En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Dookola Mazowsza
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
27/07
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki
173.6 km
Uitslag
Stand
Punten
1
Oded Kogut
Israel Premier Tech Academy
3u41'34"
2
Leslie Leander Lührs
Team Lotto - Kern Haus
z.t
3
Bartosz Rudyk
Voster Ats Team
z.t
4
Jesper Rasch
A Bloc CT
z.t
5
Anton Stensby H
Team Coop - Repsol
z.t
6
Eduard-Michael Grosu
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
7
Radoslaw Fratczak
z.t
8
Eskil Huiting
z.t
9
Toni Franz
Team Storck - Metropol Cycling
z.t
10
Venantas Lasinis
Kaunas Cycling Team
z.t
11
Fabian Steininger
Maloja Pushbikers
z.t
12
Luke Verburg
A Bloc CT
z.t
13
Calvin Dik
z.t
14
Bram Leerkes
z.t
15
Adrian Stieger
z.t
16
Ádám Kristóf Karl
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
17
Max-David Briese
P & S Benotti
z.t
18
Luuk Verbruggen
z.t
19
Filip Biernacki
z.t
20
Eirik Lunder
Team Coop - Repsol
z.t
21
Anton Benedix
z.t
22
Pawel Wieczkowski
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
23
Dennis van der Horst
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
24
Magnus Wæhre
Team Coop - Repsol
z.t
25
Tim Wollenberg
Santic-Wibatech
z.t
26
Julian Kot
z.t
27
Martins Pluto
A Bloc CT
z.t
28
Szymon Tracz
Santic-Wibatech
z.t
29
Boas Lysgaard
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
30
Franciszek Kaczorowski
z.t
31
Moritz Malcharek
Maloja Pushbikers
z.t
32
Lars Rouffaer
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
33
Peter Richter
z.t
34
Sebastian Ryttersgaard
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
35
Piotr Maslak
z.t
36
Michal Pomorski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
37
Viktor Lychou
z.t
38
Pawel SzÓstka
z.t
39
Fabian Wünstel
Team Lotto - Kern Haus
z.t
40
Tomasz Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
41
Kacper Maciejuk
Santic-Wibatech
z.t
42
Irgens Frederik Jensen
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
43
Thomas Koldkjær Decker
z.t
44
Cédric Jolidon
z.t
45
Roi Weinberg
Israel Premier Tech Academy
z.t
46
Tobiasz Pawlak
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
47
Jakub Murias
Voster Ats Team
z.t
48
Emry Faingezicht
z.t
49
Mantas Balciunas
Kaunas Cycling Team
z.t
50
Albin Stålberg
z.t
51
Lars Loohuis
A Bloc CT
z.t
52
Jan Miazga
z.t
53
Zygimantas Matuzevicius
z.t
54
Jerome Buth
z.t
55
Jan Vones
Tufo - Pardus Prostejov
z.t
56
Lahav Davidzon
Israel Premier Tech Academy
z.t
57
Fabian Schormaier
Santic-Wibatech
z.t
58
Patryk Dabski
z.t
59
Gustas Raugala
Kaunas Cycling Team
z.t
60
Gabriel Kuchinke
z.t
61
Johannes Banzer
z.t
62
Malte Maschke
z.t
63
Gergo Gonczy
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
64
Sebastian Trimborn
z.t
65
Lukasz Juszczak
z.t
66
Maciej Nocen
z.t
67
Rafal Staszczak
z.t
68
Jakub Zurek
z.t
69
Marcin Zarebski
z.t
70
Rik Van Der Wal
z.t
71
Pepijn Veenings
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
72
Patryk Gieracki
z.t
73
Wojciech Pszczolarski
Tufo - Pardus Prostejov
z.t
74
Balázs Rozsa
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
75
Abdul Azim Aliyas
z.t
76
Patrick Schubert
Team Storck - Metropol Cycling
z.t
77
Petr Vavra
Tufo - Pardus Prostejov
z.t
78
Stijn Appel
A Bloc CT
z.t
79
Adrian Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
80
Matteo Oberteicher
z.t
81
Lukas Lund Sørensen
z.t
82
Kacper Majewski
z.t
83
Steyn Lamberink
z.t
84
Karol Kusy
z.t
85
Arne Peters
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
86
Ben Langer
z.t
87
Jan Münzer
Team Storck - Metropol Cycling
z.t
88
Daniel Schrag
Team Lotto - Kern Haus
z.t
89
Jakub Musialik
z.t
90
Mateusz Rajtak
z.t
91
Jan Fijak
z.t
92
Jonatan Abudraham
Israel Premier Tech Academy
z.t
93
Sebastian Andreasson
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
94
Tim Bierkens
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
95
Giovanni Schmieder
z.t
96
Philipp Plambeck
z.t
97
Jonas Sørensen
z.t
98
Rick Ottema
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
99
Kamil Dolak
z.t
100
Lennart Lein
z.t
101
Johan Ravnøy
Team Coop - Repsol
z.t
102
Gergo Orosz
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
103
Florian Heil
z.t
104
Jasper Schröder
Rad-Net Osswald
z.t
105
Ondrej Pokorny
Tufo - Pardus Prostejov
z.t
106
Albert Gathemann
P & S Benotti
z.t
107
Michael Peter
Santic-Wibatech
z.t
108
Leo Doyle
z.t
109
Jarno Grixa
P & S Benotti
z.t
110
Kacper Bartkowski
z.t
111
Lars Heiniger
z.t
112
Damian Papierski
Voster Ats Team
z.t
113
Philip Weber
Maloja Pushbikers
z.t
114
Mateusz Kostanski
Voster Ats Team
z.t
115
Jakob Schmidt
P & S Benotti
z.t
116
Rick Hezeman
z.t
117
Nicolas Zippan
z.t
118
Adrian Latocha
z.t
119
Adam Stachowiak
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
120
Michal Podlaski
z.t
121
Aleksander Krukowski
z.t
122
Mateusz Grabis
Voster Ats Team
z.t
123
Dominik Röber
P & S Benotti
z.t
124
Maximilian Müller
Team Storck - Metropol Cycling
z.t
125
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
z.t
126
Mads-Emil Dupont Hougaard
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
127
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
z.t
128
Lauric Immanuel Schwitzgebel
z.t
129
Luke Wilk
P & S Benotti
z.t
130
Gustav Lovidius
z.t
131
Axel Persmeen
z.t
132
Paul Hopfgartner
z.t
133
Paul Keller
Team Storck - Metropol Cycling
z.t
134
Bertold Drijver
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
135
Filip Prokopyszyn
Tufo - Pardus Prostejov
z.t
136
Krzysztof Parma
Voster Ats Team
z.t
137
Emil Schandorff Iwersen
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
138
Jacob Hindsgaul Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
139
Max Benz-kuch
Maloja Pushbikers
z.t
140
Alon Yogev
z.t
141
Matyáš Koblížek
Tufo - Pardus Prostejov
op 18"
142
Hugo Bruun Van Deurs
op 48"
143
Tom Mai
op 1'04"
144
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop - Repsol
op 1'23"
Felix Fleischmann
DNF
Zsolt Istlstekker
Epronex - Hungary Cycling Team
DNF
Mikkel Kastrup
DNF
Nils Puschmann
Santic-Wibatech
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst