En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Le Tour de Bretagne Cycliste
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
25/04
Plouescat
Saint-Pol-de-Léon
155.5 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Luke Lamperti
Trinity Racing
3u21'40"
2
Andreas Stokbro Nielsen
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
3
Riley Pickrell
Israel Premier Tech Academy
z.t
4
Sebastian Kolze Changizi
Tudor Pro Cycling Team
z.t
5
Noah Hobbs
Groupama - FDJ CT
z.t
6
Nolann Mahoudo
Cic U Nantes Atlantique
z.t
7
Roel Van Sintmaartensdijk
Circus-Re Uz-Technord
z.t
8
Rudy Barbier
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
9
Max Walker
Trinity Racing
z.t
10
Ramses Debruyne
Lotto Dstny Development Team
z.t
11
Pierre Barbier
Cic U Nantes Atlantique
z.t
12
Florian Dauphin
z.t
13
Jelle Vermoote
Cycling Cafe' Racing Team
z.t
14
Søjberg Rasmus Pedersen
Cic U Nantes Atlantique
z.t
15
Kasper Andersen
Hagens Berman Axeon
z.t
16
Jesse Kramer
Jumbo-Visma Development Team
z.t
17
Sergio Meris
Team Colpack Ballan
z.t
18
Nicky van der Lijke
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
19
Sebastian Kirkedam Larsen
Uno-X Dare Development Team
z.t
20
Vlad Van Mechelen
Development Team DSM - Firmenich
z.t
21
Henri Uhlig
Alpecin-Deceuninck Development Team
z.t
22
Colby Simmons
Jumbo-Visma Development Team
z.t
23
Marc Oliver Pritzen
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
24
Axel Källberg
Development Team DSM - Firmenich
z.t
25
Oded Kogut
Israel Premier Tech Academy
z.t
26
Dylan Vandenstorme
Circus-Re Uz-Technord
z.t
27
Simon Pellaud
Tudor Pro Cycling Team
z.t
28
Owen Geleijn
Jumbo-Visma Development Team
z.t
29
Paul Magnier
Trinity Racing
z.t
30
Lars Craps
Soudal - Quick Step Devo Team
op 7"
31
Andrea Debiasi
Cycling Team Friuli Asd
z.t
32
Antonin Souchon
z.t
33
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
z.t
34
Trym Brennsæter
Groupama - FDJ CT
z.t
35
Théo Delacroix
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
36
Joris Delbove
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
37
Davide Dapporto
Team Technipes #Inemiliaromagna
z.t
38
Fernando Diego Pescador Castro
GW Shimano-Sidermec
z.t
39
Miguel Heidemann
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
40
Pierre Thierry
z.t
41
Aloïs Charrin
Tudor Pro Cycling Team
z.t
42
Jelle Harteel
Lotto Dstny Development Team
z.t
43
Andres Libardo Mancipe Puin
GW Shimano-Sidermec
z.t
44
Robin Plamondon
Cic U Nantes Atlantique
z.t
45
Loe Van Belle
Jumbo-Visma Development Team
z.t
46
Brady Gilmore
ARA | Skip Capital
z.t
47
Lars Boven
Jumbo-Visma Development Team
z.t
48
Darren Rafferty
Hagens Berman Axeon
z.t
49
Robert Donaldson
Trinity Racing
z.t
50
Axel Huens
Circus-Re Uz-Technord
z.t
51
Morne Van Niekerk
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
52
Leo Saillenfest
z.t
53
Marcus Sander Hansen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
54
Obie Vidts
Circus-Re Uz-Technord
z.t
55
Jacob Eriksson
Tudor Pro Cycling Team
z.t
56
Filippo Tagliani
z.t
57
Mads Østergaard Kristensen
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
58
Thomas Devaux
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
59
Maximilien Provost
z.t
60
Warre Vangheluwe
Soudal - Quick Step Devo Team
z.t
61
Killian Verschuren
z.t
62
Carl-Frederik Bévort
Uno-X Dare Development Team
z.t
63
Jakob Geßner
Team Lotto - Kern Haus
z.t
64
Roi Weinberg
Israel Premier Tech Academy
z.t
65
Baptiste Gillet
z.t
66
Simon Dehairs
Alpecin-Deceuninck Development Team
z.t
67
Noa Isidore
Cic U Nantes Atlantique
z.t
68
Brieuc Rolland
Groupama - FDJ CT
z.t
69
Alastair Mackellar
Israel Premier Tech Academy
z.t
70
Hamish McKenzie
ARA | Skip Capital
z.t
71
Leon Eduard Brescher
Team Lotto - Kern Haus
z.t
72
Enzo Boulet
Cic U Nantes Atlantique
z.t
73
Jordi Warlop
Soudal - Quick Step Devo Team
z.t
74
Cooper Johnson
Hagens Berman Axeon
z.t
75
Rodrigues Gonçalo Tavares
Hagens Berman Axeon
z.t
76
Guerand Le Pennec
z.t
77
Petr Kelemen
Tudor Pro Cycling Team
z.t
78
Swann Gloux
z.t
79
Enzo Leijnse
Development Team DSM - Firmenich
z.t
80
Nils Brun
Tudor Pro Cycling Team
z.t
81
Rotem Tene
Israel Premier Tech Academy
z.t
82
Ilan Larmet
z.t
83
Simon Dalby
Uno-X Dare Development Team
z.t
84
Milan Paulus
Lotto Dstny Development Team
z.t
85
Lorenz Van De Wynkele
Lotto Dstny Development Team
z.t
86
Lorenzo Galimberti
Biesse - Carrera
z.t
87
Darren van Bekkum
Jumbo-Visma Development Team
z.t
88
Théo Laurans
z.t
89
Jasper Dejaegher
Circus-Re Uz-Technord
z.t
90
Gust Lootens
Soudal - Quick Step Devo Team
z.t
91
Eddy Le Huitouze
Groupama - FDJ CT
z.t
92
David Joshua Golliker
Groupama - FDJ CT
z.t
93
Jhonatan Restrepo
GW Shimano-Sidermec
z.t
94
Leo Boileau
z.t
95
Siebe Deweirdt
Soudal - Quick Step Devo Team
z.t
96
Patrick Eddy
Development Team DSM - Firmenich
z.t
97
Jakub Toupalík
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
98
Emil Mielke Vinjebo
Leopard Togt Pro Cycling
z.t
99
Sakarias Koller Loland
Uno-X Dare Development Team
z.t
100
Jan Kino
Soudal - Quick Step Devo Team
z.t
101
Erik Nygaard Madsen
Uno-X Dare Development Team
z.t
102
Declan Trezise
ARA | Skip Capital
z.t
103
Gianluca Pollefliet
Lotto Dstny Development Team
op 21"
104
Andrea Guerra
Zalf Euromobil Fior
op 41"
105
Siebe Roesems
Alpecin-Deceuninck Development Team
z.t
106
Toby Perry
Ef Education - Nippo Development Team
op 45"
107
Adrien Lagree
z.t
108
Jocelyn Baguelin
z.t
109
Theo Cotard
z.t
110
Baptiste Veistroffer
z.t
111
Lucas Guille
z.t
112
Tommaso Dati
z.t
113
Florian Rapiteau
St Michel - Mavic - Auber93
z.t
114
Lewis Bower
Groupama - FDJ CT
op 0"
115
Tanguy Dervily
op 1'27"
116
Damien Poisson
op 7"
117
Christian Maximilian Koch
Team Lotto - Kern Haus
op 1'51"
118
Robin Juel Skivild
Leopard Togt Pro Cycling
op 7"
119
Joost Brinkman
Development Team DSM - Firmenich
op 2'07"
120
Anthony Ralle
op 2'16"
121
Damien Bodard
z.t
122
Yusuke Kadota
Ef Education - Nippo Development Team
op 2'23"
123
Axel Prod'Homme
op 2'35"
124
Kevin McCambridge
Trinity Racing
z.t
125
Lahav Davidzon
Israel Premier Tech Academy
z.t
126
Lennert Belmans
Crelan - Corendon
z.t
127
Felix Stehli
Ef Education - Nippo Development Team
op 3'05"
128
Lomig Le Clec'h
op 7"
129
Yuhi Todome
Ef Education - Nippo Development Team
op 4'34"
130
Thibault D'Hervez
op 5'19"
131
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
z.t
132
Michael Garrison
Hagens Berman Axeon
op 5'24"
133
Pierre-Pascal Keup
Team Lotto - Kern Haus
op 5'44"
134
Clément Poirier
z.t
135
Mauro Brenner
Development Team DSM - Firmenich
op 6'07"
136
Hugo Millet
op 6'35"
137
Jack Drage
Hagens Berman Axeon
z.t
138
Joseph Pidcock
Trinity Racing
z.t
139
Jakub Mareczko
Alpecin - Deceuninck
z.t
140
Marceli Boguslawski
Alpecin-Deceuninck Development Team
z.t
141
Gaelig Glon
z.t
142
William Eaves
ARA | Skip Capital
z.t
143
Didier Norberto Merchan Cardona
GW Shimano-Sidermec
z.t
144
Kane Richards
ARA | Skip Capital
op 6'51"
145
Craig Wiggins
z.t
146
Maximilian Cushway
z.t
147
Paul Cordon
op 8'55"
148
Maxan Tanguy
z.t
149
Christopher Lawless
Lotto Dstny Development Team
op 10'52"
150
Trym Bjørner Westgaard Holther
op 10'59"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst