En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Puchar MON
Uitslag
1
Bartosz Rudyk
Voster Ats Team
3u17'48"
2
Eduard-Michael Grosu
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
3
Dennis van der Horst
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
4
Jesper Rasch
A Bloc CT
z.t
5
Fabian Steininger
Maloja Pushbikers
z.t
6
Oded Kogut
Israel Premier Tech Academy
z.t
7
Tim Wollenberg
Santic-Wibatech
z.t
8
Ádám Kristóf Karl
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
9
Pawel Wieczkowski
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
10
Eskil Huiting
z.t
11
Leslie Leander Lührs
Team Lotto - Kern Haus
z.t
12
Luke Verburg
A Bloc CT
z.t
13
Petr Vavra
Tufo - Pardus Prostejov
z.t
14
Eirik Lunder
Team Coop - Repsol
z.t
15
Boas Lysgaard
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
16
Tobiasz Pawlak
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
17
Anton Stensby H
Team Coop - Repsol
z.t
18
Moritz Plambeck
z.t
19
Rick Ottema
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
20
Bram Leerkes
z.t
21
Martins Pluto
A Bloc CT
z.t
22
Luuk Verbruggen
z.t
23
Albert Gathemann
P & S Benotti
z.t
24
Dominik Röber
P & S Benotti
z.t
25
Peter Richter
z.t
26
Daniel Schrag
Team Lotto - Kern Haus
z.t
27
Dominik Gorak
z.t
28
Lahav Davidzon
Israel Premier Tech Academy
z.t
29
Klaudiusz Garbolinski
z.t
30
Anton Benedix
z.t
31
Sebastian Andreasson
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
32
Balázs Rozsa
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
33
Lars Heiniger
z.t
34
Szymon Tracz
Santic-Wibatech
z.t
35
Sebastian Trimborn
z.t
36
Jonatan Abudraham
Israel Premier Tech Academy
z.t
37
Giovanni Schmieder
z.t
38
Patryk Dabski
z.t
39
Max-David Briese
P & S Benotti
z.t
40
Jarno Grixa
P & S Benotti
z.t
41
Mateusz Kostanski
Voster Ats Team
z.t
42
Damian Papierski
Voster Ats Team
z.t
43
Pepijn Veenings
Allinq Continental Cyclingteam
op 10"
44
Rik Van Der Wal
z.t
45
Sebastian Ryttersgaard
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
46
Irgens Frederik Jensen
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
47
Malte Maschke
z.t
48
Tomasz Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
49
Leo Doyle
z.t
50
Jasper Schröder
Rad-Net Osswald
z.t
51
Kacper Maciejuk
Santic-Wibatech
z.t
52
Stijn Appel
A Bloc CT
z.t
53
Axel Persmeen
z.t
54
Adrian Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
55
Gabriel Kuchinke
z.t
56
Mads-Emil Dupont Hougaard
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
57
Pawel Baranek
z.t
58
Jan Fijak
z.t
59
Karol Wawrzyczek
z.t
60
Robert Kendzia
z.t
61
Thomas Koldkjær Decker
z.t
62
Marcin Sztuka
z.t
63
Amir Arslan Ansari
z.t
64
Lennart Lein
z.t
65
Matteo Oberteicher
z.t
66
Maciej Potucha
z.t
67
Fabian Schormaier
Santic-Wibatech
op 17"
68
Nicolas Zippan
z.t
69
Fabian Wünstel
Team Lotto - Kern Haus
z.t
70
Wojciech Pszczolarski
Tufo - Pardus Prostejov
z.t
71
Igor Sek
Voster Ats Team
z.t
72
Emil Schandorff Iwersen
BHS-PL Beton Bornholm
z.t
73
Johannes Banzer
z.t
74
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
z.t
75
Artur Sowinski
Voster Ats Team
z.t
76
Michal Kucharski
z.t
77
Antoni Olszar
op 23"
78
Patryk Marcinkowski
z.t
79
Gergo Orosz
Epronex - Hungary Cycling Team
op 27"
80
Lars Loohuis
A Bloc CT
op 30"
81
Oleksiy Kmets
z.t
82
Hugo Bruun Van Deurs
z.t
83
Philipp Plambeck
z.t
84
Lukasz Janowski
op 33"
85
Ondrej Pokorny
Tufo - Pardus Prostejov
z.t
86
Adrian Latocha
z.t
87
Gustav Lovidius
z.t
88
Cédric Jolidon
z.t
89
Mehdi Tigrine
z.t
90
Szymon Lapsa
z.t
91
Alon Yogev
z.t
92
Gergo Gonczy
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
93
Arne Peters
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
94
Mateusz Grabis
Voster Ats Team
op 53"
95
Vladyslav Loginov
z.t
96
Jerome Buth
z.t
97
Marek Filapek
z.t
98
Mateusz Deren
z.t
99
Rafal Staszczak
z.t
100
Steyn Lamberink
z.t
101
Szymon Janicki
z.t
102
Michal Braulinski
z.t
103
Jan Grzempa
z.t
104
Maksymilian Radosz
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
105
Pawel SzÓstka
z.t
106
Jacob Hindsgaul Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
107
Jonas Sørensen
z.t
108
Nils Puschmann
Santic-Wibatech
z.t
109
Michael Peter
Santic-Wibatech
z.t
110
Jakob Schmidt
P & S Benotti
op 1'29"
111
Guy Timor
z.t
112
Magnus Wæhre
Team Coop - Repsol
z.t
113
Szymon Ptak
op 1'34"
114
Michal Pomorski
Hre Mazowsze Serce Polski
op 1'57"
115
Bertold Drijver
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
116
Eyþór EirÍksson
op 2'24"
117
Lars Rouffaer
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
118
Patryk Gieracki
op 2'50"
119
Jan Miazga
z.t
120
Jakub Malachowski
z.t
121
Zsolt Istlstekker
Epronex - Hungary Cycling Team
op 2'53"
122
Viktor Lychou
op 3'15"
123
Max Benz-kuch
Maloja Pushbikers
op 3'21"
124
Jan Vones
Tufo - Pardus Prostejov
op 3'29"
125
Rene Rossi
z.t
126
Peter Ochsenhofer
z.t
127
Luke Wilk
P & S Benotti
op 3'43"
128
Moritz Malcharek
Maloja Pushbikers
z.t
129
Philip Weber
Maloja Pushbikers
op 3'47"
130
Abdul Azim Aliyas
z.t
131
Berihu Gebralibanas
op 4'00"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2017
2016
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst