En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Royal Bernard Drome Classic
Uitslag
1
Alexis Vuillermoz
Ag2r - La Mondiale
5u06'04"
2
Valentin Madouas
Groupama - FDJ
op 3"
3
Warren Barguil
Team Arkéa- Samsic
z.t
4
Emil Mielke Vinjebo
Riwal Readynez Cycling Team
op 8"
5
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
op 13"
6
Arthur Vichot
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
7
Romain Bardet
Ag2r - La Mondiale
z.t
8
Guillaume Martin
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
9
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
10
Kevin Le Cunff
St Michel - Auber93
z.t
11
Anthony Perez
Cofidis
z.t
12
Alo Jakin
St Michel - Auber93
z.t
13
Nicky van der Lijke
Roompot - Charles
op 17"
14
Anthony Maldonado
St Michel - Auber93
z.t
15
Julien Simon
Cofidis
z.t
16
Dimitri Peyskens
Wallonie Bruxelles
z.t
17
Odd Christian Eiking
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
18
Romain Combaud
Delko Marseille Provence KTM
z.t
19
Sebastian Schönberger
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
20
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
op 25"
21
Ben Hermans
Israel Cycling Academy
z.t
22
Jonathan Hivert
Total Direct Energie
z.t
23
Sergei Chernetski
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
24
Elie Gesbert
Team Arkéa- Samsic
z.t
25
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
op 32"
26
Kilian Frankiny
Groupama - FDJ
z.t
27
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
28
Lilian Calmejane
Total Direct Energie
op 54"
29
Fabien Doubey
Wanty - Gobert Cycling Team
op 1'01"
30
Romain Seigle
Groupama - FDJ
z.t
31
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
op 1'11"
32
Patrick Müller
Vital Concept - B&B Hotels
op 1'16"
33
Mathias Le Turnier
Cofidis
op 1'22"
34
Quentin Pacher
Vital Concept - B&B Hotels
op 1'45"
35
Krister Hagen
Riwal Readynez Cycling Team
op 2'07"
36
Miguel Eduardo Florez Lopez
Androni Giocattoli - Sidermec
op 2'09"
37
Fausto Masnada
Androni Giocattoli - Sidermec
op 2'12"
38
Colin Joyce
Rally UCH Cycling
z.t
39
Kristian Sbaragli
Israel Cycling Academy
op 2'26"
40
Huub Duyn
Roompot - Charles
op 2'28"
41
Cyril Barthe
Euskadi Basque Country - Murias
op 2'31"
42
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
op 3'09"
43
Justin Jules
Wallonie Bruxelles
op 3'16"
44
Julien Mortier
Wallonie Bruxelles
z.t
45
Sindre Skjoestad Lunke
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
46
Davide Gabburo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
47
Marco Minnaard
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
48
Maxime Bouet
Team Arkéa- Samsic
z.t
49
Léo Vincent
Groupama - FDJ
z.t
50
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
z.t
51
Bart De Clercq
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
52
Alexander Cataford
Israel Cycling Academy
z.t
53
François Bidard
Ag2r - La Mondiale
z.t
54
Natnael Berhane
Cofidis
z.t
55
Anthony Delaplace
Team Arkéa- Samsic
z.t
56
Guy Niv
Israel Cycling Academy
z.t
57
Iuri Filosi
Delko Marseille Provence KTM
z.t
58
Pieter Weening
Roompot - Charles
z.t
59
Gonzalo Serrano
Caja Rural - Seguros RGA
op 4'00"
60
Kenny Molly
Wallonie Bruxelles
op 4'23"
61
Laurent Pichon
Team Arkéa- Samsic
z.t
62
Tobias Ludvigsson
Groupama - FDJ
z.t
63
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskadi Basque Country - Murias
op 4'39"
64
Nans Peters
Ag2r - La Mondiale
z.t
65
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
op 6'45"
66
Marco Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
67
Rasmus Christian Quaade
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
68
Andreas Kron
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
69
Rubén Plaza Molina
Israel Cycling Academy
z.t
70
Jorge Cubero Galvez
Burgos - BH
op 6'48"
71
Paul Ourselin
Total Direct Energie
z.t
72
Mathieu Burgaudeau
Total Direct Energie
op 6'54"
73
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
74
Robin Carpenter
Rally UCH Cycling
op 9'34"
75
Domingos André Maciel Gonçalves
Caja Rural - Seguros RGA
op 10'10"
76
Angel Madrazo Ruiz
Burgos - BH
z.t
77
Geoffrey Soupe
Cofidis
op 10'21"
78
Roy Goldstein
Israel Cycling Academy
z.t
79
Jesús Ezquerra Muela
Burgos - BH
z.t
80
Loic Chetout
Cofidis
z.t
81
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
82
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
83
Flavien Maurelet
St Michel - Auber93
z.t
84
Arjen Livyns
Roompot - Charles
op 11'12"
85
Kyle Murphy
Rally UCH Cycling
z.t
86
Justin Timmermans
Roompot - Charles
op 12'37"
87
Kevin Reza
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
88
Yoann Paillot
St Michel - Auber93
z.t
89
Thomas Degand
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
90
Benoît Vaugrenard
Groupama - FDJ
z.t
91
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
z.t
92
Umberto Marengo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
93
Fabien Schmidt
Delko Marseille Provence KTM
z.t
94
Lucas De Rossi
Delko Marseille Provence KTM
op 15'00"
95
Mathijs Paasschens
Wallonie Bruxelles
op 15'42"
96
Ludovic Robeet
Wallonie Bruxelles
z.t
97
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
op 17'23"
98
Julen Irizar Laskurain
Euskadi Basque Country - Murias
op 18'12"
99
Nicolas Sessler
Burgos - BH
op 21'18"
100
Francesco Manuel Bongiorno
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
op 21'24"
101
Nigel Ellsay
Rally UCH Cycling
z.t
102
Troels Ronning Vinther
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
Yoann Bagot
Vital Concept - B&B Hotels
DNF
Ander Barrenetxea
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Maxime Cam
Vital Concept - B&B Hotels
DNF
Clément Chevrier
Ag2r - La Mondiale
DNF
Jerome Cousin
Total Direct Energie
DNF
Alvaro Cuadros Morata
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Matteo Dal-Cin
Rally UCH Cycling
DNF
Romain Feillu
St Michel - Auber93
DNF
Matthew Gibson
Burgos - BH
DNF
Fabien Grellier
Total Direct Energie
DNF
Romain Hardy
Team Arkéa- Samsic
DNF
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Axel Journiaux
Total Direct Energie
DNF
Alexander Kamp Egested
Riwal Readynez Cycling Team
DNF
Victor Lafay
Cofidis
DNF
Romain Le Roux
Team Arkéa- Samsic
DNF
Jérémy Leveau
Delko Marseille Provence KTM
DNF
Eliot Lietaer
Wallonie Bruxelles
DNF
Javier Moreno Bazan
Delko Marseille Provence KTM
DNF
Justin Mottier
Vital Concept - B&B Hotels
DNF
Sergio Rodriguez Reche
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
DNF
Svein Tuft
Rally UCH Cycling
DNF
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
DNF
Morne Van Niekerk
St Michel - Auber93
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst