En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Coppa Sabatini
Uitslag
1
Dion Smith
Mitchelton - Scott
4u58'58"
2
Andrea Pasqualon
Circus - Wanty Gobert
z.t
3
Aliaksandr Riabushenko
UAE Team Emirates
z.t
4
Jacopo Mosca
Trek - Segafredo
z.t
5
Mads Würtz Schmidt
Israel Start-Up Nation
z.t
6
Nicola Conci
Trek - Segafredo
z.t
7
Enrico Battaglin
Bahrain - McLaren
z.t
8
Alessandro Covi
UAE Team Emirates
z.t
9
Ethan Hayter
Team Ineos Grenadiers
z.t
10
Carlos Barbero Cuesta
NTT Pro Cycling Team
z.t
11
Stan Dewulf
Lotto Soudal
z.t
12
Samuele Battistella
NTT Pro Cycling Team
z.t
13
Marco Tizza
Amore E Vita | P:
z.t
14
Luca Chirico
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
15
Davide Gabburo
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
16
Marco Canola
Gazprom - Rusvelo
z.t
17
Odd Christian Eiking
Circus - Wanty Gobert
z.t
18
Giovanni Visconti
Vini Zabù - KTM
z.t
19
Nacer Bouhanni
Team Arkéa - Samsic
z.t
20
Matthew Holmes
Lotto Soudal
op 7"
21
Mauro Finetto
Nippo Delko Provence
op 9"
22
Amanuel Gebreigzabhier
NTT Pro Cycling Team
z.t
23
Mattia Bais
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
24
Antonio Angulo Sampedro
Euskaltel - Euskadi
z.t
25
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Euskaltel - Euskadi
z.t
26
John Darwin Atapuma Hurtado
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
z.t
27
Lorenzo Rota
Vini Zabù - KTM
z.t
28
Antonio Di Sante
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
29
James Gene Piccoli
Israel Start-Up Nation
z.t
30
Nelson Andres Soto Martinez
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
z.t
31
Simon Carr
Nippo Delko Provence
z.t
32
Kevin Inkelaar
Bahrain - McLaren
z.t
33
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
z.t
34
Gino Mäder
NTT Pro Cycling Team
z.t
35
Gianni Moscon
Team Ineos Grenadiers
op 17"
36
Filippo Zana
Bardiani CSF Faizane'
op 19"
37
Ivan Martinelli
z.t
38
Simone Ravanelli
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
39
Cristian Rodriguez Martin
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
40
Simon Pellaud
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
41
Matteo Badilatti
Israel Start-Up Nation
z.t
42
Omer Goldstein
Israel Start-Up Nation
z.t
43
Biniam Girmay Hailu
Nippo Delko Provence
z.t
44
Kinfe Hailemichael
Nippo Delko Provence
op 25"
45
Simone Velasco
Gazprom - Rusvelo
z.t
46
Francesco Romano
Bardiani CSF Faizane'
z.t
47
Connor Brown
NTT Continental Cycling Team
z.t
48
Antonio Tiberi
Team Colpack Ballan
z.t
49
Jhonatan Restrepo
Androni Giocatolli - Sidermec
op 29"
50
Luis Daniel Zea Contreras
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
51
Michael Albasini
Mitchelton - Scott
z.t
52
Luca Covili
Bardiani CSF Faizane'
z.t
53
Sergei Chernetski
Gazprom - Rusvelo
op 37"
54
Jefferson Albeiro Cepeda
Caja Rural - Seguros RGA
op 41"
55
Robert Stannard
Mitchelton - Scott
z.t
56
Maurits Lammertink
Circus - Wanty Gobert
op 47"
57
Reto Hollenstein
Israel Start-Up Nation
z.t
58
Simone Petilli
Circus - Wanty Gobert
z.t
59
Anthony Delaplace
Team Arkéa - Samsic
op 55"
60
Lucas De Rossi
Nippo Delko Provence
z.t
61
Juri Hollmann
Movistar Team
op 1'03"
62
Tsgabu Gebremaryam Grmay
Mitchelton - Scott
op 1'10"
63
Fabio Mazzucco
Bardiani CSF Faizane'
op 1'19"
64
Ivan Rovny
Gazprom - Rusvelo
op 1'30"
65
Callum Scotson
Mitchelton - Scott
op 1'46"
66
Gotzon Martin Sanz
Euskaltel - Euskadi
op 1'56"
67
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
op 2'02"
68
Yukiya Arashiro
Bahrain - McLaren
op 2'09"
69
Joan Bou Company
Euskaltel - Euskadi
z.t
70
Nicholas Schultz
Mitchelton - Scott
op 2'16"
71
Nicolas Nesi
op 2'52"
72
Alessandro Marinozzi
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
op 3'07"
73
Jose Manuel Diaz Gallego
Nippo Delko Provence
z.t
74
Niccolo' Salvietti
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
z.t
75
Luca Raggio
z.t
76
Marco Murgano
Casillo - Petroli Firenze - Hoppla
z.t
77
Carlos Garcia Pierna
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
78
Christophe Noppe
Team Arkéa - Samsic
op 3'20"
79
Florian Vermeersch
Lotto Soudal
op 4'52"
80
Jurgen Roelandts
Movistar Team
op 5'42"
81
Sebastian Mora Vedri
Movistar Team
z.t
82
Omar Alberto Mendoza Cardona
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
z.t
83
Oscar Adalberto Quiroz Ayala
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
z.t
84
Cristian Camilo Munoz Lancheros
UAE Team Emirates
z.t
85
Iñigo Elosegui Momeñe
Movistar Team
z.t
86
Orluis Alberto Aular Sanabria
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
87
Rory Sutherland
Israel Start-Up Nation
z.t
88
Travis McCabe
Israel Start-Up Nation
z.t
89
Luka Pibernik
Bahrain - McLaren
z.t
90
Carlos Rodriguez Cano
Team Ineos Grenadiers
z.t
91
Matteo Carboni
Biesse Arvedi
z.t
92
Stefano Oldani
Lotto Soudal
z.t
93
Mikel Iturria Segurola
Euskaltel - Euskadi
z.t
94
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskaltel - Euskadi
z.t
95
Domen Novak
Bahrain - McLaren
z.t
96
Edoardo Zardini
Vini Zabù - KTM
z.t
Emanuele Amadio
Casillo - Petroli Firenze - Hoppla
DNF
Andres Camilo Ardila Ordoñez
UAE Team Emirates
DNF
Alessandro Baroni
DNF
Leonardo Basso
Team Ineos Grenadiers
DNF
Mikkel Bjerg
UAE Team Emirates
DNF
Francesco Manuel Bongiorno
Vini Zabù - KTM
DNF
Diego Andres Camargo Pineda
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
DNF
Giovanni Carboni
Bardiani CSF Faizane'
DNF
Damiano Cima
Gazprom - Rusvelo
DNF
Riccardo Ciuccarelli
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
DNF
Benjamin Declercq
Team Arkéa - Samsic
DNF
Nickolas Dlamini
NTT Pro Cycling Team
DNF
Fabien Doubey
Circus - Wanty Gobert
DNF
Timothy Dupont
Circus - Wanty Gobert
DNF
Josu Etxeberria Azpilikueta
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Chun Kai Feng
Bahrain - McLaren
DNF
Delio Fernández Cruz
Nippo Delko Provence
DNF
Filippo Fiorelli
Bardiani CSF Faizane'
DNF
Marco Frapporti
Vini Zabù - KTM
DNF
Valter Ghigino
DNF
Michal Golas
Team Ineos Grenadiers
DNF
Kobe Goossens
Lotto Soudal
DNF
Donavan Vincent Grondin
Team Arkéa - Samsic
DNF
Adam Hansen
Lotto Soudal
DNF
Sebastian Henao Gomez
Team Ineos Grenadiers
DNF
Brayan Hernandez Gomez
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
DNF
Shotaro Iribe
NTT Pro Cycling Team
DNF
Christian Knees
Team Ineos Grenadiers
DNF
Alexander Konychev
Mitchelton - Scott
DNF
Vladislav Kulikov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Anton Kuzmin
Gazprom - Rusvelo
DNF
Matis Louvel
Team Arkéa - Samsic
DNF
Nikolas Maes
Lotto Soudal
DNF
Daniel McLay
Team Arkéa - Samsic
DNF
James Mitri
Vini Zabù - KTM
DNF
Sebastian Molano
UAE Team Emirates
DNF
William David Munoz Perez
Colombia Tierra de Atletas GW Bicicletas
DNF
Mathias Norsgaard Jørgensen
Movistar Team
DNF
Alejandro Osorio Carvajal
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Raffaele Radice
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
DNF
Edward Ravasi
UAE Team Emirates
DNF
Nicolas Rinaldi
DNF
Artur Sowinski
Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis
DNF
Veljko Stojnic
Vini Zabù - KTM
DNF
Carmelo Urbano Fontiveros
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Stephen Williams
Bahrain - McLaren
DNF
Kevin Van Melsen
Circus - Wanty Gobert
DNF
Jokin Aranburu Arruti
Euskaltel - Euskadi
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst