En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour of China II
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
20/09
Hengqin
Hengqin
92 km
Uitslag
Stand
Punten
1
Seid Lizde
Androni Giocattoli - Sidermec
1u53'51"
2
Michael Freiberg
Bennelong Swisswellness Cycling Team
op 2"
3
Jacopo Mosca
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
4
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
z.t
5
Jonas Bokeloh
LKT Team Brandenburg
z.t
6
Brendon Davids
Bennelong Swisswellness Cycling Team
z.t
7
Kaden Groves
St George Continental Cycling Team
z.t
8
Mykhaylo Kononenko
z.t
9
Alan Marangoni
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
10
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Selle Italia
op 4"
11
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
12
Federico Nicolas Vivas
z.t
13
Zhang Zheng
Hengxiang Cycling Team
z.t
14
Nikolai Shumov
Minsk Cycling Club
z.t
15
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
16
Orluis Alberto Aular Sanabria
Start Team Gusto
z.t
17
Sebastian Molano
Manzana Postobon Team
z.t
18
Mattia Viel
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
19
Jordan Parra
Manzana Postobon Team
z.t
20
Mehdi Benhamouda
Team Novo Nordisk
z.t
21
Andriy Kulyk
z.t
22
Jan Dieteren
LKT Team Brandenburg
z.t
23
Declan Irvine
Team Novo Nordisk
z.t
24
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
z.t
25
Zhi Hui Jiang
Mitchelton Bikeexchange
z.t
26
Metkel Eyob
z.t
27
Sergio Andres Higuita
Manzana Postobon Team
z.t
28
Matteo Malucelli
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
29
Zisen Li
z.t
30
Fabio Mazzucco
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
z.t
31
Jose Eduardo Autran Carrillo
z.t
32
Philip Weber
LKT Team Brandenburg
z.t
33
Richard Banusch
LKT Team Brandenburg
z.t
34
Anthony Giacoppo
Bennelong Swisswellness Cycling Team
z.t
35
Samuel Jenner
Mitchelton Bikeexchange
z.t
36
David Galarreta Ugarte
z.t
37
Chunlong Zhang
Ningxia Sports Lottery Livall Cycling Team
z.t
38
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
z.t
39
Alejandro Manuel Marques Porto
Sporting / Tavira
z.t
40
Oscar Nehuen Bazan Claveles
Start Team Gusto
z.t
41
Nicola Toffali
Sporting / Tavira
z.t
42
Muradjan Khalmuratov
RTS Racing Team
z.t
43
Eduard Vorganov
Minsk Cycling Club
z.t
44
Moritz Malcharek
LKT Team Brandenburg
z.t
45
Pedro Gutierrez
z.t
46
Artem Tesler
z.t
47
Irwandie Lakasek
Terengganu Cycling Team
z.t
48
Leo Appelt
LKT Team Brandenburg
z.t
49
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
z.t
50
Sindre Haugsvaer
z.t
51
Andris Vosekalns
Hengxiang Cycling Team
z.t
52
Edgar Nohales Nieto
z.t
53
Shuai Li
Beijing Xds - Innova Cycing Team
z.t
54
Aliaksei Shnyrko
RTS Racing Team
z.t
55
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
z.t
56
Cameron Bayly
Bennelong Swisswellness Cycling Team
z.t
57
Nazaerbieke Bieken
Mitchelton Bikeexchange
z.t
58
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
z.t
59
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
60
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
z.t
61
Yikui Niu
Mitchelton Bikeexchange
z.t
62
Artem Ovechkin
z.t
63
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
z.t
64
Hiroki Nishimura
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
65
Jean-Denis Thibault
H&R Block Pro Cycling Team
z.t
66
Juan Jose Amador Castano
Manzana Postobon Team
z.t
67
Daihou Li
Beijing Xds - Innova Cycing Team
z.t
68
Mingrun Chen
Hengxiang Cycling Team
z.t
69
Sam Crome
Bennelong Swisswellness Cycling Team
z.t
70
Frederico Figueiredo
Sporting / Tavira
z.t
71
Meng Yan
Hengxiang Cycling Team
z.t
72
Masakazu Ito
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
73
Leonel Quintero Arteaga
Start Team Gusto
z.t
74
Bernardo Albeiro Suaza Arango
Manzana Postobon Team
z.t
75
Oleksii Kasianov
z.t
76
Jure Rupnik
H&R Block Pro Cycling Team
z.t
77
Ignacio Alejandro Espinoza Ibarra
z.t
78
Mauricio Ortega Ramirez
z.t
79
Jiankun Liu
Mitchelton Bikeexchange
z.t
80
Lizhen Wang
Beijing Xds - Innova Cycing Team
z.t
81
Wan Hei Lau
HKSI Pro Cycling Team
z.t
82
Ruslan Karimov
RTS Racing Team
z.t
83
Kevin Rivera
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
84
Ilya Davidenok
Apple Team
z.t
85
Feng Qiao
z.t
86
Choon Huat Goh
Terengganu Cycling Team
z.t
87
Maral-Erdene Batmunkh
Terengganu Cycling Team
z.t
88
Ka Hoo Fung
HKSI Pro Cycling Team
z.t
89
Jayson Valade
H&R Block Pro Cycling Team
z.t
90
Stanislau Bazhkou
Minsk Cycling Club
z.t
91
Hiu Fung Choy
HKSI Pro Cycling Team
z.t
92
Yonathan Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
93
Luca Raggio
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
94
Filippo Zana
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
z.t
95
Ralph Monsalve
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
96
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
z.t
97
Emanuel Mini
Team Novo Nordisk
z.t
98
Luke Mudgway
H&R Block Pro Cycling Team
z.t
99
Moreno Marchetti
Wilier Triestina - Selle Italia
z.t
100
Vasili Strokau
Minsk Cycling Club
op 20"
101
Abderrahim Zahiri
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
z.t
102
Manuel Penalver Aniorte
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
op 24"
103
Robin Christofer Jurado Lopez
Trevigiani Phonix - Hemus 1896
z.t
104
Jiancai Wang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
z.t
105
Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
op 29"
106
Eugert Zhupa
Wilier Triestina - Selle Italia
op 49"
107
Kohei Uchima
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
op 1'05"
108
Simone Bevilacqua
Wilier Triestina - Selle Italia
op 1'15"
109
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini
z.t
110
Reid McClure
Team Novo Nordisk
op 4'26"
111
Rinaldo Nocentini
Sporting / Tavira
op 5'31"
112
Filipe Afonso Válter Pereira
Sporting / Tavira
z.t
113
David Da Silva Livramento
Sporting / Tavira
z.t
Steele Von Hoff
Bennelong Swisswellness Cycling Team
DNS
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst