En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Flèche du Sud
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
29/05
Esch-sur-Alzette
Esch-sur-Alzette
3.3 km
Uitslag
Stand
1
Quinten Hermans
Telenet Baloise Lions
4'41"
2
Toon Aerts
Telenet Baloise Lions
op 7"
3
Daan Soete
Pauwels Sauzen - Bingoal
op 8"
4
Jannik Steimle
Team Vorarlberg Santic
op 9"
5
Nicolas Cleppe
Telenet Baloise Lions
op 10"
6
Eli Iserbyt
Pauwels Sauzen - Bingoal
op 12"
7
Stef Krul
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
8
Jens Adams
Pauwels Sauzen - Bingoal
op 13"
9
Damian Lüscher
Swiss Racing Academy
op 14"
10
Lars van der Haar
Telenet Baloise Lions
z.t
11
Lukas Ruegg
Swiss Racing Academy
z.t
12
Nick Van der Meer
op 15"
13
Karel Hnik
Elkov - Author
z.t
14
Laurens Sweeck
Pauwels Sauzen - Bingoal
op 16"
15
Timo de Jong
z.t
16
Ivar Slik
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
17
Ivan Centrone
Team Differdange - GeBa
op 17"
18
Tom Paquot
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
19
Sjoerd Bax
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 18"
20
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
z.t
21
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
22
Ryan Kamp
Pauwels Sauzen - Bingoal
z.t
23
Mads Baadsgaard Rahbek
BHS - Almeborg-Bornholm
op 19"
24
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
25
Michael Kukrle
Elkov - Author
op 20"
26
Lennert Teugels
Cibel
z.t
27
Gian Friesecke
Swiss Racing Academy
z.t
28
Rasmus Guldhammer
Team Waoo
z.t
29
Owen James
op 21"
30
Fabian Kässmann
P & S Metalltechnik
z.t
31
Cyrille Thièry
Swiss Racing Academy
z.t
32
Joren Bloem
op 22"
33
Christoffer Lisson
BHS - Almeborg-Bornholm
z.t
34
Lars Van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
35
Jeroen Pattyn
Team Differdange - GeBa
z.t
36
Jan Barta
Elkov - Author
z.t
37
Corné Van Kessel
Telenet Baloise Lions
op 23"
38
Adne Koster
Alecto Cycling Team
z.t
39
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
40
Gianni Marchand
Cibel
z.t
41
Mathias Bregnhoj
BHS - Almeborg-Bornholm
z.t
42
Jim Aernouts
Telenet Baloise Lions
op 24"
43
John Mandrysch
P & S Metalltechnik
z.t
44
Andi Bajc
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
45
Jesper Schultz
Team Waoo
z.t
46
Wiebe Scholten
z.t
47
Joseph Beckingsale
op 25"
48
Florian Kierner
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
49
Maarten de Jonge
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
50
Jeroen Eyskens
Cibel
z.t
51
Alex Molenaar
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
52
Marco Doets
Alecto Cycling Team
op 26"
53
Fabian Schormaier
P & S Metalltechnik
z.t
54
Jason van Dalen
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
55
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
z.t
56
Arvid de Kleijn
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 27"
57
Yann Pestiaux
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
58
Jakub Otruba
Elkov - Author
z.t
59
Sebastian Kolze Changizi
z.t
60
Tim Diederich
op 28"
61
Frederik Dombrowski
z.t
62
Kasper Wurtz Schmidt
z.t
63
Mathias Bundsgaard Matz
BHS - Almeborg-Bornholm
z.t
64
Cameron Beard
Team Differdange - GeBa
op 29"
65
Silas Clemmensen
Team Waoo
z.t
66
Michal Schlegel
Elkov - Author
z.t
67
Jacob Relaes
Cibel
z.t
68
René Hooghiemster
Alecto Cycling Team
z.t
69
Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
z.t
70
Benjamin Brkic
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
71
Arne Peters
z.t
72
Diether Sweeck
Pauwels Sauzen - Bingoal
z.t
73
Thomas Rald Kaspersen
BHS - Almeborg-Bornholm
op 30"
74
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
z.t
75
Frantisek Sisr
Elkov - Author
z.t
76
Lex Reichling
z.t
77
Lorenzo Harbers
z.t
78
Samuel Tillett
z.t
79
Noah Fries
z.t
80
William Roberts
op 31"
81
Colin Heiderscheid
Leopard Pro Cycling
z.t
82
Lukas Meiler
Team Vorarlberg Santic
z.t
83
Dominik Röber
P & S Metalltechnik
z.t
84
Joseph Rees
op 32"
85
Marien Bogerd
z.t
86
Jose Manuel Diaz Gallego
Team Vorarlberg Santic
op 33"
87
Dennis Coenen
Cibel
z.t
88
Emil Toudal
BHS - Almeborg-Bornholm
z.t
89
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
z.t
90
Thomas Edemann Jensen
z.t
91
Matthias Mangertseder
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 34"
92
Niels van Ekeren
z.t
93
Raphael Krähemann
Swiss Racing Academy
z.t
94
Mike Diener
z.t
95
Filip Maciejuk
Leopard Pro Cycling
z.t
96
Frederik Thomsen
Team Waoo
op 35"
97
Jonathan Dinkler
P & S Metalltechnik
z.t
98
Stefan Parinussa
op 36"
99
Gordian Banzer
Team Vorarlberg Santic
z.t
100
Lukas Baldinger
z.t
101
Joshua Price
op 37"
102
Jurriaan Vos
op 38"
103
Michiel Dieleman
Cibel
z.t
104
Antonio Santoro
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
105
Michael Carbel Svendgaard
Team Waoo
z.t
106
Frederik Muff
z.t
107
Jacob Gye Madsen
z.t
108
Dennis van der Horst
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
109
Jasper Plender
z.t
110
Luc Wirtgen
Wallonie-Bruxelles Development Team
op 39"
111
Toni Franz
Team Differdange - GeBa
z.t
112
Luka Zetsche
z.t
113
Huub Deelstra
op 40"
114
Martin Mortensen
Team Waoo
op 41"
115
Emerson Fontaine
Wallonie-Bruxelles Development Team
op 42"
116
Patrick Mersch
op 43"
117
Marvin Tasset
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
118
Luc Turchi
op 44"
119
Spas Gyurov
z.t
120
Nicolas Wernimont
Wallonie-Bruxelles Development Team
op 45"
121
Coen Vermeltfoort
Alecto Cycling Team
z.t
122
Charel Meyers
op 46"
123
Jeen de Jong
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
124
Ben Philippe
op 47"
125
Sandro Dostert
z.t
126
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
z.t
127
Balázs Rozsa
Team Differdange - GeBa
op 48"
128
Mehmet Sampiyonbisiklet (Gabriel Muller)
Team Differdange - GeBa
op 50"
129
Lasse Eland
op 51"
130
Stefan Fettes
op 54"
131
Larry Maximiliano Maldonado Lopez
z.t
132
Maxime Weyrich
op 56"
133
Patrick Lechner
z.t
134
Philip Hund
z.t
135
Jord Baak
z.t
136
Gregory Baustert
op 57"
137
Michael Feller
z.t
138
Philippe Goessens
op 1'00"
139
Raphaël Schweitzer
z.t
140
Jelle Johannink
op 1'02"
141
Ludovic Vallimaresco
op 1'03"
142
Philippe Schmit
op 1'06"
143
Matthias Deuble
op 1'08"
144
Sven Schmit
op 1'10"
145
Eric Meyers
op 1'16"
146
Sascha Weber
op 1'25"
Larry Valvasori
Team Vorarlberg Santic
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst