En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Trofej Porec - Porec Trophy
Uitslag
1
Olav Kooij
Jumbo-Visma Development Team
3u28'32"
2
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
z.t
3
Tilen Finkst
Ljubljana Gusto Santic
z.t
4
Nelson Andres Soto Martinez
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
z.t
5
Andi Bajc
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
6
Luka Cotar
op 4"
7
Leon Heinschke
Development Team Sunweb
z.t
8
Ziga Jerman
Groupama - FDJ CT
z.t
9
John Mandrysch
P & S Metalltechnik
z.t
10
Niklas Markl
Development Team Sunweb
z.t
11
Davide Rebellin
z.t
12
Antti-Jussi Juntunen
Tartu2024 Balticchaincycling Com
z.t
13
Rojus Adomaitis
z.t
14
Ziga Rucigaj
z.t
15
Jiri Petrus
Topforex Lapierre Pro Cycling Team
z.t
16
Richard Banusch
LKT Team Brandenburg
z.t
17
Alois Kankovsky
Elkov - Kasper
z.t
18
Nicolas Nesi
z.t
19
Jakob Stenzel
z.t
20
Hugo Page
Groupama - FDJ CT
z.t
21
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
22
Henrik Pakalski
Rad - Net Rose Team
z.t
23
Petr Hampl
z.t
24
Igor Sidorov
z.t
25
Tobias Bayer
Tirol KTM Cycling Team
z.t
26
Anton Vtiurin
z.t
27
Michal Schlegel
Elkov - Kasper
z.t
28
Pasquale Abenante
Casillo - Petroli Firenze - Hoppla
z.t
29
Alejandro Ropero Molina
Kometa Xstra Cycling Team
z.t
30
Mirco Maestri
Bardiani CSF Faizane'
z.t
31
Florian Kierner
Tirol KTM Cycling Team
z.t
32
Matej Mugerli
Sport.Land Niederösterreich
z.t
33
Antonio Barac
Meridiana Kamen Team
z.t
34
Vojtech Repa
Topforex Lapierre Pro Cycling Team
z.t
35
Gleb Kugaevski
z.t
36
Uros Repse
z.t
37
Mattia Petrucci
Groupama - FDJ CT
z.t
38
Nik Cemazar
z.t
39
Paul Taebling
LKT Team Brandenburg
z.t
40
Frantisek Sisr
Elkov - Kasper
z.t
41
Martin Meiler
Team Vorarlberg Santic
z.t
42
Jaka Primozic
z.t
43
Michal Procházka
z.t
44
Michal Rotter
z.t
45
Ale Pirih
z.t
46
Anton Popov
z.t
47
Valerii Fatkullin
z.t
48
Markus Pajur
Tartu2024 Balticchaincycling Com
z.t
49
Jodok Salzmann
WSA KTM Graz
z.t
50
Carlo Jurisevic
Ljubljana Gusto Santic
z.t
51
Yeisson Ferney Casallas Rincon
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
z.t
52
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
z.t
53
Matevz Govekar
z.t
54
Matej Blasko
Topforex Lapierre Pro Cycling Team
z.t
55
Jack Burke
Team Vorarlberg Santic
z.t
56
Raphaël Kockelmann
Team Vorarlberg Santic
z.t
57
Felix Engelhardt
Tirol KTM Cycling Team
z.t
58
Stefan Kolb
Sport.Land Niederösterreich
z.t
59
Richard Habermann
Topforex Lapierre Pro Cycling Team
z.t
60
Felix James Meo
Team Vorarlberg Santic
z.t
61
Marek Gajdula
Topforex Lapierre Pro Cycling Team
z.t
62
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
z.t
63
Karel Hnik
Elkov - Kasper
z.t
64
Johannes Schinnagel
Team Vorarlberg Santic
z.t
65
Gediminas Bagdonas
z.t
66
Alexandre Balmer
Groupama - FDJ CT
z.t
67
Pavel Gruber
z.t
68
John Darwin Atapuma Hurtado
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
z.t
69
Hernan Ricardo Aguirre Calpa
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
z.t
70
Sylvain Moniquet
Groupama - FDJ CT
z.t
71
Rok Naglic
z.t
72
Ziga Groselj
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
73
Florian Gamper
Tirol KTM Cycling Team
z.t
74
Florian Lipowitz
Tirol KTM Cycling Team
z.t
75
Marco Friedrich
Tirol KTM Cycling Team
z.t
76
Erik Fetter
Kometa Xstra Cycling Team
z.t
77
Lucas Dauge
z.t
78
Daniels Kazis
Tartu2024 Balticchaincycling Com
z.t
79
Matteo Zurlo
Casillo - Petroli Firenze - Hoppla
z.t
80
Luca Raggio
z.t
81
Sergei Kurianov
z.t
82
Marco Benfatto
Bardiani CSF Faizane'
z.t
83
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
z.t
84
Orlando Pitzanti
z.t
85
Kvasina Filip
z.t
86
Franz Werner
LKT Team Brandenburg
z.t
87
Aljaz Omrzel
Adria Mobil
z.t
88
Dusan Kalaba
z.t
89
Umberto Orsini
Bardiani CSF Faizane'
z.t
90
Matic Groselj
Ljubljana Gusto Santic
z.t
91
Adam Dolezal
z.t
92
Tobias Nolde
P & S Metalltechnik
z.t
93
Matthias Krizek
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
94
Rok Korosec
Ljubljana Gusto Santic
z.t
95
Filippo Fortin
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
96
Rait Ärm
Tartu2024 Balticchaincycling Com
op 40"
97
Alessandro Pessot
Bardiani CSF Faizane'
z.t
98
Antonio Puppio
Kometa Xstra Cycling Team
z.t
99
Ukko Iisakki Peltonen
Tartu2024 Balticchaincycling Com
z.t
100
Severin Gießibl
z.t
101
Manuel Bosch
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
102
Jannis Peter
Rad - Net Rose Team
z.t
103
Linus Rosner
Rad - Net Rose Team
z.t
104
Theo Zetzsche
LKT Team Brandenburg
z.t
105
Jason Saltzman
Sport.Land Niederösterreich
z.t
106
Logan Lakota Phippen
z.t
107
Cory Greenberg
z.t
108
Venantas Lasinis
z.t
109
Przemyslaw Kotulski
z.t
110
Alessandro Monaco
Bardiani CSF Faizane'
z.t
111
Michael Bresciani
z.t
112
Tim Oelke
P & S Metalltechnik
z.t
113
Andrea Cervellera
Casillo - Petroli Firenze - Hoppla
z.t
114
Aljaz Jarc
Adria Mobil
z.t
115
Kristijan Hocevar
z.t
116
Moreno Marchetti
Casillo - Petroli Firenze - Hoppla
op 52"
117
David Per
Adria Mobil
z.t
118
Marko Kump
Adria Mobil
z.t
119
Dominik Amann
Team Vorarlberg Santic
op 57"
120
Sacha Bietry
z.t
121
Marko Pavlic
z.t
122
Vojtech KmÍnek
z.t
123
Riccardo Verza
Kometa Xstra Cycling Team
z.t
124
Tomas Capek
Topforex Lapierre Pro Cycling Team
z.t
125
Felix Ritzinger
WSA KTM Graz
z.t
126
Diego Pablo Sevilla Lopez
Kometa Xstra Cycling Team
op 1'09"
127
Rokas Kmieliauskas
op 1'14"
128
Robert Jenko
op 1'26"
129
Michel Heßmann
Jumbo-Visma Development Team
op 1'30"
130
Tim Naberman
Development Team Sunweb
z.t
131
Axel Van Der Tuuk
Jumbo-Visma Development Team
z.t
132
Finn Fisher-Black
Jumbo-Visma Development Team
z.t
133
Hannes Wilksch
Development Team Sunweb
z.t
134
Blaz Avbelj
Ljubljana Gusto Santic
z.t
135
Hidde van Veenendaal
Jumbo-Visma Development Team
z.t
136
Daniel Kock
WSA KTM Graz
z.t
137
Maurice Ballerstedt
Jumbo-Visma Development Team
z.t
138
Luca Coati
Casillo - Petroli Firenze - Hoppla
z.t
139
Christoph Kaspera
op 1'46"
140
Luis Burghardt
z.t
141
Tom Lindner
P & S Metalltechnik
z.t
142
Michel Aschenbrenner
P & S Metalltechnik
z.t
143
Jakob Geßner
Rad - Net Rose Team
z.t
144
Nicolas Rinaldi
z.t
145
Dominik Röber
P & S Metalltechnik
z.t
146
Stefan Poll
Sport.Land Niederösterreich
z.t
147
Jasper Frahm
Rad - Net Rose Team
z.t
148
Justas Beniusis
op 1'59"
149
Bostjan Murn
Adria Mobil
z.t
150
Anton Litvintsev
Tartu2024 Balticchaincycling Com
op 2'08"
151
Lorenzo Cataldo
Casillo - Petroli Firenze - Hoppla
op 2'10"
152
Lukas Schlemmer
WSA KTM Graz
op 2'20"
153
Daniel Auer
WSA KTM Graz
z.t
154
Jakob Reiter
Sport.Land Niederösterreich
z.t
155
Florian Kremmaier
WSA KTM Graz
z.t
156
Denas Masiulis
z.t
157
Giacomo Garavaglia
Kometa Xstra Cycling Team
z.t
158
Ludvig Anton Wacker
Development Team Sunweb
op 2'30"
159
Marius Mayrhofer
Development Team Sunweb
z.t
160
Sebastian Schmiedel
LKT Team Brandenburg
z.t
161
Philip Weber
LKT Team Brandenburg
op 4'00"
162
Matija Lojen
Meridiana Kamen Team
op 6'00"
Emanuele Amadio
Casillo - Petroli Firenze - Hoppla
DNF
Diego Andres Camargo Pineda
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
DNF
Nigel Desota
DNF
Julian Gruber
Sport.Land Niederösterreich
DNF
Lorezno Marenzi
Meridiana Kamen Team
DNF
Bernard Samardzic
Meridiana Kamen Team
DNF
Nicolas Dalla Valle
Bardiani CSF Faizane'
DNS
Thomas Umhaller
Team Felbermayr Simplon Wels
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst