En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Gran Premio Bruno Beghelli
Uitslag
1
Sonny Colbrelli
Bardiani CSF
4u36'11"
2
Manuel Belletti
SouthEast
z.t
3
Roberto Ferrari
Lampre - Merida
z.t
4
Simone Ponzi
SouthEast
z.t
5
Leonardo Fabio Duque
Colombia
z.t
6
Eduard Prades Reverte
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
7
Matteo Montaguti
Ag2r - La Mondiale
z.t
8
Oscar Gatto
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
9
Pierpaolo De Negri
Nippo - Vini Fantini
z.t
10
Maurits Lammertink
Roompot Oranje Peloton
z.t
11
Sjoerd Van Ginneken
Roompot Oranje Peloton
z.t
12
Thomas Sprengers
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
13
Angel Madrazo Ruiz
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
14
Huub Duyn
Roompot Oranje Peloton
z.t
15
Mike Terpstra
Roompot Oranje Peloton
z.t
16
Pierre-Roger Latour
Ag2r - La Mondiale
z.t
17
Natnael Berhane
MTN - Qhubeka
z.t
18
Gian Marco Di Francesco
MG.Kvis-Vega
z.t
19
Kristian Sbaragli
MTN - Qhubeka
z.t
20
Marco Tecchio
Uniero Wilier
z.t
21
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
22
Romain Campistrous
Ag2r - La Mondiale
z.t
23
Adrian Honkisz
CCC Sprandi Polkowice
z.t
24
Matthieu Boulo
Bretagne - Séché Environnement
z.t
25
Mauro Finetto
SouthEast
z.t
26
Francesco Gavazzi
SouthEast
z.t
27
Merhawi Kudus Ghebremedhin
MTN - Qhubeka
z.t
28
Miguel Angel Rubiano Chavez
Colombia
z.t
29
Lukasz Owsian
CCC Sprandi Polkowice
z.t
30
Enrico Barbin
Bardiani CSF
z.t
31
Davide Rebellin
CCC Sprandi Polkowice
z.t
32
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
33
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
34
Jan Bakelants
Ag2r - La Mondiale
z.t
35
Alessandro Malaguti
Nippo - Vini Fantini
z.t
36
Andrea Fedi
SouthEast
op 4"
37
Matteo Bono
Lampre - Merida
op 16"
38
Lorenzo Rota
Uniero Wilier
op 29"
39
Matteo Busato
SouthEast
op 35"
40
Heiner Rodrigo Parra Bustamente
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
41
Paolo Simion
Bardiani CSF
z.t
42
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
43
Luca Capelli
Team Idea 2010 ASD
z.t
44
Giovanni Carboni
Uniero Wilier
z.t
45
Valerio Conti
Lampre - Merida
z.t
46
Rodolfo Andres Torres Agudelo
Colombia
z.t
47
Florian Guillou
Bretagne - Séché Environnement
z.t
48
Maxime Cam
Bretagne - Séché Environnement
z.t
49
Arthur Vanoverberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
50
Serge Pauwels
MTN - Qhubeka
z.t
51
Antonio Parrinello
d'Amico Bottecchia
z.t
52
Roman Maikin
Rusvelo
z.t
53
Louis Meintjes
MTN - Qhubeka
z.t
54
Kiryll Pozdnyakov
Rusvelo
op 40"
55
Sergey Firsanov
Rusvelo
op 55"
56
Matteo Spreafico
Team Idea 2010 ASD
op 1'07"
57
Frédéric Brun
Bretagne - Séché Environnement
z.t
58
Eryk Laton
CCC Sprandi Polkowice
z.t
59
Javier Francisco Aramendia Lorente
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
60
Antonio Santoro
MG.Kvis-Vega
z.t
61
Simone Petilli
Uniero Wilier
z.t
62
Fabio Andres Duarte Arevalo
Colombia
z.t
63
Jaroslaw Marycz
CCC Sprandi Polkowice
z.t
64
Brayan Stiven Ramirez Chacon
Colombia
z.t
65
Reinier Honig
Roompot Oranje Peloton
z.t
66
Alessandro Pettiti
Team Idea 2010 ASD
z.t
67
Christophe Laborie
Bretagne - Séché Environnement
z.t
68
Filippo Fortin
GM Cycling Team
z.t
69
Iuri Filosi
Nippo - Vini Fantini
z.t
70
Andrea Cacciotti
GM Cycling Team
z.t
71
Leszek Plucinski
CCC Sprandi Polkowice
op 1'45"
72
Edoardo Zardini
Bardiani CSF
z.t
73
Jacques Janse van Rensburg
MTN - Qhubeka
z.t
74
Juan Pablo Valencia
Colombia
z.t
75
Giovanni Pedretti
Uniero Wilier
z.t
76
Floris De Tier
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
77
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF
z.t
78
Matteo Malucelli
Team Idea 2010 ASD
z.t
79
Grzegorz Stepniak
CCC Sprandi Polkowice
z.t
80
Hugh Carthy
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
81
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
z.t
82
Andrei Solomennikov
Rusvelo
op 4'22"
83
Igor Boev
Rusvelo
z.t
84
Axel Domont
Ag2r - La Mondiale
z.t
85
Andrea Ruscetta
GM Cycling Team
z.t
86
Jan Polanc
Lampre - Merida
z.t
87
Ilia Koshevoy
Lampre - Merida
z.t
88
Ricardo Vilela
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
89
Gianfranco Zilioli
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
90
Giorgio Bocchiola
d'Amico Bottecchia
z.t
Francesco Baldi
d'Amico Bottecchia
DNF
Marco Bandiera
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Giacomo Berlato
Nippo - Vini Fantini
DNF
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani CSF
DNF
Adriano Brogi
d'Amico Bottecchia
DNF
Thomas Capocchi
d'Amico Bottecchia
DNF
Jorge Camilo Castiblanco Cubides
Colombia
DNF
Mattia Cattaneo
Lampre - Merida
DNF
Daniele Cavasin
GM Cycling Team
DNF
Josef Cerny
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Paolo Ciavatta
d'Amico Bottecchia
DNF
Maurizio Damiano
Team Idea 2010 ASD
DNF
Emiliano Faieta
MG.Kvis-Vega
DNF
Mattia Frapporti
Uniero Wilier
DNF
Rino Gasparrini
Uniero Wilier
DNF
Michele Gazzarra
MG.Kvis-Vega
DNF
Moreno Giampaolo
MG.Kvis-Vega
DNF
Silvio Giorni
d'Amico Bottecchia
DNF
José Gonçalves
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini
DNF
Sander Helven
Topsport Vlaanderen - Baloise
DNF
Michel Kreder
Roompot Oranje Peloton
DNF
Luca Muffolini
MG.Kvis-Vega
DNF
Alberto Nardin
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Antonio Nibali
Nippo - Vini Fantini
DNF
Przemyslaw Niemiec
Lampre - Merida
DNF
Sergey Nikolaev
Itera-Katusha
DNF
Artem Nych
Rusvelo
DNF
Emanuele Onesti
Nippo - Vini Fantini
DNF
Stefano Pirazzi
Bardiani CSF
DNF
Davide Plebani
Uniero Wilier
DNF
Matteo Rotondi
GM Cycling Team
DNF
Nicola Ruffoni
Bardiani CSF
DNF
Cayetano José Sarmiento Tunarrosa
Colombia
DNF
Ivan Savitskiy
DNF
Michele Scartezzini
MG.Kvis-Vega
DNF
Sebastian Stamegna
GM Cycling Team
DNF
Mirko Tedeschi
SouthEast
DNF
Marco Tizza
Team Idea 2010 ASD
DNF
Serghei Tvetcov
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Jens Wallays
Topsport Vlaanderen - Baloise
DNF
Genki Yamamoto
Nippo - Vini Fantini
DNF
Eugert Zhupa
SouthEast
DNF
Jef Van Meirhaeghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
DNF
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst