En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
GP Adria Mobil
Uitslag
1
Marijn van den Berg
Groupama - FDJ CT
4u23'04"
2
Filippo Fiorelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
3
Adam Toupalik
Elkov - Kasper
op 1"
4
Laurence Pithie
Groupama - FDJ CT
z.t
5
David Per
Adria Mobil
z.t
6
Jakub Kaczmarek
Mazowsze Serce Polski
z.t
7
Owen Geleijn
Jumbo-Visma Development Team
op 2"
8
Federico Guzzo
Zalf Euromobil Fior
z.t
9
Stefano Gandin
Zalf Euromobil Fior
z.t
10
Andi Bajc
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
11
Michal Paluta
Global 6 Cycling
z.t
12
Riccardo Carretta
Cycling Team Friuli Asd
z.t
13
Giovanni Lonardi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
14
Edoardo Zambanini
Zalf Euromobil Fior
op 3"
15
Jaka Primozic
op 4"
16
Lorenzo Quartucci
Zalf Euromobil Fior
z.t
17
Jakub Otruba
Elkov - Kasper
z.t
18
Nik Cemazar
z.t
19
Fran Miholjevic
Cycling Team Friuli Asd
op 5"
20
Timon Loderer
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
21
Antoine Raugel
Groupama - FDJ CT
z.t
22
Umberto Marengo
Bardiani CSF Faizane'
z.t
23
Jonas Rapp
Hrinkow Advarics Cycleang
op 6"
24
Ziga Groselj
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
25
Martin Messner
Wsa KTM Graz
op 7"
26
Gabriele Benedetti
Zalf Euromobil Fior
z.t
27
Alexandre Balmer
Groupama - FDJ CT
z.t
28
Andrea Pietrobon
Cycling Team Friuli Asd
op 8"
29
Johannes Staune-Mittet
Jumbo-Visma Development Team
op 9"
30
Philipp Handl
Trek | Vaude
z.t
31
Mirco Maestri
Bardiani CSF Faizane'
z.t
32
Adam Stachowiak
Mazowsze Serce Polski
op 19"
33
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
op 26"
34
Kristijan Hocevar
Adria Mobil
op 1'02"
35
Ane Skok
Ljubljana Gusto Santic
op 1'39"
36
Filippo Fortin
Team Vorarlberg
z.t
37
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
38
Stefan Kolb
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
39
Matic Zumer
op 1'40"
40
Stepan Kuriyanov
Global 6 Cycling
z.t
41
Szymon Rekita
Voster Ats Team
op 1'41"
42
Nicolas Nesi
D'Amico Um Tools
z.t
43
Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli Asd
z.t
44
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
z.t
45
Reuben Thompson
Groupama - FDJ CT
op 1'42"
46
Roland Thalmann
Team Vorarlberg
z.t
47
Jack Burke
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
48
Francesco Manuel Bongiorno
Global 6 Cycling
op 2'01"
49
Daniel Smarzaro
D'Amico Um Tools
z.t
50
Aljaz Omrzel
Adria Mobil
op 18'00"
51
Matteo Zurlo
Zalf Euromobil Fior
op 18'35"
52
Seth Jones
z.t
53
Mateusz Grabis
Voster Ats Team
z.t
54
Samuele Zoccarato
Bardiani CSF Faizane'
z.t
55
Felix Ritzinger
Wsa KTM Graz
op 18'36"
56
Felix James Meo
Team Vorarlberg
z.t
57
Enrico Zanoncello
Bardiani CSF Faizane'
z.t
58
Fabio Mazzucco
Bardiani CSF Faizane'
z.t
59
Enzo Paleni
Groupama - FDJ CT
z.t
60
Yordan Andreev
z.t
61
Aljaz Colnar
Adria Mobil
z.t
62
Nicolas Rinaldi
z.t
63
Uros Repse
z.t
64
Aljaz Jarc
Adria Mobil
z.t
65
Tilen Finkst
Ljubljana Gusto Santic
z.t
66
Leslie Leander Lührs
Tirol KTM Cycling Team
op 18'37"
67
Bostjan Murn
Adria Mobil
z.t
68
Matevz Govekar
Tirol KTM Cycling Team
z.t
69
Alan Banaszek
Mazowsze Serce Polski
z.t
70
Georg Steinhauser
Tirol KTM Cycling Team
z.t
71
Kevin Pezzo Rosola
Tirol KTM Cycling Team
z.t
72
Simon Cibej
z.t
73
Daniel Staniszewski
Mazowsze Serce Polski
z.t
74
Borislav Ivanov
z.t
75
Adam Foltán
Dukla Banska Bystrica
z.t
76
Matija Lojen
z.t
77
Kvasina Filip
Meridiana Kamen Team
z.t
78
Ziga Horvat
Adria Mobil
z.t
79
Jakub Murias
Voster Ats Team
z.t
80
Max Bien
z.t
81
Tomasz Budzinski
Mazowsze Serce Polski
z.t
82
Nicolas Sessler
Global 6 Cycling
op 18'38"
83
Mario Gamper
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
84
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
z.t
85
Szymon Krawczyk
Voster Ats Team
z.t
86
Sylwester Janiszewski
Voster Ats Team
z.t
87
Matthias Mangertseder
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
88
Damian Papierski
Voster Ats Team
z.t
89
Jernej Hribar
Ljubljana Gusto Santic
z.t
90
Gorazd Per
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
91
Ferenc Szollosi
op 18'39"
92
Mihael Stajnar
z.t
93
Jonas Sonnleitner
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
94
Fabian Schormaier
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
95
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
z.t
96
Michael Konczer
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
97
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg
op 18'40"
98
Lukas Meiler
Team Vorarlberg
z.t
99
Martin Meiler
Team Vorarlberg
z.t
100
Axel Van Der Tuuk
Jumbo-Visma Development Team
op 18'41"
101
Teo Pecnik
Ljubljana Gusto Santic
z.t
102
Matteo Donega
Cycling Team Friuli Asd
z.t
103
Martin Nessler
Cycling Team Friuli Asd
z.t
104
Nicolo' Buratti
Cycling Team Friuli Asd
z.t
105
Nikolai Genov
op 18'42"
106
Maurice Ballerstedt
Jumbo-Visma Development Team
z.t
107
Darren van Bekkum
Jumbo-Visma Development Team
z.t
108
Mattia Saccon
z.t
109
Alexander Gratzer
Wsa KTM Graz
z.t
110
Florian Kierner
Tirol KTM Cycling Team
z.t
111
Daniel Kock
Wsa KTM Graz
op 18'43"
112
Valentin Götzinger
Wsa KTM Graz
z.t
113
Danilovi? 2304993782838
op 18'44"
114
Luka Pajek
Hrinkow Advarics Cycleang
op 18'58"
115
Lars Boven
Jumbo-Visma Development Team
z.t
116
Robert Jenko
op 18'59"
117
Petr Kelemen
Elkov - Kasper
op 19'07"
118
Carlo Jurisevic
Ljubljana Gusto Santic
op 0"
Jasper Albrecht
Union Raiffeisen Radteam Tirol
DNF
Blaz Avbelj
Ljubljana Gusto Santic
DNF
Norbert Banaszek
Mazowsze Serce Polski
DNF
Antonio Barac
Meridiana Kamen Team
DNF
Matija Bedic
Meridiana Kamen Team
DNF
Pawel Bernas
Mazowsze Serce Polski
DNF
Maksym Bilyi
D'Amico Um Tools
DNF
Marek Canecky
Dukla Banska Bystrica
DNF
Gregor Matija Cerne
DNF
Martin Chren
Dukla Banska Bystrica
DNF
Luka Cotar
DNF
Miha Dobravec
DNF
Luka Dragar
DNF
Daniel Eichinger
Hrinkow Advarics Cycleang
DNF
Felix Engelhardt
Tirol KTM Cycling Team
DNF
Marco Friedrich
Team Felbermayr Simplon Wels
DNF
Florian Gamper
Tirol KTM Cycling Team
DNF
Stanislav Grabchev
DNF
Dan Erik Hansen
Global 6 Cycling
DNF
Ognjen Ilic
DNF
Maximilian Kabas
Wsa KTM Graz
DNF
Vedad Karic
Meridiana Kamen Team
DNF
Stefan Kovac
DNF
Lukas Kubis
Dukla Banska Bystrica
DNF
Daniel Lehner
Team Felbermayr Simplon Wels
DNF
Bernhard Lube
Union Raiffeisen Radteam Tirol
DNF
Lukovi? 2809002780020
DNF
Lorezno Marenzi
Meridiana Kamen Team
DNF
James Mitri
Global 6 Cycling
DNF
Martin Papanov
DNF
Vojislav Peric
D'Amico Um Tools
DNF
Joseph Pidcock
Groupama - FDJ CT
DNF
Tilen Poga?ar
DNF
Daniel Reiter
Union Raiffeisen Radteam Tirol
DNF
Luca Roberti
D'Amico Um Tools
DNF
Pavol Rovder
Dukla Banska Bystrica
DNF
Deniz Ryustemov
DNF
Jodok Salzmann
Wsa KTM Graz
DNF
Johannes Schinnagel
Team Vorarlberg
DNF
Michal Schlegel
Elkov - Kasper
DNF
Patryk Stosz
Voster Ats Team
DNF
Rok Susnik
DNF
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
DNF
Marco Trevisol
DNF
Riccardo Verza
Zalf Euromobil Fior
DNF
Marco Vettorel
DNF
Nikola Vrbanc
Meridiana Kamen Team
DNF
Luka Vrhovnik
DNF
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
DNF
Luka Ziherl
DNF
Hidde van Veenendaal
Jumbo-Visma Development Team
DNF
Martin Lavric
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst