En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Presidential Cycling Tour of Turkey
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
13/04
Beysehir
Alanya
212.6 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Mark Cavendish
Deceuninck - Quick Step
10u03'14"
2
Jasper Philipsen
Alpecin - Fenix
op 8"
3
Arvid de Kleijn
Rally Cycling
op 10"
4
Kristoffer Halvorsen
Uno-X Pro Cycling Team
op 14"
5
André Greipel
Israel Start-Up Nation
op 16"
6
Stanislaw Aniolkowski
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
7
Pierre Barbier
Delko
z.t
8
Artyom Zakharov
Astana - Premier Tech
op 17"
9
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskaltel - Euskadi
z.t
10
Sean De Bie
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
11
Szymon Tracz
Nippo-Provence-Pts Conti
op 18"
12
Vitaliy Buts
Salcano Sakarya Bb
z.t
13
Pierre Rolland
B&B Hotels p/b KTM
z.t
14
Mathias Le Turnier
Delko
op 19"
15
Giovanni Lonardi
Bardiani CSF Faizane'
op 20"
16
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
z.t
17
Eduard-Michael Grosu
Delko
z.t
18
Manuel Belletti
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
19
Søren Wærenskjold
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
20
Lars Kulbe
Team SKS Sauerland NRW
z.t
21
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
z.t
22
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
z.t
23
Noah Granigan
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
24
Mamyr Stash
Spor Toto Cycling Team
z.t
25
Martins Pluto
A Bloc CT
z.t
26
Lionel Taminiaux
Alpecin - Fenix
z.t
27
Wesley Vercamst
Bingoal WB Development Team
z.t
28
Josip Rumac
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
29
Georgios Bouglas
Salcano Sakarya Bb
z.t
30
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
z.t
31
Damiano Cima
Gazprom - Rusvelo
z.t
32
Per Christian Münstermann
Team SKS Sauerland NRW
z.t
33
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
34
Gleb Brussenskiy
Astana - Premier Tech
z.t
35
Jonas Castrique
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
36
Calvin Dik
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
37
Willem Jakobus Smit
Burgos - BH
z.t
38
Ahmet Orken
Team Sapura Cycling
z.t
39
Bodi Del Grosso
A Bloc CT
z.t
40
Quentin Pacher
B&B Hotels p/b KTM
z.t
41
Luca Wackermann
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
42
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Astana - Premier Tech
z.t
43
Sebastian Schönberger
B&B Hotels p/b KTM
z.t
44
Hijiri Oda
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
45
Julen Irizar Laskurain
Euskaltel - Euskadi
z.t
46
Alex Hoehn
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
47
Nikita Stalnov
Astana - Premier Tech
z.t
48
Umberto Marengo
Bardiani CSF Faizane'
z.t
49
Meindert Weulink
A Bloc CT
z.t
50
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
51
Eduardo Sepulveda
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
52
Stijn Daemen
A Bloc CT
z.t
53
Yevgeniy Gidich
Astana - Premier Tech
z.t
54
Serghei Tvetcov
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
55
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
56
Peter Kusztor
Team Novo Nordisk
z.t
57
Alvaro Jose Hodeg
Deceuninck - Quick Step
z.t
58
Ziga Jerman
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
59
Aritz Bagües
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
60
Jose Manuel Diaz Gallego
Delko
z.t
61
Mykhaylo Kononenko
Salcano Sakarya Bb
z.t
62
Ivan Charniauski
Minsk Cycling Club
z.t
63
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
64
Luca Mozzato
B&B Hotels p/b KTM
z.t
65
Javier Romo Oliver
Astana - Premier Tech
z.t
66
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
67
Matteo Malucelli
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
68
Jay Vine
Alpecin - Fenix
z.t
69
Fabio Christen
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
70
Rick Zabel
Israel Start-Up Nation
z.t
71
Cyril Gautier
B&B Hotels p/b KTM
z.t
72
Peio Goikoetxea Goiogana
Euskaltel - Euskadi
z.t
73
Cristian Raileanu
Team Sapura Cycling
z.t
74
Hector Saez Benito
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
75
Burak Abay
Salcano Sakarya Bb
z.t
76
Maxime Chevalier
B&B Hotels p/b KTM
z.t
77
Marcel Meisen
Alpecin - Fenix
z.t
78
Kent Ross
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
79
Delio Fernández Cruz
Delko
z.t
80
Anders Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
z.t
81
Anthon Charmig
Uno-X Dare Development Team
z.t
82
Stijn Appel
A Bloc CT
z.t
83
Oliver Behringer
Team Novo Nordisk
z.t
84
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
85
Mattia Frapporti
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
86
Shane Archbold
Deceuninck - Quick Step
z.t
87
Rodrigo Contreras Pinzon
Astana - Premier Tech
z.t
88
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
89
Aliaksei Shnyrko
Minsk Cycling Club
z.t
90
Ulises Alfredo Castillo Soto
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
91
Muhammad Nur Aiman Rosli
Team Sapura Cycling
z.t
92
Gavin Mannion
Rally Cycling
z.t
93
Erik Nordsaeter Resell
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
94
Kevin Kuhn
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
95
Anton Kuzmin
Gazprom - Rusvelo
z.t
96
Branislau Samoilau
Minsk Cycling Club
z.t
97
Johannes Adamietz
Team SKS Sauerland NRW
z.t
98
Jonathan Bogli
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
99
Alexander Krieger
Alpecin - Fenix
z.t
100
Onur Balkan
Salcano Sakarya Bb
z.t
101
Alex Dowsett
Israel Start-Up Nation
z.t
102
Jokin Aranburu Arruti
Euskaltel - Euskadi
z.t
103
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
z.t
104
Gabriel Reguero Corral
Spor Toto Cycling Team
z.t
105
Oguzhan Tiryaki
Spor Toto Cycling Team
z.t
106
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
107
Samuele Zoccarato
Bardiani CSF Faizane'
z.t
108
Nils Sinschek
A Bloc CT
z.t
109
Mustafa Sayar
Salcano Sakarya Bb
z.t
110
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
z.t
111
Martí Vigo Del Arco
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
112
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
113
Francesco Gavazzi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
114
Jesse James Ewart
Team Sapura Cycling
z.t
115
Mirco Maestri
Bardiani CSF Faizane'
z.t
116
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
117
Anatolii Budiak
Spor Toto Cycling Team
z.t
118
Nicola Venchiarutti
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
119
Nikolay Cherkasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
120
Iker Ballarin Manso
Euskaltel - Euskadi
z.t
121
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Euskaltel - Euskadi
z.t
122
Elchin Asadov
Salcano Sakarya Bb
z.t
123
Pier-André Coté
Rally Cycling
z.t
124
Jon Knolle
Team SKS Sauerland NRW
z.t
125
Danilo Celano
Team Sapura Cycling
z.t
126
Mehmet Sampiyonbisiklet (Gabriel Muller)
Burgos - BH
z.t
127
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
128
Giovanni Visconti
Bardiani CSF Faizane'
z.t
129
Iljo Keisse
Deceuninck - Quick Step
z.t
130
Isaac Canton Serrano
Burgos - BH
z.t
131
Kevin Reza
B&B Hotels p/b KTM
z.t
132
Vincenzo Albanese
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
133
Logan Lakota Phippen
Team Novo Nordisk
z.t
134
Kevin Rivera
Bardiani CSF Faizane'
z.t
135
Akmal Hakim Zakaria
Team Sapura Cycling
z.t
136
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
137
Jonathan Clarke
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
138
Tim Neffgen
Team SKS Sauerland NRW
z.t
139
Michel Giesselmann
Team SKS Sauerland NRW
z.t
140
Kyle Murphy
Rally Cycling
z.t
141
Mauro Finetto
Delko
z.t
142
Emre Yavuz
Spor Toto Cycling Team
z.t
143
Guy Sagiv
Israel Start-Up Nation
z.t
144
Cormac McGeough
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
145
Alexandar Richardson
Alpecin - Fenix
z.t
146
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
147
Muhamad Zawawi Azman
Team Sapura Cycling
z.t
148
Emerson Oronte
Rally Cycling
z.t
149
Samuele Rivi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
150
Halil Ibrahim Dogan
Spor Toto Cycling Team
z.t
151
Sebastian Berwick
Israel Start-Up Nation
z.t
152
Juan Antonio Lopez-Cozar
Burgos - BH
z.t
153
Carmelo Urbano Fontiveros
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
154
Quentin Venner
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
155
Josu Etxeberria Azpilikueta
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
156
Matvey Mamykin
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
157
Joel Suter
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
158
Nickolas Zukowsky
Rally Cycling
op 44"
159
Ivar Slik
A Bloc CT
op 48"
160
Matthias Brandle
Israel Start-Up Nation
op 1'19"
161
Frederik Rodenberg Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
op 1'20"
162
Davide Cimolai
Israel Start-Up Nation
op 1'31"
163
Feritcan Samli
Spor Toto Cycling Team
op 1'44"
164
Tom Paquot
Bingoal Pauwels Sauces WB
op 1'45"
165
Stijn Steels
Deceuninck - Quick Step
z.t
166
Umberto Poli
Team Novo Nordisk
op 1'47"
167
Sacha Modolo
Alpecin - Fenix
op 2'00"
168
Fabio Jakobsen
Deceuninck - Quick Step
op 2'06"
169
Rasmus Tiller
Uno-X Pro Cycling Team
op 5'32"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst