En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Normandie
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
31/03
Saint-Lô
Caen
150 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Ole Forfang
Joker BMI
26u17'32"
2
Arvid de Kleijn
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 31"
3
Trond Hakon Trondsen
Team Coop
op 33"
4
Dylan Kowalski
z.t
5
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
op 38"
6
Stef Krul
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
7
Jelle Mannaerts
Tarteletto - Isorex
op 39"
8
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
op 40"
9
Connor Swift
Madison Genesis
op 41"
10
Clément Saint Martin
z.t
11
Alexandre Billon
op 42"
12
Daragh O'Mahony
z.t
13
Jonas Abrahamsen
Uno - X Norwegian Development Team
op 44"
14
Enzo Bernard
z.t
15
Oivind Lukkedal
Joker BMI
z.t
16
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
z.t
17
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Joker BMI
z.t
18
Florian Vermeersch
Lotto - Soudal U23
z.t
19
Kobe Goossens
Lotto - Soudal U23
z.t
20
Jan Barta
Elkov - Author
z.t
21
Clément Davy
Groupama - FDJ CT
z.t
22
Kim Magnusson
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
23
Benjamin Wolfe
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
z.t
24
Abram Stockman
Tarteletto - Isorex
op 58"
25
Simon Guglielmi
Groupama - FDJ CT
op 1'00"
26
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
z.t
27
Théo Nonnez
Groupama - FDJ CT
op 1'01"
28
Morgan Kneisky
Groupama - FDJ CT
z.t
29
Daniel Bligaard
z.t
30
Julian Lino
z.t
31
Thomas Denis
op 1'08"
32
Steffen Munk Christiansen
Team ColoQuick
op 1'09"
33
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
z.t
34
Marten Kooistra
SEG Racing Academy
op 1'14"
35
Marijn van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
36
Florian Maitre
op 1'16"
37
Jonas Aaen Jörgensen
Riwal Readynez Cycling Team
z.t
38
Anders Skaarseth
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
39
Tanner Putt
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
op 1'23"
40
Michal Schlegel
Elkov - Author
op 1'33"
41
Martin Schäppi
IAM Excelsior
op 1'38"
42
Fabian Lienhard
IAM Excelsior
op 1'39"
43
David Riviere
op 1'58"
44
Jeremy Cornu
op 2'00"
45
Erik Nordsaeter Resell
Uno - X Norwegian Development Team
op 2'46"
46
Christian Scaroni
Groupama - FDJ CT
op 2'54"
47
Jason van Dalen
Metec - TKH CT p/b Mantel
op 3'14"
48
Thomas Champion
op 3'17"
49
Patrick Schelling
Team Vorarlberg Santic
op 3'32"
50
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
op 4'57"
51
Joey Walker
Madison Genesis
op 5'01"
52
Thomas Joseph
Tarteletto - Isorex
op 5'03"
53
Yannis Yssaad
op 5'14"
54
Sylvain Moniquet
Wallonie-Bruxelles Development Team
op 5'46"
55
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
op 5'47"
56
Simon Pellaud
IAM Excelsior
op 6'13"
57
Tom Van Vuchelen
Wallonie-Bruxelles Development Team
op 6'31"
58
Tiago Antunes
SEG Racing Academy
op 6'32"
59
Jose Manuel Diaz Gallego
Team Vorarlberg Santic
op 8'54"
60
Michael Kukrle
Elkov - Author
op 8'57"
61
Joris Vincent
op 9'41"
62
Ward Vanhoof
Lotto - Soudal U23
op 10'43"
63
Dylan Page
IAM Excelsior
op 10'47"
64
Andreas Hyldgaard Jeppesen
Team Waoo
z.t
65
Fridtjof Roeinaas
Joker BMI
op 10'55"
66
Andzs Flaksis
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
op 11'36"
67
Torkil Veyhe
Riwal Readynez Cycling Team
op 12'43"
68
Quentin Guex
IAM Excelsior
op 13'19"
69
Jordi Meeus
SEG Racing Academy
op 13'41"
70
Silas Clemmensen
Team Waoo
op 14'32"
71
Alberto Dainese
SEG Racing Academy
op 15'47"
72
Frantisek Sisr
Elkov - Author
op 16'05"
73
Miguel Bryon
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
op 16'08"
74
Kevin Inkelaar
Groupama - FDJ CT
op 16'11"
75
Matej Zahalka
Elkov - Author
op 16'44"
76
Nicolas Garbet
op 16'58"
77
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg Santic
op 17'01"
78
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
op 17'04"
79
Robert Kessler
Team Lotto - Kern Haus
op 17'29"
80
Romain Bacon
op 18'09"
81
Dorian Lübbers
Team Lotto - Kern Haus
op 18'33"
82
Tobias Knaup
Team Lotto - Kern Haus
op 19'11"
83
Henrik Evensen
Joker BMI
op 19'28"
84
Brendan Rhim
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
op 19'57"
85
Andreas Vangstad
Joker BMI
op 20'21"
86
Andre Sotberg
Team Coop
op 20'34"
87
Quentin Venner
Wallonie-Bruxelles Development Team
op 20'57"
88
Elias Van Breussegem
Tarteletto - Isorex
op 21'07"
89
Samuele Zoccarato
IAM Excelsior
op 21'11"
90
Justin Oien
Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources
op 21'12"
91
Stein-Erik Eriksen
op 23'36"
92
Jannik Steimle
Team Vorarlberg Santic
op 24'37"
93
Johan Jacobs
Lotto - Soudal U23
op 26'00"
94
Alois Kankovsky
Elkov - Author
op 26'15"
95
Gaetan Pons
Leopard Pro Cycling
z.t
96
Lars Oreel
Team Dauner | Akkon
z.t
97
Marc Dörrie
Team Lotto - Kern Haus
z.t
98
Julien Van den Brande
Tarteletto - Isorex
op 27'05"
99
Maël Boivin
op 27'46"
100
Steven Tronet
op 27'49"
101
Clement Orceau
op 27'51"
102
Julien Guay
op 28'24"
103
Johan Langballe
Team Waoo
op 28'25"
104
Lars Saugstad
Uno - X Norwegian Development Team
op 29'38"
105
Erick Rowsell
Madison Genesis
op 31'18"
106
Jordan Levasseur
op 32'36"
107
Jelle Donders
Team Dauner | Akkon
op 32'47"
108
Jonathan McEvoy
Madison Genesis
op 34'20"
109
Christian Moberg Jörgensen
Team ColoQuick
op 34'53"
110
Tobias Mørch Kongstad
Riwal Readynez Cycling Team
op 41'43"
111
Sonny Bridier
op 41'46"
112
Dominik Bauer
Team Dauner | Akkon
op 41'52"
113
Gaëtan Lemoine
op 42'51"
114
Jean Lou Watrelot
op 45'45"
115
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
op 49'27"
116
Christopher Piry
op 49'33"
117
Tom Paquot
Wallonie-Bruxelles Development Team
op 51'20"
118
Quentin Guicheteau
op 55'50"
119
Maximilien Picoux
op 1u00'51"
120
Kristian Kulset
Uno - X Norwegian Development Team
op 1u04'56"
Michael Cuming
Madison Genesis
DNF
Antoine Devanne
DNF
Daan Hoole
SEG Racing Academy
DNF
Philipp Mamos
Team Dauner | Akkon
DNF
Martin Mortensen
Team Waoo
DNF
Barnabas Peak
SEG Racing Academy
DNF
Johan Price-Pejtersen
Team ColoQuick
DNF
Michael Carbel Svendgaard
Team Waoo
DNF
Thomas Joly
DNS
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop
DNF
Matis Louvel
DNF
Jarne Van De Paar
Lotto - Soudal U23
DNF
Markus Hoelgaard
Uno - X Norwegian Development Team
DNS
Brent Van Moer
Lotto - Soudal U23
DNS
Nicolai Brochner
Riwal Readynez Cycling Team
DNF
Richard Handley
Madison Genesis
DNF
Rasmus Bøgh Wallin
Riwal Readynez Cycling Team
DNF
Dennis van der Horst
Metec - TKH CT p/b Mantel
DNF
Louis Bendixen
Team Coop
DNS
Olav Hjemsaeter
Team Coop
DNS
Rick Ottema
Metec - TKH CT p/b Mantel
DNS
Kristian Aasvold
Team Coop
DNF
Rasmus Guldhammer
Team Waoo
DNF
Morten Hulgaard
Team ColoQuick
DNF
Arne De Groote
Tarteletto - Isorex
DNF
Luc Wirtgen
Wallonie-Bruxelles Development Team
DNS
Oliver Flautt
DNF
Thomas Girard
DNF
Jeremy Frehen
Wallonie-Bruxelles Development Team
DNF
Simon Laib
Team Dauner | Akkon
DNF
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst