En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
GP Izola
Uitslag
1
Filippo Fortin
Tirol Cycling Team
3u49'23"
2
Marko Kump
UAE Team Emirates
z.t
3
Matej Mugerli
Amplatz - BMC
z.t
4
Jose Daniel Viejo
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
z.t
5
Lukas Schlemmer
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
6
Josip Rumac
Synergy Baku Cycling Project
z.t
7
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
8
Gasper Katrasnik
z.t
9
Paolo Toto
Sangemini - MG. K Vis
z.t
10
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
z.t
11
Marco Zamparella
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
z.t
12
Théry Schir
Team Vorarlberg
z.t
13
Jiri Polnický
Elkov - Author Cycling Team
z.t
14
Ivan Balykin
Torku Sekerspor
z.t
15
Ahmet Orken
Torku Sekerspor
z.t
16
Andrea Borso
Adria Mobil
z.t
17
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
z.t
18
Gian Friesecke
Team Vorarlberg
z.t
19
Bruno Maltar
Meridiana Kamen Team
z.t
20
Nicola Gaffurini
Sangemini - MG. K Vis
z.t
21
Marco Bernardinetti
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
z.t
22
Florian Bissinger
WSA - Greenlife
z.t
23
Jaka Primozic
z.t
24
Stefan Poll
WSA - Greenlife
z.t
25
Hermann Pernsteiner
Amplatz - BMC
z.t
26
Redi Halilaj
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
z.t
27
Luca Chirico
Torku Sekerspor
z.t
28
Hans-Jörg Leopold
WSA - Greenlife
z.t
29
Antonio Barac
z.t
30
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
z.t
31
Izidor Penko
ROG - Ljubljana
z.t
32
Matthias Krizek
Tirol Cycling Team
z.t
33
Matteo Rabottini
Meridiana Kamen Team
z.t
34
Ziga Jerman
ROG - Ljubljana
z.t
35
Jan Polanc
UAE Team Emirates
z.t
36
Michele Gazzarra
z.t
37
Dennis Paulus
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
38
Davide Orrico
Sangemini - MG. K Vis
z.t
39
Matija Kvasina
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
40
James McLaughlin
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
41
Radoslav Rogina
Adria Mobil
z.t
42
Ismail Iliasov
Synergy Baku Cycling Project
z.t
43
Andi Bajc
Amplatz - BMC
z.t
44
Ziga Groselj
Adria Mobil
z.t
45
Josef Cerny
Elkov - Author Cycling Team
z.t
46
Fabian Lienhard
Team Vorarlberg
z.t
47
Sébastian Baldauf
Team Vorarlberg
op 17"
48
Markus Freiberger
Tirol Cycling Team
z.t
49
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
50
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
51
Jure Golcer
Adria Mobil
z.t
52
Simone Ravanelli
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
z.t
53
Marek Canecky
Amplatz - BMC
z.t
54
German Nicolas Tivani Perez
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
z.t
55
Marko Pavlic
op 47"
56
Simon Novak
op 59"
57
Tadej Pogacar
ROG - Ljubljana
op 1'12"
58
Barnabas Peak
op 7'37"
59
Mattia Viel
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
z.t
60
Patrick Jäger
Team Vorarlberg
z.t
61
Lukas Baumann
z.t
62
Viktor Filutas
z.t
63
Tomas Buchacek
Elkov - Author Cycling Team
z.t
64
Daniel Reiter
z.t
65
Thomas Zanotto
z.t
66
Zolt Der
Team Vorarlberg
z.t
67
Mattia Bais
z.t
68
Matej Drinovec
z.t
69
Andreas Walzel
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
70
Stefan Brandlmeier
z.t
71
Martin Hunal
Elkov - Author Cycling Team
z.t
72
Matic Groselj
ROG - Ljubljana
z.t
73
Primoz Obal
z.t
74
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
z.t
75
Rok Korosec
Amplatz - BMC
z.t
76
Tilen Finkst
ROG - Ljubljana
z.t
77
Benjamin Brkic
Tirol Cycling Team
z.t
78
Pavel Camrda
Elkov - Author Cycling Team
z.t
79
Florian Gaugl
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
80
Daniel Lehner
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
81
Michael Kukrle
Elkov - Author Cycling Team
z.t
82
Marco Molteni
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
z.t
83
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
z.t
84
Mattia De Marchi
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
85
Martin Lavric
Attaque Team Gusto
op 11'02"
Aleh Ahiyevich
Minsk Cycling Club
DNF
Yauheni Akhramenka
DNF
Nedim Alagic
DNF
Elgun Alizada
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Enver Asanov
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
DNF
Maxim Averin
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Balázs Bertalan
DNF
Andrea Cacciotti
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
DNF
Gregor Matija Cerne
DNF
Simon Cibej
DNF
Luka Cotar
DNF
Christian Dallinger
WSA - Greenlife
DNF
Dejan Djolic
DNF
Srecko Dolic
DNF
Matteo Donega
DNF
Alexander Dürager
DNF
Mikel Elorza Pagaldi
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
DNF
Daniel Favaro
DNF
Mateo Frankovic
Meridiana Kamen Team
DNF
Marco Friedrich
WSA - Greenlife
DNF
Alberto Giuriato
DNF
Christiana Haas
DNF
Barna Hajdu
DNF
Benjamin Herden
DNF
Dominik Hrinkow
Hrinkow Advarics Cycleang
DNF
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Robert Jenko
DNF
Zan Jerkic
DNF
Daniel Knapp
DNF
Maté Kovacs
DNF
Mujo Kurtovic
DNF
Zoltán Lengyel
DNF
Tadej Logar
DNF
Bence Loki
DNF
Nedzad Mahmic
DNF
Alessandro Marinozzi
Sangemini - MG. K Vis
DNF
Uri Martins
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
DNF
Jovan Milenic
DNF
Daniel Moricz
DNF
Luka Pajek
DNF
Jaka Paulic
Attaque Team Gusto
DNF
Gorazd Per
Adria Mobil
DNF
Alessandro Pessot
DNF
Aljaz Prah
ROG - Ljubljana
DNF
Borut Ramsak
DNF
Ludwig Reiter
DNF
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
DNF
Tim Roskar
DNF
Enrico Salvador
Tirol Cycling Team
DNF
Niccolo' Salvietti
Sangemini - MG. K Vis
DNF
Alex Sankovic
DNF
Mustafa Sayar
Torku Sekerspor
DNF
Christoph Setescak
DNF
Mikhail Shemetau
Minsk Cycling Club
DNF
Jonas Sonnleitner
DNF
Michael Sprenger
DNF
Jernej Svab
DNF
Andras Szentpeteri
DNF
Ferenc Szollosi
DNF
Djulaga Trejic
DNF
Hardzei Tsishchanka
DNF
Matic Veber
DNF
Zoltán Vigh
DNF
Marcel Weber
DNF
Yovcho Yovchev
Amore & Vita - Selle SMP - FONDRIEST
DNF
Dimitrije Zarkovic Dolai
DNF
Zorán Zsivity
DNF
Miha Zupan
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst