En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Gran Piemonte
Uitslag
1
Matt Walls
Bora - HansGrohe
3u34'47"
2
Giacomo Nizzolo
Team Qhubeka NextHash
z.t
3
Olav Kooij
Jumbo - Visma
z.t
4
Matteo Trentin
UAE Team Emirates
z.t
5
Biniam Girmay Hailu
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
6
Jakub Mareczko
Vini Zabù
z.t
7
Riccardo Minali
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
8
Arvid de Kleijn
Rally Cycling
z.t
9
Amaury Capiot
Team Arkéa - Samsic
z.t
10
Stefano Oldani
Lotto Soudal
z.t
11
Ethan Hayter
Ineos Grenadiers
z.t
12
Simone Consonni
Cofidis
z.t
13
Matteo Moschetti
Trek - Segafredo
z.t
14
Alex Aranburu Deba
Astana - Premier Tech
z.t
15
Ariel Maximiliano Richeze
UAE Team Emirates
z.t
16
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
17
Davide Gabburo
Bardiani CSF Faizane'
z.t
18
Gonzalo Serrano
Movistar Team
z.t
19
Sonny Colbrelli
Bahrain Victorious
z.t
20
Colin Joyce
Rally Cycling
z.t
21
Ben Swift
Ineos Grenadiers
z.t
22
Filippo Tagliani
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
23
Luca Colnaghi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
24
Omer Goldstein
Israel Start-Up Nation
z.t
25
Samuele Zambelli
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
26
Filippo Baroncini
Trek - Segafredo
z.t
27
Edoardo Affini
Jumbo - Visma
z.t
28
Enrico Zanoncello
Bardiani CSF Faizane'
z.t
29
Antonio Puppio
Team Qhubeka
z.t
30
Maxim Van Gils
Lotto Soudal
z.t
31
Edo Goldstein
Israel Cycling Academy
z.t
32
Donavan Vincent Grondin
Team Arkéa - Samsic
z.t
33
Marco Canola
Gazprom - Rusvelo
z.t
34
Giovanni Aleotti
Bora - HansGrohe
op 13"
35
Enrico Battaglin
Bardiani CSF Faizane'
z.t
36
Jan Bakelants
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
37
Jhonatan Restrepo
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
38
Nicola Venchiarutti
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
39
Mattia Bais
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
40
Filippo Conca
Lotto Soudal
z.t
41
Koen Bouwman
Jumbo - Visma
z.t
42
Ricardo Tosin
Vini Zabù
z.t
43
Manuel Belletti
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
44
Antonio Tiberi
Trek - Segafredo
z.t
45
Andreas Stokbro Nielsen
Team Qhubeka NextHash
z.t
46
Unai Iribar Jauregi
Euskaltel - Euskadi
z.t
47
Filippo Fiorelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
48
Mattia Viel
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
49
Felix Grossschartner
Bora - HansGrohe
z.t
50
Nickolas Zukowsky
Rally Cycling
op 22"
51
Victor Campenaerts
Team Qhubeka NextHash
z.t
52
Damiano Cima
Gazprom - Rusvelo
z.t
53
Emil Mielke Vinjebo
Team Qhubeka NextHash
z.t
54
Stijn Daemen
A Bloc CT
z.t
55
Aliaksandr Riabushenko
UAE Team Emirates
z.t
56
Samuele Zoccarato
Bardiani CSF Faizane'
z.t
57
Valerio Conti
UAE Team Emirates
z.t
58
Tomasz Marczynski
Lotto Soudal
z.t
59
Dylan Teuns
Bahrain Victorious
z.t
60
Txomin Juaristi Arrieta
Euskaltel - Euskadi
z.t
61
Jan Polanc
UAE Team Emirates
z.t
62
Jacopo Mosca
Trek - Segafredo
z.t
63
Fabio Felline
Astana - Premier Tech
z.t
64
Lukasz Owsian
Team Arkéa - Samsic
z.t
65
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
op 31"
66
Mikel Iturria Segurola
Euskaltel - Euskadi
z.t
67
Fabio Sabatini
Cofidis
z.t
68
Jeremy Bellicaud
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
69
Hugo Toumire
Cofidis
z.t
70
Jokin Aranburu Arruti
Euskaltel - Euskadi
z.t
71
Cesare Benedetti
Bora - HansGrohe
z.t
72
Pavel Kochetkov
Gazprom - Rusvelo
z.t
73
Sergei Chernetski
Gazprom - Rusvelo
z.t
74
Hermann Pernsteiner
Bahrain Victorious
z.t
75
Davide Martinelli
Astana - Premier Tech
z.t
76
Asbjørn Hellemose
Trek - Segafredo
z.t
77
Steff Cras
Lotto Soudal
z.t
78
Leonardo Marchiori
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
79
Francesco Gavazzi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
80
Mattia Frapporti
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
81
Dayer Uberney Quintana Rojas
Team Arkéa - Samsic
z.t
82
Winner Andrew Anacona
Team Arkéa - Samsic
z.t
83
Einer Rubio Reyes
Movistar Team
z.t
84
Hector Carretero
Movistar Team
z.t
85
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskaltel - Euskadi
z.t
86
Keegan Swirbul
Rally Cycling
z.t
87
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
88
Daryl Impey
Israel Start-Up Nation
z.t
89
José Herrada Lopez
Cofidis
z.t
90
Matteo Sobrero
Astana - Premier Tech
z.t
91
James Gene Piccoli
Israel Start-Up Nation
z.t
92
Attilio Viviani
Cofidis
z.t
93
Sebastian Henao Gomez
Ineos Grenadiers
z.t
94
Alessandro Covi
UAE Team Emirates
z.t
95
Luca Coati
Team Qhubeka
z.t
96
Rodrigo Contreras Pinzon
Astana - Premier Tech
z.t
97
Matthew Holmes
Lotto Soudal
z.t
98
Joan Bou Company
Euskaltel - Euskadi
z.t
99
Mark Padun
Bahrain Victorious
z.t
100
Sepp Kuss
Jumbo - Visma
z.t
101
Gijs Leemreize
Jumbo - Visma
z.t
102
Tobias Foss
Jumbo - Visma
z.t
103
Riccardo Stacchiotti
Vini Zabù
z.t
104
Emerson Oronte
Rally Cycling
z.t
105
Santiago Buitrago Sanchez
Bahrain Victorious
z.t
106
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
107
Marco Frapporti
Vini Zabù
z.t
108
Toms Skujins
Trek - Segafredo
z.t
109
Vincenzo Albanese
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
110
Nelson Oliveira
Movistar Team
z.t
111
Emanuel Buchmann
Bora - HansGrohe
op 52"
112
Petr Rikunov
Gazprom - Rusvelo
op 1'01"
113
Gregorio Ferri
Vini Zabù
z.t
114
Guy Sagiv
Israel Start-Up Nation
z.t
115
Kevin Ledanois
Team Arkéa - Samsic
z.t
116
Filippo Ganna
Ineos Grenadiers
z.t
117
Elia Viviani
Cofidis
z.t
118
Nathan Brown
Rally Cycling
z.t
119
Alastair Mackellar
Israel Cycling Academy
op 1'12"
120
Luke Plapp
Ineos Grenadiers
op 1'19"
121
Stephen Williams
Bahrain Victorious
z.t
122
Benjamin King
Rally Cycling
z.t
123
Richie Porte
Ineos Grenadiers
z.t
124
Dmitrii Strakhov
Gazprom - Rusvelo
z.t
125
Cameron Wurf
Ineos Grenadiers
z.t
126
Michel Heßmann
Jumbo-Visma Development Team
op 1'24"
127
Antonio Angulo Sampedro
Euskaltel - Euskadi
op 2'07"
128
Théo Delacroix
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 2'44"
129
Davide Orrico
Vini Zabù
op 3'16"
130
Samuele Rivi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
131
Mattias Skjelmose Jensen
Trek - Segafredo
op 4'50"
132
Marc Soler
Movistar Team
z.t
133
Domen Novak
Bahrain Victorious
op 5'28"
134
Manuele Boaro
Astana - Premier Tech
op 9'04"
135
Sylvain Moniquet
Lotto Soudal
z.t
136
Matteo Pelucchi
Team Qhubeka NextHash
op 9'30"
Dario Cataldo
Movistar Team
DNF
Rafal Majka
UAE Team Emirates
DNF
Giulio Masotto
Vini Zabù
DNF
Ben Zwiehoff
Bora - HansGrohe
DNF
Natnael Berhane
Cofidis
DNS
Patrick Konrad
Bora - HansGrohe
DNS
Georg Zimmermann
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNS
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2016
2015
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1908
1907
1906
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst