En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Flèche du Sud
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
12/05
Roeser
Roeser
147.5 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Jimmy Janssens
Cibel - Cebon
3u17'23"
2
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
3
Gianni Marchand
Cibel - Cebon
z.t
4
Maksim Piskunov
op 58"
5
Filippo Fortin
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
6
Matt Walls
z.t
7
Ethan Hayter
z.t
8
Tim Kerkhof
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
9
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
z.t
10
Colin Heiderscheid
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
11
Patrick Lechner
Bike Aid
z.t
12
Jasper de Laat
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
13
Jannik Steimle
Team Vorarlberg - Santic
z.t
14
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
z.t
15
Bas van der Kooij
Alecto Cycling Team
z.t
16
Sven van Luijk
Monkey Town Continental Team
z.t
17
Jelle Donders
Team Differdange - Losch
z.t
18
Maarten de Jonge
Monkey Town Continental Team
z.t
19
Tadej Pogacar
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
20
Tom Wirtgen
AGO - Aqua Service
z.t
21
Marco Doets
Alecto Cycling Team
z.t
22
Wim Kleiman
Monkey Town Continental Team
z.t
23
Joseph Thomas
z.t
24
Pavel Chursin
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
25
Damian Lüscher
z.t
26
Manuel Zobrist
z.t
27
Florian Maitre
z.t
28
Gian Friesecke
Team Vorarlberg - Santic
z.t
29
Luc Wirtgen
Leopard Pro Cycling
z.t
30
Michael Vanthourenhout
Marlux - Bingoal
z.t
31
Cyrille Thièry
z.t
32
John Mandrysch
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
33
Rick Ottema
Alecto Cycling Team
z.t
34
Benjamin Hill
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
35
Yann Pestiaux
AGO - Aqua Service
z.t
36
Christoffer Lisson
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
37
Mathieu Burgaudeau
z.t
38
Martins Pluto
Monkey Town Continental Team
z.t
39
Nikodemus Holler
Bike Aid
z.t
40
Matthias Reutimann
z.t
41
Enzo Bernard
z.t
42
Fabian Paumann
z.t
43
Antonio Santoro
Monkey Town Continental Team
z.t
44
Ziga Jerman
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
45
Matthias Krizek
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
46
Eli Iserbyt
Marlux - Bingoal
z.t
47
René Hooghiemster
Alecto Cycling Team
z.t
48
Charlie Arimont
AGO - Aqua Service
z.t
49
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
50
Anthony Debuy
AGO - Aqua Service
z.t
51
Sylvain Moniquet
AGO - Aqua Service
z.t
52
Manuel Bosch
Team Vorarlberg - Santic
z.t
53
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
z.t
54
Anthony Rappo
z.t
55
Stef Krul
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
56
Folkert Oostra
Alecto Cycling Team
z.t
57
Magnus Bak Klaris
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
58
Andreas Kron
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
59
Jens Reynders
Leopard Pro Cycling
z.t
60
Andreas Stokbro Nielsen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
61
Ryo Chikatani
Team Bridgestone Cycling
z.t
62
Dario Rapps
z.t
63
Maxim Rusnac
Team Differdange - Losch
z.t
64
Mathias Bregnhoj
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
65
Raphael Krähemann
z.t
66
Vladislav Duiunov
z.t
67
Alex Molenaar
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
68
Joseph Nally
z.t
69
Kevin Pauwels
Marlux - Bingoal
z.t
70
Emil Toudal
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
71
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
z.t
72
Tom Vermeer
Team Differdange - Losch
z.t
73
Tim Diederich
z.t
74
Tilen Finkst
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
75
Greger Steffenhannes
z.t
76
Shunsuke Imamura
Team Bridgestone Cycling
z.t
77
Oscar van Wijk
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
78
Fabian Holbach
z.t
79
Jonas Gregaard Wilsly
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
80
Marvin Tasset
AGO - Aqua Service
z.t
81
Frederik Dombrowski
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
82
Eiya Hashimoto
Team Bridgestone Cycling
z.t
83
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
84
Dennis Coenen
Cibel - Cebon
z.t
85
Cameron Beard
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
86
Dieter Vanthourenhout
Marlux - Bingoal
z.t
87
Viktor Manakov
z.t
88
Daniel Bichlmann
Bike Aid
z.t
89
Denis Nekrasov
z.t
90
Artur Ershov
z.t
91
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
92
Marcel Neuhauser
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
93
Louis Pijourlet
z.t
94
Robby Cobbaert
Cibel - Cebon
z.t
95
Jordy Buskermolen
Monkey Town Continental Team
z.t
96
Michiel Dieleman
Cibel - Cebon
z.t
97
Mathias Norsgaard Jørgensen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
98
Giacomo Ballabio
z.t
99
Maxime Weyrich
z.t
100
Félix Schreiber
z.t
101
Lennert Teugels
Cibel - Cebon
z.t
102
Danny Van Der Tuuk
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
103
David Riviere
z.t
104
Thijs de Lange
Metec - TKH P/B Mantel
op 1'26"
105
Quentin Guex
op 1'29"
106
Ziga Rucigaj
Ljubljana Gusto Xaurum
op 1'38"
107
Sjors Dekker
op 2'54"
108
Clement Orceau
op 58"
109
Matthew Bostock
op 3'03"
110
Dennis van der Horst
Metec - TKH P/B Mantel
op 5'41"
111
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
z.t
112
David Dekker
Metec - TKH P/B Mantel
op 6'28"
113
Patrick Jäger
Team Vorarlberg - Santic
op 6'37"
114
Adne Van Engelen
z.t
115
Patrick Clausen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
116
Andreas Leppert
op 18'42"
117
Mike Diener
op 22'29"
118
Kiyomasa Hanada
z.t
119
Carl Schütz
z.t
120
Valère Thiébaud
z.t
121
Guillem Garcia Saubi
Destil - Parkhotel Valkenburg
z.t
122
Luka Zetsche
z.t
Martin Meiler
Team Vorarlberg - Santic
DNF
Olivier Pardini
Team Differdange - Losch
DNF
Timo Schäfer
Bike Aid
DNF
Philippe Schmit
DNF
Raphaël Schweitzer
DNF
Josh Teasdale
Team Differdange - Losch
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst