En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Colombia Oro y Paz
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
08/02
Palmira
Buga
163.2 km
Uitslag
Stand
Punten
1
Fernando Gaviria Rendon
Quick Step Floors
3u30'05"
2
Matteo Malucelli
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
3
Sebastian Molano
Manzana Postobon Team
z.t
4
Davide Viganò
z.t
5
Lucas Sebastian Haedo
United Healthcare Cycling Team
z.t
6
Ariel Maximiliano Richeze
Quick Step Floors
z.t
7
Christian Leonardo Tamayo Saavedra
Gw Shimano
z.t
8
Manuel Penalver Aniorte
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
z.t
9
Nicolas Javier Naranjo Sanchez
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
z.t
10
Adrián Gonzalez Velasco
Burgos - BH
z.t
11
Weimar Alfonso Roldan Ortiz
Medellin
z.t
12
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
z.t
13
Jairo Cano
EPM
z.t
14
Sergio Luis Henao Montoya
Team Sky
z.t
15
German Nicolas Tivani Perez
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
z.t
16
Alvaro Jose Hodeg
Quick Step Floors
z.t
17
Paolo Simion
Bardiani CSF
z.t
18
Gavin Mannion
United Healthcare Cycling Team
z.t
19
Pawel Franczak
CCC Sprandi Polkowice
z.t
20
Alex Howes
Team EF Education First - Drapac
z.t
21
Oscar Sevilla Ribera
Medellin
z.t
22
Jarlinson Pantano Gomez
Trek - Segafredo
z.t
23
Jordan Parra
Manzana Postobon Team
z.t
24
Egan Arley Bernal Gomez
Team Sky
z.t
25
Daniel Felipe Martinez
Team EF Education First - Drapac
z.t
26
Rigoberto Urán
Team EF Education First - Drapac
z.t
27
Robin Christofer Jurado Lopez
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
z.t
28
Edwin Alcibiades Avila Vanegas
Israel Cycling Academy
z.t
29
Victor Langellotti
Burgos - BH
z.t
30
Bryan Gomez
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
31
Alexey Kurbatov
z.t
32
Alonso Gamero
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
z.t
33
Taylor Eisenhart
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
34
Tao Geoghegan Hart
Team Sky
z.t
35
Johnatan Cañaveral Vargas
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
36
Nairo Quintana Rojas
Movistar Team
z.t
37
Juan Pablo Suarez Suarez
EPM
z.t
38
David Lopez Garcia
Team Sky
z.t
39
John Murphy
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
40
Jose Rodolfo Serpa Perez
Gw Shimano
z.t
41
Alex Alberto Cano Ardila
Coldeportes Zenu Sello Rojo
z.t
42
Leandro Javier Velardez
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
z.t
43
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
z.t
44
Serghei Tvetcov
United Healthcare Cycling Team
z.t
45
Hugh Carthy
Team EF Education First - Drapac
z.t
46
Victor De La Parte Gonzalez
Movistar Team
z.t
47
Sebastian Henao Gomez
Team Sky
z.t
48
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
49
Floryan Arnoult
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
z.t
50
Juan Martin Mesa Perez
Coldeportes Zenu Sello Rojo
z.t
51
Miguel Eduardo Florez Lopez
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
52
Jaramillo Diez Daniel Alexander
United Healthcare Cycling Team
z.t
53
Nicolas Jonathan Castroviejo
Team Sky
z.t
54
Adrian Kurek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
55
Julian Alaphilippe
Quick Step Floors
z.t
56
Benat Txoperena Matxikote
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
57
Iván Ramiro Sosa
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
58
Luis Felipe Laverde Jimenez
Coldeportes Zenu Sello Rojo
z.t
59
Eduardo Estrada
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
60
Julio Alexis Camacho Bernal
Coldeportes Zenu Sello Rojo
z.t
61
Aristobulo Cala
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
62
Leszek Plucinski
CCC Sprandi Polkowice
z.t
63
Richard Carapaz
Movistar Team
z.t
64
Rafael Montiel
Equipo Continental Orgullo Paisa
z.t
65
Pawel Bernas
CCC Sprandi Polkowice
z.t
66
Javier Alexis Acevedo Colle
United Healthcare Cycling Team
z.t
67
John Darwin Atapuma Hurtado
UAE Team Emirates
z.t
68
Jonathan Clarke
United Healthcare Cycling Team
z.t
69
Davide Plebani
z.t
70
Omar Alberto Mendoza Cardona
Medellin
z.t
71
Andrea Guardini
Bardiani CSF
z.t
72
Nicolas Sessler
Burgos - BH
z.t
73
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
74
Jose Tito Hernandez Jaramillo
Equipo Continental Orgullo Paisa
z.t
75
Francesco Lamon
z.t
76
Simon Pellaud
Team Illuminate
z.t
77
Connor Brown
Team Illuminate
z.t
78
Carloalberto Giordani
z.t
79
Walter Fernando Pedraza Morales
Gw Shimano
z.t
80
Igor Merino Cortazar
Burgos - BH
z.t
81
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
z.t
82
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
z.t
83
Freddy Montana
EPM
z.t
84
Edison Munoz Lopez
Equipo Continental Orgullo Paisa
z.t
85
Jhonnatan Manuel Narvaez
Quick Step Floors
z.t
86
Alvaro Robredo Crespo
Burgos - BH
z.t
87
Anton Vorobyev
z.t
88
Giulio Ciccone
Bardiani CSF
z.t
89
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF
z.t
90
Angel Alexander Gil Sanchez
EPM
z.t
91
Mirco Maestri
Bardiani CSF
z.t
92
William David Munoz Perez
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
93
Miguel Bryon
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
94
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
Medellin
z.t
95
Aldemar Reyes Ortega
Manzana Postobon Team
z.t
96
Fabio Andres Duarte Arevalo
Manzana Postobon Team
z.t
97
Cameron Piper
Team Illuminate
z.t
98
Alejandro Serna
Equipo Continental Orgullo Paisa
z.t
99
Heiner Rodrigo Parra Bustamente
Gw Shimano
z.t
100
Cristian Talero
Gw Shimano
z.t
101
Nathan Brown
Team EF Education First - Drapac
z.t
102
Jorge Camilo Castiblanco Cubides
Team Illuminate
z.t
103
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Medellin
z.t
104
Brayan Stiven Sanchez Vergara
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
105
Rodrigo Contreras Pinzon
EPM
z.t
106
Diego Antonio Ochoa Camargo
EPM
z.t
107
Juan Pablo Rendon Jaimes
Gw Shimano
z.t
108
Daniel Zamora
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
z.t
109
Raffaello Bonusi
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
110
Aitor Gonzalez Prieto
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
111
Jhon Anderson Rodriguez
Delko Marseille Provence KTM
z.t
112
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
113
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
114
Baron Castillo Felix Alejandro
Team Illuminate
z.t
115
Vladislav Kulikov
z.t
116
Evgeny Kovalev
z.t
117
Dayer Uberney Quintana Rojas
Movistar Team
z.t
118
Martin Laas
Team Illuminate
z.t
119
Kirill Bochkov
op 37"
120
Dany Alberto Osorio Calle
Equipo Continental Orgullo Paisa
op 0"
121
Carlos Julian Quintero Norena
Equipo Continental Orgullo Paisa
z.t
122
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
Medellin
z.t
123
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
op 39"
124
Julián Cardona
Team EF Education First - Drapac
op 0"
125
Javier Ignacio Montoya Mesa
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 55"
126
Alessandro Covi
op 0"
127
Ruben Companioni
Holowesko-Citadel Racing Team
op 55"
128
Alessandro Fedeli
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 0"
129
Dalivier Ospina Navarro
Coldeportes Zenu Sello Rojo
z.t
130
Andrey Sazanov
z.t
131
Mateusz Taciak
CCC Sprandi Polkowice
z.t
132
Lemus Davila Luis Enrique
Israel Cycling Academy
z.t
133
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
134
Ander Barrenetxea
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
135
Juan Esteban Arango Carvajal
z.t
136
Aviv Yechzkel
Israel Cycling Academy
op 1'36"
137
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
op 0"
138
Brayan Stiven Ramirez Chacon
z.t
139
Sergio Rodriguez Reche
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
140
Adrian Richeze
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
z.t
141
Michele Scartezzini
Sangemini - MG. K Vis - Vega
z.t
142
Mauro Abel Richeze
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
op 2'36"
143
Iljo Keisse
Quick Step Floors
op 0"
144
Miguel Angel Rubiano Chavez
Coldeportes Zenu Sello Rojo
z.t
145
Jetse Bol
Manzana Postobon Team
z.t
146
Ruben Dario Acosta Ospina
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
z.t
147
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
op 4'30"
148
Mihkel Raim
Israel Cycling Academy
op 0"
149
Guillaume Boivin
Israel Cycling Academy
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst