En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Presidential Cycling Tour of Turkey
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
17/04
Marmaris
Turgutreis
180 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Jasper Philipsen
Alpecin - Fenix
4u20'45"
2
André Greipel
Israel Start-Up Nation
z.t
3
Mark Cavendish
Deceuninck - Quick Step
z.t
4
Stanislaw Aniolkowski
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
5
Vincenzo Albanese
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
6
Rick Zabel
Israel Start-Up Nation
z.t
7
Luca Wackermann
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
8
Gleb Brussenskiy
Astana - Premier Tech
z.t
9
Giovanni Lonardi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
10
Ahmet Orken
Team Sapura Cycling
z.t
11
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
12
Jay Vine
Alpecin - Fenix
z.t
13
Kristoffer Halvorsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
14
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Euskaltel - Euskadi
z.t
15
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
16
Lionel Taminiaux
Alpecin - Fenix
z.t
17
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
18
Nicola Venchiarutti
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
19
Stijn Steels
Deceuninck - Quick Step
z.t
20
Anders Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
z.t
21
Delio Fernández Cruz
Delko
z.t
22
Branislau Samoilau
Minsk Cycling Club
z.t
23
Rodrigo Contreras Pinzon
Astana - Premier Tech
z.t
24
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
25
Davide Cimolai
Israel Start-Up Nation
z.t
26
Alex Dowsett
Israel Start-Up Nation
z.t
27
Vitaliy Buts
Salcano Sakarya Bb
z.t
28
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
29
Meindert Weulink
A Bloc CT
z.t
30
Luca Mozzato
B&B Hotels p/b KTM
z.t
31
Ziga Jerman
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
32
Szymon Tracz
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
33
Kevin Reza
B&B Hotels p/b KTM
z.t
34
Serghei Tvetcov
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
35
Aritz Bagües
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
36
Stijn Daemen
A Bloc CT
z.t
37
Søren Wærenskjold
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
38
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Astana - Premier Tech
z.t
39
Jonathan Bogli
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
40
Alex Hoehn
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
41
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
42
Peter Kusztor
Team Novo Nordisk
z.t
43
Mauro Finetto
Delko
z.t
44
Sebastian Schönberger
B&B Hotels p/b KTM
z.t
45
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskaltel - Euskadi
z.t
46
Eduardo Sepulveda
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
47
Pierre Rolland
B&B Hotels p/b KTM
z.t
48
Anthon Charmig
Uno-X Dare Development Team
z.t
49
Gabriel Reguero Corral
Spor Toto Cycling Team
z.t
50
Josip Rumac
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
51
Iker Ballarin Manso
Euskaltel - Euskadi
z.t
52
Sean De Bie
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
53
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
54
Cyril Gautier
B&B Hotels p/b KTM
z.t
55
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
56
Per Christian Münstermann
Team SKS Sauerland NRW
z.t
57
Damiano Cima
Gazprom - Rusvelo
z.t
58
Samuele Zoccarato
Bardiani CSF Faizane'
z.t
59
Mirco Maestri
Bardiani CSF Faizane'
z.t
60
Umberto Marengo
Bardiani CSF Faizane'
z.t
61
Stijn Appel
A Bloc CT
z.t
62
Burak Abay
Salcano Sakarya Bb
z.t
63
Francesco Gavazzi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
64
Cristian Raileanu
Team Sapura Cycling
z.t
65
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
66
Iljo Keisse
Deceuninck - Quick Step
z.t
67
Jesse James Ewart
Team Sapura Cycling
z.t
68
Giovanni Visconti
Bardiani CSF Faizane'
z.t
69
Anatolii Budiak
Spor Toto Cycling Team
z.t
70
Maxime Chevalier
B&B Hotels p/b KTM
z.t
71
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
72
Joel Suter
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
73
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
74
Jonas Castrique
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
75
Javier Romo Oliver
Astana - Premier Tech
z.t
76
Jose Manuel Diaz Gallego
Delko
z.t
77
Erik Nordsaeter Resell
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
78
Artyom Zakharov
Astana - Premier Tech
op 1'03"
79
Hector Saez Benito
Caja Rural - Seguros RGA
op 0"
80
Alvaro Jose Hodeg
Deceuninck - Quick Step
z.t
81
Matthias Brandle
Israel Start-Up Nation
z.t
82
Shane Archbold
Deceuninck - Quick Step
z.t
83
Rasmus Tiller
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
84
Mustafa Sayar
Salcano Sakarya Bb
op 2'01"
85
Tom Paquot
Bingoal Pauwels Sauces WB
op 2'20"
86
Oguzhan Tiryaki
Spor Toto Cycling Team
op 2'23"
87
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
op 0"
88
Jokin Aranburu Arruti
Euskaltel - Euskadi
op 2'52"
89
Julen Irizar Laskurain
Euskaltel - Euskadi
z.t
90
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
z.t
91
Nikita Stalnov
Astana - Premier Tech
z.t
92
Elchin Asadov
Salcano Sakarya Bb
op 3'15"
93
Michel Giesselmann
Team SKS Sauerland NRW
z.t
94
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
z.t
95
Georgios Bouglas
Salcano Sakarya Bb
z.t
96
Jon Knolle
Team SKS Sauerland NRW
z.t
97
Emre Yavuz
Spor Toto Cycling Team
z.t
98
Muhammad Nur Aiman Rosli
Team Sapura Cycling
z.t
99
Martins Pluto
A Bloc CT
z.t
100
Willem Jakobus Smit
Burgos - BH
z.t
101
Isaac Canton Serrano
Burgos - BH
z.t
102
Peio Goikoetxea Goiogana
Euskaltel - Euskadi
z.t
103
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
104
Bodi Del Grosso
A Bloc CT
z.t
105
Kent Ross
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
106
Matteo Malucelli
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
107
Martí Vigo Del Arco
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
108
Fabio Christen
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
109
Kevin Kuhn
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
110
Yevgeniy Gidich
Astana - Premier Tech
z.t
111
Cormac McGeough
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
112
Quentin Venner
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
113
Marcel Meisen
Alpecin - Fenix
z.t
114
Jonathan Clarke
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
115
Mamyr Stash
Spor Toto Cycling Team
op 6'03"
116
Mattia Frapporti
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
117
Samuele Rivi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
118
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
119
Ivar Slik
A Bloc CT
z.t
120
Kevin Rivera
Bardiani CSF Faizane'
z.t
121
Akmal Hakim Zakaria
Team Sapura Cycling
op 6'13"
122
Juan Antonio Lopez-Cozar
Burgos - BH
op 6'22"
123
Sebastian Berwick
Israel Start-Up Nation
op 6'27"
124
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
z.t
125
Fabio Jakobsen
Deceuninck - Quick Step
op 6'42"
126
Nils Sinschek
A Bloc CT
z.t
127
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
z.t
128
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
z.t
129
Danilo Celano
Team Sapura Cycling
z.t
130
Mathias Le Turnier
Delko
op 7'09"
131
Feritcan Samli
Spor Toto Cycling Team
op 7'14"
132
Guy Sagiv
Israel Start-Up Nation
z.t
133
Frederik Rodenberg Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
134
Oliver Behringer
Team Novo Nordisk
z.t
135
Aliaksei Shnyrko
Minsk Cycling Club
z.t
136
Matvey Mamykin
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
137
Halil Ibrahim Dogan
Spor Toto Cycling Team
z.t
138
Onur Balkan
Salcano Sakarya Bb
z.t
139
Eduard-Michael Grosu
Delko
op 7'18"
140
Wesley Vercamst
Bingoal WB Development Team
z.t
141
Muhamad Zawawi Azman
Team Sapura Cycling
z.t
142
Ivan Charniauski
Minsk Cycling Club
op 8'18"
143
Logan Lakota Phippen
Team Novo Nordisk
z.t
144
Mehmet Sampiyonbisiklet (Gabriel Muller)
Burgos - BH
z.t
145
Umberto Poli
Team Novo Nordisk
z.t
146
Carmelo Urbano Fontiveros
Caja Rural - Seguros RGA
op 9'18"
147
Josu Etxeberria Azpilikueta
Caja Rural - Seguros RGA
op 18'33"
Pierre Barbier
Delko
DNF
Lars Kulbe
Team SKS Sauerland NRW
DNF
Tim Neffgen
Team SKS Sauerland NRW
DNF
Quentin Pacher
B&B Hotels p/b KTM
DNF
Mykhaylo Kononenko
Salcano Sakarya Bb
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst