En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Normandie
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
27/03
Bourg-Achard
Elbeuf
147.5 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Arvid de Kleijn
Metec - TKH CT p/b Mantel
3u07'35"
2
Nicolai Brochner
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
3
Jordi Meeus
SEG Racing Academy
z.t
4
Steffen Munk Christiansen
Team ColoQuick
z.t
5
Joris Vincent
z.t
6
Jarne Van De Paar
Lotto - Soudal U23
z.t
7
Alexandre Billon
z.t
8
Fridtjof Roeinaas
Joker BMI
z.t
9
Fabian Lienhard
IAM Excelsior
z.t
10
Frantisek Sisr
Elkov - Author
z.t
11
Erik Nordsaeter Resell
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
12
Oivind Lukkedal
Joker BMI
z.t
13
Connor Swift
Madison Genesis
z.t
14
Enzo Bernard
z.t
15
Markus Hoelgaard
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
16
Daragh O'Mahony
z.t
17
Dylan Kowalski
z.t
18
Barnabas Peak
SEG Racing Academy
z.t
19
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
z.t
20
Ole Forfang
Joker BMI
z.t
21
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
z.t
22
Jonas Abrahamsen
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
23
Trond Hakon Trondsen
Team Coop
z.t
24
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
z.t
25
Dylan Page
IAM Excelsior
z.t
26
Florian Maitre
z.t
27
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
z.t
28
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
z.t
29
Andreas Hyldgaard Jeppesen
Team Waoo
z.t
30
Stef Krul
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
31
Clément Davy
Groupama - FDJ CT
z.t
32
Kim Magnusson
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
33
Thomas Denis
z.t
34
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop
z.t
35
Florian Vermeersch
Lotto - Soudal U23
z.t
36
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Joker BMI
z.t
37
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
z.t
38
Jan Barta
Elkov - Author
z.t
39
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
z.t
40
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
z.t
41
Anders Skaarseth
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
42
Benjamin Wolfe
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
43
Jose Manuel Diaz Gallego
Team Vorarlberg Santic
z.t
44
Clément Saint Martin
z.t
45
Joey Walker
Madison Genesis
z.t
46
Jonas Aaen Jörgensen
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
47
Simon Pellaud
IAM Excelsior
op 17"
48
Morgan Kneisky
Groupama - FDJ CT
z.t
49
Andreas Vangstad
Joker BMI
z.t
50
Daniel Bligaard
z.t
51
David Riviere
z.t
52
Yannis Yssaad
z.t
53
Jeremy Cornu
z.t
54
Michal Schlegel
Elkov - Author
z.t
55
Sylvain Moniquet
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
56
Michael Cuming
Madison Genesis
z.t
57
Simon Guglielmi
Groupama - FDJ CT
z.t
58
Théo Nonnez
Groupama - FDJ CT
z.t
59
Julian Lino
z.t
60
Christian Scaroni
Groupama - FDJ CT
z.t
61
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
z.t
62
Romain Bacon
z.t
63
Andzs Flaksis
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
64
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg Santic
op 30"
65
Marijn van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
66
Marten Kooistra
SEG Racing Academy
z.t
67
Brent Van Moer
Lotto - Soudal U23
z.t
68
Henrik Evensen
Joker BMI
z.t
69
Tom Van Vuchelen
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
70
Tanner Putt
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
71
Dorian Lübbers
Team Lotto - Kern Haus
op 17"
72
Martin Schäppi
IAM Excelsior
op 54"
73
Thomas Champion
op 1'00"
74
Patrick Schelling
Team Vorarlberg Santic
op 17"
75
Jason van Dalen
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 2'30"
76
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
z.t
77
Daan Hoole
SEG Racing Academy
op 2'40"
78
Tiago Antunes
SEG Racing Academy
z.t
79
Johan Price-Pejtersen
Team ColoQuick
z.t
80
Kevin Inkelaar
Groupama - FDJ CT
op 3'20"
81
Nicolas Garbet
z.t
82
Torkil Veyhe
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
83
Michael Carbel Svendgaard
Team Waoo
z.t
84
Thomas Joseph
Tarteletto - Isorex
z.t
85
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
op 5'24"
86
Tobias Knaup
Team Lotto - Kern Haus
op 6'17"
87
Samuele Zoccarato
IAM Excelsior
z.t
88
Justin Oien
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
89
Michael Kukrle
Elkov - Author
z.t
90
Dennis van der Horst
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
91
Silas Clemmensen
Team Waoo
z.t
92
Johan Jacobs
Lotto - Soudal U23
op 9'59"
93
Ward Vanhoof
Lotto - Soudal U23
z.t
94
Quentin Guex
IAM Excelsior
op 11'00"
95
Olav Hjemsaeter
Team Coop
z.t
96
Erick Rowsell
Madison Genesis
z.t
97
Dominik Bauer
Team Dauner | Akkon
op 13'25"
98
Philipp Mamos
Team Dauner | Akkon
z.t
99
Quentin Guicheteau
z.t
100
Jonathan McEvoy
Madison Genesis
z.t
101
Gaëtan Lemoine
z.t
102
Rick Ottema
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 13'43"
103
Rasmus Bøgh Wallin
Riwal Readynez Cycling Team
op 15'28"
104
Martin Mortensen
Team Waoo
z.t
105
Stein-Erik Eriksen
z.t
106
Christopher Piry
z.t
107
Maël Boivin
z.t
108
Tom Paquot
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
109
Maximilien Picoux
z.t
110
Tobias Mørch Kongstad
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
111
Alois Kankovsky
Elkov - Author
z.t
112
Steven Tronet
z.t
113
Quentin Venner
Wallonie-Bruxelles Development Team
z.t
114
Jean Lou Watrelot
z.t
115
Matis Louvel
z.t
116
Christian Moberg Jörgensen
Team ColoQuick
z.t
117
Antoine Devanne
z.t
118
Matej Zahalka
Elkov - Author
z.t
119
Clement Orceau
z.t
120
Sonny Bridier
z.t
121
Robert Kessler
Team Lotto - Kern Haus
z.t
122
Gaetan Pons
Leopard Pro Cycling
z.t
123
Jannik Steimle
Team Vorarlberg Santic
z.t
124
Alberto Dainese
SEG Racing Academy
z.t
125
Marc Dörrie
Team Lotto - Kern Haus
z.t
126
Johan Langballe
Team Waoo
z.t
127
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
z.t
128
Kristian Kulset
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
129
Lars Saugstad
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
130
Louis Bendixen
Team Coop
z.t
131
Andre Sotberg
Team Coop
z.t
132
Thomas Joly
z.t
133
Jordan Levasseur
z.t
134
Julien Guay
z.t
135
Julien Van den Brande
Tarteletto - Isorex
z.t
136
Lars Oreel
Team Dauner | Akkon
z.t
137
Jelle Donders
Team Dauner | Akkon
z.t
138
Richard Handley
Madison Genesis
z.t
139
Miguel Bryon
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
140
Brendan Rhim
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
141
Elias Van Breussegem
Tarteletto - Isorex
z.t
Kristian Aasvold
Team Coop
DNF
Rasmus Guldhammer
Team Waoo
DNF
Morten Hulgaard
Team ColoQuick
DNF
Arne De Groote
Tarteletto - Isorex
DNF
Luc Wirtgen
Wallonie-Bruxelles Development Team
DNS
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst