En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Minsk Cup
Uitslag
1
Alexandr Kulikovskiy
3u51'08"
2
Yauheni Hutarovich
Fortuneo-Vital Concept
z.t
3
Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
z.t
4
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
z.t
5
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
z.t
6
Martynas Maniusis
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
z.t
7
Darijus Dzervus
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
z.t
8
Dmytro Krivtsov
ISD - Jorbi Continental Team
z.t
9
Maksym Vasilyev
Kolss-BDC Team
z.t
10
Illya Klepikov
ISD - Jorbi Continental Team
z.t
11
Volodymyr Kogut
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
12
Rolly Weaver
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
z.t
13
Aleksander Borisov
z.t
14
Aleh Ahiyevich
Minsk Cycling Club
z.t
15
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Maratoni.lv
z.t
16
Kolya Shumov
z.t
17
Petr Rikunov
z.t
18
Evgeny Zotov
z.t
19
Matiss Riekstins
z.t
20
Venantas Lasinis
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
z.t
21
Volodymyr Gomenyuk
z.t
22
Nikolay Cherkasov
z.t
23
Karl-Arnold Vendelin
z.t
24
Volodymyr Fredyuk
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
25
Volodymyr Dzhus
Kolss-BDC Team
z.t
26
Kostyantyn Rybaruk
z.t
27
Ilya Volkau
z.t
28
Sergey Rozin
z.t
29
Konstantin Sandu
z.t
30
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
op 12"
31
Vladislau Dubovski
op 17"
32
Andrii Bratashchuk
Kolss-BDC Team
op 21"
33
Uladzimir Gorohovik
op 30"
34
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
op 42"
35
Vasyl Malynivskyi
Kolss-BDC Team
op 50"
36
Kaspars Sergis
Alpha Baltic - Maratoni.lv
op 24"
37
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
op 56"
38
Andrei Piashkun
Minsk Cycling Club
op 2'34"
39
Igor Kuznetsov
op 2'49"
40
Oleksandr Sheydyk
op 3'22"
41
Dmytro Ponomarenko
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
42
Klaus Rubenis
z.t
43
Stepan Kuriyanov
z.t
44
Andrei Vrabii
z.t
45
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
46
Andriy Khripta
Kolss-BDC Team
z.t
47
Bogdan Musienko
z.t
48
Anton Samokhvalov
z.t
49
Dmitrii Samokhvalov
z.t
50
Bogdan Riaposov
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
51
Andris Smirnovs
Alpha Baltic - Maratoni.lv
z.t
52
Peeter Tarvis
z.t
53
Mykolas Raciunas
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
op 3'26"
54
Paulius Siskevicius
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
op 3'43"
55
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
op 3'55"
56
Kanstantsin Budkevich
op 3'59"
57
Uladzislau Yanachkin
z.t
58
Timur Maleev
ISD - Jorbi Continental Team
op 4'12"
59
Denys Kostyuk
ISD - Jorbi Continental Team
op 4'15"
60
Deins Kanepejs
Rietumu - Delfin
op 4'20"
61
Norman Vahtra
z.t
62
Petr Filipchyk
z.t
63
Dzianis Barkun
op 4'39"
64
Andrei Covalciuc
op 4'55"
65
Dmitri Puzanov
z.t
66
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Maratoni.lv
op 5'00"
67
Sergii Movchan
Amore & Vita - Selle SMP
op 5'29"
68
Vadim Tihonov
op 5'31"
69
Jaanus Tasane
op 5'41"
70
Armands Becis
Rietumu - Delfin
z.t
71
Mykyta Skorenko
Kolss-BDC Team
z.t
72
Aleksandr Antonov
z.t
73
Akmyrat Hojagulyyev
op 6'29"
74
Ihar Dushyn
z.t
75
Vitalijs Kornilovs
Alpha Baltic - Maratoni.lv
z.t
76
Vasiliy Beliavskiy
z.t
77
Alexei Chnyrko
z.t
78
Raivis Sarkans
z.t
79
Vladyslav Dudnyk
op 6'59"
80
Veaceslav Verciuc
z.t
81
Andrei Sobennicov
z.t
82
Dzianis Chernogortsev
z.t
83
Justas Beniusis
z.t
84
Ilya Kovalenia
z.t
85
Andris Lukjanovs
z.t
86
Artem Tesler
Team Lvshan Landscape
z.t
87
Aydar Gareyshin
z.t
88
Maksym Zubar
z.t
89
Artur Tsvetkov
Team Lvshan Landscape
z.t
90
Constantin Halca
z.t
91
Evgeny Kobernyak
z.t
92
Yehor Dementyev
ISD - Jorbi Continental Team
op 7'12"
93
Arseni Ikanovich
z.t
94
Vasili Strokov
z.t
95
Oleksandr Golovash
Minsk Cycling Club
op 7'19"
96
Kristjan Johanson
op 7'40"
Dumitru Bumbu
DNF
German Cuervo Anton
DNF
Diego Fernandez
DNF
Miguel Llaneza
DNF
Pavel Padaliak
DNF
Alexei Piashkun
Minsk Cycling Club
DNF
Vitali Prakapchuk
DNF
Peeter Pung
DNF
Elias Tello Bolvaran
DNF
Rinat Udod
ISD - Jorbi Continental Team
DNF
2021
2019
2018
2017
2016
2015
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst