Debesay
Bike Aid
z.t
23
Paolo Lunardon
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
24
Juan Pablo Wilches Rodriguez
z.t
25
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
z.t
26
Artem Tesler
z.t
27
Jasper Ockeloen
Parkhotel Valkenburg Continental Team
z.t
28
Connor McCutcheon
Airgas - Safeway
z.t
29
Gerardo Medina
Airgas - Safeway
z.t
30
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
z.t
31
Enea Cambianica
Meridiana Kamen Team
z.t
32
Nikodemus Holler
Bike Aid
z.t
33
Volodymyr Zagorodniy
RTS - Santic Racing Team
z.t
34
Norberto Wilches
z.t
35
Matej Mugerli
Synergy Baku Cycling Project
z.t
36
Nikita Abramov
z.t
37
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
38
Volodymyr Diudia
z.t
39
Mykhaylo Kononenko
Kolss Cycling Team
z.t
40
Kristjan Fajt
Adria Mobil
z.t
41
King Lok Cheung
HKSI Pro Cycling Team
z.t
42
Francisco Jarley Colorado Hernandez
z.t
43
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
44
Altanzul Altansukh
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
z.t
45
Primož Roglič
Adria Mobil
z.t
46
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
z.t
47
Michael Olheiser
Lupus Racing Team
z.t
48
Kevin Gottlieb
Airgas - Safeway
z.t
49
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
z.t
50
Adam Stachowiak
Kolss Cycling Team
z.t
51
Mario Alberto Rojas Rojas
z.t
52
Maral-Erdene Batmunkh
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
z.t
53
Genki Yamamoto
Nippo - Vini Fantini
z.t
54
Tsgabu Gebremaryam Grmay
Lampre - Merida
z.t
55
King Wai Cheung
HKSI Pro Cycling Team
z.t
56
Chun Kai Feng
Lampre - Merida
z.t
57
Óscar Linares
z.t
58
Yusup Abrekov
z.t
59
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
z.t
60
Abdullojon Akparov
z.t
61
Mirko Tedeschi
SouthEast
z.t
62
Justin Mauch
Airgas - Safeway
z.t
63
Wesley Sulzberger
Navitas Satalyst Racing Team
z.t
64
Lemus Davila Luis Enrique
Airgas - Safeway
z.t
65
Jakhongir Darmonov
z.t
66
Alessandro Malaguti
Nippo - Vini Fantini
z.t
67
Ilia Koshevoy
Lampre - Merida
z.t
68
Blazej Janiaczyk
Kolss Cycling Team
z.t
69
Ming Xing Xue
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
z.t
70
Junshan Qi
z.t
71
Victor Niño Corredor
z.t
72
Chunlong Zhang
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
z.t
73
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
74
Igor Boev
Rusvelo
z.t
75
Luca Wackermann
SouthEast
z.t
76
Daniel Bichlmann
Bike Aid
z.t
77
Uri Martins
z.t
78
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
z.t
79
Matteo Busato
SouthEast
z.t
80
Jinde Zhang
z.t
81
Matthieu Jeannes
z.t
82
David Winston
Lupus Racing Team
z.t
83
Thomas Vaubourzeix
Veranclassic - Ekoi
z.t
84
Liam Bertazzo
SouthEast
z.t
85
Ilya Gorodnichev
RTS - Santic Racing Team
z.t
86
David Per
Adria Mobil
z.t
87
Kyle Murphy
Lupus Racing Team
z.t
88
Pengda Jiao
z.t
89
Nick Jowsey
Lupus Racing Team
z.t
90
Shi Jie Yu
z.t
91
Ching Ying Mow
HKSI Pro Cycling Team
z.t
92
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
z.t
93
Alexey Kurbatov
Rusvelo
z.t
94
Wei Chieh Liu
z.t
95
Artur Ershov
Rusvelo
z.t
96
Markus Eibegger
Synergy Baku Cycling Project
z.t
97
Hossein Alizadeh
Tabriz Shahrdari Team
z.t
98
Klemen Stimulak
Adria Mobil
z.t
99
Akramjon Sunnatov
z.t
100
Giorgio Cecchinel
SouthEast
z.t
101
Giuseppe Fonzi
SouthEast
z.t
102
Meron Amanuel Mengstab
Bike Aid
z.t
103
Chun Hing Chan
HKSI Pro Cycling Team
z.t
104
Marco Zamparella
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
105
Domen Novak
Adria Mobil
z.t
106
Shiki Kuroeda
Nippo - Vini Fantini
z.t
107
Ben O'Connor
Navitas Satalyst Racing Team
z.t
108
Yukinori Hishinuma
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
109
Zhishan Zhang
z.t
110
Siu Wai Ko
HKSI Pro Cycling Team
z.t
111
Alexander Evtushenko
Rusvelo
z.t
112
Jaap Kooijman
Parkhotel Valkenburg Continental Team
z.t
113
Muradjan Khalmuratov
z.t
114
Edgar Nohales Nieto
Team 7 Eleven Road Bike Philippines
z.t
115
Jiankun Liu
z.t
116
Mitchell Cooper
Navitas Satalyst Racing Team
z.t
117
Ivan Víglaský
CK Banska Bystrica
z.t
118
James Judd
Parkhotel Valkenburg Continental Team
z.t
119
Jiancai Wang
z.t
120
Boris Shpilevskiy
RTS - Santic Racing Team
z.t
121
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
z.t
122
Lukáš Batora
CK Banska Bystrica
z.t
123
Tomas Harag
CK Banska Bystrica
z.t
124
Miroslav Debnar
CK Banska Bystrica
z.t
125
Alexander Serov
Rusvelo
z.t
126
Mattia Pozzo
Nippo - Vini Fantini
z.t
127
Matthew Leonard
Navitas Satalyst Racing Team
z.t
128
Bob Schoonbroodt
Parkhotel Valkenburg Continental Team
z.t
129
Shengjun Wu
z.t
130
Bruno Maltar
Meridiana Kamen Team
z.t
131
Zeng Tao Yang
z.t
132
Endi irol
Meridiana Kamen Team
z.t
133
Joris Blokker
Parkhotel Valkenburg Continental Team
z.t
134
Matt Rodrigues
Airgas - Safeway
z.t
135
Erdenesuren Munkhtulga
Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling Team
z.t
136
Luka Pibernik
Lampre - Merida
z.t
137
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
z.t
138
Gang Xu
Lampre - Merida
z.t
139
Martin Frano
CK Banska Bystrica
op 13'49"
140
Jakub Vanco
CK Banska Bystrica
op 17'47"
141
Kane Walker
Navitas Satalyst Racing Team
op 19'25"
142
Mateo Frankovic
Meridiana Kamen Team
z.t
143
Guanghui Li
op 19'29"
144
Zhipeng Yan
z.t
145
Bram Nolten
Parkhotel Valkenburg Continental Team
op 23'06"
146
Theodore Yates
Navitas Satalyst Racing Team
z.t
Mattia Cattaneo
Lampre - Merida
DNF
Filip Cengic
Meridiana Kamen Team
DNF
Oleksandr Surutkovych
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Xing Wang
OTL
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst