En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Grand Prix de la ville de Pérenchies
Uitslag
1
Kenny Dehaes
WB Veranclassic Aquality Protect
3u29'17"
2
Emiel Vermeulen
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
3
Romain Feillu
St Michel - Auber 93
z.t
4
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
z.t
5
Colin Heiderscheid
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
6
Syver Westgaard Waersted
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
7
Milan Menten
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
8
Maximilien Picoux
z.t
9
Louis Verhelst
Tarteletto - Isorex
z.t
10
Alfdan De Decker
Lotto - Soudal U23
z.t
11
Cedric Beullens
Belgium
z.t
12
Léo Bouvier
z.t
13
Gaetan Pons
Leopard Pro Cycling
z.t
14
Camille Thominet
St Michel - Auber 93
z.t
15
Emilien Vandermeersch
z.t
16
Laurin Winter
Team Differdange - Losch
z.t
17
Jens Reynders
Leopard Pro Cycling
z.t
18
Alexis Caresmel
z.t
19
Richard Valentin
z.t
20
Ward Vanhoof
Lotto - Soudal U23
z.t
21
Ylber Sefa
Tarteletto - Isorex
z.t
22
John Mandrysch
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
23
Christopher Piry
z.t
24
Kenneth Van Rooy
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
25
Axel Flet
z.t
26
Arne De Groote
Tarteletto - Isorex
z.t
27
Théo Sagnier
z.t
28
Arthur Pagnaer
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
29
Kevin Boyer
z.t
30
Taruia Frantz Krainer
z.t
31
Ross Lamb
T.Palm Pole Continental Wallon
z.t
32
Balázs Rozsa
Team Differdange - Losch
z.t
33
Joe Evans
z.t
34
Mathias Van Gompel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
35
Thimo Willems
Belgium
z.t
36
Matthias Legley
Sovac - Natura4Ever
z.t
37
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
38
Franklin Six
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
39
Vincent Pastot
z.t
40
Jean-Claude Uwizeye
z.t
41
Guillaume Seye
z.t
42
Tom Thill
Team Differdange - Losch
z.t
43
Cériel Desal
z.t
44
Alexandre Pacot
z.t
45
Jonas Abrahamsen
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
46
Cameron Jeffers
z.t
47
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
z.t
48
William Harper
z.t
49
Charles Hancke
z.t
50
Erik Nordsaeter Resell
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
51
Alexander Maes
Tarteletto - Isorex
z.t
52
Polychronis Tzortzakis
Tarteletto - Isorex
z.t
53
Enric Lebars
z.t
54
Maxime Huygens
z.t
55
Kristian Kulset
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
56
Josh Teasdale
Team Differdange - Losch
z.t
57
Arnaud Voss
op 10"
58
Thomas Vereecken
Lotto - Soudal U23
z.t
59
Tom Dernies
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
60
Kévin Avoine
z.t
61
Luca Campioni
op 13"
62
Kevin Grison
z.t
63
Julien Van Haverbeke
z.t
64
Cédric Delaplace
z.t
65
Rob Ruijgh
Tarteletto - Isorex
z.t
66
Steven Tronet
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 17"
67
Nicolas Debeaumarche
z.t
68
Olivier Pardini
Team Differdange - Losch
op 18"
69
Alexis Bodiot
z.t
70
Kevin Le Cunff
St Michel - Auber 93
z.t
71
Nicolas Baldo
St Michel - Auber 93
z.t
72
Alo Jakin
St Michel - Auber 93
z.t
73
Alex Kirsch
WB Veranclassic Aquality Protect
op 22"
74
Sven Thurau
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
75
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
76
Lander Seynaeve
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 25"
77
Antoine Loy
z.t
78
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
op 37"
79
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
op 42"
80
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
81
Maxime Farazijn
Sport Vlaanderen - Baloise
op 48"
82
Arne Marit
Lotto - Soudal U23
z.t
83
Nicolas Garbet
z.t
84
Yoann Paillot
St Michel - Auber 93
op 1'09"
85
Antoine Leplingard
z.t
86
Alex Colman
Lotto - Soudal U23
z.t
87
Maxime Eloy
z.t
88
Jonas Hvideberg
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
89
Torstein Traeen
UNO - X Norwegian Development Team
op 1'11"
90
Thomas Vansteelandt
op 1'33"
91
Guillaume Haag
T.Palm Pole Continental Wallon
op 1'36"
92
Jonas Castrique
Lotto - Soudal U23
op 1'47"
93
Edward Walsh
T.Palm Pole Continental Wallon
op 2'00"
94
Yahor Shpakouski
op 2'17"
95
Samuel Leroux
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 2'24"
96
Pierre Barbier
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 2'32"
97
Marc Clauss
Team Dauner D&DQ Akkon
op 2'57"
98
Nicolas Pelleriaux
z.t
99
Rémi Huens
op 3'24"
100
Ludwig De Winter
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
101
Garez Raphaël
z.t
102
Kevin Lalouette
op 3'34"
103
Flavien Maurelet
St Michel - Auber 93
z.t
104
Flavien Dassonville
St Michel - Auber 93
op 5'38"
105
Thomas Joly
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
106
Nicolas Moncomble
z.t
Jake Alderman
DNF
Andreas Andersson
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Dominik Bauer
Team Dauner D&DQ Akkon
DNF
Louis Blouwe
DNF
Erwan Cornillet
DNF
Aurelien Costeplane
DNF
Ugo d'Angelo
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Tiago Da Silva
Team Differdange - Losch
DNF
Louis Deguide
Sovac - Natura4Ever
DNF
Baptiste Deman
DNF
Florian Deriaux
Sovac - Natura4Ever
DNF
Charles Antoine Dourlens
DNF
Laurent Evrard
Sovac - Natura4Ever
DNF
Florent Fache
DNF
Alexander Geuens
Sovac - Natura4Ever
DNF
Baptiste Gourguechon
DNF
Abderrahmane Mehdi Hamza
Sovac - Natura4Ever
DNF
Steff Hermans
Lotto - Soudal U23
DNF
Dimitri Hopin
DNF
Alexander Küsters
Team Dauner D&DQ Akkon
DNF
Simon Laib
Team Dauner D&DQ Akkon
DNF
Matt Langworthy
DNF
Andrew Leigh
Tarteletto - Isorex
DNF
Pascal Leroux
DNF
Vincent Louiche
DNF
Dany Maffeïs
DNF
Alexis Martin
DNF
Fraser Martin
DNF
Jeremie Micheneau
DNF
Guillaume Millasseau
DNF
Valens Ndayisenga
DNF
Théo Nicolas
DNF
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Johan Paque
DNF
Mathieu Pellegrin
DNF
Anthony Pinaud
DNF
Charlie Quarterman
Leopard Pro Cycling
DNF
Risto Raid
DNF
Youcef Reguigui
Sovac - Natura4Ever
DNF
Mathieu Rigolot
DNF
Maxim Rusnac
Team Differdange - Losch
DNF
Lylian Tenailleau
DNF
Matthias Van Beethoven
DNF
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Jean Lou Watrelot
DNF
Dorian Zehnich
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst