En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of Estonia
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
27/05
Tallinn
Tartu
190 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Grzegorz Stepniak
CCC Sprandi Polkowice
4u03'24"
2
Mihkel Raim
Cycling Academy Team
z.t
3
Ludvig Bengtsson
Team Tre Berg-Bianchi
z.t
4
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
z.t
5
Martijn Verschoor
Team Novo Nordisk
z.t
6
Syver Westgaard Waersted
Team Ringeriks - Kraft
z.t
7
Karl Patrick Lauk
z.t
8
Nikolai Tefre Lunder
Bliz - Merida Pro Cycling
z.t
9
Andris Smirnovs
Alpha Baltic - Maratoni.lv
z.t
10
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
z.t
11
Norman Vahtra
z.t
12
Matti Manninen
Bliz - Merida Pro Cycling
z.t
13
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
z.t
14
Darijus Dzervus
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
z.t
15
Lubos Malovec
Cycling Academy Team
z.t
16
Alexey Kurbatov
Gazprom - Rusvelo
z.t
17
Kristofers Racenajs
Alpha Baltic - Maratoni.lv
z.t
18
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
z.t
19
Pascal Ackermann
Rad-Net Rose Team
z.t
20
Anton Muzychkin
Minsk Cycling Club
z.t
21
Paulius Siskevicius
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
z.t
22
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
z.t
23
Edvin Wilsson
Team Joker
z.t
24
Daniel Staniszewski
Verva Activejet Pro Cycling Team
z.t
25
Pierre Moncorge
Bliz - Merida Pro Cycling
z.t
26
Jan Marcus Faaglum Karlsson
Team Tre Berg-Bianchi
z.t
27
Venantas Lasinis
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
z.t
28
Jonas Abrahamsen
Team Ringeriks - Kraft
z.t
29
Eriks Toms Gavars
Rietumu - Delfin
z.t
30
Silver Mäoma
z.t
31
Guy Gabay
Cycling Academy Team
z.t
32
Kim Magnusson
Team Tre Berg-Bianchi
z.t
33
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
z.t
34
Viesturs Luksevics
Alpha Baltic - Maratoni.lv
z.t
35
Oskari Vainionpää
z.t
36
Marcello Franzini
LKT Team Brandenburg
z.t
37
Viktor Manakov
Gazprom - Rusvelo
z.t
38
Jaroslaw Marycz
CCC Sprandi Polkowice
z.t
39
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
z.t
40
Gert Kivistik
z.t
41
Isac Lundgren
Bliz - Merida Pro Cycling
z.t
42
Deins Kanepejs
Rietumu - Delfin
z.t
43
Bartlomiej Matysiak
CCC Sprandi Polkowice
z.t
44
Martynas Maniusis
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
z.t
45
Norbert Banaszek
Verva Activejet Pro Cycling Team
z.t
46
Sasu Halme
z.t
47
Johan Svensson
Bliz - Merida Pro Cycling
z.t
48
Charles Planet
Team Novo Nordisk
z.t
49
Peeter Pung
z.t
50
Alan Banaszek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
51
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
52
Wojciech Migdal
Cycling Academy Team
z.t
53
Richard Larsen
Team Tre Berg-Bianchi
z.t
54
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
z.t
55
Kamil Gradek
Verva Activejet Pro Cycling Team
z.t
56
Corentin Cherhal
Team Novo Nordisk
z.t
57
Adrian Banaszek
Verva Activejet Pro Cycling Team
z.t
58
Yannick Janssen
Bliz - Merida Pro Cycling
z.t
59
Marko Pavlic
Cycling Academy Team
z.t
60
Armands Becis
Rietumu - Delfin
z.t
61
Hampus Anderberg
Team Coloquick
z.t
62
Erik Relanto
z.t
63
Robert Pölder
Bliz - Merida Pro Cycling
z.t
64
Emanuel Piaskowy
Cycling Academy Team
z.t
65
Pawel Franczak
Verva Activejet Pro Cycling Team
z.t
66
Sergey Nikolaev
Gazprom - Rusvelo
z.t
67
Torstein Traeen
Team Ringeriks - Kraft
z.t
68
Zohar Hadari
Cycling Academy Team
z.t
69
Roman Kustadinchev
Gazprom - Rusvelo
z.t
70
Greg Hallop
z.t
71
Alexander Evtushenko
Gazprom - Rusvelo
z.t
72
Branislau Samoilau
CCC Sprandi Polkowice
z.t
73
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
74
Kristian Kulset
Team Ringeriks - Kraft
z.t
75
Marius André Hafsas
Team Ringeriks - Kraft
z.t
76
Jurgis Taucius
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
z.t
77
Jaanus Tasane
z.t
78
Piotr Brozyna
CCC Sprandi Polkowice
z.t
79
Joni Kanerva
z.t
80
Filip Bengtsson
Team Differdange - Losch
z.t
81
Ruud Cremers
Team Novo Nordisk
z.t
82
Lukasz Bodnar
Verva Activejet Pro Cycling Team
z.t
83
Stanislaw Aniolkowski
Verva Activejet Pro Cycling Team
z.t
84
Audun Brekke Flotten
Team Ringeriks - Kraft
op 13"
85
Martin Laas
Delko Marseille-Provence KTM
z.t
86
Patryk Stosz
CCC Sprandi Polkowice
op 14"
87
Aleh Ahiyevich
Minsk Cycling Club
z.t
88
Raman Ramanau
Minsk Cycling Club
z.t
89
Aleksandrs Rublevskis
Rietumu - Delfin
z.t
90
Mika Simola
z.t
91
Lucas Liß
Rad-Net Rose Team
op 31"
92
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
op 49"
93
Kaspars Sergis
Alpha Baltic - Maratoni.lv
z.t
94
Marco Mathis
Rad-Net Rose Team
op 1'17"
95
Maximilian Beyer
Rad-Net Rose Team
z.t
96
Konrad Geßner
z.t
97
Airidas Videika
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
op 1'55"
Bremanis Ansis
Alpha Baltic - Maratoni.lv
DNF
Ingus Eislers
Alpha Baltic - Maratoni.lv
DNF
Svetikas Gintaras
Staki - Baltik Vairas Cycling Team
DNF
Arnis Lazdins
Alpha Baltic - Maratoni.lv
DNF
Lauris Spillers
Alpha Baltic - Maratoni.lv
DNF
Mamyr Stash
Gazprom - Rusvelo
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst