En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Arctic Race of Norway
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
08/08
Gratangen
Harstad
163.5 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Philipp Walsleben
Alpecin - Fenix
3u41'40"
2
Niki Terpstra
TotalEnergies
z.t
3
Alexandre Delettre
Delko
op 17"
4
Odd Christian Eiking
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
5
Erik Nordsaeter Resell
Uno-X Pro Cycling Team
op 19"
6
Warren Barguil
Team Arkéa - Samsic
z.t
7
Axel Zingle
Cofidis
z.t
8
Bryan Coquard
B&B Hotels p/b KTM
z.t
9
Victor Lafay
Cofidis
z.t
10
Petr Vakoc
Alpecin - Fenix
z.t
11
Ben Hermans
Israel Start-Up Nation
z.t
12
Markus Hoelgaard
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
13
Eduard Prades Reverte
Delko
z.t
14
Samuele Battistella
Astana - Premier Tech
z.t
15
Kristian Aasvold
Team Coop
z.t
16
Mathieu Burgaudeau
TotalEnergies
z.t
17
Antonio Angulo Sampedro
Euskaltel - Euskadi
z.t
18
Sven Erik Bystrøm
Norway
z.t
19
Luc Wirtgen
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
20
Clement Venturini
Ag2r Citroën Team
z.t
21
Arjen Livyns
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
22
Edvald Boasson-Hagen
TotalEnergies
z.t
23
Andreas Leknessund
Norway
z.t
24
Arne Marit
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
25
Torstein Traeen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
26
Jacob Eriksson
Team Coop
z.t
27
Stefan De Bod
Astana - Premier Tech
op 28"
28
Pelayo Sanchez Mayo
Burgos - BH
z.t
29
Fabio Felline
Astana - Premier Tech
z.t
30
Dimitri Claeys
Team Qhubeka NextHash
op 33"
31
Benjamin Perry
Astana - Premier Tech
op 35"
32
Aimé Degendt
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 36"
33
Henok Mulubrhan
Team Qhubeka
op 38"
34
Torjus Sleen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
35
Dimitri Peyskens
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
36
Laurent Pichon
Team Arkéa - Samsic
z.t
37
Cedric Beullens
Sport Vlaanderen - Baloise
op 41"
38
Julien Trarieux
Delko
op 43"
39
Oscar Riesebeek
Alpecin - Fenix
op 50"
40
Alexander Kristoff
Norway
op 52"
41
Danny van Poppel
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
42
Lawrence Naesen
Ag2r Citroën Team
op 54"
43
Stan Dewulf
Ag2r Citroën Team
op 56"
44
André Drege
Norway
op 59"
45
Remy Mertz
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
46
Alex Colman
Sport Vlaanderen - Baloise
op 1'12"
47
Tom Van Asbroeck
Israel Start-Up Nation
op 1'22"
48
Yevgeniy Gidich
Astana - Premier Tech
op 1'26"
49
Oliver Naesen
Ag2r Citroën Team
op 1'29"
50
Martin Laas
Bora - HansGrohe
op 1'48"
51
Cyril Gautier
B&B Hotels p/b KTM
op 1'56"
52
Alessandro Fedeli
Delko
op 2'24"
53
Tore Andre Aase Vabø
Team Coop
op 2'35"
54
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
op 3'10"
55
Ward Vanhoof
Sport Vlaanderen - Baloise
op 3'21"
56
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
op 3'37"
57
Fredrik Dversnes
Team Coop
op 4'14"
58
Syver Westgaard Waersted
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
59
Tom Devriendt
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
60
Ådne Holter
Norway
op 4'21"
61
Gleb Brussenskiy
Astana - Premier Tech
op 4'29"
62
Thomas Champion
Cofidis
op 4'39"
63
Baptiste Planckaert
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
64
Clement Russo
Team Arkéa - Samsic
z.t
65
Christophe Noppe
Team Arkéa - Samsic
z.t
66
Søren Wærenskjold
Uno-X Pro Cycling Team
op 4'46"
67
Angel Fuentes Paniego
Burgos - BH
z.t
68
Tord Gudmestad
Team Coop
z.t
69
Lubomir Petrus
Alpecin-Fenix Development Team
z.t
70
Nathan Haas
Cofidis
z.t
71
Luca Coati
Team Qhubeka
z.t
72
Jens Debusschere
B&B Hotels p/b KTM
z.t
73
Cériel Desal
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
74
Rick Zabel
Israel Start-Up Nation
z.t
75
Sebastian Berwick
Israel Start-Up Nation
z.t
76
Bram Welten
Team Arkéa - Samsic
z.t
77
Sander De Pestel
Sport Vlaanderen - Baloise
op 4'54"
78
Alexis Gougeard
Ag2r Citroën Team
op 5'12"
79
Jens Reynders
Sport Vlaanderen - Baloise
op 5'20"
80
Rodrigo Álvarez Rodriguez
Burgos - BH
z.t
81
Ludvik Aspelund Holstad
Norway
z.t
82
Jimmy Janssens
Alpecin - Fenix
z.t
83
Julien Duval
Ag2r Citroën Team
z.t
84
Andreas Schillinger
Bora - HansGrohe
z.t
85
Boy van Poppel
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
86
Felipe Orts Lloret
Burgos - BH
z.t
87
Marcel Meisen
Alpecin - Fenix
op 5'25"
88
Harry Tanfield
Team Qhubeka NextHash
z.t
89
Jean-Pierre Drucker
Cofidis
op 5'26"
90
Sean De Bie
Bingoal Pauwels Sauces WB
op 5'38"
91
Antonio Jesus Soto Guirao
Euskaltel - Euskadi
op 6'19"
92
Dusan Rajovic
Delko
op 7'19"
93
Alan Riou
Team Arkéa - Samsic
op 7'37"
94
Jonathan Hivert
B&B Hotels p/b KTM
op 7'48"
95
Guy Sagiv
Israel Start-Up Nation
op 8'20"
96
Eirik Lunder
Team Coop
z.t
97
Juraj Sagan
Bora - HansGrohe
z.t
98
Bert De Backer
B&B Hotels p/b KTM
op 8'40"
99
Eduard-Michael Grosu
Delko
op 8'55"
100
Xabier Mikel Azparren Iruzun
Euskaltel - Euskadi
z.t
101
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
z.t
102
Jesús Ezquerra Muela
Burgos - BH
op 9'48"
103
Peio Goikoetxea Goiogana
Euskaltel - Euskadi
op 10'52"
Rudy Barbier
Israel Start-Up Nation
DNF
Erik Baska
Bora - HansGrohe
DNF
Dries Van Gestel
TotalEnergies
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst