En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
La Roue Tourangelle
Uitslag
1
Angelo Tulik
Team Europcar
4u40'35"
2
Yauheni Hutarovich
Ag2r - La Mondiale
op 12"
3
Adrien Petit
Cofidis
z.t
4
Anthony Geslin
FDJ.fr
z.t
5
Yannick Martinez
Team Europcar
z.t
6
Christophe Laporte
Cofidis
op 15"
7
Julien Fouchard
Cofidis
op 22"
8
Julien Duval
Roubaix Lille Metropole
z.t
9
Maxime Daniel
Ag2r - La Mondiale
op 56"
10
Frédéric Amorison
Wallonie Bruxelles
op 1'05"
11
Romain Pillon
Roubaix Lille Metropole
op 2'37"
12
Flavien Dassonville
Big Mat - Auber 93
op 2'39"
13
Hugo Houle
Ag2r - La Mondiale
op 2'46"
14
Roman Maikin
Rusvelo
z.t
15
Grega Bole
Vini Fantini - Nippo
z.t
16
Florian Sénéchal
Cofidis
z.t
17
Jimmy Turgis
Roubaix Lille Metropole
z.t
18
Wouter Mol
Veranclassic - Doltcini
z.t
19
Fernando Grijalba
Caja Rural
z.t
20
Alessandro Malaguti
Vini Fantini - Nippo
op 2'55"
21
Nicola Testi
Androni Giocattoli
op 2'59"
22
Maarten Van Trijp
Rabobank Development Team
op 3'25"
23
Timofey Kritskiy
Rusvelo
op 3'57"
24
Kenny Robert van Hummel
Androni Giocattoli
z.t
25
Sergei Pomoshnikov
Rusvelo
z.t
26
Riccardo Stacchiotti
Vini Fantini - Nippo
z.t
27
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
z.t
28
Franck Vermeulen
Roubaix Lille Metropole
z.t
29
Morgan Lamoisson
Team Europcar
z.t
30
Sébastien Turgot
Ag2r - La Mondiale
z.t
31
Gert Joeaar
Cofidis
z.t
32
Julian Kern
Ag2r - La Mondiale
op 4'09"
33
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
z.t
34
Ivan Balykin
Rusvelo
op 4'59"
35
Amets Txurruka Ansola
Caja Rural
op 7'15"
36
Gregoire Tarride
Team La Pomme Marseille 13
z.t
37
Kiryll Pozdnyakov
Rusvelo
z.t
38
Ruben Fernandez Andujar
Caja Rural
z.t
39
Laurent Evrard
Wallonie Bruxelles
z.t
40
Jeroen Meijers
Rabobank Development Team
op 7'17"
41
Pierre Gouault
Big Mat - Auber 93
op 14'53"
42
César Bihel
Team Differdange - Losch
z.t
43
Igor Boev
Rusvelo
z.t
44
Johnny Hoogerland
Androni Giocattoli
op 14'54"
45
Piotr Havik
Rabobank Development Team
op 14'56"
46
Reinier Honig
Team Vorarlberg
z.t
47
Ricardo van Dongen
Rabobank Development Team
op 15'22"
48
Cees Bol
Rabobank Development Team
z.t
49
Leonid Krasnov
Rusvelo
z.t
50
Gennadiy Tatarinov
Rusvelo
z.t
51
Clement Venturini
Cofidis
z.t
52
Frederik Vandewiele
Veranclassic - Doltcini
z.t
53
Pierre-Henri Lecuisinier
FDJ.fr
z.t
54
Maxime Renault
Big Mat - Auber 93
z.t
55
Serge Dewortelaer
Veranclassic - Doltcini
z.t
Yuya Akimaru
Vini Fantini - Nippo
DNF
Julien Antomarchi
Team La Pomme Marseille 13
DNF
Nicolas Baldo
Team Vorarlberg
DNF
Rudy Barbier
Roubaix Lille Metropole
DNF
Steve Bekaert
Veranclassic - Doltcini
DNF
Omar Bertazzo
Androni Giocattoli
DNF
Quentin Bertholet
Wallonie Bruxelles
DNF
Frédéric Brun
Big Mat - Auber 93
DNF
Adrien Chenaux
Team Vorarlberg
DNF
Johan Coenen
Team Differdange - Losch
DNF
Bryan Coquard
Team Europcar
DNF
Jerome Cousin
Team Europcar
DNF
Mickael Delage
FDJ.fr
DNF
Anthony Delaplace
Bretagne - Séché Environnement
DNF
Gilles Devillers
Veranclassic - Doltcini
DNF
Emiel Dolfsma
Rabobank Development Team
DNF
Timothy Dupont
Roubaix Lille Metropole
DNF
Julien El Fares
Team La Pomme Marseille 13
DNF
Kenny Elissonde
FDJ.fr
DNF
Armindo Fonseca
Bretagne - Séché Environnement
DNF
Egoitz Garcia Echeguibel
Cofidis
DNF
Marcos García Fernandez
Caja Rural
DNF
Yohann Gène
Team Europcar
DNF
Floris Gerts
Rabobank Development Team
DNF
Benjamin Giraud
Team La Pomme Marseille 13
DNF
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
DNF
Florian Guillou
Bretagne - Séché Environnement
DNF
Sho Hatsuyama
Bridgestone Anchor Cycling Team
DNF
Kazuo Inoue
Bridgestone Anchor Cycling Team
DNF
Kenji Itami
Bridgestone Anchor Cycling Team
DNF
Patrick Jäger
Team Vorarlberg
DNF
Alo Jakin
Big Mat - Auber 93
DNF
Benoît Jarrier
Bretagne - Séché Environnement
DNF
Justin Jules
Team La Pomme Marseille 13
DNF
Cameron Karwowski
Veranclassic - Doltcini
DNF
Christophe Laborie
Bretagne - Séché Environnement
DNF
Corrado Lampa
Team Differdange - Losch
DNF
Thomas Lebas
Bridgestone Anchor Cycling Team
DNF
Takashi Miyazawa
Vini Fantini - Nippo
DNF
Antonio Molina
Caja Rural
DNF
Damien Monier
Bridgestone Anchor Cycling Team
DNF
Florent Mottet
Wallonie Bruxelles
DNF
Brian Nauleau
Team Europcar
DNF
Jean-Lou Paiani
Roubaix Lille Metropole
DNF
Lubos Pelanek
Team Differdange - Losch
DNF
Loic Pestiaux
Wallonie Bruxelles
DNF
Cédric Pineau
FDJ.fr
DNF
Baptiste Planckaert
Roubaix Lille Metropole
DNF
Stéphane Poulhiès
Cofidis
DNF
Ramon Domene Reyes
Caja Rural
DNF
Thomas Rostollan
Team La Pomme Marseille 13
DNF
Clément Saint Martin
Team La Pomme Marseille 13
DNF
Augusto Sanchez Beriguete
DNF
Hamish Schreurs
Veranclassic - Doltcini
DNF
Miyataka Shimizu
Bridgestone Anchor Cycling Team
DNF
Joaquin Sobrino Martinez
Team Differdange - Losch
DNF
Christoph Springer
Team Vorarlberg
DNF
Joeri Stallaert
Veranclassic - Doltcini
DNF
Robin Stenuit
Wallonie Bruxelles
DNF
Kevin Suarez Martinez
Team Differdange - Losch
DNF
Takero Terasaki
Bridgestone Anchor Cycling Team
DNF
Kohei Uchima
Bridgestone Anchor Cycling Team
DNF
Florian Vachon
Bretagne - Séché Environnement
DNF
Thomas Vaubourzeix
Team La Pomme Marseille 13
DNF
Théo Vimpere
Big Mat - Auber 93
DNF
Dennis Wauch
Team Vorarlberg
DNF
Tobias Wauch
Team Vorarlberg
DNF
Nicolas Winter
Team Vorarlberg
DNF
Yannis Yssaad
Big Mat - Auber 93
DNF
Andrea Zordan
Androni Giocattoli
DNF
Matteo Di Serafino
Androni Giocattoli
DNF
Dimitri Le Boulch
Big Mat - Auber 93
DNF
Etienne van Empel
Rabobank Development Team
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst