En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
La Vuelta Femenina
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
03/05
Elche de la Sierra
La Roda
148.2 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Marianne Vos
Team Jumbo - Visma Women
3u27'38"
2
Charlotte Kool
Team DSM - Firmenich
z.t
3
Chloe Dygert
Canyon//Sram Racing
z.t
4
Clara Copponi
FDJ-SUEZ
z.t
5
Emma Norsgaard - Bjerg
Movistar Team Women
z.t
6
Tamara Dronova-Balabolina
Israel-Premier Tech Roland
z.t
7
Liane Lippert
Movistar Team Women
z.t
8
Alba Teruel Ribes
Laboral Kutxa - Fundacion Euskadi
z.t
9
Demi Vollering
Team SD Worx
z.t
10
Marlen Reusser
Team SD Worx
z.t
11
Olivia Baril
UAE Team ADQ
z.t
12
Annemiek van Vleuten
Movistar Team Women
z.t
13
Riejanne Markus
Team Jumbo - Visma Women
z.t
14
Niamh Fisher-Black
Team SD Worx
z.t
15
Elise Chabbey
Canyon//Sram Racing
z.t
16
Margarita Victoria Garcia
Liv Racing TeqFind
z.t
17
Anna Henderson
Team Jumbo - Visma Women
z.t
18
Mikayla Harvey
UAE Team ADQ
z.t
19
Juliette Labous
Team DSM - Firmenich
z.t
20
Amber Kraak
Team Jumbo - Visma Women
z.t
21
Katarzyna Niewiadoma
Canyon//Sram Racing
z.t
22
Silke Smulders
Liv Racing TeqFind
z.t
23
Elise Uijen
Team DSM - Firmenich
z.t
24
Erica Magnaldi
UAE Team ADQ
z.t
25
Esmée Peperkamp
Team DSM - Firmenich
z.t
26
Floortje Mackaij
Movistar Team Women
z.t
27
Gladys Verhulst-Wild
FDJ-SUEZ
z.t
28
Léa Curinier
Team DSM - Firmenich
z.t
29
Aude Biannic
Movistar Team Women
z.t
30
Agnieszka Skalniak - Sojka
Canyon//Sram Racing
op 1'32"
31
Ricarda Bauernfeind
Canyon//Sram Racing
z.t
32
Karolina Kumiega
UAE Team ADQ
z.t
33
Simone Boilard
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
34
Quinty Ton
Liv Racing TeqFind
z.t
35
Dilyxine Miermont
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
36
Loes Adegeest
FDJ-SUEZ
z.t
37
Marie Le Net
FDJ-SUEZ
z.t
38
Evita Muzic
FDJ-SUEZ
z.t
39
Silvia Persico
UAE Team ADQ
z.t
40
Eugenia Bujak
UAE Team ADQ
z.t
41
Lucia Gonzalez Blanco
Bizkaia - Durango
z.t
42
Veronica Ewers
EF Education - TIBCO - SVB
z.t
43
Katia Ragusa
Liv Racing TeqFind
z.t
44
Camille Fahy
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
45
Georgia Williams
EF Education - TIBCO - SVB
z.t
46
Caroline Andersson
Liv Racing TeqFind
z.t
47
Silvia Zanardi
BePink
z.t
48
Paula Patino
Movistar Team Women
z.t
49
Jade Wiel
FDJ-SUEZ
z.t
50
Coralie Demay
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
51
Ane Santesteban Gonzalez
Team Jayco AlUla
z.t
52
Margot Pompanon
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
53
Alice Towers
Canyon//Sram Racing
z.t
54
Tereza Neumanová
Liv Racing TeqFind
z.t
55
Rachele Barbieri
Liv Racing TeqFind
z.t
56
Francesca Barale
Team DSM - Firmenich
z.t
57
Meave Plouffe-Moroney
Team DSM - Firmenich
op 1'36"
58
Eva Van Agt
Team Jumbo - Visma Women
op 1'40"
59
Noemi Rüegg
Team Jumbo - Visma Women
z.t
60
Roxane Fournier
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
61
Elena Cecchini
Team SD Worx
z.t
62
Kata Blanka Vas
Team SD Worx
z.t
63
Kristen Faulkner
Team Jayco AlUla
op 2'41"
64
Lucia Ruiz Perez
Eneicat-Cmteam-Seguros Deportivos
z.t
65
Idoia Eraso Lasa
Laboral Kutxa - Fundacion Euskadi
z.t
66
Valeria Valgonen
Massi Tactic Women's Team
z.t
67
Femke Markus
Team SD Worx
z.t
68
Amanda Spratt
Trek - Segafredo Ladies
z.t
69
Carolina Vargas Atehortua
Eneicat-Cmteam-Seguros Deportivos
z.t
70
Claire Steels
Israel-Premier Tech Roland
z.t
71
Sofia Collinelli
Israel-Premier Tech Roland
z.t
72
Gaia Realini
Trek - Segafredo Ladies
z.t
73
Marta Cavalli
FDJ-SUEZ
z.t
74
Nina Kessler
Team Jayco AlUla
z.t
75
Elizabeth Stannard
Israel-Premier Tech Roland
z.t
76
Nadia Quagliotto
Laboral Kutxa - Fundacion Euskadi
z.t
77
Kathrin Hammes
EF Education - TIBCO - SVB
z.t
78
Sara Poidevin
EF Education - TIBCO - SVB
z.t
79
Ilaria Sanguineti
Trek - Segafredo Ladies
z.t
80
Amber Pate
Team Jayco AlUla
op 2'46"
81
Elizabeth Armitstead-Deignan
Trek - Segafredo Ladies
op 3'08"
82
Teniel Campbell
Team Jayco AlUla
op 3'28"
83
Nora Jencusová
BePink
op 4'27"
84
Femke Beuling
EF Education - TIBCO - SVB
z.t
85
Laura Ruiz Perez
Eneicat-Cmteam-Seguros Deportivos
z.t
86
Andrea Alzate Gomez
Eneicat-Cmteam-Seguros Deportivos
z.t
87
Georgie Howe
Team Jayco AlUla
z.t
88
Elynor Backstedt
Trek - Segafredo Ladies
z.t
89
Magdeleine Vallieres Mill
EF Education - TIBCO - SVB
z.t
90
Lourdes Oyarbide Jimenez
Movistar Team Women
z.t
91
Irene Mendez Melgarejo
Bizkaia - Durango
z.t
92
Iurani Blanco Calbet
Laboral Kutxa - Fundacion Euskadi
z.t
93
Laura Rodriguez Cordero
Laboral Kutxa - Fundacion Euskadi
z.t
94
Lisa Klein
Trek - Segafredo Ladies
z.t
95
Sofia Rodriguez Revert
Bizkaia - Durango
z.t
96
Coryn Rivera - Labecki
Team Jumbo - Visma Women
z.t
97
Pauliena Rooijakkers
Canyon//Sram Racing
z.t
98
Maria Voets De Sousa Daniela Campos
Bizkaia - Durango
z.t
99
Vera Vilaça
Massi Tactic Women's Team
op 7'03"
100
Aurela Nerlo
Massi Tactic Women's Team
z.t
101
Catalina Anais Soto Campos
Bizkaia - Durango
z.t
102
Miryam Nuñez
Massi Tactic Women's Team
op 8'20"
103
Aranza Valentina Villalón
Eneicat-Cmteam-Seguros Deportivos
z.t
104
Fiona Mangan
Soltec Team
z.t
105
Josie Nelson
Team Coop - Hitec Products
z.t
106
Marina Varenyk
Eneicat-Cmteam-Seguros Deportivos
z.t
107
Matilde Vitillo
BePink
z.t
108
Sigrid Ytterhus Haugset
Team Coop - Hitec Products
z.t
109
Isabella Maria Escalera
Soltec Team
z.t
110
Letizia Brufani
BePink
z.t
111
Ariana Gilabert Vilaplana
Laboral Kutxa - Fundacion Euskadi
z.t
112
Usoa Ostolaza Zabala
Laboral Kutxa - Fundacion Euskadi
z.t
113
Patricia Ortega Ruiz
Massi Tactic Women's Team
z.t
114
Agustina Reyes Perdomo
Sopela Women's Team
z.t
115
Ana Vitoria Magalhaes
Bizkaia - Durango
z.t
116
Marina Garau Roca
Cantabria Deporte - Rio Miera Women`S Cycling Team
z.t
117
Alena Ivanchenko
UAE Team ADQ
z.t
118
Isabel Martin
Eneicat-Cmteam-Seguros Deportivos
z.t
119
Manuela Muresan
Soltec Team
z.t
120
Andrea Casagranda
BePink
z.t
121
Mandana Dehghan
Farto-Btc Women's Cycling Team
z.t
122
Susana Perez Conejero
Cantabria Deporte - Rio Miera Women`S Cycling Team
z.t
123
Ariadna Gutierrez Arzaluz
Farto-Btc Women's Cycling Team
z.t
124
Hannah Buch
Israel-Premier Tech Roland
z.t
125
Tiril Jørgensen
Team Coop - Hitec Products
z.t
126
Elena Pirrone
Israel-Premier Tech Roland
z.t
127
Giorgia Vettorello
BePink
z.t
128
Georgia Danford
Team Coop - Hitec Products
z.t
129
Urska Zigart
Team Jayco AlUla
z.t
130
Mari Hole Mohr
Team Coop - Hitec Products
z.t
131
Laia Puigdefabregas Ariz
Sopela Women's Team
z.t
132
Eukene Larrarte Arteaga
Bizkaia - Durango
z.t
133
Stine Dale
Team Coop - Hitec Products
z.t
134
Adele Normand
Massi Tactic Women's Team
z.t
135
Allison Mrugal
Sopela Women's Team
z.t
136
Anna Kiesenhofer
Israel-Premier Tech Roland
z.t
137
Daria Fomina
Farto-Btc Women's Cycling Team
z.t
138
Mercedes Carmona Ramos
Cantabria Deporte - Rio Miera Women`S Cycling Team
z.t
139
Marie Schreiber
Team SD Worx
z.t
140
Tayler Wiles
Trek - Segafredo Ladies
z.t
141
Olivia Onesti
St Michel - Mavic - Auber93
op 12'13"
142
Agata Flis
Farto-Btc Women's Cycling Team
op 17'47"
143
Liubov Malervein
Soltec Team
z.t
144
Kerry Jonker
Team Coop - Hitec Products
z.t
145
Belen Gonzalez Pelaez
Cantabria Deporte - Rio Miera Women`S Cycling Team
z.t
146
Beatriz Roxo
Cantabria Deporte - Rio Miera Women`S Cycling Team
z.t
147
Andrea Perez Figueroa
Cantabria Deporte - Rio Miera Women`S Cycling Team
z.t
148
Andrea Velasco Garcia
Cantabria Deporte - Rio Miera Women`S Cycling Team
z.t
149
Sarah Kastenhuber
Sopela Women's Team
z.t
150
Romana Slavinec
Soltec Team
z.t
151
Azulde Britz
Farto-Btc Women's Cycling Team
op 18'42"
152
Maria Del Pilar Jimenez Martinez
Farto-Btc Women's Cycling Team
z.t
153
Maria Banlles Santamaria
Sopela Women's Team
z.t
154
Lina Svarinska
Farto-Btc Women's Cycling Team
z.t
Nahia Imaz Perez
Sopela Women's Team
DNF
Filipa Justino Salgueiro Mariana LÍbano
Soltec Team
DNF
Prisca Savi
BePink
DNF
Andrea Soldevila Sanchez
Soltec Team
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst