En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Presidential Cycling Tour of Turkey
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
13/04
Beysehir
Alanya
212.6 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Mark Cavendish
Deceuninck - Quick Step
5u10'30"
2
Jasper Philipsen
Alpecin - Fenix
z.t
3
Stanislaw Aniolkowski
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
4
Kristoffer Halvorsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
5
André Greipel
Israel Start-Up Nation
z.t
6
Manuel Belletti
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
7
Arvid de Kleijn
Rally Cycling
z.t
8
Lionel Taminiaux
Alpecin - Fenix
z.t
9
Eduard-Michael Grosu
Delko
z.t
10
Giovanni Lonardi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
11
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
z.t
12
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
13
Lars Kulbe
Team SKS Sauerland NRW
z.t
14
Wesley Vercamst
Bingoal WB Development Team
z.t
15
Noah Granigan
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
16
Mamyr Stash
Spor Toto Cycling Team
z.t
17
Pierre Barbier
Delko
z.t
18
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
z.t
19
Søren Wærenskjold
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
20
Damiano Cima
Gazprom - Rusvelo
z.t
21
Matteo Malucelli
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
22
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
z.t
23
Ziga Jerman
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
24
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
z.t
25
Georgios Bouglas
Salcano Sakarya Bb
z.t
26
Julen Irizar Laskurain
Euskaltel - Euskadi
z.t
27
Per Christian Münstermann
Team SKS Sauerland NRW
z.t
28
Stijn Daemen
A Bloc CT
z.t
29
Calvin Dik
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
30
Josip Rumac
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
31
Aritz Bagües
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
32
Luca Mozzato
B&B Hotels p/b KTM
z.t
33
Meindert Weulink
A Bloc CT
z.t
34
Gleb Brussenskiy
Astana - Premier Tech
z.t
35
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Astana - Premier Tech
z.t
36
Kent Ross
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
37
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
38
Rick Zabel
Israel Start-Up Nation
z.t
39
Fabio Jakobsen
Deceuninck - Quick Step
z.t
40
Ahmet Orken
Team Sapura Cycling
z.t
41
Jonas Castrique
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
42
Artyom Zakharov
Astana - Premier Tech
z.t
43
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
44
Martins Pluto
A Bloc CT
z.t
45
Willem Jakobus Smit
Burgos - BH
z.t
46
Alvaro Jose Hodeg
Deceuninck - Quick Step
z.t
47
Luca Wackermann
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
48
Sebastian Schönberger
B&B Hotels p/b KTM
z.t
49
Quentin Pacher
B&B Hotels p/b KTM
z.t
50
Nikita Stalnov
Astana - Premier Tech
z.t
51
Serghei Tvetcov
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
52
Jose Manuel Diaz Gallego
Delko
z.t
53
Szymon Tracz
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
54
Ivan Charniauski
Minsk Cycling Club
z.t
55
Alex Hoehn
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
56
Burak Abay
Salcano Sakarya Bb
z.t
57
Kevin Kuhn
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
58
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
59
Cyril Gautier
B&B Hotels p/b KTM
z.t
60
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
61
Fabio Christen
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
62
Anthon Charmig
Uno-X Dare Development Team
z.t
63
Mykhaylo Kononenko
Salcano Sakarya Bb
z.t
64
Cristian Raileanu
Team Sapura Cycling
z.t
65
Gabriel Reguero Corral
Spor Toto Cycling Team
z.t
66
Eduardo Sepulveda
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
67
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
68
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskaltel - Euskadi
z.t
69
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
70
Maxime Chevalier
B&B Hotels p/b KTM
z.t
71
Muhammad Nur Aiman Rosli
Team Sapura Cycling
z.t
72
Ivar Slik
A Bloc CT
z.t
73
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
74
Anders Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
z.t
75
Umberto Marengo
Bardiani CSF Faizane'
z.t
76
Pier-André Coté
Rally Cycling
z.t
77
Oguzhan Tiryaki
Spor Toto Cycling Team
z.t
78
Hijiri Oda
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
79
Delio Fernández Cruz
Delko
z.t
80
Jay Vine
Alpecin - Fenix
z.t
81
Peter Kusztor
Team Novo Nordisk
z.t
82
Jesse James Ewart
Team Sapura Cycling
z.t
83
Gavin Mannion
Rally Cycling
z.t
84
Aliaksei Shnyrko
Minsk Cycling Club
z.t
85
Bodi Del Grosso
A Bloc CT
z.t
86
Anton Kuzmin
Gazprom - Rusvelo
z.t
87
Branislau Samoilau
Minsk Cycling Club
z.t
88
Stijn Appel
A Bloc CT
z.t
89
Rodrigo Contreras Pinzon
Astana - Premier Tech
z.t
90
Samuele Zoccarato
Bardiani CSF Faizane'
z.t
91
Vitaliy Buts
Salcano Sakarya Bb
z.t
92
Vincenzo Albanese
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
93
Jonathan Bogli
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
94
Nicola Venchiarutti
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
95
Johannes Adamietz
Team SKS Sauerland NRW
z.t
96
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
z.t
97
Mathias Le Turnier
Delko
z.t
98
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
z.t
99
Nils Sinschek
A Bloc CT
z.t
100
Yevgeniy Gidich
Astana - Premier Tech
z.t
101
Francesco Gavazzi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
102
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
103
Onur Balkan
Salcano Sakarya Bb
z.t
104
Mehmet Sampiyonbisiklet (Gabriel Muller)
Burgos - BH
z.t
105
Alexander Krieger
Alpecin - Fenix
z.t
106
Peio Goikoetxea Goiogana
Euskaltel - Euskadi
z.t
107
Erik Nordsaeter Resell
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
108
Isaac Canton Serrano
Burgos - BH
z.t
109
Javier Romo Oliver
Astana - Premier Tech
z.t
110
Hector Saez Benito
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
111
Anatolii Budiak
Spor Toto Cycling Team
z.t
112
Danilo Celano
Team Sapura Cycling
z.t
113
Oliver Behringer
Team Novo Nordisk
z.t
114
Mauro Finetto
Delko
z.t
115
Giovanni Visconti
Bardiani CSF Faizane'
z.t
116
Kevin Rivera
Bardiani CSF Faizane'
z.t
117
Martí Vigo Del Arco
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
118
Pierre Rolland
B&B Hotels p/b KTM
z.t
119
Cormac McGeough
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
120
Mattia Frapporti
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
121
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
122
Michel Giesselmann
Team SKS Sauerland NRW
z.t
123
Mirco Maestri
Bardiani CSF Faizane'
z.t
124
Jon Knolle
Team SKS Sauerland NRW
z.t
125
Elchin Asadov
Salcano Sakarya Bb
z.t
126
Nikolay Cherkasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
127
Kevin Reza
B&B Hotels p/b KTM
z.t
128
Logan Lakota Phippen
Team Novo Nordisk
z.t
129
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
130
Emre Yavuz
Spor Toto Cycling Team
z.t
131
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Euskaltel - Euskadi
z.t
132
Shane Archbold
Deceuninck - Quick Step
z.t
133
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
134
Sean De Bie
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
135
Jokin Aranburu Arruti
Euskaltel - Euskadi
z.t
136
Davide Cimolai
Israel Start-Up Nation
z.t
137
Iljo Keisse
Deceuninck - Quick Step
z.t
138
Tim Neffgen
Team SKS Sauerland NRW
z.t
139
Mustafa Sayar
Salcano Sakarya Bb
z.t
140
Alexandar Richardson
Alpecin - Fenix
z.t
141
Marcel Meisen
Alpecin - Fenix
z.t
142
Iker Ballarin Manso
Euskaltel - Euskadi
z.t
143
Muhamad Zawawi Azman
Team Sapura Cycling
z.t
144
Akmal Hakim Zakaria
Team Sapura Cycling
z.t
145
Alex Dowsett
Israel Start-Up Nation
z.t
146
Kyle Murphy
Rally Cycling
z.t
147
Ulises Alfredo Castillo Soto
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
148
Guy Sagiv
Israel Start-Up Nation
z.t
149
Halil Ibrahim Dogan
Spor Toto Cycling Team
z.t
150
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
151
Sebastian Berwick
Israel Start-Up Nation
z.t
152
Carmelo Urbano Fontiveros
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
153
Emerson Oronte
Rally Cycling
z.t
154
Samuele Rivi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
155
Quentin Venner
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
156
Jonathan Clarke
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
157
Feritcan Samli
Spor Toto Cycling Team
z.t
158
Matvey Mamykin
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
159
Joel Suter
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
160
Juan Antonio Lopez-Cozar
Burgos - BH
z.t
161
Josu Etxeberria Azpilikueta
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
162
Matthias Brandle
Israel Start-Up Nation
z.t
163
Nickolas Zukowsky
Rally Cycling
op 24"
164
Frederik Rodenberg Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
165
Umberto Poli
Team Novo Nordisk
op 54"
166
Sacha Modolo
Alpecin - Fenix
z.t
167
Stijn Steels
Deceuninck - Quick Step
op 1'25"
168
Tom Paquot
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
169
Rasmus Tiller
Uno-X Pro Cycling Team
op 2'17"
Clement Berthet
Delko
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst