En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Rhône-Alpes Isère Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
12/05
Saint-Maurice-l'Exil
Charvieu-Chavagneux
172 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Karl Patrick Lauk
Groupama - FDJ CT
4u09'07"
2
Jan Barta
Elkov - Author
z.t
3
Robin Froidevaux
Akros - Thömus
z.t
4
Harry Sweeny
EvoPro Racing
z.t
5
Sjoerd Bax
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
6
Mathias Bregnhoj
BHS - Almeborg-Bornholm
op 3"
7
Christoffer Lisson
BHS - Almeborg-Bornholm
op 32"
8
Claudio Imhof
Akros - Thömus
z.t
9
Frantisek Sisr
Elkov - Author
z.t
10
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
11
Lars Van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
12
Marco Minnaard
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
13
Paul Sauvage
z.t
14
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
z.t
15
Sandy Dujardin
z.t
16
Simon Guglielmi
Groupama - FDJ CT
z.t
17
Aaron Gate
EvoPro Racing
z.t
18
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
19
Valère Thiébaud
Akros - Thömus
z.t
20
Luc Dury
z.t
21
Jens Van Den Dool
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
22
Eddy Fine
z.t
23
Jerome Mainard
z.t
24
Max Stedman
Canyon dhb p/b Bloor Homes
z.t
25
Emil Toudal
BHS - Almeborg-Bornholm
z.t
26
Daniel Pearson
Canyon dhb p/b Bloor Homes
z.t
27
Michal Schlegel
Elkov - Author
z.t
28
Dylan Bouwmans
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
29
Jakub Otruba
Elkov - Author
z.t
30
Kevin Inkelaar
Groupama - FDJ CT
z.t
31
Stef Krul
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
32
Alexandre Jamet
z.t
33
Kiryll Pozdnyakov
Tarteletto - Isorex
z.t
34
Sander Andersen
BHS - Almeborg-Bornholm
z.t
35
Samuele Zoccarato
IAM Excelsior
z.t
36
Thijs de Lange
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
37
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 54"
38
Mads Baadsgaard Rahbek
BHS - Almeborg-Bornholm
op 3'00"
39
Magnus Bak Klaris
BHS - Almeborg-Bornholm
z.t
40
Nicolas Prodhomme
z.t
41
Cyrus Monk
EvoPro Racing
z.t
42
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
op 4'59"
43
Michiel Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
44
Gwen Leclainche
z.t
45
Emile Brenans
op 5'03"
46
Matteo Jorgenson
z.t
47
Albert Muela Galvez
EvoPro Racing
op 6'13"
48
Maxime Roger
z.t
49
Morgan Kneisky
Groupama - FDJ CT
z.t
50
Callum Macleod
Canyon dhb p/b Bloor Homes
z.t
51
Louis Richard
z.t
52
Dimitri Bussard
z.t
53
Mattia Petrucci
Groupama - FDJ CT
z.t
54
Justin Paroz
Akros - Thömus
z.t
55
Tao Quemere
op 8'14"
56
Konrad Geßner
Leopard Pro Cycling
op 8'17"
57
Pit Leyder
Leopard Pro Cycling
z.t
58
Quentin Moine
z.t
59
Antoine Raugel
z.t
60
Pierre Almeida
z.t
61
Anthony Rappo
IAM Excelsior
z.t
62
Floris Gerts
Tarteletto - Isorex
z.t
63
Antoine Debons
IAM Excelsior
z.t
64
Aurélien Doleatto
z.t
65
Alexandre Delettre
z.t
66
Maxime Urruty
z.t
67
Anthony Jullien
op 8'26"
Vincent Arnaud
DNF
Andi Bajc
Team Felbermayr - Simplon Wels
DNF
Giacomo Ballabio
IAM Excelsior
DNF
Jérôme Baugnies
Wanty - Gobert Cycling Team
DNF
Benjamin Brkic
Team Felbermayr - Simplon Wels
DNF
Clément Champoussin
DNF
Tom Devriendt
Wanty - Gobert Cycling Team
DNF
Florian Dumourier
DNF
Gabin Fine
DNF
Sebastien Fournet Fayard
DNF
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Romain Guillot
DNF
Karel Hnik
Elkov - Author
DNF
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Louis Louvet
DNF
Matthias Mangertseder
Team Felbermayr - Simplon Wels
DNF
Lucas Papillon
DNF
Jimmy Raibaud
DNF
Nathan Reina
DNF
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
DNF
Christian Scaroni
Groupama - FDJ CT
DNF
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
DNF
Joel Suter
Akros - Thömus
DNF
Jordi Van Dingenen
Tarteletto - Isorex
DNF
Pieter Vanspeybrouck
Wanty - Gobert Cycling Team
DNF
Maxime Vantomme
Tarteletto - Isorex
DNF
Simon Verger
DNF
Yannis Voisard
Akros - Thömus
DNF
James Wilkinson
DNF
Oliver Wood
Canyon dhb p/b Bloor Homes
DNF
Arnold Reifler
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst