En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Trofej Porec - Porec Trophy
Uitslag
1
Patryk Stosz
Voster Ats Team
3u20'14"
2
Adam Toupalik
Elkov - Kasper
z.t
3
Thibaud Gruel
Groupama - FDJ CT
z.t
4
Nicolas Dalla Valle
Team Corratec - Selle Italia
z.t
5
Tilen Finkst
Adria Mobil
z.t
6
Bartlomiej Proc
Santic-Wibatech
z.t
7
Moritz Kretschy
Rad-Net Osswald
z.t
8
Lorenzo Conforti
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
9
Savelii Laptev
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
10
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
11
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
z.t
12
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
z.t
13
Jan Christen
Hagens Berman Axeon
z.t
14
Alessandro Romele
Team Colpack Ballan
z.t
15
Enrico Zanoncello
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
16
Niek Voogt
Scorpions Racing Team
z.t
17
Menno Huising
Jumbo-Visma Development Team
z.t
18
Jakub Kaczmarek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
19
Alexander Hajek
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
20
Arnaud Tendon
Tudor Pro Cycling Team U23
z.t
21
Alastair Mackellar
Israel Premier Tech Academy
z.t
22
Roman Ermakov
z.t
23
Tijmen Graat
Jumbo-Visma Development Team
z.t
24
Gidas Umbri
Team Technipes #Inemiliaromagna
z.t
25
Matteo Tarolla
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
26
Matteo Constant
z.t
27
Orken Slamzhanov
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
28
Mihkel Raim
ATT Investments
z.t
29
Szymon Tracz
Santic-Wibatech
z.t
30
Riccardo Verza
Hrinkow Advarics
z.t
31
Botelho Freitas Daniel Lima
Israel Premier Tech Academy
z.t
32
Artem Shmidt
Hagens Berman Axeon
z.t
33
Francisco Juel Penuela
Israel Premier Tech Academy
op 9"
34
Max-David Briese
P & S Benotti
z.t
35
Andrey Remkhe
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
36
Aljaz Jarc
Adria Mobil
z.t
37
Anže Skok
Ljubljana Gusto Santic
op 12"
38
Luca Cretti
Team Colpack Ballan
z.t
39
Jo Hashikawa
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
40
Tobias Nolde
P & S Benotti
z.t
41
Antonio Barac
Team Corratec - Selle Italia
z.t
42
Stefan Marbler
WSA KTM Gras p/b Leomo
z.t
43
Simone Zanini
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
44
Philipp Hofbauer
WSA KTM Gras p/b Leomo
z.t
45
Alirio Diomedez Velandia Florez
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
46
Jack Drage
Hagens Berman Axeon
z.t
47
Colin Savioz
Groupama - FDJ CT
z.t
48
Alan Hatherly
Cannondale Factory Racing
z.t
49
Dominik Bauer
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
50
Matic Zumer
z.t
51
Dario Lillo
Scott Davos MTB Project
z.t
52
Luca Martin
Rad-Net Osswald
z.t
53
Jesse Maris
Israel Premier Tech Academy
z.t
54
Natan Gregorcic
Ljubljana Gusto Santic
z.t
55
Luka Ziherl
Cycling Team Kranj
z.t
56
Sebastian Putz
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
57
Nil Aguilera Jorba
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
58
Eric Weckerle
z.t
59
Quint van der Leeuw
Scorpions Racing Team
z.t
60
Maxim Taraskin
Astana Qazaqstan Development Team
op 20"
61
Vedad Karic
op 22"
62
Dario Igor Belletta
Jumbo-Visma Development Team
z.t
63
David Joshua Golliker
Groupama - FDJ CT
z.t
64
Yago Aguirre Subijana
z.t
65
Tomás Jakoubek
ATT Investments
z.t
66
Luca Paletti
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
67
Matteo Scalco
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
68
Luca Jenni
z.t
69
Thomas Tichler
WSA KTM Gras p/b Leomo
z.t
70
Petr Klabouch
ATT Investments
z.t
71
Jiri Petrus
ATT Investments
z.t
72
Marvin Hammerschmid
Hrinkow Advarics
z.t
73
Alessandro Monaco
Team Technipes #Inemiliaromagna
z.t
74
David Paumann
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
75
Filip Chyle
ATT Investments
z.t
76
Nick Bangert
P & S Benotti
z.t
77
Jasper Huitema
Scorpions Racing Team
z.t
78
Silas Köch
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
79
Fabian Weiss
Tudor Pro Cycling Team U23
z.t
80
Cooper Johnson
Hagens Berman Axeon
z.t
81
Matteo Groß
Tudor Pro Cycling Team U23
z.t
82
Takumi Yamada
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
83
Michael Garrison
Hagens Berman Axeon
z.t
84
Vid Jeromel
Cycling Team Kranj
z.t
85
Luca Collinelli
Team Technipes #Inemiliaromagna
z.t
86
Oded Kogut
Israel Premier Tech Academy
z.t
87
Moritz Czasa
Rad-Net Osswald
z.t
88
Tobias Müller
Rad-Net Osswald
z.t
89
Francesco Della Lunga
Team Colpack Ballan
z.t
90
Matteo Ambrosini
Team Colpack Ballan
z.t
91
Wanja Russenberger
op 33"
92
Pavel Kelemen
ATT Investments
z.t
93
Jonathan Bogli
z.t
94
Maciej Paterski
Voster Ats Team
z.t
95
Marco Tonti
Gallina Ecotek Lucchini
op 37"
96
Joël Tinner
Tudor Pro Cycling Team U23
z.t
97
Jernej Hribar
Ljubljana Gusto Santic
z.t
98
Daniel Eichinger
Hrinkow Advarics
z.t
99
Matic Macek
Ljubljana Gusto Santic
z.t
100
Jan-Marc Temmen
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
101
Marcin Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
102
Jakub Murias
Voster Ats Team
z.t
103
Igor Sek
Voster Ats Team
z.t
104
Darren van Bekkum
Jumbo-Visma Development Team
op 44"
105
Fabian Schormaier
Santic-Wibatech
z.t
106
Kacper Maciejuk
Santic-Wibatech
z.t
107
Lucas van de Vosse
Scorpions Racing Team
z.t
108
Trym Brennsæter
Groupama - FDJ CT
z.t
109
Gašper Otoničar
Cycling Team Kranj
op 50"
110
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
z.t
111
Marvin Peters
Scorpions Racing Team
z.t
112
Teo Pecnik
Cycling Team Kranj
z.t
113
Marko Pavlic
z.t
114
Tomasz Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
115
Filip Reha
Elkov - Kasper
z.t
116
Samuele Zambelli
Team Corratec - Selle Italia
z.t
117
Emil Schandorff Iwersen
Gallina Ecotek Lucchini
op 56"
118
Malachi Covington
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
119
Gal Glivar
Adria Mobil
z.t
120
Kristijan Hocevar
Adria Mobil
z.t
121
Radovan Štec
Israel Premier Tech Academy
op 1'05"
122
Kristijan Koren
Adria Mobil
z.t
123
Martin Legovic
z.t
124
Marco Schrettl
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
125
Eddy Le Huitouze
Groupama - FDJ CT
z.t
126
Brieuc Rolland
Groupama - FDJ CT
z.t
127
Martin Erzen
Cycling Team Kranj
op 1'10"
128
Mateusz Kostanski
Voster Ats Team
z.t
129
Lorenzo Quartucci
Team Corratec - Selle Italia
z.t
130
Andrea Sergiampietri
Team Technipes #Inemiliaromagna
op 1'16"
131
Maksymilian Radosz
Hre Mazowsze Serce Polski
op 1'20"
132
Jeppe Aaskov Pallesen
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
133
Jannis Peter
P & S Benotti
z.t
134
Dominik Röber
P & S Benotti
z.t
135
Jasper Schröder
Rad-Net Osswald
op 2'06"
136
Giulio Masotto
Team Corratec - Selle Italia
z.t
137
Albert Gathemann
P & S Benotti
z.t
138
Iker Bonillo Martin
Green Project-Bardiani CSF Faizane
op 2'36"
139
Štěpán Telecký
Elkov - Kasper
z.t
140
Adrian Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
141
Davide Persico
Team Colpack Ballan
z.t
142
Linus Rosner
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
143
Matteo Montefiori
Team Technipes #Inemiliaromagna
z.t
144
Jaka Vovk
Cycling Team Kranj
z.t
145
Michael Peter
Santic-Wibatech
z.t
146
Simone Olivero
Team Corratec - Selle Italia
z.t
147
Tomás Pridal
Elkov - Kasper
z.t
148
Samuel Quaranta
Team Colpack Ballan
z.t
149
Jonathan Malte Rottmann
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
150
Simen Evertsen-Hegreberg
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
151
Elia Blum
Tudor Pro Cycling Team U23
z.t
152
Mihael Stajnar
z.t
153
Leon KlopČiČ
z.t
Dominik Bieler
DNF
Ivan Greiner
DNF
Ziga Horvat
Hrinkow Advarics
DNF
Kazutoshi Kariya
Ef Education - Nippo Development Team
DNF
Leo Kerschbaumer
WSA KTM Gras p/b Leomo
DNF
Primož KirbiŠ
DNF
Stefan Kovar
Hrinkow Advarics
DNF
Tyler Lange
Ef Education - Nippo Development Team
DNF
Frederik Lykke
Tudor Pro Cycling Team U23
DNF
Lorezno Marenzi
DNF
Pietro Mattio
Jumbo-Visma Development Team
DNF
Krzysztof Parma
Voster Ats Team
DNF
Jaka Primozic
Hrinkow Advarics
DNF
Johannes Reißmann
Rad-Net Osswald
DNF
Eric Stipić
DNF
Dan Andrej Tomsic
Ljubljana Gusto Santic
DNF
Dominik Weiss
Saris Rouvy Sauerland Team
DNF
Justus Willemsen
Scorpions Racing Team
DNF
Maximilian Kabas
WSA KTM Gras p/b Leomo
DNS
Bjerring Stinus Kaempe
WSA KTM Gras p/b Leomo
DNS
Aljaž Turk
Adria Mobil
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst