En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Le Samyn
Uitslag
1
Florian Sénéchal
Deceuninck - Quick Step
4u38'20"
2
Aimé Degendt
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
3
Niki Terpstra
Total Direct Energie
z.t
4
Lars Boom
Roompot - Charles
z.t
5
Pieter Serry
Deceuninck - Quick Step
op 1"
6
Stijn Vandenbergh
Ag2r - La Mondiale
z.t
7
Tim Declercq
Deceuninck - Quick Step
op 6"
8
Elmar Reinders
Roompot - Charles
op 8"
9
Jesper Asselman
Roompot - Charles
op 14"
10
Remy Mertz
Lotto - Soudal
op 19"
11
Baptiste Planckaert
Wallonie Bruxelles
op 54"
12
Frederik Backaert
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
13
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
op 1'02"
14
Tom Van Asbroeck
Israel Cycling Academy
op 1'10"
15
Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
16
Loic Vliegen
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
17
Kasper Asgreen
Deceuninck - Quick Step
z.t
18
Clement Venturini
Ag2r - La Mondiale
op 1'17"
19
Tom Dernies
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
20
Dries De Bondt
Corendon - Circus
z.t
21
Pim Ligthart
Total Direct Energie
op 1'23"
22
Pieter Vanspeybrouck
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
23
Hugo Hofstetter
Cofidis
z.t
24
Jonas Vangenechten
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
25
Rudy Barbier
Israel Cycling Academy
z.t
26
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
z.t
27
Lawrence Naesen
Lotto - Soudal
z.t
28
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
29
Josip Rumac
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
30
Dorian Godon
Ag2r - La Mondiale
z.t
31
James Fouche
Team Wiggins Le Col
z.t
32
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Charles
z.t
33
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
z.t
34
Senne Leysen
Roompot - Charles
z.t
35
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles
z.t
36
Stan Dewulf
Lotto - Soudal
z.t
37
Amaury Capiot
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
38
Rémi Cavagna
Deceuninck - Quick Step
z.t
39
Cyril Lemoine
Cofidis
z.t
40
Alan Banaszek
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
41
Roy Jans
Corendon - Circus
z.t
42
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
op 1'31"
43
Stijn Devolder
Corendon - Circus
op 1'36"
44
Bert Van Lerberghe
Cofidis
op 1'51"
45
Damien Gaudin
Total Direct Energie
op 2'02"
46
Timothy Stevens
Cibel
op 2'21"
47
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
op 2'38"
48
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
z.t
49
Tom Wirtgen
Wallonie Bruxelles
op 3'39"
50
Thomas Stewart
Canyon dhb p/b Bloor Homes
z.t
51
Jeroen Pattyn
Team Differdange - GeBa
z.t
52
Gianni Marchand
Cibel
z.t
53
David Boucher
Tarteletto - Isorex
z.t
54
Bert De Backer
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
55
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
z.t
56
Franck Bonnamour
Team Arkéa- Samsic
z.t
57
Boris Vallee
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
58
Sebastian Mora Vedri
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
59
Gaetan Pons
Leopard Pro Cycling
z.t
60
Lukas Spengler
Wallonie Bruxelles
z.t
61
Emils Liepins
Wallonie Bruxelles
z.t
62
Xavier Canellas Sanchez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
63
Ludwig De Winter
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
64
Joab Schneiter
IAM Excelsior
z.t
65
Michiel Dieleman
Cibel
z.t
66
Michael Van Staeyen
Roompot - Charles
z.t
67
Samuel Leroux
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
68
Dennis Coenen
Cibel
z.t
69
Mihkel Raim
Israel Cycling Academy
z.t
70
Pierre Barbier
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
71
Gabriel Cullaigh
Team Wiggins Le Col
z.t
72
Pierre Idjouadienne
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
73
Julien Duval
Ag2r - La Mondiale
z.t
74
Aurelien Paret-Peintre
Ag2r - La Mondiale
z.t
75
Bram Welten
Team Arkéa- Samsic
z.t
76
Colin Heiderscheid
Leopard Pro Cycling
z.t
77
Conor Dunne
Israel Cycling Academy
z.t
78
Jordi Van Dingenen
Tarteletto - Isorex
z.t
79
Julien Van den Brande
Tarteletto - Isorex
op 4'43"
80
Timothy Dupont
Wanty - Gobert Cycling Team
op 5'11"
81
Andrea Vendrame
Androni Giocattoli - Sidermec
op 6'07"
82
Joeri Stallaert
Corendon - Circus
op 6'51"
83
Adrien Petit
Total Direct Energie
z.t
84
Alexandre Pichot
Total Direct Energie
z.t
85
Emiel Vermeulen
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
86
Pete Williams
SwiftCarbon Pro Cycling
op 8'31"
87
Romain Cardis
Total Direct Energie
op 9'31"
88
Clement Russo
Team Arkéa- Samsic
z.t
89
Brian van Goethem
Lotto - Soudal
op 11'11"
90
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
op 11'51"
91
Quentin Guex
IAM Excelsior
z.t
92
Dylan Page
IAM Excelsior
z.t
93
Simon Pellaud
IAM Excelsior
z.t
Giacomo Ballabio
IAM Excelsior
DNF
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Marco Bernardinetti
Amore & Vita - Prodir
DNF
Matthias Brandle
Israel Cycling Academy
DNF
Ivan Centrone
Team Differdange - GeBa
DNF
Mark Christian
Team Wiggins Le Col
DNF
Alex Colman
Canyon dhb p/b Bloor Homes
DNF
Tiago Da Silva
Team Differdange - GeBa
DNF
Louis Deguide
Team Differdange - GeBa
DNF
Thomas Deruette
Team Differdange - GeBa
DNF
Leonardo Fedrigo
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Marc Fournier
Vital Concept - B&B Hotels
DNF
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Jan Freuler
Amore & Vita - Prodir
DNF
Floris Gerts
Tarteletto - Isorex
DNF
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
DNF
Thibault Guernalec
Team Arkéa- Samsic
DNF
Ben Hardy
SwiftCarbon Pro Cycling
DNF
Ben Healy
Team Wiggins Le Col
DNF
Jacob Hennessy
Canyon dhb p/b Bloor Homes
DNF
Benoît Jarrier
Team Arkéa- Samsic
DNF
August Jensen
Israel Cycling Academy
DNF
Jeremy Lecroq
Vital Concept - B&B Hotels
DNF
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
DNF
Viesturs Luksevics
Amore & Vita - Prodir
DNF
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Lorrenzo Manzin
Vital Concept - B&B Hotels
DNF
Davide Martinelli
Deceuninck - Quick Step
DNF
Christophe Masson
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
DNF
Robert-Jon McCarthy
Canyon dhb p/b Bloor Homes
DNF
Maxence Moncassin
Amore & Vita - Prodir
DNF
Maxime Monfort
Lotto - Soudal
DNF
Mauricio Moreira
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Emmanuel Morin
Cofidis
DNF
Justin Mottier
Vital Concept - B&B Hotels
DNF
Isaac Mundy
SwiftCarbon Pro Cycling
DNF
Lasse Norman Hansen
Corendon - Circus
DNF
Alex Paton
Canyon dhb p/b Bloor Homes
DNF
Matteo Pelucchi
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Edward Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Emiel Planckaert
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Cedric Raymackers
Cibel
DNF
Jacob Relaes
Cibel
DNF
Ariel Maximiliano Richeze
Deceuninck - Quick Step
DNF
Alan Riou
Team Arkéa- Samsic
DNF
Oliver Robinson
Team Wiggins Le Col
DNF
Jacques Sauvagnargues
Team Wiggins Le Col
DNF
Martin Schäppi
IAM Excelsior
DNF
Jacob Scott
SwiftCarbon Pro Cycling
DNF
Robert Scott
Team Wiggins Le Col
DNF
Ylber Sefa
Tarteletto - Isorex
DNF
Kaspars Sergis
Amore & Vita - Prodir
DNF
James Callum Shaw
SwiftCarbon Pro Cycling
DNF
Franklin Six
Wallonie Bruxelles
DNF
Geoffrey Soupe
Cofidis
DNF
Stijn Steels
Roompot - Charles
DNF
Lionel Taminiaux
Wallonie Bruxelles
DNF
Andrew Tennant
Canyon dhb p/b Bloor Homes
DNF
Lennert Teugels
Cibel
DNF
Tom Thill
Team Differdange - GeBa
DNF
Angelo Tulik
Total Direct Energie
DNF
Jimmy Turgis
Vital Concept - B&B Hotels
DNF
Aaron Van Poucke
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
DNF
Maxime Vantomme
Tarteletto - Isorex
DNF
Julian Varley
SwiftCarbon Pro Cycling
DNF
Thomas Vaubourzeix
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
DNF
Otto Vergaerde
Corendon - Circus
DNF
Mattia Viel
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Federico Nicolas Vivas
Amore & Vita - Prodir
DNF
Robert Wagner
Team Arkéa- Samsic
DNF
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Matthew George Woods
SwiftCarbon Pro Cycling
DNF
Samuele Zoccarato
IAM Excelsior
DNF
Stijn De Bock
Canyon dhb p/b Bloor Homes
DNF
Maarten Van Trijp
Corendon - Circus
DNF
Guillaume Boivin
Israel Cycling Academy
DNS
Dimitri Claeys
Cofidis
DNS
Benjamin Declercq
Sport Vlaanderen - Baloise
DNS
Wesley Mol
Team Differdange - GeBa
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Info
Parcours
Startlijst
Uitslag
Erelijst