En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Ronde van Vlaanderen U23
Uitslag
1
James Whelan
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
4u07'57"
2
Max Kanter
Development Team Sunweb
op 6"
3
Robert Stannard
Mitchelton Bikeexchange
z.t
4
Kamil Malecki
CCC Sprandi Polkowice
z.t
5
Andreas Stokbro Nielsen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
6
Marc Hirschi
Development Team Sunweb
z.t
7
Sean Bennett
Hagens Berman Axeon
z.t
8
Damien Touzé
St Michel - Auber 93
z.t
9
Filippo Rocchetti
z.t
10
Cyrus Monk
Drapac Ef P/B Cannondale Holistic Development Team
z.t
11
Matthew Teggart
Team Wiggins
z.t
12
Cedric Beullens
z.t
13
Lucas Eriksson
Serneke Allebike MTB Team
z.t
14
Rasmus Tiller
Joker Icopal
z.t
15
Tadej Pogacar
Ljubljana Gusto Xaurum
z.t
16
Erik Nordsaeter Resell
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
17
Reto Müller
z.t
18
Georg Zimmermann
Tirol Cycling Team
z.t
19
Pierre Goebeert
AGO - Aqua Service
z.t
20
Stan Dewulf
Lotto - Soudal U23
z.t
21
Vadim Pronskiy
Astana City
z.t
22
Brent Van Moer
Lotto - Soudal U23
z.t
23
Filip Maciejuk
Leopard Pro Cycling
z.t
24
Patrick Müller
Vital Concept Cycling Club
z.t
25
Torjus Sleen
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
26
Paolo Baccio
z.t
27
Niklas Markl
Development Team Sunweb
op 11"
28
James Fouche
Team Wiggins
op 1'04"
29
Jaka Primozic
z.t
30
Jacob Eriksson
Destil - Parkhotel Valkenburg
op 1'07"
31
Mikkel Froelich Honoré
Team Virtu Cycling
op 1'20"
32
Patrick Gamper
Polartec Kometa
op 2'05"
33
Tom Wirtgen
AGO - Aqua Service
op 2'08"
34
Charlie Arimont
AGO - Aqua Service
op 2'30"
35
Nils Eekhoff
Development Team Sunweb
z.t
36
Ward Vanhoof
Lotto - Soudal U23
z.t
37
Simon Guglielmi
z.t
38
Isaac Canton Serrano
Polartec Kometa
z.t
39
Syver Westgaard Waersted
UNO - X Norwegian Development Team
z.t
40
Johannes Schinnagel
Tirol Cycling Team
z.t
41
Jasper Philipsen
Hagens Berman Axeon
op 2'33"
42
Jonas Rutsch
Team Lotto - Kern Haus
op 4'14"
43
Gino Mäder
z.t
44
Christian Scaroni
op 4'47"
45
Ziga Jerman
Ljubljana Gusto Xaurum
op 5'30"
46
Andreas Kron
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
op 5'56"
47
Karl-Arnold Vendelin
z.t
48
Jacob Hennessy
Mitchelton Bikeexchange
z.t
49
Zeke Mostov
Hagens Berman Axeon
z.t
50
Rasmus Bøgh Wallin
Team Coloquick
z.t
51
Thimo Willems
z.t
52
Michel Ries
Polartec Kometa
op 6'09"
53
Ziga Horvat
Adria Mobil
op 6'13"
54
Szymon Wojciech Sajnok
CCC Sprandi Polkowice
z.t
55
Siim Kiskonen
z.t
56
Rémi Cara
z.t
57
Vladimir Tsoy
Astana City
z.t
58
Jonas Hvideberg
z.t
59
Marco Friedrich
Tirol Cycling Team
z.t
60
Markus Kopfauf
Wsa Pushbikers
z.t
61
Daire Feeley
z.t
62
Jan Petelin
Team Differdange - Losch
z.t
63
Matteo Jorgenson
Jelly Belly P/B Maxxis
z.t
64
Robin Froidevaux
Akros - Renfer Sa
z.t
65
Anthony Debuy
AGO - Aqua Service
z.t
66
Ian Garrison
Hagens Berman Axeon
z.t
67
Sébastien Grignard
Lotto - Soudal U23
z.t
68
Conn McDunphy
Holdsworth Pro Racing
z.t
69
Vincent Andersson
z.t
70
Dmitrii Markov
op 6'18"
71
Ayumu Watanabe
z.t
72
Lukas Ruegg
Team Vorarlberg - Santic
z.t
73
Sven Reutter
Heizomat Rad-Net.de
z.t
74
Matt Walls
z.t
75
Daan Hoole
SEG Racing Academy
z.t
76
Jon Bozic
Adria Mobil
z.t
77
Aurelien Paret-Peintre
z.t
78
Gerben Thijssen
Lotto - Soudal U23
z.t
79
Matteo Moschetti
Polartec Kometa
z.t
80
Samuel Jenner
Mitchelton Bikeexchange
op 6'23"
81
Marten Kooistra
SEG Racing Academy
z.t
82
Julius van den Berg
SEG Racing Academy
z.t
Edoardo Affini
SEG Racing Academy
DNF
Andreas Andersson
T.Palm Pole Continental Wallon
DNF
Xabier Mikel Azparren Iruzun
DNF
Pierre Barbier
Roubaix Metropole Europeenne de Lille
DNF
Alexys Brunel
DNF
Mathieu Burgaudeau
DNF
Evan Burtnik
DNF
Thomas Carter
DNF
Gabriel Cullaigh
Team Wiggins
DNF
Cole Davis
Hagens Berman Axeon
DNF
Gabriel Drapeau Zgoralski
DNF
Jakob Egholm
Team Virtu Cycling
DNF
Chris Ernst
DNF
Valerii Fatkullin
DNF
Felix Gall
Development Team Sunweb
DNF
Francisco Galvan Fernandez
DNF
Florian Gamper
Tirol Cycling Team
DNF
Michele Gazzoli
Polartec Kometa
DNF
Kevin Geniets
DNF
Jake Gray
DNF
Tristan Guillemette
DNF
Michael Hernandez
Aevolo
DNF
Masahiro Ishigami
DNF
Eugene Kakizaki
DNF
Thierry Kirouac-Marcassa
DNF
Stanislav Konyaev
DNF
Stepan Kuriyanov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Keigo Kusaba
DNF
Anton Kuzmin
Astana City
DNF
Karl Patrick Lauk
DNF
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
DNF
Nikita Martynov
DNF
Daniil Marukhin
Astana City
DNF
Shoi Matsuda
DNF
Jordi Meeus
SEG Racing Academy
DNF
Jarno Mobach
Development Team Sunweb
DNF
Samuel Mobberley
DNF
Yuriy Natarov
Astana City
DNF
Marco-Tapio Niemi
DNF
Mathias Norsgaard Jørgensen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
DNF
Manuel Penalver Aniorte
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
DNF
Peeter Pung
DNF
Nick Reddish
Oliver's Real Food Racing
DNF
Laurenz Rex
DNF
Petr Rikunov
DNF
Felix Ritzinger
DNF
Hans Kristian Rudland
UNO - X Norwegian Development Team
DNF
Erik Sandersson
DNF
Joosep Sankmann
DNF
Diego Pablo Sevilla Lopez
Polartec Kometa
DNF
Jake Stewart
DNF
Lionel Taminiaux
AGO - Aqua Service
DNF
Julius Taskinen
DNF
Dermot Trulock
Holdsworth Pro Racing
DNF
Daniel Tulett
DNF
Jesse Uusiperhe
DNF
Norman Vahtra
DNF
Roope Vainio
DNF
Tom Van Vuchelen
AGO - Aqua Service
DNF
Sasha Weemaes
DNF
John Willcox
DNF
Luc Wirtgen
Leopard Pro Cycling
DNF
Alfred Wright
DNF
Masaki Yamamoto
Kinan Cycling Team
DNF
Ivan Zaitsev
Astana City
DNF
Maikel Zijlaard
Hagens Berman Axeon
DNF
Alfdan De Decker
Lotto - Soudal U23
DNF
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst