En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
GP Adria Mobil
Uitslag
1
Tilen Finkst
Adria Mobil
4u08'50"
2
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
z.t
3
Luca Colnaghi
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
4
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
5
Norbert Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
6
Mihkel Raim
ATT Investments
z.t
7
Riccardo Perani
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
8
Alessio Menghini
z.t
9
Jakub Murias
Voster Ats Team
z.t
10
Alessio Portello
Q36.5 Continental Cycling Team
z.t
11
Julien Trarieux
China Glory Continental Cycling Team
z.t
12
Savelii Laptev
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
13
Hamza Amari
Q36.5 Continental Cycling Team
z.t
14
Lukas Kubis
Dukla Banska Bystrica
z.t
15
Szymon Tracz
Santic-Wibatech
z.t
16
Tomáš Sivok
Cycling Team Friuli Asd
z.t
17
Ádám Kristóf Karl
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
18
Anže Skok
Ljubljana Gusto Santic
op 8"
19
Luka Ziherl
Cycling Team Kranj
z.t
20
Lars Quaedvlieg
Universe Cycling Team
z.t
21
Niek Voogt
Scorpions Racing Team
z.t
22
Márk Takács-Valent
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
23
Andrey Remkhe
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
24
Kristian Klevgard
Xspeed United Continental
z.t
25
Natan Gregorcic
Ljubljana Gusto Santic
z.t
26
Teo Pecnik
Cycling Team Kranj
z.t
27
Davide de Cassan
Cycling Team Friuli Asd
z.t
28
Mattia Piccini
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
29
Willem Jakobus Smit
China Glory Continental Cycling Team
z.t
30
Vid Jeromel
Cycling Team Kranj
z.t
31
Milkias Kudus Geberemedhin
z.t
32
Kristóf Árvai
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
33
Gert Kivistik
ATT Investments
z.t
34
Fabian Schormaier
Santic-Wibatech
z.t
35
Gergely Szarka
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
36
Roman Ermakov
z.t
37
Steven Willemsen
Universe Cycling Team
z.t
38
Luca Paletti
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
39
Tomás Jakoubek
ATT Investments
z.t
40
Marko Pavlic
z.t
41
Samuel Tuka
Dukla Banska Bystrica
z.t
42
Domenico Cirlincione
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
43
Marcin Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
44
Lucas De Rossi
China Glory Continental Cycling Team
z.t
45
Gebrehiwet Efrem Araya
Q36.5 Continental Cycling Team
z.t
46
Harold Martin Lopez Granizo
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
47
Xianjing Lyu
China Glory Continental Cycling Team
z.t
48
Nurbergen Nurlykhassym
Astana Qazaqstan Team
z.t
49
Mateusz Kostanski
Voster Ats Team
z.t
50
Dylan Hopkins
Ljubljana Gusto Santic
z.t
51
Kristijan Koren
Adria Mobil
op 20"
52
Tomasz Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
53
Daniil Pronskiy
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
54
Karel Camrda
ATT Investments
z.t
55
Edoardo Sandri
Q36.5 Continental Cycling Team
z.t
56
Kristijan Hocevar
Adria Mobil
z.t
57
Manuele Tarozzi
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
58
Enrico Zanoncello
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
59
Travis Stedman
Q36.5 Continental Cycling Team
op 45"
60
Marton Dina
ATT Investments
op 51"
61
Red Walters
Xspeed United Continental
z.t
62
Jeppe Aaskov Pallesen
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
63
Adrian Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
64
Aljaž Turk
Adria Mobil
z.t
65
Liam Bertazzo
Maloja Pushbikers
z.t
66
Ferney Hector Molina Gil
Q36.5 Continental Cycling Team
op 3'29"
67
Primož KirbiŠ
z.t
68
Alessio Nieri
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
69
Matteo Scalco
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
70
Riccardo Lucca
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
71
Daniele Formica
z.t
72
Quint van der Leeuw
Scorpions Racing Team
z.t
73
Lorenzo Ferroni
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
74
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
z.t
75
Jernej Hribar
Ljubljana Gusto Santic
z.t
76
Dan Andrej Tomsic
Ljubljana Gusto Santic
z.t
77
Matic Zumer
z.t
78
Gal Glivar
Adria Mobil
z.t
79
Aljaz Jarc
Adria Mobil
z.t
80
Bart Buijk
Universe Cycling Team
z.t
81
Gregor Matija Cerne
z.t
82
Adam Stachowiak
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
83
Artur Sowinski
Voster Ats Team
z.t
84
Giovanni Bortoluzzi
Cycling Team Friuli Asd
z.t
85
Mihael Stajnar
z.t
86
Byron Munton
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
87
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
z.t
88
Philip Weber
Maloja Pushbikers
z.t
89
Martin Papanov
z.t
90
Alexandre Vinokurov
Astana Qazaqstan Development Team
op 4'13"
91
Luka Turkulov
Cycling Team Kranj
op 4'48"
92
Matthew King
Xspeed United Continental
z.t
93
Doriand Percrule
Team Novo Nordisk Development Team
z.t
94
Dejan Cogoljevic
z.t
95
Yordan Petrov
z.t
96
Marko Stankovic
z.t
97
Laurin Gabelica
Santic-Wibatech
z.t
98
Martin Chren
Dukla Banska Bystrica
z.t
99
Nejc Gjura Meke
z.t
100
Leon Sarc
Santic-Wibatech
z.t
101
Alirio Diomedez Velandia Florez
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
102
Antonio Polga
Team Novo Nordisk Development Team
z.t
103
Matteo Bertrand
Xspeed United Continental
z.t
104
Yutao Shen
China Glory Continental Cycling Team
z.t
105
Leon KlopČiČ
z.t
106
Daniel Di Domenico
z.t
107
Bartlomiej Proc
Santic-Wibatech
z.t
108
Mateusz Grabis
Voster Ats Team
z.t
109
Marton Solymosi
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
110
Muradjan Khalmuratov
Tashkent City Professional Cycling Team
z.t
111
Igor Sek
Voster Ats Team
z.t
112
David Kasko
Dukla Banska Bystrica
z.t
113
Stefano Baffi
z.t
114
Marco Trevisol
op 5'03"
115
Fabian Steininger
Maloja Pushbikers
op 5'22"
116
Paul Rudys
Maloja Pushbikers
z.t
117
Davide Basso
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
118
Zsolt Istlstekker
Epronex - Hungary Cycling Team
op 5'44"
119
Borislav Ivanov
op 7'52"
Timur Abdukhakimov
Tashkent City Professional Cycling Team
DNF
Umirbek Allamberganov
Tashkent City Professional Cycling Team
DNF
Ben Barnett
Team Novo Nordisk Development Team
DNF
Andrea Berzi
DNF
Joshua Brown
Team Novo Nordisk Development Team
DNF
Andrej Černe
Cycling Team Kranj
DNF
Maks Cvjeticanin
Cycling Team Kranj
DNF
Matteo Donega
Cycling Team Friuli Asd
DNF
Konstantin Elli
Tashkent City Professional Cycling Team
DNF
Martin Erzen
Cycling Team Kranj
DNF
Jakub Galovic
Dukla Banska Bystrica
DNF
Denis Hoza
Dukla Banska Bystrica
DNF
Jasper Huitema
Scorpions Racing Team
DNF
Ognjen Ilic
DNF
Martin Jurík
Adria Mobil
DNF
Petr Klabouch
ATT Investments
DNF
Marko Kondic
DNF
Dorde Kupusovic
DNF
Zachary Marshall
Xspeed United Continental
DNF
Nikola Miladinović
DNF
Bine Miskulin
Ljubljana Gusto Santic
DNF
Milan Nacevski
DNF
Borislav Palashev
DNF
Georgi Panchev
DNF
Mark Poberaj
DNF
Aleksa Radmilac
DNF
Maksymilian Radosz
Hre Mazowsze Serce Polski
DNF
Bekhzodbek Rakhimbaev
Tashkent City Professional Cycling Team
DNF
Pavol Rovder
Dukla Banska Bystrica
DNF
Gal Sekne
DNF
Valery Shtin
Cycling Team Friuli Asd
DNF
Nathan Smith (°2000)
Team Novo Nordisk Development Team
DNF
Brett Stoppa
Xspeed United Continental
DNF
Jarri Stravers
Universe Cycling Team
DNF
Nathan Székely
Scorpions Racing Team
DNF
Nicolo Tolomio
DNF
Marko Tomic
DNF
Marco Tonti
Gallina Ecotek Lucchini
DNF
Sam Van de Mieroop
Universe Cycling Team
DNF
Célestin Wattelle
Team Novo Nordisk Development Team
DNF
Changquan Xu
China Glory Continental Cycling Team
DNF
Damir Zabirov
Tashkent City Professional Cycling Team
DNF
Lucas van de Vosse
Scorpions Racing Team
DNF
Max Benz-kuch
Maloja Pushbikers
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst