En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Arctic Race of Norway
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
05/08
Tromsø
Tromsø
143.5 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Markus Hoelgaard
Uno-X Pro Cycling Team
3u11'29"
2
Alexander Kristoff
Norway
op 2"
3
Bryan Coquard
B&B Hotels p/b KTM
z.t
4
Antonio Jesus Soto Guirao
Euskaltel - Euskadi
z.t
5
Kristian Aasvold
Team Coop
z.t
6
Antonio Angulo Sampedro
Euskaltel - Euskadi
z.t
7
Warren Barguil
Team Arkéa - Samsic
z.t
8
Clement Venturini
Ag2r Citroën Team
z.t
9
Aimé Degendt
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
10
Odd Christian Eiking
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
11
Samuele Battistella
Astana - Premier Tech
z.t
12
Axel Zingle
Cofidis
z.t
13
Eduard Prades Reverte
Delko
z.t
14
Dries Van Gestel
TotalEnergies
z.t
15
Victor Lafay
Cofidis
z.t
16
Dimitri Claeys
Team Qhubeka NextHash
z.t
17
Fabio Felline
Astana - Premier Tech
z.t
18
Stan Dewulf
Ag2r Citroën Team
z.t
19
Mathieu Burgaudeau
TotalEnergies
z.t
20
Andreas Leknessund
Norway
z.t
21
Ben Hermans
Israel Start-Up Nation
z.t
22
Luc Wirtgen
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
23
Arjen Livyns
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
24
Oscar Riesebeek
Alpecin - Fenix
z.t
25
Jacob Eriksson
Team Coop
z.t
26
Alessandro Fedeli
Delko
z.t
27
Sven Erik Bystrøm
Norway
z.t
28
Laurent Pichon
Team Arkéa - Samsic
z.t
29
Fredrik Dversnes
Team Coop
op 15"
30
Torjus Sleen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
31
Cedric Beullens
Sport Vlaanderen - Baloise
op 20"
32
Lawrence Naesen
Ag2r Citroën Team
z.t
33
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
z.t
34
Petr Vakoc
Alpecin - Fenix
z.t
35
Arne Marit
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
36
Oliver Naesen
Ag2r Citroën Team
z.t
37
Ward Vanhoof
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
38
Valentin Ferron
TotalEnergies
z.t
39
Marcel Meisen
Alpecin - Fenix
z.t
40
Dimitri Peyskens
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
41
Torstein Traeen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
42
Stefan De Bod
Astana - Premier Tech
z.t
43
Alexandre Delettre
Delko
z.t
44
Cristian Rodriguez Martin
TotalEnergies
z.t
45
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
z.t
46
Pelayo Sanchez Mayo
Burgos - BH
op 28"
47
Karel Vacek
Team Qhubeka NextHash
z.t
48
Sander De Pestel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
49
Benjamin Perry
Astana - Premier Tech
z.t
50
Julien Trarieux
Delko
z.t
51
Edvald Boasson-Hagen
TotalEnergies
z.t
52
Jean-Pierre Drucker
Cofidis
z.t
53
Remy Mertz
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
54
Henok Mulubrhan
Team Qhubeka
z.t
55
Nathan Haas
Cofidis
z.t
56
Jimmy Janssens
Alpecin - Fenix
z.t
57
Erik Nordsaeter Resell
Uno-X Pro Cycling Team
op 35"
58
Jonathan Hivert
B&B Hotels p/b KTM
op 57"
59
Eduard-Michael Grosu
Delko
op 1'09"
60
Yevgeniy Gidich
Astana - Premier Tech
op 1'21"
61
Søren Wærenskjold
Uno-X Pro Cycling Team
op 1'23"
62
Syver Westgaard Waersted
Uno-X Pro Cycling Team
op 1'27"
63
André Drege
Norway
z.t
64
Juraj Sagan
Bora - HansGrohe
z.t
65
Luca Coati
Team Qhubeka
z.t
66
Clement Russo
Team Arkéa - Samsic
z.t
67
Christophe Noppe
Team Arkéa - Samsic
z.t
68
Tord Gudmestad
Team Coop
op 1'54"
69
Sean De Bie
Bingoal Pauwels Sauces WB
op 2'28"
70
Tom Van Asbroeck
Israel Start-Up Nation
op 2'29"
71
Alex Colman
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
72
Angel Fuentes Paniego
Burgos - BH
z.t
73
Manuel Penalver Aniorte
Burgos - BH
z.t
74
Jens Reynders
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
75
Felipe Orts Lloret
Burgos - BH
z.t
76
Thomas Champion
Cofidis
z.t
77
Niki Terpstra
TotalEnergies
op 2'32"
78
Cériel Desal
Bingoal Pauwels Sauces WB
z.t
79
Lubomir Petrus
Alpecin-Fenix Development Team
z.t
80
Baptiste Planckaert
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
81
Alan Riou
Team Arkéa - Samsic
z.t
82
Andre Carvalho
Cofidis
z.t
83
Cyril Gautier
B&B Hotels p/b KTM
z.t
84
Danny van Poppel
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
85
Rick Zabel
Israel Start-Up Nation
z.t
86
Bram Welten
Team Arkéa - Samsic
z.t
87
Eirik Lunder
Team Coop
z.t
88
Sebastian Berwick
Israel Start-Up Nation
z.t
89
Boy van Poppel
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 2'54"
90
Jesús Ezquerra Muela
Burgos - BH
op 2'56"
91
Dusan Rajovic
Delko
z.t
92
Alexis Gougeard
Ag2r Citroën Team
op 3'02"
93
Jens Debusschere
B&B Hotels p/b KTM
op 3'14"
94
Gleb Brussenskiy
Astana - Premier Tech
z.t
95
Erik Baska
Bora - HansGrohe
z.t
96
Bert De Backer
B&B Hotels p/b KTM
z.t
97
Harry Tanfield
Team Qhubeka NextHash
z.t
98
Peio Goikoetxea Goiogana
Euskaltel - Euskadi
z.t
99
Philipp Walsleben
Alpecin - Fenix
z.t
100
Tore Andre Aase Vabø
Team Coop
z.t
101
Ludvik Aspelund Holstad
Norway
z.t
102
Ådne Holter
Norway
op 3'48"
103
Andreas Schillinger
Bora - HansGrohe
op 4'07"
104
Martin Laas
Bora - HansGrohe
z.t
105
Julien Duval
Ag2r Citroën Team
op 6'36"
106
Rodrigo Álvarez Rodriguez
Burgos - BH
op 8'21"
107
Xabier Mikel Azparren Iruzun
Euskaltel - Euskadi
z.t
108
Guy Sagiv
Israel Start-Up Nation
op 8'28"
109
Tom Devriendt
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 9'27"
110
Rudy Barbier
Israel Start-Up Nation
op 13'59"
111
Julien Morice
B&B Hotels p/b KTM
op 18'12"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst