En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Presidential Cycling Tour of Turkey
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
12/04
Konya
Konya
144.9 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Mark Cavendish
Deceuninck - Quick Step
3u17'26"
2
Jasper Philipsen
Alpecin - Fenix
z.t
3
André Greipel
Israel Start-Up Nation
z.t
4
Arvid de Kleijn
Rally Cycling
z.t
5
Stanislaw Aniolkowski
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
6
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
z.t
7
Giovanni Lonardi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
8
Luca Mozzato
B&B Hotels p/b KTM
z.t
9
Rick Zabel
Israel Start-Up Nation
z.t
10
Søren Wærenskjold
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
11
Pierre Barbier
Delko
z.t
12
Lionel Taminiaux
Alpecin - Fenix
z.t
13
Martins Pluto
A Bloc CT
z.t
14
Bodi Del Grosso
A Bloc CT
z.t
15
Eduard-Michael Grosu
Delko
z.t
16
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
z.t
17
Damiano Cima
Gazprom - Rusvelo
z.t
18
Umberto Marengo
Bardiani CSF Faizane'
z.t
19
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
z.t
20
Jay Vine
Alpecin - Fenix
z.t
21
Josip Rumac
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
22
Lars Kulbe
Team SKS Sauerland NRW
z.t
23
Hijiri Oda
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
24
Noah Granigan
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
25
Mamyr Stash
Spor Toto Cycling Team
z.t
26
Manuel Belletti
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
27
Wesley Vercamst
Bingoal WB Development Team
z.t
28
Quentin Pacher
B&B Hotels p/b KTM
z.t
29
Per Christian Münstermann
Team SKS Sauerland NRW
z.t
30
Marcel Meisen
Alpecin - Fenix
z.t
31
Jonas Castrique
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
32
Ziga Jerman
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
33
Frederik Rodenberg Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
34
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
z.t
35
Georgios Bouglas
Salcano Sakarya Bb
z.t
36
Willem Jakobus Smit
Burgos - BH
z.t
37
Hector Saez Benito
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
38
Ivar Slik
A Bloc CT
z.t
39
Calvin Dik
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
40
Umberto Poli
Team Novo Nordisk
z.t
41
Javier Romo Oliver
Astana - Premier Tech
z.t
42
Sebastian Schönberger
B&B Hotels p/b KTM
z.t
43
Luca Wackermann
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
44
Tom Paquot
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
45
Kevin Kuhn
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
46
Julen Irizar Laskurain
Euskaltel - Euskadi
z.t
47
Eduardo Sepulveda
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
48
Alexander Krieger
Alpecin - Fenix
z.t
49
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
50
Ahmet Orken
Team Sapura Cycling
z.t
51
Maxime Chevalier
B&B Hotels p/b KTM
z.t
52
Fabio Christen
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
53
Yevgeniy Gidich
Astana - Premier Tech
z.t
54
Gleb Brussenskiy
Astana - Premier Tech
z.t
55
Stijn Daemen
A Bloc CT
z.t
56
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
57
Branislau Samoilau
Minsk Cycling Club
z.t
58
Gavin Mannion
Rally Cycling
z.t
59
Serghei Tvetcov
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
60
Jonathan Bogli
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
61
Erik Nordsaeter Resell
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
62
Peter Kusztor
Team Novo Nordisk
z.t
63
Oliver Behringer
Team Novo Nordisk
z.t
64
Nikita Stalnov
Astana - Premier Tech
z.t
65
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Astana - Premier Tech
z.t
66
Alex Dowsett
Israel Start-Up Nation
z.t
67
Peio Goikoetxea Goiogana
Euskaltel - Euskadi
z.t
68
Alex Hoehn
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
69
Jokin Aranburu Arruti
Euskaltel - Euskadi
z.t
70
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
71
Nicola Venchiarutti
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
72
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
73
Shane Archbold
Deceuninck - Quick Step
z.t
74
Aritz Bagües
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
75
Ivan Charniauski
Minsk Cycling Club
z.t
76
Gabriel Reguero Corral
Spor Toto Cycling Team
z.t
77
Szymon Tracz
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
78
Ulises Alfredo Castillo Soto
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
79
Rodrigo Contreras Pinzon
Astana - Premier Tech
z.t
80
Muhammad Nur Aiman Rosli
Team Sapura Cycling
z.t
81
Nickolas Zukowsky
Rally Cycling
z.t
82
Burak Abay
Salcano Sakarya Bb
z.t
83
Cristian Raileanu
Team Sapura Cycling
z.t
84
Mykhaylo Kononenko
Salcano Sakarya Bb
z.t
85
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
86
Anton Kuzmin
Gazprom - Rusvelo
z.t
87
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskaltel - Euskadi
z.t
88
Vitaliy Buts
Salcano Sakarya Bb
z.t
89
Iker Ballarin Manso
Euskaltel - Euskadi
z.t
90
Jose Manuel Diaz Gallego
Delko
z.t
91
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
92
Stijn Appel
A Bloc CT
z.t
93
Anthon Charmig
Uno-X Dare Development Team
z.t
94
Anders Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
z.t
95
Mirco Maestri
Bardiani CSF Faizane'
z.t
96
Artyom Zakharov
Astana - Premier Tech
z.t
97
Mustafa Sayar
Salcano Sakarya Bb
z.t
98
Delio Fernández Cruz
Delko
z.t
99
Pier-André Coté
Rally Cycling
z.t
100
Nils Sinschek
A Bloc CT
z.t
101
Martí Vigo Del Arco
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
102
Johannes Adamietz
Team SKS Sauerland NRW
z.t
103
Kevin Reza
B&B Hotels p/b KTM
z.t
104
Cyril Gautier
B&B Hotels p/b KTM
z.t
105
Anatolii Budiak
Spor Toto Cycling Team
z.t
106
Mathias Le Turnier
Delko
z.t
107
Meindert Weulink
A Bloc CT
z.t
108
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
109
Mattia Frapporti
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
110
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
z.t
111
Oguzhan Tiryaki
Spor Toto Cycling Team
z.t
112
Aliaksei Shnyrko
Minsk Cycling Club
z.t
113
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Euskaltel - Euskadi
z.t
114
Samuele Zoccarato
Bardiani CSF Faizane'
z.t
115
Guy Sagiv
Israel Start-Up Nation
z.t
116
Mehmet Sampiyonbisiklet (Gabriel Muller)
Burgos - BH
z.t
117
Akmal Hakim Zakaria
Team Sapura Cycling
z.t
118
Alvaro Jose Hodeg
Deceuninck - Quick Step
z.t
119
Nikolay Cherkasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
120
Giovanni Visconti
Bardiani CSF Faizane'
z.t
121
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
122
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
123
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
124
Francesco Gavazzi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
125
Onur Balkan
Salcano Sakarya Bb
z.t
126
Kristoffer Halvorsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
127
Kyle Murphy
Rally Cycling
z.t
128
Jonathan Clarke
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
129
Sean De Bie
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
130
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
z.t
131
Jon Knolle
Team SKS Sauerland NRW
z.t
132
Iljo Keisse
Deceuninck - Quick Step
z.t
133
Jesse James Ewart
Team Sapura Cycling
z.t
134
Danilo Celano
Team Sapura Cycling
z.t
135
Michel Giesselmann
Team SKS Sauerland NRW
z.t
136
Kent Ross
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
137
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
138
Kevin Rivera
Bardiani CSF Faizane'
z.t
139
Isaac Canton Serrano
Burgos - BH
z.t
140
Pierre Rolland
B&B Hotels p/b KTM
z.t
141
Halil Ibrahim Dogan
Spor Toto Cycling Team
z.t
142
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
143
Tim Neffgen
Team SKS Sauerland NRW
z.t
144
Logan Lakota Phippen
Team Novo Nordisk
z.t
145
Elchin Asadov
Salcano Sakarya Bb
z.t
146
Juan Antonio Lopez-Cozar
Burgos - BH
z.t
147
Matthias Brandle
Israel Start-Up Nation
z.t
148
Sebastian Berwick
Israel Start-Up Nation
z.t
149
Muhamad Zawawi Azman
Team Sapura Cycling
z.t
150
Alexandar Richardson
Alpecin - Fenix
z.t
151
Mauro Finetto
Delko
z.t
152
Cormac McGeough
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
153
Stijn Steels
Deceuninck - Quick Step
z.t
154
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
155
Clement Berthet
Delko
z.t
156
Emerson Oronte
Rally Cycling
z.t
157
Emre Yavuz
Spor Toto Cycling Team
z.t
158
Quentin Venner
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
159
Matvey Mamykin
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
160
Vincenzo Albanese
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
161
Joel Suter
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
162
Josu Etxeberria Azpilikueta
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
163
Feritcan Samli
Spor Toto Cycling Team
z.t
164
Samuele Rivi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
165
Davide Cimolai
Israel Start-Up Nation
op 35"
166
Sacha Modolo
Alpecin - Fenix
op 46"
167
Fabio Jakobsen
Deceuninck - Quick Step
op 1'46"
168
Rasmus Tiller
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
169
Matteo Malucelli
Androni Giocatolli - Sidermec
op 0"
170
Carmelo Urbano Fontiveros
Caja Rural - Seguros RGA
op 8'27"
Rob Britton
Rally Cycling
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst