En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Presidential Cycling Tour of Turkey
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
11/04
Kapadokya
Kapadokya
72.4 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Arvid de Kleijn
Rally Cycling
1u35'38"
2
Kristoffer Halvorsen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
3
Pierre Barbier
Delko
z.t
4
Mark Cavendish
Deceuninck - Quick Step
z.t
5
Jasper Philipsen
Alpecin - Fenix
z.t
6
André Greipel
Israel Start-Up Nation
z.t
7
Giovanni Lonardi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
8
Manuel Belletti
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
9
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
z.t
10
Eduard-Michael Grosu
Delko
z.t
11
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
z.t
12
Martins Pluto
A Bloc CT
z.t
13
Lars Kulbe
Team SKS Sauerland NRW
z.t
14
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
z.t
15
Søren Wærenskjold
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
16
Stanislaw Aniolkowski
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
17
Gleb Brussenskiy
Astana - Premier Tech
z.t
18
Alvaro Jose Hodeg
Deceuninck - Quick Step
z.t
19
Mattia Frapporti
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
20
Mamyr Stash
Spor Toto Cycling Team
z.t
21
Matteo Malucelli
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
22
Noah Granigan
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
23
Georgios Bouglas
Salcano Sakarya Bb
z.t
24
Yevgeniy Gidich
Astana - Premier Tech
z.t
25
Meindert Weulink
A Bloc CT
z.t
26
Bodi Del Grosso
A Bloc CT
z.t
27
Ulises Alfredo Castillo Soto
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
28
Ahmet Orken
Team Sapura Cycling
z.t
29
Wesley Vercamst
Bingoal WB Development Team
z.t
30
Alex Hoehn
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
31
Josip Rumac
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
32
Nickolas Zukowsky
Rally Cycling
z.t
33
Siarhei Shauchenka
Minsk Cycling Club
z.t
34
Willem Jakobus Smit
Burgos - BH
z.t
35
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
36
Artyom Zakharov
Astana - Premier Tech
z.t
37
Peter Kusztor
Team Novo Nordisk
z.t
38
Merhawi Kudus Ghebremedhin
Astana - Premier Tech
z.t
39
Jonas Castrique
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
40
Hijiri Oda
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
41
Nikita Stalnov
Astana - Premier Tech
z.t
42
Jose Manuel Diaz Gallego
Delko
z.t
43
Per Christian Münstermann
Team SKS Sauerland NRW
z.t
44
Shane Archbold
Deceuninck - Quick Step
z.t
45
Calvin Dik
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
46
Luca Wackermann
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
47
Peio Goikoetxea Goiogana
Euskaltel - Euskadi
z.t
48
Clement Berthet
Delko
z.t
49
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
50
Lionel Taminiaux
Alpecin - Fenix
z.t
51
Sebastian Schönberger
B&B Hotels p/b KTM
z.t
52
Mykhaylo Kononenko
Salcano Sakarya Bb
z.t
53
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
54
Quentin Pacher
B&B Hotels p/b KTM
z.t
55
Marcel Meisen
Alpecin - Fenix
z.t
56
Aliaksei Shnyrko
Minsk Cycling Club
z.t
57
Cyril Gautier
B&B Hotels p/b KTM
z.t
58
Sacha Modolo
Alpecin - Fenix
z.t
59
Javier Romo Oliver
Astana - Premier Tech
z.t
60
Eduardo Sepulveda
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
61
Vitaliy Buts
Salcano Sakarya Bb
z.t
62
Damiano Cima
Gazprom - Rusvelo
z.t
63
Onur Balkan
Salcano Sakarya Bb
z.t
64
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
65
Stijn Appel
A Bloc CT
z.t
66
Delio Fernández Cruz
Delko
z.t
67
Kent Ross
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
68
Umberto Marengo
Bardiani CSF Faizane'
z.t
69
Serghei Tvetcov
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
70
Elchin Asadov
Salcano Sakarya Bb
z.t
71
Oliver Behringer
Team Novo Nordisk
z.t
72
Ivan Charniauski
Minsk Cycling Club
z.t
73
Sean De Bie
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
74
Cristian Raileanu
Team Sapura Cycling
z.t
75
Hector Saez Benito
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
76
Anders Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
z.t
77
Julen Irizar Laskurain
Euskaltel - Euskadi
z.t
78
Aritz Bagües
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
79
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
z.t
80
Alex Dowsett
Israel Start-Up Nation
z.t
81
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
82
Rodrigo Contreras Pinzon
Astana - Premier Tech
z.t
83
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
84
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
85
Mustafa Sayar
Salcano Sakarya Bb
z.t
86
Burak Abay
Salcano Sakarya Bb
z.t
87
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
88
Johannes Adamietz
Team SKS Sauerland NRW
z.t
89
Tom Paquot
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
90
Anthon Charmig
Uno-X Dare Development Team
z.t
91
Stijn Daemen
A Bloc CT
z.t
92
Nikolay Cherkasov
Gazprom - Rusvelo
z.t
93
Ivar Slik
A Bloc CT
z.t
94
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskaltel - Euskadi
z.t
95
Jokin Aranburu Arruti
Euskaltel - Euskadi
z.t
96
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Euskaltel - Euskadi
z.t
97
Erik Nordsaeter Resell
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
98
Iljo Keisse
Deceuninck - Quick Step
z.t
99
Jon Knolle
Team SKS Sauerland NRW
z.t
100
Francesco Gavazzi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
101
Fabio Christen
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
102
Anton Kuzmin
Gazprom - Rusvelo
z.t
103
Maxime Chevalier
B&B Hotels p/b KTM
z.t
104
Muhammad Nur Aiman Rosli
Team Sapura Cycling
z.t
105
Martí Vigo Del Arco
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
106
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
107
Szymon Tracz
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
108
Iker Ballarin Manso
Euskaltel - Euskadi
z.t
109
Mirco Maestri
Bardiani CSF Faizane'
z.t
110
Samuele Zoccarato
Bardiani CSF Faizane'
z.t
111
Danilo Celano
Team Sapura Cycling
z.t
112
Jesse James Ewart
Team Sapura Cycling
z.t
113
Jay Vine
Alpecin - Fenix
z.t
114
Anatolii Budiak
Spor Toto Cycling Team
z.t
115
Gavin Mannion
Rally Cycling
z.t
116
Mathias Le Turnier
Delko
z.t
117
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
z.t
118
Samuele Rivi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
119
Logan Lakota Phippen
Team Novo Nordisk
z.t
120
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
z.t
121
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
122
Nils Sinschek
A Bloc CT
z.t
123
Oguzhan Tiryaki
Spor Toto Cycling Team
z.t
124
Isaac Canton Serrano
Burgos - BH
z.t
125
Emerson Oronte
Rally Cycling
z.t
126
Jonathan Clarke
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
127
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
128
Ziga Jerman
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
129
Vincenzo Albanese
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
130
Giovanni Visconti
Bardiani CSF Faizane'
z.t
131
Tim Neffgen
Team SKS Sauerland NRW
z.t
132
Emre Yavuz
Spor Toto Cycling Team
z.t
133
Rob Britton
Rally Cycling
z.t
134
Alexandar Richardson
Alpecin - Fenix
z.t
135
Jonathan Bogli
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
136
Alexander Krieger
Alpecin - Fenix
z.t
137
Branislau Samoilau
Minsk Cycling Club
z.t
138
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
139
Mehmet Sampiyonbisiklet (Gabriel Muller)
Burgos - BH
z.t
140
Kevin Rivera
Bardiani CSF Faizane'
z.t
141
Muhamad Zawawi Azman
Team Sapura Cycling
z.t
142
Pierre Rolland
B&B Hotels p/b KTM
z.t
143
Josu Etxeberria Azpilikueta
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
144
Kyle Murphy
Rally Cycling
z.t
145
Juan Antonio Lopez-Cozar
Burgos - BH
z.t
146
Akmal Hakim Zakaria
Team Sapura Cycling
z.t
147
Fabio Jakobsen
Deceuninck - Quick Step
z.t
148
Kevin Reza
B&B Hotels p/b KTM
z.t
149
Sebastian Berwick
Israel Start-Up Nation
z.t
150
Halil Ibrahim Dogan
Spor Toto Cycling Team
z.t
151
Quentin Venner
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
152
Cormac McGeough
Wildlife Generation Pro Cycling
z.t
153
Stijn Steels
Deceuninck - Quick Step
z.t
154
Mauro Finetto
Delko
z.t
155
Joel Suter
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
156
Carmelo Urbano Fontiveros
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
157
Matvey Mamykin
Nippo-Provence-Pts Conti
z.t
158
Michel Giesselmann
Team SKS Sauerland NRW
z.t
159
Guy Sagiv
Israel Start-Up Nation
z.t
160
Umberto Poli
Team Novo Nordisk
op 33"
161
Frederik Rodenberg Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
op 36"
162
Davide Cimolai
Israel Start-Up Nation
z.t
163
Feritcan Samli
Spor Toto Cycling Team
op 54"
164
Matthias Brandle
Israel Start-Up Nation
op 59"
165
Rasmus Tiller
Uno-X Pro Cycling Team
op 1'09"
166
Kevin Kuhn
Nippo-Provence-Pts Conti
op 0"
167
Pier-André Coté
Rally Cycling
z.t
168
Rick Zabel
Israel Start-Up Nation
z.t
169
Luca Mozzato
B&B Hotels p/b KTM
z.t
170
Gabriel Reguero Corral
Spor Toto Cycling Team
z.t
171
Nicola Venchiarutti
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
Simon Pellaud
Androni Giocatolli - Sidermec
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst