En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Baby Giro
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
03/06
Cesenatico
Riccione
144.5 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Andrea Cantoni
3u26'48"
2
Riccardo Bobbo
Work Service - Marchiol - Dinatek
op 25"
3
Michael Garrison
Hagens Berman Axeon
op 26"
4
Edoardo Ferri
z.t
5
Francesco Carollo
Mg.K Vis Vpm
op 32"
6
Ben Turner
Trinity Racing
z.t
7
Nicolo' Buratti
Cycling Team Friuli Asd
op 37"
8
Arnaud De Lie
Lotto - Soudal U23
z.t
9
Stan Van Tricht
SEG Racing Academy
z.t
10
Jarrad Drizners
Hagens Berman Axeon
z.t
11
Laurence Pithie
Groupama - FDJ CT
z.t
12
Gianmarco Garofoli
Development Team DSM
z.t
13
Javier Serrano Rodriguez
z.t
14
Edoardo Zambanini
Zalf Euromobil Fior
z.t
15
Manuel Belloni
z.t
16
Michael Zecchin
Work Service - Marchiol - Dinatek
z.t
17
Ádám Kristóf Karl
z.t
18
Vicente Hernaiz Santamaria
z.t
19
Davide Dapporto
z.t
20
Marius Mayrhofer
Development Team DSM
z.t
21
Robin Froidevaux
Swiss Racing Academy
z.t
22
Valter Ghigino
z.t
23
Samuele Zambelli
Iseo - Rime - Carnovali
z.t
24
Filippo Magli
z.t
25
Xabier Berasategi Garmendia
z.t
26
Luca Colnaghi
z.t
27
Luca Van Boven
Lotto - Soudal U23
z.t
28
Daan Hoeks
z.t
29
Pasquale Abenante
z.t
30
Asbjørn Hellemose
z.t
31
Stefano Rizza
z.t
32
Marijn van den Berg
Groupama - FDJ CT
z.t
33
Federico Molini
z.t
34
Stefano Di Benedetto
Work Service - Marchiol - Dinatek
z.t
35
Marc Oliver Pritzen
Team Qhubeka
z.t
36
Henri Vandenabeele
Development Team DSM
z.t
37
Kevin Bonaldo
Team Qhubeka
z.t
38
Yeisson Ferney Casallas Rincon
z.t
39
Oliver Knudsen
z.t
40
Michele Gazzoli
Team Colpack Ballan
z.t
41
Filippo Baroncini
Team Colpack Ballan
z.t
42
Marlos David Garzon Herrera
z.t
43
Anders Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
z.t
44
Alessandro Verre
Team Colpack Ballan
z.t
45
Cristofer Pellegrini
z.t
46
Thibaut Ponsaerts
Lotto - Soudal U23
z.t
47
Nicolo' Parisini
Beltrami Tsa Tre Colli
z.t
48
Alex Martin Gutierrez
z.t
49
Brandon Alejandro Rojas Vega
z.t
50
Alex Raimondi
Iseo - Rime - Carnovali
z.t
51
Omar El Gouzi
Iseo - Rime - Carnovali
z.t
52
Alessandro Santaromita Villa
z.t
53
Juan Ayuso Pesquera
Team Colpack Ballan
z.t
54
Andréa Mifsud
Swiss Racing Academy
z.t
55
Aloïs Charrin
Swiss Racing Academy
z.t
56
Walter Calzoni
z.t
57
Lennert Van Eetvelt
Lotto - Soudal U23
z.t
58
Jacopo Menegotto
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
z.t
59
Jesus David Pena Jimenez
z.t
60
Nicholas Agostini
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
z.t
61
Gianluca Mignolli
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
z.t
62
Leon Heinschke
Development Team DSM
z.t
63
Yannis Voisard
Swiss Racing Academy
z.t
64
Reuben Thompson
Groupama - FDJ CT
z.t
65
Daan Hoole
SEG Racing Academy
z.t
66
Samuele Carpene
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
z.t
67
Gabriele Benedetti
Zalf Euromobil Fior
z.t
68
Joan Marti Bennassar Rossello
z.t
69
Andrea Pietrobon
Cycling Team Friuli Asd
z.t
70
Fernando Tercero Lopez
z.t
71
Laurent Rigollet
z.t
72
Michael Belleri
z.t
73
Antoine Raugel
Groupama - FDJ CT
z.t
74
Ivan Yatsenko
z.t
75
Riccardo Carretta
Cycling Team Friuli Asd
z.t
76
Andrea Cervellera
z.t
77
Asier Etxeberria Zafra
z.t
78
Matteo Carboni
z.t
79
Harrison Wood
SEG Racing Academy
z.t
80
Francesco Busatto
z.t
81
Thomas Gloag
Trinity Racing
z.t
82
Leandro Masotto
Iseo - Rime - Carnovali
z.t
83
Luca Cavallo
z.t
84
Davide Baldaccini
z.t
85
Cristian Rocchetta
General Store - F.Lli Curia - Essegibi
z.t
86
Luca Coati
Team Qhubeka
z.t
87
Aaron Van Der Beken
Lotto - Soudal U23
z.t
88
Henok Mulubrhan
Team Qhubeka
z.t
89
Hannes Wilksch
Development Team DSM
z.t
90
Matteo Fantoni
z.t
91
Nikita Martynov
z.t
92
Francesco Parravano
z.t
93
Lorenzo Ginestra
z.t
94
Didier Norberto Merchan Cardona
z.t
95
Unai Iribar Jauregi
z.t
96
Xabier Isasa Larrañaga
z.t
97
Davide Piganzoli
z.t
98
Theo Gilbertson
z.t
99
Simone Raccani
Zalf Euromobil Fior
z.t
100
Davide Bauce
z.t
101
Guido Draghi
Mg.K Vis Vpm
z.t
102
Tobias Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
z.t
103
Alessio Bonelli
z.t
104
Alex Tolio
Zalf Euromobil Fior
z.t
105
Gabriele Porta
z.t
106
Francesco Galimberti
z.t
107
Nicolo' Di Bernardo
z.t
108
Thomas Pesenti
Beltrami Tsa Tre Colli
z.t
109
Julen Arriola-Bengoa Beitia
z.t
110
Immanuel D'Aniello
z.t
111
Robin Juel Skivild
Uno-X Dare Development Team
z.t
112
Alessio Nieri
z.t
113
Alessio Martinelli
Team Colpack Ballan
z.t
114
Anthon Charmig
Uno-X Dare Development Team
z.t
115
Alexandre Balmer
Groupama - FDJ CT
z.t
116
Ben Healy
Trinity Racing
z.t
117
Yesid Albeiro Pira Parada
z.t
118
Manuele Tarozzi
z.t
119
Marco Frigo
SEG Racing Academy
z.t
120
Emanuele Ansaloni
z.t
121
Andrei Stepanov
z.t
122
German Dario Gomez Becerra
z.t
123
Pedro Andrade
Hagens Berman Axeon
op 50"
124
Christian Bagatin
Iseo - Rime - Carnovali
z.t
125
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
z.t
126
Connor Sens
z.t
127
Alexandre Vinokurov
z.t
128
Samuele Rubino
z.t
129
Agrotis Alexandros
z.t
130
Nicholas Spinelli
z.t
131
Lorenzo Milesi
Beltrami Tsa Tre Colli
z.t
132
Alessandro Motti
z.t
133
Marco Grendene
Beltrami Tsa Tre Colli
z.t
134
Pablo Garcia Frances
z.t
135
Andrea Gallo
z.t
136
Andrea Guerra
z.t
137
Kyle Chromy
SEG Racing Academy
z.t
138
Mattia Gaffuri
z.t
139
Marco Lolli
z.t
140
Magnus Kulset
Uno-X Dare Development Team
z.t
141
Jacopo Cortese
Mg.K Vis Vpm
z.t
142
Eric Paties Montagner
Work Service - Marchiol - Dinatek
op 56"
143
Marc Mehagnoul
op 1'11"
144
Artem Gomozkov
op 4'38"
145
Reto Müller
Swiss Racing Academy
op 5'27"
146
Richard Rolando Huera Montenegro
z.t
147
Patrick Mentil
Work Service - Marchiol - Dinatek
op 5'32"
148
Artsiom Harbach
Minsk Cycling Club
op 5'35"
149
Lorenzo Peschi
Beltrami Tsa Tre Colli
op 5'37"
150
Tommaso Nencini
z.t
151
Luca Marziale
z.t
152
Jelte Krijnsen
z.t
153
Christopher Consolaro
z.t
154
Federico Guzzo
Zalf Euromobil Fior
z.t
155
Brayan Esteban Malaver Samaca
op 6'54"
156
Andoni Lopez De Abetxuko Jimenez
op 7'38"
157
Davide Ongaro
op 8'59"
158
Alberto Leoni
z.t
159
Anton Popov
z.t
160
Dzianis Marchuk
Minsk Cycling Club
z.t
161
Ibai Ruiz De Arcaute Cuesta
z.t
162
Pablo Sanchez
z.t
163
Alessandro Venturini
z.t
164
Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli Asd
z.t
165
Oliver Rees
Trinity Racing
op 11'02"
166
Mark Grinkevich
Minsk Cycling Club
op 11'22"
167
Artur Kiryievich
Minsk Cycling Club
z.t
168
Nicolas Vinokurov
z.t
169
Daniel Cassol
z.t
170
Antonio Puppio
Team Qhubeka
z.t
171
Edoardo Sandri
Cycling Team Friuli Asd
z.t
172
Luke Lamperti
Trinity Racing
op 17'49"
173
Simone Carro'
z.t
174
Sean Quinn
Hagens Berman Axeon
z.t
175
Matthew Riccitello
Hagens Berman Axeon
z.t
176
Riccardo Ciuccarelli
op 18'19"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2012
2011
2010
2009
2006
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst