En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Paris-Nice
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
08/03
Saint-Amand-Montrond
La Loge des Gardes
164.7 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
Jongeren
1
Tadej Pogacar
UAE Team Emirates
4u01'17"
2
David Gaudu
Groupama - FDJ
op 1"
3
Gino Mäder
Bahrain Victorious
op 34"
4
Aurelien Paret-Peintre
Ag2r Citroën Team
op 42"
5
Kévin Vauquelin
Team Arkéa - Samsic
op 43"
6
Jonas Vingegaard
Jumbo - Visma
z.t
7
Romain Bardet
Team DSM - Firmenich
op 51"
8
Daniel Felipe Martinez
Ineos Grenadiers
z.t
9
Simon Yates
Team Jayco AlUla
z.t
10
Matteo Jorgenson
Movistar Team
z.t
11
Ion Izagirre Insausti
Cofidis
op 54"
12
Pierre-Roger Latour
TotalEnergies
op 1'05"
13
Chris Harper
Team Jayco AlUla
op 1'06"
14
Mattias Skjelmose Jensen
Trek - Segafredo
op 1'22"
15
Pavel Sivakov
Ineos Grenadiers
op 1'29"
16
Wout Poels
Bahrain Victorious
op 1'38"
17
Jack Haig
Bahrain Victorious
z.t
18
Rémi Cavagna
Soudal - Quick Step
z.t
19
Neilson Powless
EF Education - EasyPost
z.t
20
Matteo Sobrero
Team Jayco AlUla
z.t
21
Jhonnatan Manuel Narvaez
Ineos Grenadiers
z.t
22
Maximilian Schachmann
Bora - HansGrohe
z.t
23
Bob Jungels
Bora - HansGrohe
op 1'50"
24
Tobias Foss
Jumbo - Visma
op 1'51"
25
Julien Bernard
Trek - Segafredo
z.t
26
Clement Berthet
Ag2r Citroën Team
op 2'04"
27
David De La Cruz Melgarejo
Astana Qazaqstan Team
op 2'16"
28
Kobe Goossens
Intermarché - Circus - Wanty
op 2'37"
29
Gregor Muhlberger
Movistar Team
z.t
30
Simon Geschke
Cofidis
z.t
31
Kevin Geniets
Groupama - FDJ
op 2'47"
32
Jan Tratnik
Jumbo - Visma
op 2'59"
33
Anthon Charmig
Uno-X Pro Cycling Team
op 3'06"
34
Lucas Hamilton
Team Jayco AlUla
op 3'22"
35
Kevin Vermaerke
Team DSM - Firmenich
z.t
36
Luis Léon Sanchez Gil
Astana Qazaqstan Team
z.t
37
Lilian Calmejane
Intermarché - Circus - Wanty
op 4'04"
38
Felix Grossschartner
UAE Team Emirates
op 4'22"
39
Michel Ries
Team Arkéa - Samsic
op 4'42"
40
Gorka Izagirre Insausti
Movistar Team
op 5'01"
41
Omar Fraile Matarranza
Ineos Grenadiers
z.t
42
Mikael Cherel
Ag2r Citroën Team
z.t
43
Stephen Williams
Israel - Premier Tech
z.t
44
Rudy Molard
Groupama - FDJ
z.t
45
Oliver Naesen
Ag2r Citroën Team
z.t
46
Clément Champoussin
Team Arkéa - Samsic
z.t
47
Matthew Dinham
Team DSM - Firmenich
z.t
48
Chris Hamilton
Team DSM - Firmenich
z.t
49
Ruben Fernandez Andujar
Cofidis
op 5'59"
50
Matis Louvel
Team Arkéa - Samsic
op 6'39"
51
Edvald Boasson-Hagen
TotalEnergies
op 6'57"
52
Stefan Küng
Groupama - FDJ
op 7'43"
53
Pascal Eenkhoorn
Lotto Dstny
z.t
54
Dorian Godon
Ag2r Citroën Team
z.t
55
Kasper Asgreen
Soudal - Quick Step
z.t
56
Harry Sweeny
Lotto Dstny
z.t
57
Hugo Page
Intermarché - Circus - Wanty
op 8'32"
58
Domen Novak
UAE Team Emirates
op 9'09"
59
Nathan Van Hooydonck
Jumbo - Visma
op 9'47"
60
Anders Skaarseth
Uno-X Pro Cycling Team
op 9'59"
61
Sandy Dujardin
TotalEnergies
op 10'29"
62
Yves Lampaert
Soudal - Quick Step
op 10'43"
63
Larry Warbasse
Ag2r Citroën Team
z.t
64
Søren Kragh Andersen
Alpecin - Deceuninck
op 10'51"
65
Michael Matthews
Team Jayco AlUla
z.t
66
Hugo Houle
Israel - Premier Tech
z.t
67
Tim Wellens
UAE Team Emirates
z.t
68
Mads Pedersen
Trek - Segafredo
op 11'46"
69
Magnus Cort Nielsen
EF Education - EasyPost
z.t
70
Alex Kirsch
Trek - Segafredo
op 11'52"
71
Stan Dewulf
Ag2r Citroën Team
z.t
72
Joshua Tarling
Ineos Grenadiers
op 13'57"
73
Ivan Garcia Cortina
Movistar Team
op 14'13"
74
Thomas De Gendt
Lotto Dstny
z.t
75
Daan Hoole
Trek - Segafredo
z.t
76
Owain Doull
EF Education - EasyPost
op 14'15"
77
Rasmus Tiller
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
78
Alfred Wright
Bahrain Victorious
op 14'18"
79
Erik Nordsaeter Resell
Uno-X Pro Cycling Team
op 15'04"
80
Tim Declercq
Soudal - Quick Step
z.t
81
Cedric Beullens
Lotto Dstny
z.t
82
Jonas Gregaard Wilsly
Uno-X Pro Cycling Team
op 16'02"
83
Mikkel Bjerg
UAE Team Emirates
z.t
84
Tom Van Asbroeck
Israel - Premier Tech
op 20'38"
85
Guy Sagiv
Israel - Premier Tech
z.t
86
Marijn van den Berg
EF Education - EasyPost
z.t
87
Max Kanter
Movistar Team
z.t
88
Mathias Norsgaard Jørgensen
Movistar Team
z.t
89
Marco Haller
Bora - HansGrohe
z.t
90
Rohan Dennis
Jumbo - Visma
z.t
91
Ben Swift
Ineos Grenadiers
z.t
92
Nils Politt
Bora - HansGrohe
z.t
93
Vadim Pronskiy
Astana Qazaqstan Team
z.t
94
Brent Van Moer
Lotto Dstny
z.t
95
Paul Ourselin
TotalEnergies
z.t
96
Imanol Erviti
Movistar Team
z.t
97
Connor Swift
Ineos Grenadiers
z.t
98
Arne Marit
Intermarché - Circus - Wanty
op 20'50"
99
Alexis Renard
Cofidis
op 20'58"
100
Thibault Guernalec
Team Arkéa - Samsic
z.t
101
Bryan Coquard
Cofidis
op 21'20"
102
Rui Filipe Oliveira Alves
UAE Team Emirates
op 21'24"
103
Jacopo Mosca
Trek - Segafredo
op 22'22"
104
Edoardo Affini
Jumbo - Visma
z.t
105
Otto Vergaerde
Trek - Segafredo
z.t
106
Davide Martinelli
Astana Qazaqstan Team
z.t
107
Pavel Bittner
Team DSM - Firmenich
z.t
108
Anthony Turgis
TotalEnergies
z.t
109
Andrea Piccolo
EF Education - EasyPost
z.t
110
Arnaud De Lie
Lotto Dstny
z.t
111
Matteo Trentin
UAE Team Emirates
z.t
112
John Degenkolb
Team DSM - Firmenich
z.t
113
David Dekker
Team Arkéa - Samsic
z.t
114
Kamil Gradek
Bahrain Victorious
z.t
115
Javier Romo Oliver
Astana Qazaqstan Team
z.t
116
Arnaud Démare
Groupama - FDJ
z.t
117
Florian Sénéchal
Soudal - Quick Step
z.t
118
Miles Scotson
Groupama - FDJ
z.t
119
Filip Maciejuk
Bahrain Victorious
z.t
120
Taj Jones
Israel - Premier Tech
z.t
121
Stefan Bissegger
EF Education - EasyPost
z.t
122
Jacopo Guarnieri
Lotto Dstny
z.t
123
Søren Wærenskjold
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
124
Alexander Kristoff
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
125
Edward Planckaert
Alpecin - Deceuninck
z.t
126
Sebastian Berwick
Israel - Premier Tech
z.t
127
Ignatas Konovalovas
Groupama - FDJ
z.t
128
Baptiste Planckaert
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
129
Danny van Poppel
Bora - HansGrohe
z.t
130
Tim Merlier
Soudal - Quick Step
z.t
131
Senne Leysen
Alpecin - Deceuninck
z.t
132
Lionel Taminiaux
Alpecin - Deceuninck
z.t
133
Max Walscheid
Cofidis
z.t
134
Olav Kooij
Jumbo - Visma
z.t
135
Jason Osborne
Alpecin - Deceuninck
z.t
136
Maurice Ballerstedt
Alpecin - Deceuninck
z.t
137
Nicholas Schultz
Israel - Premier Tech
z.t
138
Aimé Degendt
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
139
Ryan Mullen
Bora - HansGrohe
z.t
140
Alan Jousseaume
TotalEnergies
z.t
141
Dmitriy Gruzdev
Astana Qazaqstan Team
z.t
142
Tom Scully
EF Education - EasyPost
z.t
143
Nils Eekhoff
Team DSM - Firmenich
z.t
144
Taco van der Hoorn
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
145
Kelland O'Brien
Team Jayco AlUla
z.t
146
Daniel McLay
Team Arkéa - Samsic
z.t
147
Luke Durbridge
Team Jayco AlUla
z.t
148
Jeremy Cabot
TotalEnergies
z.t
149
Sam Bennett
Bora - HansGrohe
z.t
150
Cees Bol
Astana Qazaqstan Team
z.t
151
Kaden Groves
Alpecin - Deceuninck
z.t
Jonathan Milan
Bahrain Victorious
DNF
Benjamin Thomas
Cofidis
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst