En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Milano-Sanremo
Uitslag
1
Alessandro Petacchi
Fassa Bortolo
7u11'39"
2
Danilo Hondo
Gerolsteiner
z.t
3
Thor Hushovd
Crédit Agricole
z.t
4
Stuart O'Grady
Cofidis
z.t
5
Oscar Freire Gomez
Rabobank
z.t
6
Philippe Gilbert
Française des Jeux
z.t
7
Ruggero Marzoli
Acqua & Sapone - Adria Mobil
z.t
8
Tom Boonen
Quick Step - Innergetic
z.t
9
Franco Pellizotti
Liquigas - Bianchi
z.t
10
Manuele Mori
Saunier Duval - Prodir
z.t
11
Vicente Reynes Mimo
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
12
Josu Silloniz Aresti
Euskaltel - Euskadi
z.t
13
Laurent Brochard
Bouygues Telecom
z.t
14
Erik Zabel
Team T-Mobile
z.t
15
Allan Davis
Liberty Seguros - Würth
z.t
16
Leon van Bon
Davitamon-Lotto
z.t
17
Mirko Celestino
Domina Vacanze
z.t
18
Andreas Klier
Team T-Mobile
z.t
19
Fabrizio Guidi
Phonak Hearing Systems
z.t
20
Angel Edo Alsina
Saunier Duval - Prodir
z.t
21
Constantino Zaballa Gutierrez
Saunier Duval - Prodir
z.t
22
Roger Hammond
Discovery Channel
z.t
23
Anthony Geslin
Bouygues Telecom
z.t
24
Kurt-Asle Arvesen
Team CSC
z.t
25
Peter Wrolich
Gerolsteiner
z.t
26
Emanuele Sella
Ceramica Panaria - Navigare
z.t
27
Vladimir Gusev
Team CSC
z.t
28
Danilo Di Luca
Liquigas - Bianchi
z.t
29
Daniele Bennati
Lampre - Caffita
z.t
30
Axel Merckx
Davitamon-Lotto
z.t
31
Davide Rebellin
Gerolsteiner
z.t
32
Fränk Schleck
Team CSC
z.t
33
Luca Mazzanti
Ceramica Panaria - Navigare
z.t
34
Alejandro Valverde Belmonte
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
35
Alexandre Vinokourov
Team T-Mobile
z.t
36
Steffen Wesemann
Team T-Mobile
z.t
37
Mario Cipollini
Liquigas - Bianchi
z.t
38
Francesco Casagrande
Naturino - Sapore di Mare
z.t
39
Giuliano Figueras
Lampre - Caffita
z.t
40
Gabriele Colombo
Naturino - Sapore di Mare
op 5"
41
Kim Kirchen
Fassa Bortolo
op 6"
42
Erik Dekker
Rabobank
op 7"
43
Paolo Bettini
Quick Step - Innergetic
op 9"
44
Fabio Sacchi
Fassa Bortolo
z.t
45
Marco Velo
Fassa Bortolo
z.t
46
Christophe Le Mével
Crédit Agricole
z.t
47
Nicolas Jalabert
Phonak Hearing Systems
z.t
48
Oscar Pereiro Sio
Phonak Hearing Systems
z.t
49
Fred Rodriguez
Davitamon-Lotto
z.t
50
Matthias Kessler
Team T-Mobile
z.t
51
Andrey Kashechkin
Crédit Agricole
z.t
52
Giampaolo Caruso
Liberty Seguros - Würth
op 12"
53
Alessandro Ballan
Lampre - Caffita
op 38"
54
David Herrero Llorente
Euskaltel - Euskadi
z.t
55
Pedro Horrillo Munoz
Rabobank
z.t
56
Bram Tankink
Quick Step - Innergetic
z.t
57
Frédéric Guesdon
Française des Jeux
z.t
58
Paolo Tiralongo
Ceramica Panaria - Navigare
z.t
59
Francisco José Ventoso Alberdi
Saunier Duval - Prodir
op 1'05"
60
Salvatore Commesso
Lampre - Caffita
z.t
61
Stijn Devolder
Discovery Channel
z.t
62
Matteo Tosatto
Fassa Bortolo
z.t
63
Rolf Aldag
Team T-Mobile
z.t
64
Angel Vicioso Arcos
Liberty Seguros - Würth
z.t
65
Sébastien Hinault
Crédit Agricole
z.t
66
Bradley McGee
Française des Jeux
z.t
67
Guido Trenti
Quick Step - Innergetic
z.t
68
Jörg Jaksche
Liberty Seguros - Würth
z.t
69
Giovanni Lombardi
Team CSC
op 2'29"
70
Mario Aerts
Davitamon-Lotto
z.t
71
Matej Mugerli
Liquigas - Bianchi
z.t
72
Maarten den Bakker
Rabobank
z.t
73
Elio Aggiano
Team LPR
op 4'15"
74
Thomas Voeckler
Bouygues Telecom
z.t
75
Jörg Ludewig
Domina Vacanze
z.t
76
Grégory Rast
Phonak Hearing Systems
z.t
77
Giuseppe Palumbo
Acqua & Sapone - Adria Mobil
z.t
78
Guennadi Mikhailov
Discovery Channel
z.t
79
Wim Vansevenant
Davitamon-Lotto
z.t
80
Roberto Petito
Fassa Bortolo
z.t
81
Fabio Baldato
Fassa Bortolo
z.t
82
Bo Hamburger
Acqua & Sapone - Adria Mobil
z.t
83
David Lopez Garcia
Euskaltel - Euskadi
z.t
84
Jan Boven
Rabobank
z.t
85
Matthew White
Cofidis
z.t
86
Johan Vansummeren
Davitamon-Lotto
z.t
87
Luca Ascani
Naturino - Sapore di Mare
op 7'13"
88
Laszlo Bodrogi
Crédit Agricole
z.t
89
Bradley Wiggins
Crédit Agricole
z.t
90
Michael Barry
Discovery Channel
z.t
91
Hayden Roulston
Discovery Channel
z.t
92
Baden Cooke
Française des Jeux
z.t
93
Guillermo Ruben Bongiorno
Ceramica Panaria - Navigare
z.t
94
Cédric Vasseur
Cofidis
z.t
95
Ludovic Auger
Française des Jeux
z.t
96
Nico Mattan
Davitamon-Lotto
z.t
97
Julian Dean
Crédit Agricole
z.t
98
Maxim Iglinsky
Domina Vacanze
z.t
99
Mirko Allegrini
Ceramica Panaria - Navigare
z.t
100
Fabian Wegmann
Gerolsteiner
z.t
101
Alessandro Cortinovis
Domina Vacanze
z.t
102
Bert Grabsch
Phonak Hearing Systems
z.t
103
Joan Horrach Rippoll
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
104
Gian Matteo Fagnini
Naturino - Sapore di Mare
z.t
105
Franck Renier
Bouygues Telecom
z.t
106
Dario Andriotto
Liquigas - Bianchi
z.t
107
Matteo Carrara
Team Barloworld - Valsir
z.t
108
Markus Zberg
Gerolsteiner
z.t
109
Iñigo Landaluze Intxaurraga
Euskaltel - Euskadi
z.t
110
Andrea Moletta
Gerolsteiner
z.t
111
Daniele Contrini
Team LPR
z.t
112
Jure Golcer
Acqua & Sapone - Adria Mobil
z.t
113
Valerio Agnoli
Naturino - Sapore di Mare
z.t
114
Karsten Kroon
Rabobank
z.t
115
Rene Haselbacher
Gerolsteiner
z.t
116
Dmitri Konyshev
Team LPR
op 10'28"
117
Aurélien Clerc
Phonak Hearing Systems
z.t
118
Marco Pinotti
Saunier Duval - Prodir
z.t
119
Sergio Marinangeli
Naturino - Sapore di Mare
z.t
120
Matti Breschel
Team CSC
z.t
121
Andrea Tafi
Saunier Duval - Prodir
z.t
122
Mark Renshaw
Française des Jeux
z.t
123
Alessio Galletti
Naturino - Sapore di Mare
z.t
124
Davide Bramati
Quick Step - Innergetic
op 12'30"
125
Carlos Barredo Llamazales
Liberty Seguros - Würth
z.t
126
Jimmy Casper
Cofidis
op 13'40"
127
José Luis Arrieta Lujambio
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
128
Mikel Pradera Rodriguez
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
129
Aitor Galdos Alonso
Ceramica Panaria - Navigare
z.t
130
Pedro Arreitunandia Quintero
Team Barloworld - Valsir
z.t
131
Gabriele Balducci
Acqua & Sapone - Adria Mobil
z.t
132
Andrea Masciarelli
Acqua & Sapone - Adria Mobil
z.t
133
Marc Wauters
Rabobank
z.t
134
Michele Scarponi
Liberty Seguros - Würth
z.t
135
Manuel Quinziato
Saunier Duval - Prodir
z.t
136
Jens Voigt
Team CSC
z.t
137
David George
Team Barloworld - Valsir
z.t
138
Gianluca Bortolami
Lampre - Caffita
z.t
139
Mauro Gerosa
Liquigas - Bianchi
z.t
140
Ivan Ravaioli
Saunier Duval - Prodir
z.t
141
Maryan Hary
Bouygues Telecom
z.t
142
Sergiy Matveyev
Ceramica Panaria - Navigare
z.t
143
Paolo Longo Borghini
Team Barloworld - Valsir
z.t
144
Daniele De Paoli
Team LPR
z.t
145
Kevin Hulsmans
Quick Step - Innergetic
op 18'00"
146
Simone Cadamuro
Domina Vacanze
z.t
147
Eddy Serri
Team Barloworld - Valsir
z.t
148
Paolo Fornaciari
Lampre - Caffita
z.t
149
Giosuè Bonomi
Lampre - Caffita
z.t
150
Sergueï Ivanov
Team T-Mobile
z.t
151
Ruslan Ivanov
Domina Vacanze
z.t
152
Michele Gobbi
Domina Vacanze
z.t
153
Antonio Bucciero
Acqua & Sapone - Adria Mobil
z.t
154
Matthew Wilson
Française des Jeux
z.t
155
Mikhaylo Khalilov
Team LPR
z.t
156
Giovanni Bernaudeau
Bouygues Telecom
z.t
157
Aitor Gonzalez Jimenez
Euskaltel - Euskadi
z.t
158
Roberto Laiseka Jaio
Euskaltel - Euskadi
z.t
159
Jose Luis Carrasco Gamiz
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
160
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
161
Imanol Erviti
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
162
Nicolas Inaudi
Cofidis
z.t
163
Nick Nuyens
Quick Step - Innergetic
z.t
164
Domenico Pozzovivo
Ceramica Panaria - Navigare
z.t
165
Jans Koerts
Cofidis
z.t
166
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Liberty Seguros - Würth
z.t
Magnus Backstedt
Liquigas - Bianchi
DNF
Leonardo Bertagnolli
Cofidis
DNF
Mathieu Claude
Bouygues Telecom
DNF
Arnaud Coyot
Cofidis
DNF
Enrico Degano
Team Barloworld - Valsir
DNF
Bernhard Eisel
Française des Jeux
DNF
Martin Elmiger
Phonak Hearing Systems
DNF
Serhiy Honchar
Domina Vacanze
DNF
Leif Hoste
Discovery Channel
DNF
Robert Hunter
Phonak Hearing Systems
DNF
Allan Johansen
Team CSC
DNF
Aaron Kemps
Liberty Seguros - Würth
DNF
Sebastian Lang
Gerolsteiner
DNF
Gerben Löwik
Rabobank
DNF
Marco Milesi
Liquigas - Bianchi
DNF
Cristian Moreni
Quick Step - Innergetic
DNF
Dmitriy Muravyev
Crédit Agricole
DNF
Alberto Ongarato
Fassa Bortolo
DNF
Unai Osa Eizaguirre
Illes Balears - Caisse d'Epargne
DNF
Pavel Padrnos
Discovery Channel
DNF
Andrea Peron (1)
Team CSC
DNF
Jérôme Pineau
Bouygues Telecom
DNF
Kyrylo Pospyeyev
Acqua & Sapone - Adria Mobil
DNF
Daniele Righi
Lampre - Caffita
DNF
Antonio Salomone
Team Barloworld - Valsir
DNF
Mauro Santambrogio
Team LPR
DNF
Stephan Schreck
Team T-Mobile
DNF
Filippo Simeoni
Naturino - Sapore di Mare
DNF
Andrea Tafi
Saunier Duval - Prodir
DNF
Giulio Tomi
Team Barloworld - Valsir
DNF
Ivan Fanelli
Team LPR
DNS
George Hincapie
Discovery Channel
DNS
Robbie McEwen
Davitamon-Lotto
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst