En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Milano-Sanremo
Uitslag
1
Erik Zabel
Team Deutsche Telekom
6u57'47"
2
Alberto Elli
Casino - C'est votre équipe
z.t
3
Biagio Conte
Scrigno - Gaerne
z.t
4
Francesco Casagrande
Saeco - Estro
z.t
5
Michele Bartoli
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
6
Mirko Celestino
Team Polti
z.t
7
Sergei Outschakov
Team Polti
z.t
8
Rolf Sörensen
Rabobank
z.t
9
Andrea Ferrigato
Roslotto - ZG Mobili
z.t
10
Andrea Noè
Asics - CGA
z.t
11
Davide Casarotto
Scrigno - Gaerne
z.t
12
Beat Zberg
Mercatone Uno - Wega
z.t
13
Jesper Skibby
TVM - Farm Frites
z.t
14
Peter Van Petegem
TVM - Farm Frites
z.t
15
Maximilian Sciandri
La Française des Jeux
z.t
16
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
z.t
17
Mirko Gualdi
Team Polti
z.t
18
Mauro Gianetti
La Française des Jeux
z.t
19
Rolf Järmann
Casino - C'est votre équipe
z.t
20
Stefano Della Santa
Mercatone Uno - Wega
z.t
21
Stéphane Heulot
La Française des Jeux
z.t
22
Bo Hamburger
TVM - Farm Frites
z.t
23
Dmitri Konyshev
Roslotto - ZG Mobili
z.t
24
Roberto Petito
Saeco - Estro
z.t
25
Alexandr Shefer
Asics - CGA
z.t
26
Kai Hundertmarck
Team Deutsche Telekom
z.t
27
Paolo Savoldelli
Roslotto - ZG Mobili
z.t
28
Claudio Chiappucci
Asics - CGA
z.t
29
Franco Ballerini
Mapei - GB
z.t
30
Marco Pantani
Mercatone Uno - Wega
z.t
31
Peter Farazijn
Lotto - Mobistar - Isoglass
z.t
32
Didier Rous
Festina - Lotus
z.t
33
Mikel Zarrabeitia Uranga
O.N.C.E.
z.t
34
Pascal Chanteur
Casino - C'est votre équipe
z.t
35
Jan Ullrich
Team Deutsche Telekom
z.t
36
Axel Merckx
Team Polti
z.t
37
Marc Wauters
Lotto - Mobistar - Isoglass
z.t
38
Tom Steels
Mapei - GB
z.t
39
Johan Museeuw
Mapei - GB
z.t
40
Maarten den Bakker
TVM - Farm Frites
op 22"
41
Laurent Dufaux
Festina - Lotus
op 1'21"
42
Enrico Zaina
Asics - CGA
z.t
43
Richard Virenque
Festina - Lotus
op 1'26"
44
Mauro Bettin
Refin - Mobilvetta
op 3'07"
45
Fabiano Fontanelli
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
46
George Hincapie
US Postal Service
z.t
47
Stephane Barthe
Casino - C'est votre équipe
z.t
48
Andrei Tchmil
Lotto - Mobistar - Isoglass
z.t
49
Sergio Previtali
Scrigno - Gaerne
z.t
50
Robbie McEwen
Rabobank
z.t
51
Leon van Bon
Rabobank
z.t
52
Michael Andersson
TVM - Farm Frites
z.t
53
Fabrizio Bontempi
Brescialat - Oyster
z.t
54
Stuart O'Grady
GAN
z.t
55
Nicola Loda
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
56
Jo Planckaert
Lotto - Mobistar - Isoglass
z.t
57
Elio Aggiano
Refin - Mobilvetta
z.t
58
Adriano Baffi
US Postal Service
z.t
59
Fabio Baldato
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
60
Henk Vogels
GAN
z.t
61
Vjatjeslav Djavanian
Roslotto - ZG Mobili
z.t
62
Zbigniew Spruch
Mapei - GB
z.t
63
Scott Sunderland(1)
GAN
z.t
64
Laurent Desbiens
Cofidis
z.t
65
Endrio Leoni
Aki - Safi
z.t
66
Fabrizio Guidi
Scrigno - Gaerne
z.t
67
Michael Blaudzun
Rabobank
z.t
68
Rossano Brasi
Team Polti
z.t
69
Stefano Casagranda
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
70
Tony Rominger
Cofidis
z.t
71
Bruno Thibout
Cofidis
z.t
72
Juan Carlos Dominguez
Kelme - Costa Blanca
z.t
73
Fabrice Gougot
Casino - C'est votre équipe
z.t
74
Serhiy Honchar
Aki - Safi
z.t
75
Andrea Tafi
Mapei - GB
z.t
76
Gianluca Sironi
Aki - Safi
z.t
77
Marco Artunghi
Mercatone Uno - Wega
z.t
78
Markus Zberg
Mercatone Uno - Wega
z.t
79
Marty Jemison
US Postal Service
z.t
80
José Luis Arrieta Lujambio
Banesto
z.t
81
Roberto Heras Hernandez
Kelme - Costa Blanca
z.t
82
Nicola Minali
Batik - Del Monte
z.t
83
Viatcheslav Ekimov
US Postal Service
z.t
84
Dario Nicoletti
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
85
Alexei Sivakov
Roslotto - ZG Mobili
z.t
86
Laurent Roux
TVM - Farm Frites
z.t
87
Simone Borgheresi
Mercatone Uno - Wega
z.t
88
Rolf Aldag
Team Deutsche Telekom
z.t
89
Pavel Padrnos
Roslotto - ZG Mobili
z.t
90
Mario Chiesa
Asics - CGA
z.t
91
Marco Velo
Brescialat - Oyster
z.t
92
Dario Bottaro
Mercatone Uno - Wega
z.t
93
Marcos Antonio Serrano Rodriguez
Kelme - Costa Blanca
z.t
94
Silvio Martinello
Saeco - Estro
z.t
95
Tristan Hoffman
TVM - Farm Frites
z.t
96
Santiago Blanco Gil
Banesto
z.t
97
Bjarne Riis
Team Deutsche Telekom
z.t
98
Angelo Lecchi
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
99
Angel Luis Casero Moreno
Banesto
z.t
100
Filippo Simeoni
Asics - CGA
z.t
101
Vicente Aparicio Vila
Banesto
z.t
102
Marco Lietti
Refin - Mobilvetta
z.t
103
Luc Leblanc
Team Polti
z.t
104
Gabriele Colombo
Batik - Del Monte
z.t
105
Alex Zülle
O.N.C.E.
z.t
106
Armin Meier
Batik - Del Monte
z.t
107
Mario Cipollini
Saeco - Estro
z.t
108
Evgueni Berzin
Batik - Del Monte
z.t
109
Luis Maria Diaz de Otazu Galarza
O.N.C.E.
op 4'09"
110
Gian Matteo Fagnini
Saeco - Estro
op 4'26"
111
Laurent Madouas
Lotto - Mobistar - Isoglass
z.t
112
Mauro Radaelli
Aki - Safi
z.t
113
Massimiliano Lelli
Saeco - Estro
z.t
114
Massimo Apollonio
Scrigno - Gaerne
z.t
115
Frédéric Pontier
Casino - C'est votre équipe
z.t
116
Aart Vierhouten
Rabobank
z.t
117
Simone Rebellin
La Française des Jeux
z.t
118
Daren Baker
US Postal Service
z.t
119
Abraham Olano Manzano
Banesto
z.t
120
Luca Scinto
MG Boys Maglificio - Technogym
z.t
121
Andrea Peron (1)
La Française des Jeux
z.t
122
Cédric Vasseur
GAN
z.t
123
Andrea Brognara
Batik - Del Monte
z.t
124
Ronan Pensec
GAN
z.t
125
Carlo Bomans
Mapei - GB
z.t
126
Wilfried Peeters
Mapei - GB
z.t
127
Andrei Teteriouk
Lotto - Mobistar - Isoglass
z.t
128
Brian Holm
Team Deutsche Telekom
z.t
129
Peter Meinert Nielsen
US Postal Service
z.t
130
Pascal Derame
US Postal Service
z.t
131
Luca Mazzanti
Refin - Mobilvetta
z.t
132
Andrea Vatteroni
Scrigno - Gaerne
z.t
133
Jürgen Werner
Refin - Mobilvetta
op 4'34"
134
Frédéric Guesdon
La Française des Jeux
op 7'09"
135
José Luis Rubiera Vigil
Kelme - Costa Blanca
op 8'49"
136
Fernando Escartín Coti
Kelme - Costa Blanca
op 10'24"
137
Marco Villa
Brescialat - Oyster
z.t
138
Djamolidine Abduzhaparov
Lotto - Mobistar - Isoglass
op 12'12"
139
Arvis Piziks
Rabobank
z.t
140
Gilles Bouvard
Festina - Lotus
z.t
141
Frédéric Moncassin
GAN
op 12'32"
142
Leonardo Calzavara
Aki - Safi
z.t
143
Gabriele Balducci
Refin - Mobilvetta
z.t
144
Enrico Cassani
Team Polti
z.t
145
Philippe Gaumont
Cofidis
z.t
146
Leonardo Guidi
Scrigno - Gaerne
z.t
147
Marco Zen
Roslotto - ZG Mobili
z.t
148
Sébastien Medan
Festina - Lotus
z.t
149
Christophe Moreau
Festina - Lotus
z.t
150
Valerio Tebaldi
Festina - Lotus
z.t
151
Marco Saligari
Casino - C'est votre équipe
z.t
152
Simone Bertoletti
Batik - Del Monte
z.t
153
Ermanno Brignoli
Batik - Del Monte
z.t
154
Cristian Salvato
Refin - Mobilvetta
z.t
155
Jose-Roberto Sierra Aguerro
O.N.C.E.
z.t
156
Ludwig Willems
Lotto - Mobistar - Isoglass
z.t
157
Mario Scirea
Saeco - Estro
z.t
158
Giuseppe Calcaterra
Saeco - Estro
z.t
159
Mario Traversoni
Mercatone Uno - Wega
z.t
160
Francisque Teyssier
GAN
op 13'51"
161
Michelangelo Cauz
Aki - Safi
op 14'20"
162
Gerrit de Vries
Team Polti
z.t
163
Marzio Bruseghin
Brescialat - Oyster
op 15'04"
164
José Vicente Garcia Acosta
Banesto
op 15'25"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst