En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Ronde de l'Oise
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
12/06
Saint-Maximin
Liancourt
136 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Nathan Van Hooydonck
BMC Development Team
4u05'45"
2
Cees Bol
Rabobank Development Team
z.t
3
Dieter Bouvry
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
z.t
4
Antonio Parrinello
d'Amico Bottechhia
z.t
5
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Team Joker
z.t
6
Carl Fredrik Hagen
Team Sparenbanken Sor
z.t
7
Adriaan Aas Stien
Team Joker
z.t
8
Rudy Barbier
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
op 23"
9
Bas Tietema
BMC Development Team
z.t
10
Anthony Maldonado
HP-BTP Auber '93
z.t
11
Jimmy Duquennoy
Wallonie Bruxelles - Group Protect
z.t
12
James Davey
z.t
13
Herman Dahl
Team Sparenbanken Sor
z.t
14
Nicola Genovese
d'Amico Bottechhia
z.t
15
Jenthe Biermans
SEG Racing Academy
z.t
16
Justin Jules
Veranclassic - AGO
z.t
17
Dries De Bondt
Veranda's Willems Cycling Team
z.t
18
Louis Modell
z.t
19
Mathias Norsgaard Jørgensen
SEG Racing Academy
z.t
20
Oscar Riesebeek
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
z.t
21
Scott Auld
z.t
22
Willem Ariesen
SEG Racing Academy
z.t
23
Piotr Havik
Team 3M
z.t
24
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
z.t
25
César Bihel
HP-BTP Auber '93
z.t
26
Martijn Budding
Rabobank Development Team
z.t
27
Connor McConvey
An Post - Chainreaction
z.t
28
Age Ljostad Nilsen
Team Sparenbanken Sor
z.t
29
Arno van der Zwet
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
z.t
30
Reidar Bohlin Borgersen
Team Joker
z.t
31
Petter Theodorsen
Team Sparenbanken Sor
z.t
32
Clément Penven
Armee de Terre
z.t
33
Nicholas Schultz
SEG Racing Academy
z.t
34
Marco Tizza
d'Amico Bottechhia
z.t
35
Fabian Lienhard
BMC Development Team
z.t
36
Franck Bonnamour
Fortuneo-Vital Concept
z.t
37
Marco Zamparella
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
38
Sander Cordeel
Veranda's Willems Cycling Team
z.t
39
Redi Halilaj
Amore & Vita - Selle SMP
op 29"
40
Florian Vachon
Fortuneo-Vital Concept
op 39"
41
Sam Dobbs
BMC Development Team
op 48"
42
Jimmy Janssens
Team 3M
op 51"
43
Edvin Wilsson
Team Joker
op 1'59"
44
Henrik Evensen
SEG Racing Academy
op 2'02"
45
Johim Ariesen
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
z.t
46
Luca Henn
Team Kuota-Lotto
z.t
47
Boris Vallee
Fortuneo-Vital Concept
z.t
48
Steven Tronet
Fortuneo-Vital Concept
z.t
49
Merijn Korevaar
Rabobank Development Team
z.t
50
Stef Krul
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
z.t
51
Gaetan Pons
Wallonie Bruxelles - Group Protect
z.t
52
Ludwig De Winter
Wallonie Bruxelles - Group Protect
op 23"
53
Truls Engen Korsaeth
Team Joker
op 4'50"
54
Oliver Kent-Spark
An Post - Chainreaction
op 6'07"
55
Yannick Mayer
Veranclassic - AGO
z.t
56
Sjoerd Kouwenhoven
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
z.t
57
Moritz Backofen
Team Kuota-Lotto
op 7'11"
58
Iltjan Nika
d'Amico Bottechhia
op 14'15"
59
Louis Richard
z.t
Bryan Alaphilippe
Armee de Terre
DNF
Eugenio Bani
Amore & Vita - Selle SMP
DNF
Sebastian Baylis
DNF
Giorgio Bocchiola
d'Amico Bottechhia
DNF
Alexis Bodiot
Armee de Terre
DNF
Matthew Bostock
DNF
Julian Braun
Team Kuota-Lotto
DNF
Danilo Celano
Amore & Vita - Selle SMP
DNF
Olivier Chevalier
Wallonie Bruxelles - Group Protect
DNF
Paolo Ciavatta
d'Amico Bottechhia
DNF
Mitchell Cornelisse
Rabobank Development Team
DNF
Gabriel Cullaigh
DNF
Nathan Draper
DNF
Felix Drumm
Team Kuota-Lotto
DNF
Clement Duponq
DNF
Laurent Evrard
Team 3M
DNF
Romain Feillu
HP-BTP Auber '93
DNF
Armindo Fonseca
Fortuneo-Vital Concept
DNF
Nicolas Garbet
DNF
Jarno Gmelich
Metec TKH Cycling Team P/B Mantel
DNF
Yoeri Havik
Team 3M
DNF
Jonathan Hivert
Fortuneo-Vital Concept
DNF
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles - Group Protect
DNF
Alo Jakin
HP-BTP Auber '93
DNF
Aidis Kruopis
Veranda's Willems Cycling Team
DNF
Matthias Legley
Veranclassic - AGO
DNF
Sam Lennertz
Veranclassic - AGO
DNF
Jérémy Leveau
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNF
Philip Lindau
Team Joker
DNF
Lukas Löer
Team Kuota-Lotto
DNF
Paolo Lunardon
Amore & Vita - Selle SMP
DNF
Nicolas Moncomble
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNF
Olivier Pardini
Wallonie Bruxelles - Group Protect
DNF
Florent Pereira
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNF
Christophe Premont
Veranda's Willems Cycling Team
DNF
Dario Rapps
Team Kuota-Lotto
DNF
Fridtjof Roeinaas
Team Sparenbanken Sor
DNF
Thomas Rostollan
Armee de Terre
DNF
Théo Sagnier
DNF
Bob Schoonbroodt
Team 3M
DNF
Damien Shaw
An Post - Chainreaction
DNF
Lukas Spengler
BMC Development Team
DNF
Benjamin Thomas
Armee de Terre
DNF
Andreas Vangstad
Team Sparenbanken Sor
DNF
Nicolas Vereecken
An Post - Chainreaction
DNF
Jari Verstraeten
Veranda's Willems Cycling Team
DNF
Arnaud Voss
Veranclassic - AGO
DNF
Joey Walker
DNF
Calvin Watson
An Post - Chainreaction
DNF
Bram Welten
BMC Development Team
DNF
Kenny Willems
Team 3M
DNF
Rhys Williams
DNF
Oliver Wood
DNF
Niels De Rooze
Veranclassic - AGO
DNF
Maik van der Heijden
Rabobank Development Team
DNF
Stef Van Zummeren
Veranda's Willems Cycling Team
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst