En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Colombia Oro y Paz
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
11/02
Armenia
Manizales
184.3 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Egan Arley Bernal Gomez
Team Sky
20u49'03"
2
Nairo Quintana Rojas
Movistar Team
op 9"
3
Rigoberto Urán
Team EF Education First - Drapac
op 11"
4
Sergio Luis Henao Montoya
Team Sky
op 13"
5
Daniel Felipe Martinez
Team EF Education First - Drapac
op 43"
6
Iván Ramiro Sosa
Androni Giocattoli - Sidermec
op 46"
7
Julian Alaphilippe
Quick Step Floors
op 48"
8
Aristobulo Cala
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 1'11"
9
Dany Alberto Osorio Calle
Equipo Continental Orgullo Paisa
op 1'13"
10
Rafael Montiel
Equipo Continental Orgullo Paisa
op 1'27"
11
Rafael Montiel
Equipo Continental Orgullo Paisa
op 1'26"
12
Jarlinson Pantano Gomez
Trek - Segafredo
op 1'46"
13
Juan Pablo Suarez Suarez
EPM
z.t
14
Heiner Rodrigo Parra Bustamente
Gw Shimano
op 1'51"
15
Fabio Andres Duarte Arevalo
Manzana Postobon Team
op 1'52"
16
Angel Alexander Gil Sanchez
EPM
op 1'53"
17
Oscar Sevilla Ribera
Medellin
op 1'54"
18
Hugh Carthy
Team EF Education First - Drapac
op 1'55"
19
Diego Antonio Ochoa Camargo
EPM
op 1'58"
20
Sebastian Henao Gomez
Team Sky
op 2'02"
21
Freddy Montana
EPM
op 2'18"
22
Taylor Eisenhart
Holowesko-Citadel Racing Team
op 2'39"
23
Richard Carapaz
Movistar Team
op 2'40"
24
Aldemar Reyes Ortega
Manzana Postobon Team
op 3'14"
25
Baron Castillo Felix Alejandro
Team Illuminate
op 3'49"
26
Jhon Anderson Rodriguez
Delko Marseille Provence KTM
op 3'51"
27
Javier Ignacio Montoya Mesa
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 3'52"
28
Miguel Eduardo Florez Lopez
Wilier Triestina - Selle Italia
op 3'53"
29
Edison Munoz Lopez
Equipo Continental Orgullo Paisa
op 3'56"
30
Rodrigo Contreras Pinzon
EPM
op 4'13"
31
Giulio Ciccone
Bardiani CSF
op 4'14"
32
Julio Alexis Camacho Bernal
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 4'17"
33
John Darwin Atapuma Hurtado
UAE Team Emirates
z.t
34
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 4'58"
35
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
Medellin
op 5'46"
36
Dayer Uberney Quintana Rojas
Movistar Team
op 5'53"
37
Igor Merino Cortazar
Burgos - BH
op 6'07"
38
Alex Alberto Cano Ardila
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 6'08"
39
Omar Alberto Mendoza Cardona
Medellin
z.t
40
Jose Rodolfo Serpa Perez
Gw Shimano
op 6'40"
41
Edwin Alcibiades Avila Vanegas
Israel Cycling Academy
op 6'42"
42
Jetse Bol
Manzana Postobon Team
op 7'04"
43
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 7'12"
44
Johnatan Cañaveral Vargas
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 7'45"
45
Luis Felipe Laverde Jimenez
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 7'54"
46
Alejandro Serna
Equipo Continental Orgullo Paisa
op 7'55"
47
Walter Fernando Pedraza Morales
Gw Shimano
op 8'35"
48
Serghei Tvetcov
United Healthcare Cycling Team
op 10'27"
49
Miguel Angel Rubiano Chavez
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 10'59"
50
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
op 11'26"
51
Dalivier Ospina Navarro
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 12'07"
52
Tao Geoghegan Hart
Team Sky
op 12'19"
53
Benat Txoperena Matxikote
Euskadi Basque Country - Murias
op 12'38"
54
Nicolas Sessler
Burgos - BH
op 12'55"
55
Jairo Cano
EPM
op 12'59"
56
Nicolas Jonathan Castroviejo
Team Sky
op 13'55"
57
Daniel Zamora
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
op 14'31"
58
Simon Pellaud
Team Illuminate
op 15'12"
59
Julián Cardona
Team EF Education First - Drapac
op 16'43"
60
Lemus Davila Luis Enrique
Israel Cycling Academy
op 16'44"
61
Guillaume Boivin
Israel Cycling Academy
op 16'48"
62
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
op 16'49"
63
Cristian Talero
Gw Shimano
op 17'05"
64
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
z.t
65
Nathan Brown
Team EF Education First - Drapac
op 17'10"
66
Jaramillo Diez Daniel Alexander
United Healthcare Cycling Team
op 17'21"
67
Robinson Eduardo Chalapud Gomez
Medellin
op 17'38"
68
Eduardo Estrada
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 18'40"
69
Carlos Julian Quintero Norena
Equipo Continental Orgullo Paisa
op 18'42"
70
Leszek Plucinski
CCC Sprandi Polkowice
op 19'02"
71
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
Medellin
op 19'06"
72
Juan Pablo Rendon Jaimes
Gw Shimano
op 19'24"
73
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
op 19'55"
74
Connor Brown
Team Illuminate
op 20'34"
75
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
op 21'18"
76
Pawel Bernas
CCC Sprandi Polkowice
op 21'47"
77
David Lopez Garcia
Team Sky
op 21'51"
78
Jordan Parra
Manzana Postobon Team
op 23'25"
79
Victor De La Parte Gonzalez
Movistar Team
op 24'07"
80
Alessandro Fedeli
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 24'38"
81
Brayan Stiven Sanchez Vergara
Holowesko-Citadel Racing Team
op 25'18"
82
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
op 25'24"
83
Cameron Piper
Team Illuminate
op 25'45"
84
Raffaello Bonusi
Androni Giocattoli - Sidermec
op 25'46"
85
Alonso Gamero
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
op 26'38"
86
Javier Alexis Acevedo Colle
United Healthcare Cycling Team
op 27'08"
87
Michele Scartezzini
Sangemini - MG. K Vis - Vega
op 27'26"
88
Gavin Mannion
United Healthcare Cycling Team
op 27'31"
89
Alex Howes
Team EF Education First - Drapac
op 28'05"
90
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF
op 30'09"
91
John Murphy
Holowesko-Citadel Racing Team
op 30'35"
92
Fernando Gaviria Rendon
Quick Step Floors
op 30'36"
93
Jose Tito Hernandez Jaramillo
Equipo Continental Orgullo Paisa
op 31'05"
94
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
op 33'02"
95
Robin Christofer Jurado Lopez
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 34'23"
96
Lucas Sebastian Haedo
United Healthcare Cycling Team
op 36'30"
97
Adrian Kurek
CCC Sprandi Polkowice
op 36'45"
98
Jonathan Clarke
United Healthcare Cycling Team
op 37'16"
99
Juan Martin Mesa Perez
Coldeportes Zenu Sello Rojo
op 37'37"
100
Floryan Arnoult
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 37'50"
101
Iljo Keisse
Quick Step Floors
op 38'28"
102
Victor Langellotti
Burgos - BH
op 38'40"
103
Ruben Companioni
Holowesko-Citadel Racing Team
op 38'42"
104
Brayan Stiven Ramirez Chacon
op 39'00"
105
Alessandro Covi
op 39'30"
106
Alvaro Robredo Crespo
Burgos - BH
op 40'00"
107
Weimar Alfonso Roldan Ortiz
Medellin
op 40'19"
108
William David Munoz Perez
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 40'31"
109
Bryan Gomez
Holowesko-Citadel Racing Team
op 40'32"
110
Ruben Dario Acosta Ospina
Bicicletas Strongman Colombia Coldeportes
op 40'40"
111
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
op 41'16"
112
Aitor Gonzalez Prieto
Euskadi Basque Country - Murias
op 41'44"
113
Sebastian Molano
Manzana Postobon Team
op 43'45"
114
Francesco Lamon
op 44'35"
115
Alvaro Jose Hodeg
Quick Step Floors
op 44'40"
116
Juan Esteban Arango Carvajal
op 45'25"
117
German Nicolas Tivani Perez
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 46'05"
118
Pawel Franczak
CCC Sprandi Polkowice
op 46'39"
119
Daniel Lopez Parada
Burgos - BH
op 48'31"
120
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
op 48'38"
121
Matteo Malucelli
Androni Giocattoli - Sidermec
op 50'18"
122
Davide Viganò
op 50'28"
123
Miguel Bryon
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
124
Alexey Kurbatov
op 50'51"
125
Vladislav Kulikov
op 52'05"
126
Mirco Maestri
Bardiani CSF
op 52'21"
127
Martin Laas
Team Illuminate
op 53'17"
128
Aviv Yechzkel
Israel Cycling Academy
op 53'47"
129
Carloalberto Giordani
op 54'03"
130
Davide Plebani
op 54'13"
131
Adrián Gonzalez Velasco
Burgos - BH
op 54'24"
132
Sergio Rodriguez Reche
Euskadi Basque Country - Murias
op 57'35"
133
Anton Vorobyev
op 58'50"
134
Mateusz Taciak
CCC Sprandi Polkowice
op 1u04'44"
135
Andrea Guardini
Bardiani CSF
op 1u07'53"
136
Evgeny Kovalev
op 1u09'22"
137
Ander Barrenetxea
Euskadi Basque Country - Murias
op 1u12'11"
138
Andrey Sazanov
op 1u29'26"
Kirill Bochkov
DNF
Nicolas Javier Naranjo Sanchez
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
DNF
Manuel Penalver Aniorte
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
DNF
Adrian Richeze
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
DNF
Mauro Abel Richeze
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
DNF
Paolo Simion
Bardiani CSF
DNF
Christian Leonardo Tamayo Saavedra
Gw Shimano
DNF
Leandro Javier Velardez
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst